Clinique - kolorówka cz. II - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-31, 21:26   #2371
quench
Are you talking to me?!

Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Podkład Redness Solutions Makeup SPF 15 ma być dostępny w Sephorach

Właśnie zerknęłam na ten wątek, a jestem wielką fanką Clinique, postaram się wkleić jakieś fotki kolorówki, bo naprawdę dużo już tego od nich używałam\

Podkłady:

Even Better
Superbalanced
Perfectly real

pudry:
Blended
Superbalanced powder < obecnie> super jest

Korektor pod oczy all about eyes

tusze:
High impact
High Lenghts

Cienie
Róże

Dużo tego, ze wszystkiego jestem/byłam baaaaaaaardzo zadowolona
Dzięki za wieści Bo kiedy zobaczyłam reklamę z nowym nawilżającym kremo-podkładem zwątpiłam już w to, że Redness się pojawi.
Stary 2011-04-01, 01:24   #2372
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Zgodze sie, ze Tinted Moisturizer ma imponujace krycie ... Ja tez jestem nim pozytywnie zaskoczona, choc kolory ma troche niewyjsciowe na pierwszy rzut oka ... ciemne i pomaranczowe ... dobrze, ze sie ladnie ztapia ze skora Choc szczerze mowiac jego moc nawilzajaca mnie rozczarowala ... spodziewalam sie mniej krycia i wiecej nawilzenia ...

wiecej tradycyjnie na blogu jak ktos ma ochote

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 11:57   #2373
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Zgodze sie, ze Tinted Moisturizer ma imponujace krycie ... Ja tez jestem nim pozytywnie zaskoczona, choc kolory ma troche niewyjsciowe na pierwszy rzut oka ... ciemne i pomaranczowe ... dobrze, ze sie ladnie ztapia ze skora Choc szczerze mowiac jego moc nawilzajaca mnie rozczarowala ... spodziewalam sie mniej krycia i wiecej nawilzenia ...

wiecej tradycyjnie na blogu jak ktos ma ochote
Ja mam 02 i nie ma nic z pomarańczy.Jest dla mnie idealny.Mnie niczym nie rozczarował,wręcz zaskoczył
Kolejny ich udany produkt.
Mogliby znowu z czymś fajnym "wyskoczyć"

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 17:21   #2374
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja mam 02 i nie ma nic z pomarańczy.Jest dla mnie idealny.Mnie niczym nie rozczarował,wręcz zaskoczył
Kolejny ich udany produkt.
Mogliby znowu z czymś fajnym "wyskoczyć"
Wiadomo - co skora to opinia. Ja mam raczej traumatyczne przejscia z podkladami Clinique, ten (pomijajac wstepna pomaranczowosc) wydaje mi sie wyjatkowo udany ... ale do idealu to mu jeszcze troche brakuje

Cytat:
Stary 2011-04-01, 20:59   #2375
quench
Are you talking to me?!

Testuję ten kremo-podkład od dwóch dni i mnie nie zachwyca. Daje u mnie paskudny efekt - takiego półtłustego kremu wymemłanego z podkładem i odrobiną lichego sypańca mającego nadać mat. Kolor jak zawsze za ciemny (obdarowana zostałam kolorkiem 03 pani w Sephorze twierdziła że najjaśniejszy ; jak się okazuje w PL jest jeszcze 02, a kto wie, może jest i 01). Przez 2 dni go nakladałam i po godzinie zmywałam. Nie nie, tym razem Clinique nie obudził we mnie miłości. Chyba zakręcę się koło Clarins-a (znowu...)
Stary 2011-04-01, 21:12   #2376
esterr
Zakorzenienie

Wczoraj wzięłam próbeczkę Tinted Moisturizer do przetestowania. Pani sama wybrała mi kolor najjaśniejszy. Dziś nosiłam go kilka godzin i mimo iż nie lubię clinicowych podkładów, to ten uważam za całkiem udany. Ładnie nawilżał, kolor 01 w moim odczuciu ma żółte delikatnie tony, pomarańczu w nim nie widzę , no i zaskoczyło mnie krycie...Myślę że może to być dla mnie dobra alternatywa dla podkładu na lato , już dawno chciałam się przerzucić na kremy tonujące latem, ale brak krycia skutecznie mnie zniechęcał, a ten produkt to coś pośrodku między kremami tonującymi a podkładem
Stary 2011-04-01, 21:49   #2377
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Testuję ten kremo-podkład od dwóch dni i mnie nie zachwyca. Daje u mnie paskudny efekt - takiego półtłustego kremu wymemłanego z podkładem i odrobiną lichego sypańca mającego nadać mat. Kolor jak zawsze za ciemny (obdarowana zostałam kolorkiem 03 pani w Sephorze twierdziła że najjaśniejszy ; jak się okazuje w PL jest jeszcze 02, a kto wie, może jest i 01). Przez 2 dni go nakladałam i po godzinie zmywałam. Nie nie, tym razem Clinique nie obudził we mnie miłości. Chyba zakręcę się koło Clarins-a (znowu...)
jest także 01 może 03 to był najjaśniejszy z testerów, jakie mieli w Twojej Sephorze choć dla mnie pani szukała tej jedynki, żeby pokazać różnicę miedzy nim a 02
Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Wczoraj wzięłam próbeczkę Tinted Moisturizer do przetestowania. Pani sama wybrała mi kolor najjaśniejszy. Dziś nosiłam go kilka godzin i mimo iż nie lubię clinicowych podkładów, to ten uważam za całkiem udany. Ładnie nawilżał, kolor 01 w moim odczuciu ma żółte delikatnie tony, pomarańczu w nim nie widzę , no i zaskoczyło mnie krycie...Myślę że może to być dla mnie dobra alternatywa dla podkładu na lato , już dawno chciałam się przerzucić na kremy tonujące latem, ale brak krycia skutecznie mnie zniechęcał, a ten produkt to coś pośrodku między kremami tonującymi a podkładem
ja wczoraj też testowałam 01, na teraz jest akurat, ale chciałabym kupić z myślą o lecie i nie wiem czy wtedy nie byłby za jasny
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 23:25   #2378
Lenka87
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

A Perfectly Real ktoś używa?
Lenka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 00:08   #2379
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Ogolne odczucia mam podobne - jak na Clinique jest wyjatkowo dobrze - tylko ja w 01 zolci za grosz nie widze A szkoda, bo bardzo bym chciala ...

Cytat:
Stary 2011-04-02, 09:21   #2380
anakazar
Zakorzenienie

Mi Pani pokazała 03 i był ciemny-duża różnica między 02,a 03 jest.
I najwięcej się posprzedawało 02 właśnie.

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
Stary 2011-04-09, 20:59   #2381
SdC
Zakorzenienie

Ja wygląda teraz opakowanie Almost Powder? Wydaje mi się, że tak:
http://cgi.ebay.pl/Clinique-Almost-P...item2562a2efef

Ale znalazłam jeszcze takie i nie wiem, które jest nowsze (bardziej prawdziwe ).
http://cgi.ebay.pl/CLINIQUE-Almost-P...item256188c0a1
SdC jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 21:41   #2382
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość

Ale znalazłam jeszcze takie i nie wiem, które jest nowsze (bardziej prawdziwe ).
Jakoś w zeszłym roku kupiłam w Douglasie ten puder i opakowanie miał takie jak w Twoim pierwszym linku...
Stary 2011-04-10, 08:34   #2383
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość

To i to jest stare.
To z pierwszego linku jest świeższe.
Od ponad roku kupuję almosta w kwadratowym podwójnym pudełeczku.

Stary 2011-04-10, 20:13   #2384
SdC
Zakorzenienie

Dzięki dziewczyny . To kupię w Douglasie jednak .
SdC jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 22:22   #2385
najada_naj
Zadomowienie

Czy wiecie, kiedy w Polsce będzie tusz Bottom Lashes, bo bardzom go ciekawa? Panie w S. mówiły mi, że wchodzi na wiosnę, ale chyba go nie ma jeszcze nigdzie u nas, prawda?
najada_naj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 15:16   #2386
delan0ue
Raczkowanie

Hej mam prośbe. posiada ktoś może zbędny pedzelek do Clinique Almost Powder Makeup ?? kupiłam okazyjnie ale niestety kobitka zgubiła pędzelek
delan0ue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 20:53   #2387
Justyna Pe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez delan0ue Pokaż wiadomość
Hej mam prośbe. posiada ktoś może zbędny pedzelek do Clinique Almost Powder Makeup ?? kupiłam okazyjnie ale niestety kobitka zgubiła pędzelek
Jak chodzi o ten płaski to dawaj adres na PW
Justyna Pe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 21:31   #2388
Mariola13
Zakorzenienie

Wczoraj skorzystałam z promocji w S. (-20%) i kupiłam do kolekcji Chubby Stick do mojej kolekcji Kolor Melon

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 21:36   #2389
beeets
Zakorzenienie

kochane, czy oreintujecie się, kiedy pojawił się Clinique Fresh Bloom Allover Colour w odcieniu Plum Poppy?
i może go macie i coś możecie mi o jego odcieniu napisać
Ja znam peony, posy i almond blossom

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 23:55   #2390
Dinulka
Zakorzenienie

Hej ;-) możecie mi doradzić? Widziałam cienie na truskawie Tiger Lily , Cherry Blossom i Apple Blossom, jednak nie wiem jak na zywo wyglądają Czy są widoczne, czy są błyszczące jak Strawberry Fudge? Mam te jedne i jasny kolor mi bardzo przypadł do gustu (o dziwo, bo nigdy nie używałam takiej kolorystyki), ciemniejszy natomiast, mimo że ładny, to czasami daje efekt podbitych oczu. Czy któryś z wymienionych wyżej nie jest bardzo podobny w efekcie do strawberry fudge? Nie chcę dubli Co do zieleni to jest chłodna czy mi sie wydaje? Może macie zdjęcia makijażu tymi 3 cieniami?
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 00:08   #2391
vril
Zakorzenienie

W googlach mozna znależc swatche, np. na tym blogu - http://karlasugar.net/wp-content/upl...ows-Medium.jpg
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:59   #2392
baxterina
Rozeznanie

Od dwóch tygodni mam Moisture Surge Tinted i u mnie to najlepsze co miałam.
Niestety zimą dałam sie namówić na Bobbi Brown Tinted ale wersje Balm w słoiku. Początkowo wiosną- marzec, kwiecień było dobrze.
Potem jak przez rok mogę nie mieć żadnej niespodzianki to nagle pojawiało się ze trzy.
Poszłam do Sephory i bez przekonania kupiłam Tinted Moisturizer Clinique.
Mam VF-N 01.
Kupiłam aby tylko już na cos zamienić tenBB.
Pod Clinique noszę filtry a na to już nic i przez te najcieplejsze dni nic się nie dzieje. Skóra wygląda ślicznie. I 126 zł to jeszcze nie katastrofa.
baxterina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 15:52   #2393
pingwinek=]
Zakorzenienie

A ja własnie zakupilam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,16...sh.html&next=1 ( puder sypki transparenty) w Sephorze za 125 zł.

Tani to on nie jest, jednak chciałam kupic cos lepszego dla skory i cos lekkiego na te upały. Puder jak na razie sprawuje sie super, jest leciusieńki, w ogole go nie czuc, nie mozna przesadzic z jego iloscia na twarzy, ponadto wygladza jakos skore, gdy w ciagu dnia dotykam twarzy czuje jedwabista gladkosc po prostu
Ponadto łatwo wybrać odpowiedni kolor, dolaczony pedzelek nadaje sie tylko do torebki niestety. Ale jak juz mowilam, jest genialny na upaly, matuje mi skore, nadaje jej lekki kolor i nie czuje go na twarzy ( nienawidze wyczuwalnego grubego spływajacego make upu w lato )wiec ja na razie jestem zadowolona- zwlaszcza gdy czytam recenzje na wizazu- okazuje sie bowiem ze jest on bardzo wydajny, wiec chyba odzaluje te 125 zł a po miesiacu stosowania i ja dodam pelna recenzje na KWC
pingwinek=] jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 18:14   #2394
baxterina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
A ja własnie zakupilam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,16...sh.html&next=1 ( puder sypki transparenty) w Sephorze za 125 zł.

Tani to on nie jest, jednak chciałam kupic cos lepszego dla skory i cos lekkiego na te upały. Puder jak na razie sprawuje sie super, jest leciusieńki, w ogole go nie czuc, nie mozna przesadzic z jego iloscia na twarzy, ponadto wygladza jakos skore, gdy w ciagu dnia dotykam twarzy czuje jedwabista gladkosc po prostu
Ponadto łatwo wybrać odpowiedni kolor, dolaczony pedzelek nadaje sie tylko do torebki niestety. Ale jak juz mowilam, jest genialny na upaly, matuje mi skore, nadaje jej lekki kolor i nie czuje go na twarzy ( nienawidze wyczuwalnego grubego spływajacego make upu w lato )wiec ja na razie jestem zadowolona- zwlaszcza gdy czytam recenzje na wizazu- okazuje sie bowiem ze jest on bardzo wydajny, wiec chyba odzaluje te 125 zł a po miesiacu stosowania i ja dodam pelna recenzje na KWC
A ja myslę o pudrze Gentle Light. Ma podobną cenę i dużo recenzji kWC.Teraz zauważyłam, ze mój Estee Lauder Nutritious chociaż najjaśnijeszy jest ciemny i zaczął się dziwnie zbijać w takie grudki. Jest go pełno w opakowaniu ale nie chce wylatywać przez sitko przez to zbijanie. Trzeba trząsć pudełkiem naprawdę mocno żeby zrobic pyłek a to miał być pyłek.
Używam go od ponad roku na początku byłam zadowolona, teraz moze szukam pretekstu żeby kupić cos nowego.
Ten puder, który Ty masz też brałam pod uwagę tylk oobawiam się mocnego matu- moja skóra wysusza sie podczas dnia i to co matuje nie wygląda na niej dobrze.
Stary 2011-06-16, 19:31   #2395
Lenka87
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Blended u mnie nie robi jakiegoś mega silnego matu...
Lenka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 23:25   #2396
baxterina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Blended u mnie nie robi jakiegoś mega silnego matu...
To może Gentle nie będzie takim typowym rozświetlajaćym pudrem.
Mam jakieś uprzedzenia do matujacych rzeczy. Ma mieszaną cerę ale w kierunku suchej i policzki są bardzo suche. Lubię efekt satynowej skóry. Czyli u mnie mat wygląda tak samo źle jak duża ilość drobinek w pudrach mocno rozświetlajaćych. Dlatego myslę o Clinique- wydaje sie taki "neutralny".
Stary 2011-06-17, 09:58   #2397
vril
Zakorzenienie

Zależy co się nałoży pod BF. Nakładany na krem z filtrem lub inny dość świecący się albo na rozświetlający podkład daje właśnie takie satynowe wykończenie z lekkim glow. Natomiast nałożony na krem lub podkład, który juz sam w sobie daje satynowe bądź matowe wykończenie będzie wyraźnie matowił. W przypadku tego pudru dużą rolę gra też pędzel. W moim przypadku sprawdził się gęsty, miękki kabuki, natomiast lużne pędzle robiły mi z niego mączną powłokę na twarzy
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 17:02   #2398
baxterina
Rozeznanie

Gentle wogóle nie było w Sephorze- nie wiem czy nie został wycofany chociaż na stronach Clinique jest dostępny. Blended był chcoiaż też kiepsko z kolorami- mieli dwa odcienie- jeden różowy drugi za ciemny.
Stary 2011-06-18, 22:11   #2399
Justyna Pe
Raczkowanie

Właśnie, dziewczyny, czy w Polsce można gdzieś dostać ten Gentle Light? Szukam go już od jakiegoś czasu i to bez skutku. Miałam kiedyś GL i wg mnie daje lepszy efekt rozświetlenia (ma więcej drobin) niż np. Lucidity z Estee Lauder, więc nie wiem baxterina czy będzie taki "neutralny".
Stary 2011-06-18, 22:36   #2400
baxterina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Justyna Pe Pokaż wiadomość
Właśnie, dziewczyny, czy w Polsce można gdzieś dostać ten Gentle Light? Szukam go już od jakiegoś czasu i to bez skutku. Miałam kiedyś GL i wg mnie daje lepszy efekt rozświetlenia (ma więcej drobin) niż np. Lucidity z Estee Lauder, więc nie wiem baxterina czy będzie taki "neutralny".
Może w Polsce go nie ma. Dochodzę do takiego wniosku, ale sprawdzę jeszcze polska stronę Clinique. W dwóch perfumeriach nie ma nawet testerów.
Nie znam Lucidity do tej pory używałam Nutritious Estee Lauder.
On był całkiem pozbawiony drobin taka mąka.

Już sprawdziłam polska stronę- jest tak zrobiona, że pokazują sie wybrane produkty, na innych stronach Clinique normalnie wchodzi się w make up- face- powders itp.
Tego pudru tam nie ma

Edytowane przez baxterina
Czas edycji: 2011-06-18 o 22:40
Odpowiedz

Tagi
clinique

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości