Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-15, 12:54   #1
Magierka
Przyczajenie

pomocyyy!

Czesc Dziewczyny To moje pierwsze kroki dopiero wiec prosze sie nie zmiac jak czegos nie bede umiala Mam dziwny problem z wlosami. zawsze mialam krecone, ale to doslownie takie sprezynki a odkad zaszlam w ciaze zaczely sie z nimi problemy. Wyglada na to, ze rosna mi zupelnie proste... Pozostalosci starych wlosow sie kreca a od glowy odrastaja mi grube i proste jak druty Wyglada to okropnie, do uszu proste a dalej kecone Poradzcie, co mozna z tym zrobic, bo nudzi mi sie ciagle upinanie
Magierka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 13:35   #2
madmoiselle
Przyczajenie

Dot.: pomocyyy!

mysle ze zbyt duzego pola do popisu nie masz...trwałej bym nie ryzykowala ze wzgledu na dzidziusia(tak a propo gratuluje)...wiec moze sprobuj prostowania zwykla prostownica jesli dobrze wyglądasz w prostych..
madmoiselle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 13:37   #3
madmoiselle
Przyczajenie

albo zakrecaj je na lokówke czy wałki...
Stary 2008-05-15, 14:09   #4
Magierka
Przyczajenie

Dziekuje za pomoc Lokowka wole nie ryzykowac bo moje wlosy maja sklonnosci do przesuszania:/ I nie ma czego gratulowac bo donosilam tylko do szostego miesiaca i niestety sie nie udalo Wczesniej dlugo sie leczylam, zreszta prawie od zawsze i po tym wszystkim mialam depreche i tez duzo tabletek lylakam i moja fryzjerka mowi ze to tez te wszystkie tabletki mogly wplynac na wyglad wlosow:/
Stary 2008-05-15, 14:31   #5
madmoiselle
Przyczajenie

oj to przykro mi czyli to pewnie od tego albo moglo to miec rowniez podloze psychiczne, czesto sie tak zdarza... moze jeszcze wroca do normy...zycze powodzenia,pozdrawiam..
Stary 2008-05-15, 14:41   #6
Magierka
Przyczajenie

Dziekuje I rowniez pozdrawiam
Stary 2008-05-15, 16:20   #7
kaska222
Moderator

Rowniez przykro mi
Mozesz sprobowac wycieniowac wlosy,powinny byc lekkie i lepiej sie krecic.uzywaj kosmetykow przeznaczone do wlosow kreconych.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 18:12   #8
Magierka
Przyczajenie

Cieniowalam wlosy ale zero efektow:/ Kreca mi sie tylko od polowy dlugosci, czyli te, ktore mialam wczesniej krecone a od glowy odrastaja mi zupelnie proste. Brzydko to wyglada bo urosly mi juz sporo, bo i sporo czasu minelo. Wczesniej tak nie zwracalam uwagi, zreszta malo co mnie obchodzilo, a teraz stanelam na nogi i dopiero widze jak to dziwnie wyglada. no i czas cos z tym zrobic
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości