Farbowanie w這s闚 - problem - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-02-19, 18:27   #1
bannanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30
GG do bannanka

farbowanie w這s闚 :)

Witam! Mam takie pytanie, od kilku lat mam jasne pasemka,a m鎩 naturalny kolor to 鈔edni br您. Chcia豉bym uzyska na ca造ch w這sach kolor mniej wi璚ej jak Ashlee Simpson ale bez wcze郾iejszego rozja郾iania i potem nak豉danie na to odpowiedniej farby, bo w這sy mam i tak wystarczaj帷o ju zniszczone my郵a豉m raczej o u篡ciu jakiej dobrej farby kupionej w sklepie fryzjerskim razem z woda 9% albo 12%. Dajcie zna czy robi造軼ie co podobnego i czy Wam wysz這
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 721283082.jpg (32,8 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg BS_AshSimpson_325.jpg (38,1 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg grammy-awards-01-ashlee-simpson.jpg (19,4 KB, 22 za豉dowa)
bannanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-19, 22:31   #2
lizanna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Dot.: farbowanie w這s闚 :)

A ja z kolei chcia豉bym zapyta jak zlikwidowa 鄴速y odcie na w這sach? Przy ka盥ym farbowaniu, po 4-5 myciach moje w這sy przybieraj brzydki 鄴速awy odcie. Nie macie jaki sposob闚 co z tym zrobi? U篡wa豉m szamponu zapobiegaj帷ego 鄴趾ni璚iu w這s闚, ale szczerze m闚i帷 niewiele mi pom鏬...
lizanna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-20, 00:50   #3
bannanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30
GG do bannanka

najlepsza jest srebrna p逝kanka tak co drugie mycie
bannanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-20, 21:34   #4
Sylwiaaa88
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 585

ooo mi te w豉郾ie taki kolorek si bardzo podoba! i te si zastanawiam czym mog豉bym taki uzyska a zamierzam zafarbowa si w niedziele wiec do陰czam do w徠ku
Sylwiaaa88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-14, 00:26   #5
zuzkaxd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 93
Farbowanie w這s闚 - problem

Zastanawiam si czy i嗆 do fryzjerki farbowa w這sy czy da mamie do farbowania? Ona sama sobie farbuje i jest zadowolona, a mi si nie u鄉iecha wyda 70z na farbowanie.. Tylko boje si, 瞠 kolor wyjdzie nie taki albo co.. jak uwa瘸cie? mam br您owe w這sy, ale ju s 'wyblak貫' od prostowania i chce je pofarbowac na czarno.

Nie wiem czy jest mo磧iwe, ale jakby軼ie mog造 to podajcie mi nazwe koloru tej farby, kt鏎 ta dziewczyna ma, bo na taki kolor chcia豉bym si pofarbowa:
http://img137.imageshack.us/img137/3...osycopyyu1.jpg

Z g鏎y dzi瘯uje..
zuzkaxd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-14, 00:40   #6
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705
Dot.: Farbowanie w這s闚 - problem

mo瞠 spr鏏uj najpierw castinga. jest w miar 豉godny. cho jak prostujesz w這sy, to pewnie s zniszczone wi璚 farbowanie to dodatkowe obci捫enie.
mo瞠 odpoczynek od prostowania?
kup dobr mask regeneracyjn.
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-14, 11:29   #7
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Czarny kolor zawsze wyjdzie Bardziej skomplikowana sprawa by豉by gdyby chcia豉 ufarbowa na ja郾iejszy kolor. Cie磬o stwierdzi czym ta dziewczyna ma robione w這sy, u ka盥ego wychodzi inaczej, a i na zdj璚iu te kolor r騜nie wygl康a. Najlepiej zobacz w sklepie kosmetycznym na palecie. pz
Stary 2008-12-09, 00:50   #8
mona0015
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

Licze ze ktos mi odpowie

Mam bl康 w這sy obecnie, nawet jasny blond pod spodem wlos闚 blond mam br您. Takze nie usmiecha mi sie isc do fryzjera i chcialam sie zapytac czy jak kupie sobie w miare identyczna farbe jak ten kolor co mam teraz to ten kolor mi napewno wyjdzie ?
I czy jak poloze farbe na mokre wlosy wyjdzie tak samo :P ja zawsze uzywalam szamponu koloryzujacego i bralam go na mokre wlosy i wcieralam jak zwykly szampon i tak tez bym chciala zrobic z farb, my郵icie ze wyjdzie ??? Ps. odrosty mam sredniego blondu moze ciut ciemniejsze :P
mona0015 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-09, 00:54   #9
mona0015
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

dodaje moje zdjecie jak cos ;p
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00790.jpg (42,0 KB, 72 za豉dowa)
mona0015 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-10, 18:45   #10
anusienieczka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam. Czy wiecie mo瞠 co o maskach po farbowaniu, kt鏎e zamykaj 逝ski w這s闚?! Potrzebuj czego takiego bo szybko m鎩 kolor si wyp逝kuje, a s造sza豉m, 瞠 dzi瘯i temu d逝瞠j si utrzymuje...
anusienieczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-10, 19:37   #11
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

Cytat:
Napisane przez anusienieczka Poka wiadomo嗆
Witam. Czy wiecie mo瞠 co o maskach po farbowaniu, kt鏎e zamykaj 逝ski w這s闚?! Potrzebuj czego takiego bo szybko m鎩 kolor si wyp逝kuje, a s造sza豉m, 瞠 dzi瘯i temu d逝瞠j si utrzymuje...

prosze zajrzyj do wyszukiwarki..ona naprawd nie gryzie
na temat masek ,odzywek i innych srodkow jest duzo na tym forum , wystarczy wpisac temat i juz masz co czytac
Stary 2009-09-04, 17:44   #12
Gryzeldaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 393

Cytat:
Napisane przez mona0015 Poka wiadomo嗆
Licze ze ktos mi odpowie

I czy jak poloze farbe na mokre wlosy wyjdzie tak samo :P
ponawiam pyt, nie moglam nic znalesc w wyszukiwarce ( a raczej nie wiedzialam pod jakim haslem wpisac, tylko to mi wyskoczylo ;D)
chce zafarbowacwlosy, na ulotce pisze,zeby nakladac farbe na suche wlosy. Ale wtedy ona mi sie kiepsko pieni, i generalnie nie starcza mi jej na cale wlosy, wiec pomyslalam wlasnie o tym zeby zrobic to "na mokro".
Tylko nie wiem, czy mozna tak?
Gryzeldaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-04, 20:22   #13
Zafirah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

Farba absolutnie nie ma si pieni! To nie jest szampon, je郵i nie starcza Ci jedno opakowanie to po prostu kup dwa - jedna farba sklepowa zwykle przeznaczona jest do w這s闚 kr鏒kiej i 鈔edniej d逝go軼i i grubo軼i. Jako osoba pocz徠kuj帷a tym bardziej kup wi璚ej bo b璠ziesz nak豉da za du穎 i tak masz pewno嗆, 瞠 starczy Ci na ca貫 w這sy. Farby nie nak豉da si r闚nie na mokro bo w這sy s higroskopijne, czyli wch豉niaj wod i przez to farba nie b璠zie mog豉 dobrze wnikn望 wg陰b. Efekt b璠zie taki, 瞠 kolor b璠zie sie szybciej wyp逝kiwa a w這sy b璠 niedofarbowane miejscami.

Edytowane przez Zafirah
Czas edycji: 2009-09-04 o 20:26
Zafirah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-05, 10:30   #14
Gryzeldaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 393

Zafirah dziekuje za odp
a moglabys mi jeszcze powiedziec, czy to faktyczie duzy problerm jak sie pieni (farba)? bo juz farbowalam wlosy pare razy, i zawsze ja tak "pienie" bo mi sie wydaje,ze wtedy jest jeej wiecej czyli ze tez lepiej farbuje. ale chyba zle mysle?
Gryzeldaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-23, 19:25   #15
m2112
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witam. Mam pytanie. Chc ufarbowac w這sy oraz zrobi na nich pasemka. Jak d逝go musze poczekac zanim zrobi pasemka? Dodam, ze wola豉bym najpierw ufarbowac w這sy ca趾owicie na jeden kolor, gdyz mam ju odrosty.
m2112 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-23, 21:06   #16
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 838
GG do WeWlasnejOsobie

Cytat:
Napisane przez mona0015 Poka wiadomo嗆
Licze ze ktos mi odpowie

Mam bl康 w這sy obecnie, nawet jasny blond pod spodem wlos闚 blond mam br您. Takze nie usmiecha mi sie isc do fryzjera i chcialam sie zapytac czy jak kupie sobie w miare identyczna farbe jak ten kolor co mam teraz to ten kolor mi napewno wyjdzie ?
I czy jak poloze farbe na mokre wlosy wyjdzie tak samo :P ja zawsze uzywalam szamponu koloryzujacego i bralam go na mokre wlosy i wcieralam jak zwykly szampon i tak tez bym chciala zrobic z farb, my郵icie ze wyjdzie ??? Ps. odrosty mam sredniego blondu moze ciut ciemniejsze :P
a jak farbowa豉 w這sy wcze郾iej?

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez m2112 Poka wiadomo嗆
Witam. Mam pytanie. Chc ufarbowac w這sy oraz zrobi na nich pasemka. Jak d逝go musze poczekac zanim zrobi pasemka? Dodam, ze wola豉bym najpierw ufarbowac w這sy ca趾owicie na jeden kolor, gdyz mam ju odrosty.
mo瞠 id do fryzjera niech wybierze Ci pasemka na foli a ca這嗆 zafarbuje i masz wszystko za jednym razem

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Poka wiadomo嗆
Zafirah dziekuje za odp
a moglabys mi jeszcze powiedziec, czy to faktyczie duzy problerm jak sie pieni (farba)? bo juz farbowalam wlosy pare razy, i zawsze ja tak "pienie" bo mi sie wydaje,ze wtedy jest jeej wiecej czyli ze tez lepiej farbuje. ale chyba zle mysle?
najlepiej post瘼owa zgodnie z instrukcj 'obs逝gi'
je郵i jest napisane 瞠 nak豉da si na suche no to na suche
ewentualnie gdy widzisz 瞠 mo瞠 nie starczy farby mo積a doda odrobink wody
Stary 2010-08-24, 10:24   #17
m2112
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cytat:
Napisane przez m2112
mo瞠 id do fryzjera niech wybierze Ci pasemka na foli a ca這嗆 zafarbuje i masz wszystko za jednym razem

Chce sama to zrobi a nie i嗆 do fryzjera, stad moje pytanie.

Edytowane przez m2112
Czas edycji: 2010-08-24 o 10:26
m2112 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-24, 11:14   #18
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

GG do WeWlasnejOsobie

to pasemka zr鏏 po jakim miesi帷u

albo sama wybierz je na foli i zafarbuj ca這嗆
je郵i chodzi o pasemka to nie powinno by z tym k這potu
chyba 瞠 chodzi Ci bardziej o baleja
to ju raczej sama tego nie zrobisz

Edytowane przez WeWlasnejOsobie
Czas edycji: 2010-08-24 o 11:24
WeWlasnejOsobie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-24, 12:10   #19
stubborn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 154

Witam. Mam ju du穎 przyg鏚 z farbowaniem, ale problemy zacz窸y si niedawno, w pa寮zierniku jako. Gdy kupi豉m farb z palette ''czekoladowy br您'' bodaj瞠 I wyszed czarny. Bardzo mi si nie podoba, ale jako go znios豉m. Po czasie farba zacz窸a schodzi i zrobi si br您, ale pojawi造 si odrosty (naturalny kolor br您, ale nie umiem dok豉dnie okre郵i koloru, w ka盥ym b康 razie odrosty zauwa瘸lne). Zafarbowa豉m wi璚 na ja郾iejszy br您. I si tu zacz掖 problem. Kolor wyszed, ale zosta na 鈔odku taki 鈔edniej grubo軼i pasek ciemnego br您u. Niedawno wr鏂i豉m z nad morza. W這sy rozja郾i造 mi si a prawie do ciemnego blondu. I mam teraz problem. Z samej g鏎y s na 1 cm odrosty, no mo瞠 nie a 1 cm. Potem jest ten rozja郾iony ciemny blond. Potem ten paskudny pasek. I potem reszta ciemny blond. Hm, taki ciemny blond, ale pod s這鎍em, a normalnie to jasny br您. Ci篹ko okre郵i kolor ten. Chcia豉m i嗆 na rozja郾ianie w這s闚 do fryzjerki, bo co mi si marzy這 mie blond w這sy, ale zrezygnowa豉m po us造szeniu ceny. Chcia豉m to sama zrobi w domu, ale za du瞠 ryzyko. Wi璚 postanowi豉m chyba sama w domu powojowa z ciemniejsz farb typu br您, ale nie a tak za bardzo ciemny podchodz帷y pod czer. Tylko zwyczajny br您. Co o tym uwa瘸cie? S szanse, 瞠 ten ''pasek'' wyr闚na si z farb je瞠li zafarbuj na br您? Prosz o pomoc...

Piotru
18 pa寮ziernik 2010

stubborn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-24, 12:50   #20
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

GG do WeWlasnejOsobie

ojoj ale namieszane
najlepiej wklej zdj璚ie w這sk闚 z ty逝 z profilu i przodu
b璠zie 豉twiej doradzi co powinna zrobi
(btw nigdy wi璚ej farby palette )

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.