Proszę o pomoc ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-11, 19:10   #1
justyna2309
BAN stały

Proszę o pomoc ;(

Witam. Zakładam ten wątek ponieważ potrzebuję pomocy. Otóż farbuję włosy już od ponad dwóch lat. Przez pierwsze 1,5 roku je rozjaśniałam a od roku farbuję na czarno farbą Naturia z Joanny. Nie prostuje ich, nie suszę suszarką. Chciałabym mieć fajne czarne włoski tylko że po pierwsze farba ta szybko się zmywa i mój czarny kolor po kilku myciach jest wypłowiały a poza tym mam łupież ;( Używałam szamponu najpierw Shamtu, potem Ziaja Czarna Rzepa a teraz Szampon wiśnia i słodkie migdały z Oriflame.

Proszę o radę jaką farbę mam używać aby kolor był dłużej fajny, i jakiego szmponu i odżywki aby nie mieć łupieżu a żeby włosy były lśniące i pachnące. Dziękuję z góry za każdą pomoc. Pozdrawiam i czekam na wasze rady
justyna2309 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 19:16   #2
Eyna
Zadomowienie

GG do Eyna
Dot.: Proszę o pomoc ;(

A czy przypadkiem to ta farba Cię nie podrażnia? Jeśli nie chcesz używać przeciwłupieżowych, (ze względu na zmywanie farby) używaj delikatnych, bez drażniących środków, chociażby dziecięce bez sls.
Ciężko, aby na rozjaśnianych włosach farba utrzymywała się długo, niestety.
Eyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 21:01   #3
vainilla
Zakorzenienie

po prostu sięgnij po lepsze farby jakaś Safira Wella albo L'oreal jakiś (preference są i Casting bez aminiaku są-mam nadzieję że nie zgrzeszę jak polecę, nawet nie śmierdzą przy farbowaniu a przeciwnie) łupieżu chyba bez leków typu nizoral,nizoxin i innych cieżko będzie ci się pozbyć, ale jeśli próbujesz to nie dziw się że farba się szybko wypłukuje, bo szampon przeciwłupieżowy ma to do siebie że farbę szybko wypłukuje.

Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa

vainilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 23:04   #4
Eyna
Zadomowienie

GG do Eyna

Vainilla - jeżeli komuś zależy na trwałości koloru, castinga, jako szampon, nie polecałabym. Jednak jest on wart uwagi ze względu na małą "szkodliwość" dla włosów.
Eyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 23:56   #5
Benek23
Zakorzenienie

Head and Shoulders ma szampon do włosów farbowanych, ale nie wiem czy jest dobry-nigdy nie miałam łupieżu, więc nie próbowałam.Acha! I jeszcze jest szampon Clear przeciwłupieżowy do włosów zniszczonych i farbowanych. Może te szampony będą mniej wypłukiwały kolor?
Benek23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 10:57   #6
justyna2309
BAN stały

Dziękuję za wszystkie rady na pewno będę pokolei je próbować
justyna2309 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 12:10   #7
nioniol
Raczkowanie

kup sobie chnę ziołową kolor czarny jest np. z Venity albo na allegro. Ale lepiej taką w proszku. Nie niszczy włosów i nie podraznia, a po kilkukrotnym zastosowaniu kolor będzie tak intensywny że nawet jak będziesz chciała to się nie pozbędziesz. no i możesz farbować jak często chcesz na całej długości , bo nie niszczy włosów.
Stary 2008-05-12, 15:08   #8
pandulek
Zadomowienie

Ja zawsze uzywam wszelkich odzywek i masek Garniera i jestem zadowolona. Równiez od wielu lat farbuję wlosy na czarno a wczesniej mialam rozjasniane, a Garnier choc nie jest taki drogi ma zbawienny wplyw na moje wlosy i bardzo mi pomaga w ich regeneracji, uzywam tez naturalnego jedwabiu do wlosow
pandulek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości