Mój wygląd to tragedia - pomożecie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-11, 19:30   #91
waq
Rozeznanie

Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

świetnie teraz wyglądasz
waq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 20:56   #92
iwona1992
Raczkowanie

GG do iwona1992

Dziękuję, dziękuję, dziękuję za wszystkie komentarze

To może teraz napiszę, co zrobiłam

zdjęcie jest robione w niedzielę wieczorem, po całym dniu. Makijaż nakładany przed południem, włosy "układane" w sobotę wieczór

grzywkę zapuszczam, nie ścięłam jej (fryzjerka troszkę przerzedziła jedynie), ani nie zapinam do góry (jakaś taka nienaturalna mi się wtedy wydaje). Mam ją nadal, już trochę odrosla i staram się ją dawać na bok razem z innymi włosami, jeszcze się wyróżnia, ale już coraz mniej Przede wszystkim jest bardziej skręcona niż reszta włosków, ale mam nadzieję, że jak całkowicie odrośnie, to nie będzie widoczna

włosy skróciłam jakieś 5cm (no może z 8cm ) i wycieniowałam (tzn. nie ja tylko fryzjerka ). I zmieniłam sposób ich czesania. Kiedyś po umyciu, jeszcze wilgotne splatałam w 2 warkocze i rano po rozpuszczeniu mialam kręcone. Teraz po umyciu suszę je z glową do dołu, a strumień powietrza z suszarki kierują do góry (nie wiem dlaczego, mam wrażenie, że wtedy są lżejsze i lepiej sie kręcą). Używam szamponu i odżywki ze spłukiwaniem oriflame do włosów kręconych (taka wiśniowa seria opakowań). Ponadto za radą jednej z wizażanek (porady podsuwała mi przez pw - wielkie dzięki ) użwam jeszcze żelu do włosów w spreyu . Chyba go nawet lekko nadużywam psikam przed suszeniem, po wysuszeniu i na drugi dzień rano przed wyjściem.

cera - niestety jakoś nie zmieniłam nawyków, staram się, ale nie mogę się przemóc, małymi kroczkami mi się po troszku mam nadzieję uda. Kupilam tonik i mleczko (ogórkowa seria) Ziaji. Używam żelu do mycia dla skóry trądzikowej - Ziaja lub oriflame.

makijaż - niestety jestem w tej dziedzinie amatorką. Na zdjęciu mam tusz do rzęs (oriflame) i podkład (maybeline dream matt muse). niestety nie mam w tym żadnego doświadczenia... Coś nie umiem dobrze nawet dolnych rzęs wytuszować... Mam nadzieję, że się wprawię

ciuchy - w zasadzie w tym stylu ubieram się na co dzień Tamte zdjęcia to byly robione przy jakiejś okazji a to najnowsze, po powrocie z niedzielnej wizyty u dziadka . Trochę mnie martwi, że "skrytykowałyście" mój kostium. Mi się bardzo podoba, byćmoże rzeczywiście ta spódnica nie najwspanialsza, ale mam jeszcze w komplecie spodnie, które są dość dopasowane i je bardziej "lubię" A dziwi mnie to tym bardziej, bo znam chyba z 5 dziewczyn w moim wieku, które mają identyczny...

Teraz moje pytania do Was:

Proszę o propozycje co do makijażu, ale najlepiej konkretne z dokladnym opisem (amatorka ze mnie) tzn. na przykład jaka marka, jaki odcień itp. (linki mile widziane)

eLWhy stwierdziłaś, ze to co mam na twarzy (już napisałam powyżej, że podkład) nie za bardzo mi służy. Dlaczego tak uważasz, co Cię naprowadziło na to? Jak będę wiedzięć, to pomoże mi to nastepnym razem dobrać lepiej, a o to mi właśnie chodzi

Kto mi zretuszuje tę foteczkę co jest tu wstawiona? dam ją sobie na nk (ciekawe, czy ktoś z znajomych zauważy i skmentuje podobnie jak Wy... szczerze wątpię, ale spróbować można...)

a co do kolczyków tez mi się podobają - zarąbałam je siorce

Czy znacie jakieś domowe, konkretne sposoby na trądzik, jakieś leki bez recepty ewentualnie, coś zdrowotnego do picia itp. (wiem, że jest tu jakiś wątek na forum, ale nie mam teraz większego natchnienia, żeby go całego przejrzec...

Czy znacie jakieś domowe sposoby na wybielenie zębów (bez specjalnych preparatów), czytałam coś o sodzie chyba (dobre?)...

To chyba na tyle, ależ się znów rozpisalam... Jak coś sobie jeszcze przypomne, to dopiszę

I jeszcze raz dzięki za taką miłą motywację i czekam na kolejne uwagi, rady i propozycje
iwona1992 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 22:57   #93
sandersiq
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez iwona1992 Pokaż wiadomość
Kto mi zretuszuje tę foteczkę co jest tu wstawiona? dam ją sobie na nk (ciekawe, czy ktoś z znajomych zauważy i skmentuje podobnie jak Wy... szczerze wątpię, ale spróbować można...)
Proszę, trochę wyretuszowałam Twoje zdjęcie ; )
P.S. Rewelacyjna zmiana! Gratuluję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ja1a1.jpg (81,5 KB, 1799 załadowań)

{Nobody said it was easy. No one ever said it would be so hard}

{BABKI3 - BLOG O MODZIE, URODZIE, KUCHNI I KULTURZE}
sandersiq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 23:02   #94
significant
Rozeznanie

Brawo.
significant jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 00:23   #95
plameczka
Wtajemniczenie

Ale laska

plameczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 12:14   #96
iwona1992
Raczkowanie

GG do iwona1992

Dzięki, dziewczyny dziękuję

Czekam na propozycje odnośnie makijażu
iwona1992 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 12:31   #97
aako
Zakorzenienie

Super teraz wyglądasz.Marze o takich lokach,a mam włosy nie proste i nie falowane. Zresztą nieważne. Jeśli chodzi o make-up.
Polecam:
-Podkład Oriflame t-balance http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12015
-Puder Manhattan http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2309
-Pomadki Lasting Finish Rimmel http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4249
-Kredka do oczu Eveline z temperówka http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10163
-rozświetlacz Aoh Essence http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23689
-lakiery do paznokci o ładnych intenstywnych odcieniach Sephora (ale tylko przy krótkich paznokciach ładnie wygladaja, szpony - no way)
-cienie-ruby rose, vollare (to są bazarkowe-ale baaardzo dobre), potem Ingloty-piękne kolory, piękne paletki, bell-matowe, moje ulubione.
-mascara - Astor Volumetrix albo Avon Supershock http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23015
-kulki brązujące Avon

A do cery polecam serie LRP Effaclar i filtry Iwostin, szczególnie emulsje.

Mam nadzieje że coś pomogłam. Pozdrawiam

A i przydałaby sie moim zdaniem henna na brwi w jakims brązowym odcieniu

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-04-26 o 15:27 Powód: post pod postem
aako jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 13:07   #98
kas!a
Zakorzenienie

Super zmiana, gratulacje.

wymiana książek:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 14:08   #99
guantanamera
Zakorzenienie

GG do guantanamera
przykrywanie grzywka tradziku to bląd!!!! Wlosy dotykaja skory i jeszcze bardziej wszystko paskudzi- wiem z doswiadczenia..zapusc grzywke, idz do fryzjera niech ladnie podetnie ci wlosy, moze lekko pocieniuje, ladnie by Ci bylo w jasnym brazie..a na skore? dermatolog..

ups spoznilam sie z radami
ale wiesz co? wygladasz i ten kolor

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-12 o 14:19 Powód: post pod postem
guantanamera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 16:04   #100
Pawiuu
Raczkowanie

GG do Pawiuu

odnosnie wlosow to masz problem z tym ze one bardzo sie pusza. Ja tez przez dlugi czas mialam z tym problem. Radze ci zakupic sobie odzywke o nazwie WAX do wlosow suchych i zniszczonych. Do tego dokup sobie czepek kosmetyczny i po kazdym umyciu wlosow nakladaj spora ilosc na wlosy, zaloz czepek a nastepnie ciepla bluze z kapturem poniewaz wlosy musza byc ogrzewane. Grzywke powinnas zapuscic, badz jesli tak bardzo ci na niej zalezy to isc do fryzjera i zagescic ja choc wydaje mi sie ze tez wygladaloby to zle. Prostownica jest w twoim wypadku wykluczona! nie mozna prostowac spuszonych wlosow poki nie doprowadzi sie ich do ladu. Co do cery to koniecznie idz do dermatologa. Da ci jakies mascie i leki co napewno poskutkuje (bo sama probowalam walczyc z tradzikiem na wlasna reke). Pozdrawiam i zycze sukcesu
Pawiuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 16:27   #101
Little miau miau
Rozeznanie

jesli nie wiesz jak zrobic makijaż i co do ciebie pasuje - nastepnym razem będąc w mieście idź np do sklepu Inglot i popros o darmowy makijaz. Powiedz co lubisza czego nie i poproś żeby nauczono cię co gdzie i czym się nakłada - jeśli zrobiony makijaż przypadnie ci do gustu. Oczywiście użyją jak największej ilości kosmetyków, nie musisz kupować od raz 5 róznych pudrów i korektorów - wybierz te podstawowe - na pewno będziesz zadowolona.
Little miau miau jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 16:36   #102
sacharka
Raczkowanie

GG do sacharka

O w mordę jeża... To naprawdę Ty? Jaka przemiana -oczywiście nie muszę mówić że na wielki plus. Wyglaasz zupełnie inaczej -jak nna osoba
sacharka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 21:24   #103
sandraaa22
Raczkowanie

świetnie wyglądasz, super przemiana, może jeszcze jakieas fotki, jestem pod ogromnym wrazeniem

sandraaa22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 23:09   #104
Nathaliaczek
Raczkowanie

Moim zdaniem koniecznie powinnaś używać błyszczyka do ust, bo masz je bardzo ładnie wykrojone i pełne. Błyszczyk sprawi, że będą naprawdę kuszące Chodzi mi o to, że muszą wyglądać jak glazurowane, tylko żeby były wilgotne To zawsze upiększa, zwłaszcza jak ktoś się raczej nie maluje.
Nathaliaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 23:09   #105
mary_alice_young
Wtajemniczenie

świetna zmiana! gratuluję!

teraz jeszcze popracuj troche nad makijażem i będzie idealnie moze poszukaj inspiracji na forum moje makijaze? tam dziewczyny często podają listę kosmetykow i pokazują jak malowac
Stary 2008-08-12, 23:20   #106
sabbatha
Zakorzenienie

jeju to naprawdę ty, pięknie, po prsotu ekstra. A z cerą marsz do dermatologa!

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 23:25   #107
majeczk_a
Raczkowanie

Grzywka jak najbardziej tyle ze po skosie, tak jak ma kaja paschalska. Sama tak miałam ciete i nie trzeba prostowac jej- to duzy plus. Włoski ogolnie scieniowac a kolor niech dobierze fryzjer. Masz piękne oczy. Kształt i kolor, rzesy tez sie ładnie odznaczaja. Kolor cieni- troche poeksperymentuj, ale mysle ze i brazy i niebieskie i jasne roze beda Ci pasowac, tylko pamietaj zeby cienie były matowe. Starannie wytuszuj rzesy a pod okiem narysuj szara kredka lekko kreske i ja rozetrzyj. A na poluczki troszke rózu. Usmiechnij sie i tam gdzie beda takie pulpeciki tam lekko musnij pedzlem w strone uszu

Przegapilam 2i 3 strone no i rady co do fryzury nieaktualne
Powiem...napisze tak- ta fryzurka ktora masz jest
jest ... no po prostu super

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-04-26 o 15:28 Powód: post pod postem
majeczk_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 01:31   #108
karoola0
Rozeznanie

GG do karoola0

super. oby tak dalej cieszę się, że moje rady pomogły
karoola0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 01:56   #109
butterfly008
BAN stały

no włosy na plus
ale blagam nie łącz dzinsowej mini z slitaśną rozową bluzeczką bo to wygląda troche bazarowo :P
ta mini zalozylabym z jakąś szarością, czernią, bielą
ogolnie musisz jeszcze sie makijazem pobawic i bedzie okej
butterfly008 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 13:00   #110
wiki124
Rozeznanie

super zmiana i masz świetne falujące sie włosy-ale zainwestuj w dobre kosmetyki i kup sobie koniecznie ten WAX w aptece jak tu jedna z wizazanek już Ci radziła
z cerą udaj sie do dobrego dermatologa, we własnym zakresie rób sobie w domu peeling enzymatyczny np. Ziaji lub Dermiki 2 razy w tygodniu, do tego przyciemnij sobie na lekki braz brwi, no i poeksperymentuj z makijażem i bedzie super

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 14:34   #111
Doti666
Raczkowanie

O wiele ładniej teraz wyglądasz. Do tej fryzurki co masz, dobrze wyprostowaną grzywke zaczesuj na bok (o taką mi chodzi) http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1210681211
Co do makijażu to koniecznie podkreślałabym oczy (czarna kredka,tusz) i troszke przyciemniła brwi nada to wyrazu twarzy a usta jakimś jasnym, beżowym błyszczykiem. Jeśli chcesz zakryć niedoskonałości to polecam podkład Dermacol albo ewentualnie już droższy Mary Kay, używaj go po prostu tylko miejscowo jako korektora by nie zapychać twarzy i nie przesadź z nim. Są mocno kryjące i mają dużo odcieni więc na pewno dopasujesz coś do swojej raczej jasnej karnacji. Podkłady z oriflame czy avona odradzam, wypróbowałam kilka i nie sprawdzały się (złe odcienie, słabe krycie itd)i raczej nie mają dobrych opiń na kwc, chyba, że Tobie pasują, w końcu cery są naprawde różne Aha i podkreślaj najlepiej dopasowanymi ciuchami o żywych kolorach swoją figure. Ot takie moje rady
Pozdrawiam.
Stary 2008-08-19, 14:59   #112
zapałeczka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Doti666 Pokaż wiadomość
Co do makijażu to koniecznie podkreślałabym oczy (czarna kredka,tusz)
Tu się nie zgadzam. Tusz owszem, powiedziałabym nawet, że jest to rzecz niezbędna. Jednak nie używaj czarnej kredki. Nie mogę patrzeć, jak młode dziewczyny na co dzień obrysowują całe oko czarną kredką. Wygląda to na prawdę nie fajnie
Możesz spróbować kredką zrobić kreskę na górnej powiece, jednak musi być ona zrobiona bardzo precyzyjnie, by wyglądało to ładnie.
Stary 2008-08-19, 15:13   #113
gosia140
Zadomowienie

Super!!!
gosia140 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 11:10   #114
nusiaz
Raczkowanie

zmiana oghromna a to w sumie przecie ztylko włosy ale bardzo duzy pluch
jeśli chodzi o makijaz to podklałd lirene city matt, puder matujący z jedwabiem joko, puder brazujący vipera, jakaś kredka do oczu najlepiej brazowa( ja uzywam mon ami z jednej strony złota z drugiej brązowa tyle ze jest ona z tych grubych i jest perłowa)jak pójdziesz do drogerii to cos ci doradzą, możesz kupić brązowawy cien do powiek matowy i troche przyciemnic brwi nim i czarny tusz do rzęs mocno wydłużajacy i koniecznie błyszczyk) JEŚLI NIE MASZ WPRAWY NIE KOMBINUJ Z CIENIAMI BO BEDZIE WYGLADAŁO TO KIEPSKO ALE MOZESZ POPROSIC JAKAS KUZYNKE CZY MOZE SIOSTRE MYŚLE ZE POMOGĄ A CO DO STROJU TO RACJA SPÓDNICZKA FAJNA ALE Z RÓZEM JUZ NIE TAK FAJNIE. MOZE CZEGOS POSZUKAM I CI WSTAWIE CO MOGŁABYS MOSIC POZDRAIWAM BUZIAK TRZYNMAJ SIE I OBY TAK DALEJ

mam kilka propożycji co do ubioru. mysle ze łądnie ci byłoby w klasycznych ubraniach typu jeansy i t-shirt + baletki+ orginalne dodatki tak na codzień:
http://www.allegro.pl/item413898295_...b07.html#photo
+
http://www.allegro.pl/item413949609_..._29_30_32.html
+
http://www.allegro.pl/item416242306_...nowosc_39.html
+
http://www.allegro.pl/item417011581_...cja.html#photo

i wydaje mi sei że powinno byc ci w tym ok

a jeśli o zestw imprezowy chodzi to moze tak:
http://www.allegro.pl/item413957992_...y_s.html#photo
+
http://www.allegro.pl/item419127056_...341.html#photo
+
http://www.allegro.pl/item419099402_..._39.html#photo
+
http://www.allegro.pl/item417422697_...zja.html#photo
+
http://www.allegro.pl/item414038729_...431.html#photo
+
http://www.allegro.pl/item414238768_...rny_od_ss.html

mam nadzieje ze sie spodoba.
to sa tylko przykładowe wzory i kroje ubran w których powinnas wygladac ok i dodatki dobra ne do nich

tak jeszcze mi sie przypomniało że:
widze ze masz spory nosek tak jak ja :/ a wiec znam pewien trik zeby wydawał sie mnijeszy jak nałożysz podkład na buzie i puder matującu to potem brązującum weź pędzlem nanieś troche na skrzydełka nosa tak z przodu i po bokach ale grzbiet zostaw w spokoju i nie mozesz przedobrzyc bo bedzie odwrotny efekt do zamierzonego

kurde skleroza nie boli tylko sie naszukac trzeba jszcze jedna rada wpisz sobie w google "abc urody nastolatki" to jest blog prowadzony przez Ann bardzo przydatne rady sa w nim zawarte szczególnie własnie o makijażu i włoskach wiec moze skorzystasz jest tak kilka wątków poświeconych makijazowycm trikom które sie sprawdzaja i to chyba wszystko juz:P

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-04-26 o 15:29 Powód: post pod postem
nusiaz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 12:50   #115
KamilM93
Raczkowanie

Jak dla mnie powinnas sie przefarbowac i miec fryzure cos w tym stylu i przefarbowac je na brąz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg user271.jpg (12,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4351527X.jpg (58,9 KB, 37 załadowań)
KamilM93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 09:32   #116
qathe
Wtajemniczenie

I jak metamorfoza?

qathe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 11:45   #117
maltusia87
Rozeznanie

powinnas zapuscic i podciac wlosy ale nie cieniewoac tylko wystopniowac wtedy beda ci sie ladnie krecic
maltusia87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 02:41   #118
Chloestic
Zakorzenienie

Ja moze zaczne od tego, ze przypominasz mi troche mnie sama, jakies 11 lat temu, gdy mialam 14 lat tradzik, blada skora, niebieskie oczy, nijaki kolor wlosow, myszkowaty,cholerna grzywka
Z uplywem lat zmienilam sie bardzo, wlosy mi sie wyprostowaly, grzywka rowniez, nie mam z nia zadnych problemow. Prawda jest taka, iz odpowiednia fryzura oraz dobrze dobrany makijaz podkresla nasze rysy, to co nam natura podarowala. W Twoim wypadku sa to przede wszystkim oczy. Ja bym je podkresila cieniem typu Isadora nr 83 Icy Khaki, czy z tanszych Inglot Sprint nr 11 podkreslila ladnie rzesy oraz dolna powieke. Przupudrowala delikatnie twarz dobrym fluidem oil-free o wlasciwosciach matujacych typu make up forever, czy Clinique, miala zawsze pod reka puder sypki i pedzelek, oraz delikatny roz do policzkow. Makijazu nie mozna sie bac, jednak trzeba wiedziec jak go uzywac

Jesli chodzi o wlosy to najlepiej wybrac sie do dobrego fryzjera, popytaj dziewczyn na podforum fryzjerskim, zapewne poleca Ci kogos godnego zaufania. Sama nic nie grzeb, bo mozna sobie jedynie bardziej zaszkodzic. Ja widze u Ciebie ladne blond pasemka, podciete wlosy, zrobione jakas odzywka. Prawda jest taka, ze jesli nie chcesz miec na glowie (ze sie tak brzydko wyraze) 'siana', to musisz wybrac krok, ktory bedzie niszczyl wlosy, cos za cos.
Chloestic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 23:43   #119
AnQś
Zadomowienie

Jak metamorfoza?
AnQś jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 19:03   #120
magik89
Raczkowanie

no wlasnie, tez jestem ciekawa jak Ci idzie ;]
magik89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości