Problemik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-15, 13:37   #1
M@dz1@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 51

Problemik


Mam pytanie brałam kiedyś tabletki anty.. i nigdy nie miałam problemu ze skórą teraz gdy ich już nie biore mam problem z wypryskami, mam skóre mieszaną i mam wypryski na czole i plecach jak mogę się ich pozbyć czym to smarować.Dodam że dziwne jest to że jak mam miesiączke to wszystkie schodzą po zaraz zaczyna sypac
M@dz1@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 17:22   #2
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Problemik

czytalam o tym, ze niektore kobiety tak maja i ze po brani tabletek stan skory sie pogarszal i nie wracal juz do swojego normalnego wygladu.moze to jest spowodowane tym ze organizm przyzwyczaja sie do takiej a nie innej dawka hormonow?
aguna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.