Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-01, 18:42   #3511
Shpilcia
Zakorzenienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
i jeszcze kilka zakupów dzisiejszych. Lada dzień córcia pojawi się na świecie i podejrzewam, że przez dłuższy czas nie będe miała glowy do kosmetycznych zakupów Także gromadzę małe zapasiki

jak na razie mogę powiedzieć, że seria Nivea ślicznie pachnie owocowo. A z kolei zapach balsamu Carmex niezbyt mi podchodzi.
Cytat:
Seria Nivea Natural Beauty:
rekomendowana dla kobiet w przedziale wiekowym 25-35 lat. wszystkie typy cery. Na serię składają się:
- rozświatlający krem do twarzy, nawilżający (nawilża, wygładza skórę, wyrównuje koloryt bez użycia podkładu)
- rozświetlający krem pod oczy (nawilża, wygładza skórę, wyrównuje koloryt bez użycia korektora)
- żel peelingujący (delikatnie czyszcza, przygotowywuje skórę na przyjęcie kosmetyków upiększających).

Kremy koloru nie nadają, ale rozświetlają skórę (mają mnóstwo maleńkich drobinek). Myślę, że bez podkładu się nie obejdzie, ale mogą fajnie rozświetlić skórę na wiosnę Zawirają mleczko z mangoi pachną takim jakby jogurtem mango - ślicznie

Załączam pront screen z aktualnej gazetki Rossmanna z cenami serii.
Ancia19 zdrowej córciu! Masz rację, dobrze, że zrobiłaś małe zapasy bobaski lubią dawać w kość. Właśnie w rossmanie widziałam tą nową serię, ale czytałam że koloryzuje skórę, dobrze że już jedna wizażanka wypróbowała jak z drobinkami to dla mnie w sam raz
Shpilcia jest offline  
Stary 2009-04-01, 18:50   #3512
ancia19
Zadomowienie

Shpilcia, już jakieś opinie o kremie do buzi pojawiały się na KWC teraz patrzę, że nie ma, chyba zostały usunięte, a chyba 2 czytałam.

Edytowane przez ancia19
Czas edycji: 2009-04-01 o 18:51
ancia19 jest offline  
Stary 2009-04-01, 19:36   #3513
edyta29
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

ancia19 życzę zdrowej córeczki, a z innej beczki to niezle zapasy zrobilaś, gdzie kupilaś serun drenujące z Lirene? i za ile jeśli pamiętasz
edyta29 jest offline  
Stary 2009-04-01, 19:44   #3514
ancia19
Zadomowienie

serum kupiłam w Super Pharm, bodajże za 21,90zł.
Trzeba się wziąść za swój tyłek po ciąży
ancia19 jest offline  
Stary 2009-04-01, 20:07   #3515
edyta29
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

dzięki za szybką odpowiedź, będę w PL to się na pewno zaopatrzę w to serum
edyta29 jest offline  
Stary 2009-04-01, 20:54   #3516
Shpilcia
Zakorzenienie

Cytat:
serum kupiłam w Super Pharm, bodajże za 21,90zł.
Trzeba się wziąść za swój tyłek po ciąży
Fajna mama to zadbana mama super że też o sobie myślisz. Mnie zawsze przerażają matki w poczochranych włosach, workowatych ciuchach z nadwagą kilka lat po ciąży chodzące z minami jakby miały na wychowaniu wojsko a nie bobasa. Jak sobie o tym pomyślę...a tu mamy mamę nowoczesna dbającą o siebie i szczęśliwą - to napawa optymizmem ze może i ja taka w tej roli kiedyś (hen hen) będę
Shpilcia jest offline  
Stary 2009-04-01, 21:20   #3517
ancia19
Zadomowienie

ja staram się dbac o siebie przez całą ciążę (wcześniejoczywiście też)
stosowałam przez cały czas ciąży jakieś ujędrniacze no i kremy anty-rozstępowe i na cycki. Na szczęście nie przytyłam dużo (12 kg), zero rozstępów Bardzo się cieszę!
Nie rezygnuję z fryzjera i makijażu. No tylko z ciuchami problem,ale jak malutka troszkę się w domku odchowa to ruszam na jakieś wiosenno-letnie zakupy z mężem, bo mi już tęskno strasznie za jakimiś fajnymi ciuszkami
ancia19 jest offline  
Stary 2009-04-01, 21:27   #3518
2016070150903
Konto usunięte

Cytat:
i jeszcze kilka zakupów dzisiejszych. Lada dzień córcia pojawi się na świecie i podejrzewam, że przez dłuższy czas nie będe miała glowy do kosmetycznych zakupów Także gromadzę małe zapasiki

jak na razie mogę powiedzieć, że seria Nivea ślicznie pachnie owocowo. A z kolei zapach balsamu Carmex niezbyt mi podchodzi.
super aktualizacja. daj znać jak sprawuje się seria Nivea. bo przyznaję, że wygląda zachęcająco.

życzę zdrowia Tobie i córci.

Edytowane przez 2016070150903
Czas edycji: 2009-04-01 o 21:28
2016070150903 jest offline  
Stary 2009-04-02, 10:50   #3519
Monique :)
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Fajna mama to zadbana mama super że też o sobie myślisz. Mnie zawsze przerażają matki w poczochranych włosach, workowatych ciuchach z nadwagą kilka lat po ciąży chodzące z minami jakby miały na wychowaniu wojsko a nie bobasa. Jak sobie o tym pomyślę...a tu mamy mamę nowoczesna dbającą o siebie i szczęśliwą - to napawa optymizmem ze może i ja taka w tej roli kiedyś (hen hen) będę
Niby masz rację ale zdarzają się dzieci tak absorbujące czas i uwagę że na zadbanie o siebie nie ma już czasu ani chęci. A jeszcze jak facet nie pomaga to już w ogóle masakra.
Stary 2009-04-02, 11:14   #3520
ancia19
Zadomowienie

po wypróbowaniu serii Nivea mogę napisać:
- w użyciu też ślicznie pachnie
- peeling, jak na "daily scrub" ściera całkiem fajnie, myslę, że to dobry patent na odnowę skóry po zimie. Można sobie masowac buzie codziennie, czy co 2 dni. Ładnie mi wygładzil buzię już przy pierwszym użyciu
- krem pod oczy: bezzapachowy, lekki. Bardzo dużo drobinek (jakby mika). Nieco za duża dziurka i łatwo wycisnąć zbyt wiele. Nie podrażnił oczu.
- krem do twarzy: bardzo ładny zapach, szybko się wchłania, jest dość lekki, na pewno nie mocno odżywczy. Też dość znacznie nałyszcza skórę. Na dzieć bez podkładu moim zdaniem się nie nadaje. Ale stanowi bardzo fajną bazę pod podkład, fajnie jest wtedy rozświetlona skóra

Oba kremy nie barwią, tylko nabłyszczają/rozświetlają. Jak na razie seria mi się podoba
ancia19 jest offline  
Stary 2009-04-02, 11:30   #3521
Shpilcia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Niby masz rację ale zdarzają się dzieci tak absorbujące czas i uwagę że na zadbanie o siebie nie ma już czasu ani chęci. A jeszcze jak facet nie pomaga to już w ogóle masakra.
tak wiem o tym, ale wisz jak sie coś chce to trzeba do tego dążyć, dziecko nie jest karą nawet jeśli jest chore, dlatego podziwiam zadbane mamy bo sama tez bym chciała taką być. Nie zrozum mnie źle, ale matka, która zapomina o tym, ze jest kobietą, poniekąd sama robi sobie krzywdę, co przeważnie dodatkowo odbija sie na dzieciach. Duży udział ma w tym także mąż. Ale to jest temat drażliwy, wiem . Nie zawsze można tak jakby sie chciało niestety.
Cytat:
- peeling, jak na "daily scrub" ściera całkiem fajnie, myslę, że to dobry patent na odnowę skóry po zimie. Można sobie masowac buzie codziennie, czy co 2 dni. Ładnie mi wygładzil buzię już przy pierwszym użyciu
- krem pod oczy: bezzapachowy, lekki. Bardzo dużo drobinek (jakby mika). Nieco za duża dziurka i łatwo wycisnąć zbyt wiele. Nie podrażnił oczu.
- krem do twarzy: bardzo ładny zapach, szybko się wchłania, jest dość lekki, na pewno nie mocno odżywczy. Też dość znacznie nałyszcza skórę. Na dzieć bez podkładu moim zdaniem się nie nadaje. Ale stanowi bardzo fajną bazę pod podkład, fajnie jest wtedy rozświetlona skóra

Oba kremy nie barwią, tylko nabłyszczają/rozświetlają. Jak na razie seria mi się podoba
taka typowo wiosenno-letnia ale kremy nie majachyab filtrów nie?
Shpilcia jest offline  
Stary 2009-04-02, 11:51   #3522
ancia19
Zadomowienie

Cytat:

taka typowo wiosenno-letnia ale kremy nie majachyab filtrów nie?
tak, dokładnie jak dla mnie na wiosnę
na opakowaniu jest info, że mają kompleks filtrów UVA/UVB, ale nie ma info jakiej wysokości są to filtry.
ancia19 jest offline  
Stary 2009-04-02, 12:08   #3523
Shpilcia
Zakorzenienie

Cytat:
tak, dokładnie jak dla mnie na wiosnę
na opakowaniu jest info, że mają kompleks filtrów UVA/UVB, ale nie ma info jakiej wysokości są to filtry.
jakie cwaniaki
Shpilcia jest offline  
Stary 2009-04-02, 16:42   #3524
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:

Dziękuję za opinię nt. peelingu

Co prawda wrzucalam już aktualizację marcową, ale w ostatnich dniach kupiłam jeszcze peeling i 2 maseczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16 marzec aktualizacja 3.jpg (105,9 KB, 145 załadowań)

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 848 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2009-04-02, 16:53   #3525
ancia19
Zadomowienie

Hosenka, widzę, że też zrobiłaś najazd na Super Pharm
ancia19 jest offline  
Stary 2009-04-02, 17:10   #3526
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Hosenka, widzę, że też zrobiłaś najazd na Super Pharm
Tak nie planowanie - byłam służbowo w Krakowie, nie miałam gdzie się podziać przez 2 godziny - moje spotkanie szybko się skończyło, a kierowca musiał coś jeszcze załatwić u szefa więc pobuszowałam po GK

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 848 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2009-04-02, 17:16   #3527
sunprince
Zakorzenienie

w jakiej cenie były te maseczki, Hosenko?
Stary 2009-04-02, 17:37   #3528
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
w jakiej cenie były te maseczki, Hosenko?
z tego co pamiętam 10,90.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2009-04-02, 17:56   #3529
ddaaiissyy
Zakorzenienie

GG do ddaaiissyy

Hej Dziewczyny
Zaglądam tu często a dziś udało mi się pstryknąć kilka fotek - produktom, które najczęściej stosuję - właściwie można powiedzieć, że używam ich co dzień
Oto one

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/75b3bc7e8c8baa77.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...54e6d9939.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...674e2cc7b.html

Edytowane przez ddaaiissyy
Czas edycji: 2009-04-02 o 18:14
ddaaiissyy jest offline  
Stary 2009-04-02, 18:23   #3530
Aviiieee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Co prawda wrzucalam już aktualizację marcową, ale w ostatnich dniach kupiłam jeszcze peeling i 2 maseczki
Widzę, że ten peeling ma u Ciebie czarne "otwarcie", a ja też mam ten jabłkowy i u mnie to jest przezroczyste, więc nie wiem od czego to zależy
Stary 2009-04-02, 18:30   #3531
ancia19
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Widzę, że ten peeling ma u Ciebie czarne "otwarcie", a ja też mam ten jabłkowy i u mnie to jest przezroczyste, więc nie wiem od czego to zależy
mam ten peeling w wersji mandarynkowej i otwarcie jest czarne. Pewnie zależy od partii
ancia19 jest offline  
Stary 2009-04-02, 18:33   #3532
Aviiieee
Zakorzenienie

Cytat:
mam ten peeling w wersji mandarynkowej i otwarcie jest czarne. Pewnie zależy od partii
Możliwe. Miałam już też malinowy i tak samo miałam przezroczyste otwarcie.
Stary 2009-04-02, 18:37   #3533
ddaaiissyy
Zakorzenienie

GG do ddaaiissyy

Jeszcze raz dołaczam zdjecia ich kosmetykow, jakoś nie potrafię ich wstawic na forum
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00836.jpg (27,6 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00839.jpg (57,6 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00840.jpg (41,6 KB, 136 załadowań)
ddaaiissyy jest offline  
Stary 2009-04-02, 18:46   #3534
Shpilcia
Zakorzenienie

Cytat:
a co tam wiosna jest można szaleć miałaś powody ładnie pachnie ten peeling jabłuszkowy? masz może porównanie peelingów joanny do avon senses?
Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Zaglądam tu często a dziś udało mi się pstryknąć kilka fotek - produktom, które najczęściej stosuję - właściwie można powiedzieć, że używam ich co dzień
Oto one

niestety ostatni link nie działa. Podoba mi się zbiorek i drogie i tańsze kosmetyki jak sprawuje się krem ziaja do cery naczynkowej i ten pod oczy(jeśli dobrze widzę)?
Shpilcia jest offline  
Stary 2009-04-03, 07:35   #3535
ddaaiissyy
Zakorzenienie

GG do ddaaiissyy

Cytat:

niestety ostatni link nie działa. Podoba mi się zbiorek i drogie i tańsze kosmetyki jak sprawuje się krem ziaja do cery naczynkowej i ten pod oczy(jeśli dobrze widzę)?
Udało mi się powyżej wkleić miniaturki zdjęc ! ): U mnie działają...

nie jestem maniaczką kupowania tylko droższych rzeczy.. już z tego wyrosłam... Co jest dobre to jest i można zainwestować ale po co nieustannie przepłacac..
Krem ziaja do cery naczynkowej stosuję wieczorem - bardzo sobie go chwalę, ma delikatną, lekką konsystencję i świetnie się wchłania. Absolutnie nie zostawia żadnego tłustego filmu-mimo, że przeznaczony jest na noc.

Krem pod oczy Ziaja jest przeciwko obrzękom, ten jak i powyższy kupowałam w aptece - wersja Ziaja Med.
Ponieważ ciągle rano budzę się z podkrązonymi oczami to zaszalałam i za parę groszy kupiłam ten żel. Jest świetny, fajnie chłodzi i zmniejsza obrzęk ale UWAGA : nie daj Bóg by dostał się do oka !! Szczypie niemiłosiernie.... Zresztą w istrukcji napisane jest, by uważać przed dostaniem się do oczu.
Jeśli chodzi o funkcję niwelującą cienie, obrzęki spisuje się kapitalnie.

Wracając do mojego zbioru-baaardzo chę pochwalić szampon i odżywkę Shiseido z kolekcji Tsubaki. Po prostu coś nieprawdopodobnie dobrego. Warto zainwestowac, pomijam juz bossski zapach ale jakie potem są włosy... Szok ! Miekkie, pachnące, lśniące - rewelacja!
ddaaiissyy jest offline  
Stary 2009-04-03, 08:25   #3536
ancia19
Zadomowienie

Cytat:
nie jestem maniaczką kupowania tylko droższych rzeczy.. już z tego wyrosłam...

dobrze powiedziane, popieram

Cytat:
ale UWAGA : nie daj Bóg by dostał się do oka !! Szczypie niemiłosiernie.... Zresztą w istrukcji napisane jest, by uważać przed dostaniem się do oczu.
dobrze, że napisali, aczkolwiek w kremie do okolic oczu tak być moim zdaniem nie powinno...
ancia19 jest offline  
Stary 2009-04-03, 08:44   #3537
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
a co tam wiosna jest można szaleć miałaś powody ładnie pachnie ten peeling jabłuszkowy? masz może porównanie peelingów joanny do avon senses?

Dziękuję

Ładnie pachnie, początkowo chciałam kupić mandarynkowy, ale stwierdziałam ze mam ochote na cos bardziej kwaskowatego niż słodkiego, a jabłkowy peeling taki jest.
Nie miałam żadnych peelingów Senses - wg opinii są delikatne, a ja lubię coś mocniejszego. Joannowe bardzo mocne też nie są ale mozna nimi porządnie wypolerować skórę

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2009-04-03, 10:11   #3538
Monique :)
Wtajemniczenie

Cytat:
tak wiem o tym, ale wisz jak sie coś chce to trzeba do tego dążyć, dziecko nie jest karą nawet jeśli jest chore, dlatego podziwiam zadbane mamy bo sama tez bym chciała taką być. Nie zrozum mnie źle, ale matka, która zapomina o tym, ze jest kobietą, poniekąd sama robi sobie krzywdę, co przeważnie dodatkowo odbija sie na dzieciach. Duży udział ma w tym także mąż. Ale to jest temat drażliwy, wiem . Nie zawsze można tak jakby sie chciało niestety.
Wiesz, my możemy sobie tylko fantazjować jak to będzie wyglądało mając dziecko ale ja nie mam złudzeń. Widzę po moich koleżankach jak się miotają między domem, dzieckiem a pracą z wiecznym poczuciem winy że nie dają rady być doskonałe we wszystkim (media nam wmawiają że się tak da). A jeżeli się zasypia na stojąco to trudno myśleć o zrobieniu maseczki czy czymś więcej niż szybki prysznic. Brutalna rzeczywistość.
Co nie zmienia faktu że chciałabym być właśnie taką zadbaną mamą. O ile w ogóle będę.
Stary 2009-04-03, 10:25   #3539
Shpilcia
Zakorzenienie

Cytat:
Udało mi się powyżej wkleić miniaturki zdjęc ! ): U mnie działają...

nie jestem maniaczką kupowania tylko droższych rzeczy.. już z tego wyrosłam... Co jest dobre to jest i można zainwestować ale po co nieustannie przepłacac..
Krem ziaja do cery naczynkowej stosuję wieczorem - bardzo sobie go chwalę, ma delikatną, lekką konsystencję i świetnie się wchłania. Absolutnie nie zostawia żadnego tłustego filmu-mimo, że przeznaczony jest na noc.

Krem pod oczy Ziaja jest przeciwko obrzękom, ten jak i powyższy kupowałam w aptece - wersja Ziaja Med.
Ponieważ ciągle rano budzę się z podkrązonymi oczami to zaszalałam i za parę groszy kupiłam ten żel. Jest świetny, fajnie chłodzi i zmniejsza obrzęk ale UWAGA : nie daj Bóg by dostał się do oka !! Szczypie niemiłosiernie.... Zresztą w istrukcji napisane jest, by uważać przed dostaniem się do oczu.
Jeśli chodzi o funkcję niwelującą cienie, obrzęki spisuje się kapitalnie.

Wracając do mojego zbioru-baaardzo chę pochwalić szampon i odżywkę Shiseido z kolekcji Tsubaki. Po prostu coś nieprawdopodobnie dobrego. Warto zainwestowac, pomijam juz bossski zapach ale jakie potem są włosy... Szok ! Miekkie, pachnące, lśniące - rewelacja!
Już też widzę po kremie ziaja med zauważyłaś cos poprawę w zmneijszeniu nacznek? Tak dlatego chwalę że zróżnicowanie bo widzę że masz świadomość tego co kupujesz a jakie masz włos? długość, grubość?
Cytat:
Dziękuję

Ładnie pachnie, początkowo chciałam kupić mandarynkowy, ale stwierdziałam ze mam ochote na cos bardziej kwaskowatego niż słodkiego, a jabłkowy peeling taki jest.
Nie miałam żadnych peelingów Senses - wg opinii są delikatne, a ja lubię coś mocniejszego. Joannowe bardzo mocne też nie są ale mozna nimi porządnie wypolerować skórę
Senses są żelowe, ale na porządne wypolerowanie pupy sie nie nadają joanne miałam peeling ten miniaturowy i byłam zadowolona co do ścierania...już sobie wyobrażam zapach tego jabłuszka
Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Wiesz, my możemy sobie tylko fantazjować jak to będzie wyglądało mając dziecko ale ja nie mam złudzeń. Widzę po moich koleżankach jak się miotają między domem, dzieckiem a pracą z wiecznym poczuciem winy że nie dają rady być doskonałe we wszystkim (media nam wmawiają że się tak da). A jeżeli się zasypia na stojąco to trudno myśleć o zrobieniu maseczki czy czymś więcej niż szybki prysznic. Brutalna rzeczywistość.
Co nie zmienia faktu że chciałabym być właśnie taką zadbaną mamą. O ile w ogóle będę.
Jasne że to tylko fantazje, ale trzeba być optymistka ! też prowadzę obserwacje matki z 5 dzieci, bezdzietnego małzeństwa...i tak sobie wyobrazam co to bedzie ale jestem dobrej myśli
Shpilcia jest offline  
Stary 2009-04-03, 10:34   #3540
ddaaiissyy
Zakorzenienie

GG do ddaaiissyy

Cytat:
Już też widzę po kremie ziaja med zauważyłaś cos poprawę w zmneijszeniu nacznek? Tak dlatego chwalę że zróżnicowanie bo widzę że masz świadomość tego co kupujesz a jakie masz włos? długość, grubość?
Ja sie dopiero uczę tego forum :P
Moje naczynka tak bardzo w oczy się nie rzucają, bardziej mam problem ze pod wpływem stresu np buzia mi sie robi czerwona i mam wrażenie, że ten krem znacznie uspakaja skórę.Czasem odnosiłam wrażenie jakby moje naczynka pod skórą aż buzowały i tylko czekały aby wybuchnąc, teraz jest znacznie lepiej.
Stosuję od miesiąca.
Włosy mam piórka... Cienke i delikatne (przetłuszczające), z pewnością mocno podniszczone robieniem przez jakies 10 lat non stop pasemek blond na głowie
W tej chwili przefarbowałam sie na rudy i zaczęłam zapuszczać, bo we wrzesniu slub.
Długośc - troszkę za brodę

ddaaiissyy jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości