Wszystkie posiadaczki grzywek - łączmy się ! Jak układać i czym ? Jakie kosmetyki ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-10, 11:24   #1
Morellaa
BAN stały

Wszystkie posiadaczki grzywek - łączmy się ! Jak układać i czym ? Jakie kosmetyki ?

Nie mam pojecia czy byl juz taki watek , ale nie znalazlam w wyszukiwarce . Wpadlam na pomysl zeby wszystkie dziewczyny z grzywkami sie tu zebraly i dzielily poradami . Jak ukladac , czym ? Jakie kosmetyki ? Mam nadzieje ze nikt sie nie bedzie wstydzil sie dodac zdjecia swojej grzywki
Zapraszam do wątku
Morellaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 11:33   #2
Ywonula
Zadomowienie

Dot.: Wszystkie posiadaczki grzywek - łączmy się ! Jak układać i czym ? Jakie kosmety

To ja mogę pierwsza

W swoim życiu miałam chyba wszsyskie rozdzaje grzywek. Odkąd pamiętam miałam grzywke, jedynie w podstawówce, może ze trzy- cztery lata mnie opuściła
Teraz mam taka na bok, dłuższą. Fotki wkleje poźniej

Nigdy nie używałam specjalnych preparatów do modelowania i układania mojej grzywy. Zawsze wystarczała mi suszarka i obowiązkowo kiedyś- prostownica- eraz używam jej do prostowania tylko reszty włosów...

Zawsze denerwowuje mnie to ze włosy na drugi dzień nie są już idealnie puszyste, a są troche tłuste. No ale nic na to nie poradze Tak samo tłuste czoło...
Mimo tego nie zamierzam zrezygnować z grzywki, bo po pierwsze jest nadal modna, po drugie sexy a po trzecie ładnie mi w niej
Stary 2008-05-10, 12:56   #3
julittaa22
Zadomowienie

Dot.: Wszystkie posiadaczki grzywek - łączmy się ! Jak układać i czym ? Jakie kosmety

Ja tez od zawsze mam grzywke i raczej nie zamierzam z niej rezygnowac bo slicznie podkresla oczy Nie stosuje specjalnych srodków do jej ukladania ale jako ze uwielbiam prosta to czasem daje pianke a codziennie prostuje prostownica i tyle.
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 19:57   #4
Morellaa
BAN stały

Up )
Morellaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 21:07   #5
sabcia214
Raczkowanie

Mi wystarczy suszarka Prostownica spisuje się tylko w pierwszy dzień, bo na drugi grzywka wydaje się tłusta.
sabcia214 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości