Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-10, 12:29   #3631
aeronauta
Zakorzenienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez izeczkaaa Pokaż wiadomość
Piękna kolekcja, szczególnie kosmetyków do włosów
Dzięki . Włosy to u mnie priorytet, więc ma to swoje odzwierciedlenie w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
aeronauta Świetna kolekcja
Mam pytanie, zadowolona jesteś z odżywki Hegron? Miałam ją kiedyś ale wogóle nie ułatwiała mi rozczesywania Mgiełka Jantar nie wysusza włosów? , bo widziałam że ma alkohol w składzie. Szukam czegoś ochronnego na słońce ale właśnie obawiam się wysuszenia.
Dziękuję .
No właśnie naczytałam się tyle pozytywów na temat Hegrona, ale mi całkowicie nie podpasował . Myję nim czasem włosy, ale tu o wiele lepiej spisuje się Mrs. Potters. Hegron ma paskudny zapach i z włosami też nie robi nic ciekawego jak dla mnie.
Mgiełka Jantar faktycznie ma alkohol w składzie i myślę, że trochę może wysuszać, ale nie jakoś strasznie. Ja ją używałam przez wakacje (m.in. w Grecji) i wróciłam z bardzo wysuszonymi włosami. Ale myślę, że to bardziej zasługa słońca, wody, suszenia i prostowania codziennego i stosowania do tego jednej odżywki Dove, którą tylko ze sobą zabrałam . Za to pierwszy raz po wakacjach nie miałam mocno wypłowiałych włosów mimo bardzo mocnego słońca i to przypisuję właśnie tej mgiełce. Ja ją ogólnie wszystkim polecam, bo nie wiem czy istnieje jakiś spray z filtrem do włosów bez alkoholu , a ta mgiełka jest w porządku.
aeronauta jest offline  
Stary 2009-04-10, 12:50   #3632
201707171013
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Moja kolekcja:
1. szampony do włosów
2. Odżywki do spłukiwania
3. Odżywki bez spłukiwania
4. Oleje
5. Kosmetyki do mycia + toniki
6. Kosmetyki do ciała
7. Kosmetyki do twarzy:
to co nie widać to wazelina i maść ochronna z wit. A. A krem Lirene to DUO-C.
Super

Jesteś zadowolona z filtrów Babydream?
201707171013 jest offline  
Stary 2009-04-10, 13:01   #3633
xxxMikixxx
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki . Włosy to u mnie priorytet, więc ma to swoje odzwierciedlenie w kosmetykach

Dziękuję .
No właśnie naczytałam się tyle pozytywów na temat Hegrona, ale mi całkowicie nie podpasował . Myję nim czasem włosy, ale tu o wiele lepiej spisuje się Mrs. Potters. Hegron ma paskudny zapach i z włosami też nie robi nic ciekawego jak dla mnie.
Mgiełka Jantar faktycznie ma alkohol w składzie i myślę, że trochę może wysuszać, ale nie jakoś strasznie. Ja ją używałam przez wakacje (m.in. w Grecji) i wróciłam z bardzo wysuszonymi włosami. Ale myślę, że to bardziej zasługa słońca, wody, suszenia i prostowania codziennego i stosowania do tego jednej odżywki Dove, którą tylko ze sobą zabrałam . Za to pierwszy raz po wakacjach nie miałam mocno wypłowiałych włosów mimo bardzo mocnego słońca i to przypisuję właśnie tej mgiełce. Ja ją ogólnie wszystkim polecam, bo nie wiem czy istnieje jakiś spray z filtrem do włosów bez alkoholu , a ta mgiełka jest w porządku.
Dzięki za szybką odpowiedź Mi też zapach Hegrona nie odpowiadał Nad mgiełką się jeszcze zastanowię, ale faktycznie ciężko znaleźć jest spray z filtrami bez alkoholu. Szkoda, że Lilliputz nie ma filtrów

xxxMikixxx jest offline  
Stary 2009-04-10, 13:05   #3634
aeronauta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Super

Jesteś zadowolona z filtrów Babydream?
Używałam dopiero 2 razy, więc obiektywnej opinii też nie wydam. Jak na razie dobrze się nim smaruje, nie bieli jakoś mocno, dość dobrze się wchłania, ale pozostawia lekkie świecenie . Nie ma zapachu, na razie mnie nie zapchał, więc ok. Za tą cenę (12.99) i faktor jak najbardziej warto

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Szkoda, że Lilliputz nie ma filtrów
Oj, może napiszemy do producenta, żeby zamiast alkoholu w składzie w nowej wersji pojawiły się filtry. Ja zadeklarowałabym wtedy wykupienie całego asortymentu tych sprayów w moim Rossmannie

Edytowane przez aeronauta
Czas edycji: 2009-04-10 o 13:10
aeronauta jest offline  
Stary 2009-04-10, 13:25   #3635
Niki_20
Raczkowanie

Ten filtr Babydream kupiłaś w Polsce?
Niki_20 jest offline  
Stary 2009-04-10, 13:43   #3636
aeronauta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Niki_20 Pokaż wiadomość
Ten filtr Babydream kupiłaś w Polsce?
Tak w Polsce, w Rossmannie przy kosmetykach dziecinnych Babydream są.
aeronauta jest offline  
Stary 2009-04-10, 13:50   #3637
201707171013
Konto usunięte

Cytat:
Używałam dopiero 2 razy, więc obiektywnej opinii też nie wydam. Jak na razie dobrze się nim smaruje, nie bieli jakoś mocno, dość dobrze się wchłania, ale pozostawia lekkie świecenie . Nie ma zapachu, na razie mnie nie zapchał, więc ok. Za tą cenę (12.99) i faktor jak najbardziej warto
Dzięki za odpowiedź. W takim razie kupię jak wykończę Lirene.
Stary 2009-04-10, 13:55   #3638
Niki_20
Raczkowanie

Dzięki Aeronauta może w końcu Rossmann przestał nas traktować jak konsumentów drugiej kategorii i wprowadzi produkty,które można dostać w Niemczech i Czechach.
Niki_20 jest offline  
Stary 2009-04-10, 20:04   #3639
Tysia_82
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
jak się sprawuję płyn prostujący? i w jakiej jest cenie i gdzie go zdobyłas?:d
Poużywałam do już trochę więc wreszcie mogę coś o nim napisać Wydaje mi się,że naprawdę utrwala działanie prostownicy, bo moje włosy są podatne na wilgoć, a zdarzyło mi się raz lekko po południu zmoknąć a rano prostowałam włosy po spsikaniu się płynem i nic się nie działo. Na temat działania termoochronnego trudno mi się wypowiadać, bo nie używam go codziennie, a prostownicy też używam od niedawna, ale póki co wszystko jest ok i jestem z niego zadowolona.

Cytat:
Moja kolekcja:
1. szampony do włosów
2. Odżywki do spłukiwania
3. Odżywki bez spłukiwania
4. Oleje
5. Kosmetyki do mycia + toniki
6. Kosmetyki do ciała
7. Kosmetyki do twarzy:
to co nie widać to wazelina i maść ochronna z wit. A. A krem Lirene to DUO-C.
Bardzo ładna kolekcja Na trzecim zdjęciu zatytułowanym odżywki bez spłukiwania obok odżywek jest żel aloesowy Palomy, to pomyłka czy naprawdę używasz go do włosów?
Tysia_82 jest offline  
Stary 2009-04-10, 20:20   #3640
izeczkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Tysia_82 Pokaż wiadomość
Bardzo ładna kolekcja Na trzecim zdjęciu zatytułowanym odżywki bez spłukiwania obok odżywek jest żel aloesowy Palomy, to pomyłka czy naprawdę używasz go do włosów?
Wprawdzie pytanie nie do mnie,ale... żelu Palomy wiele wizażanek (ja również ) używa na włosy, wmasowuje się go w skórę głowy lub niektórzy nakadają odrobine na włosy (żeby podkreślić skręt loków/fal)
Stary 2009-04-10, 20:21   #3641
aeronauta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tysia_82 Pokaż wiadomość
Dziękuję. I tak używam żelu Palomy do włosów . Ostatnio trochę rzadziej, ale jednak. Wmasowywałam go w skórę głowy, a także używałam jako żelu do włosów (trochę utrwala, a kręconowłose twierdzą że poprawia im też skręt loków). Na forum o Pielęgnacji włosów jest cały wątek odnośnie tego żelu i sposobów na jego wykorzystanie (głównie do włosów, ale nie tylko )
aeronauta jest offline  
Stary 2009-04-10, 21:12   #3642
Tysia_82
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez izeczkaaa Pokaż wiadomość
Wprawdzie pytanie nie do mnie,ale... żelu Palomy wiele wizażanek (ja również ) używa na włosy, wmasowuje się go w skórę głowy lub niektórzy nakadają odrobine na włosy (żeby podkreślić skręt loków/fal)
Cytat:
Dziękuję. I tak używam żelu Palomy do włosów . Ostatnio trochę rzadziej, ale jednak. Wmasowywałam go w skórę głowy, a także używałam jako żelu do włosów (trochę utrwala, a kręconowłose twierdzą że poprawia im też skręt loków). Na forum o Pielęgnacji włosów jest cały wątek odnośnie tego żelu i sposobów na jego wykorzystanie (głównie do włosów, ale nie tylko )
Dzieki za odp. Nie słyszałam o takim wykorzystaniu tego żelu, a brzmi ciekawie poszukam tego wątku i poczytam
Tysia_82 jest offline  
Stary 2009-04-10, 21:47   #3643
dziewczyna
Zakorzenienie

Aeronauta fajny zbiorek
Możesz opisać odżywki bez spłukiwania? Szukam jakieś dla siebie i nie wiem na jaką się zdecydować.
dziewczyna jest offline  
Stary 2009-04-10, 21:49   #3644
saks
Rozeznanie

GG do saks

Cytat:
To puder brązująco-rozświetlający 'maczek'. Mikę zawiera. Nie zdążyłam jeszcze przetestować.
Ech, miałam nadzieję, że to jakiś matujący. Ale i tak mika od razu go dyskwalifikuje.
Jednak dziękuję (dopiero) za odpowiedź.

Edytowane przez saks
Czas edycji: 2009-04-10 o 21:51
saks jest offline  
Stary 2009-04-10, 22:10   #3645
aeronauta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Aeronauta fajny zbiorek
Możesz opisać odżywki bez spłukiwania? Szukam jakieś dla siebie i nie wiem na jaką się zdecydować.
Ja z odżywek bez spłukiwania preferuję spraye. Lilliputz jest bardzo fajny, nie ma alkoholu ani silikonów w składzie. Jest dość odżywczy, trochę ułatwia rozczesywanie włosów i pachnie malinowo . Z drogeryjnych odżywek bez spłukiwania to jest mój faworyt. Ziaja też ma dość fajne te odżywki, ale mi obciążają jednak włosy, więc rzadko używam. Seboradin i Jantar to do wcierania w skórę głowy (chociaż Jantar można też z powodzeniem stosować jako odżywkę do włosów, np. przelać do jakiegoś atomizera i spryskiwać włosy. Ma boski skład i fajne są po nim włosy), a hot liss jako ochrona przy suszeniu i prostowaniu (jeśli dopuszczasz się tego grzechu na włosach to polecam ). Mgiełkę z Jantara opisywałam parę postów wyżej.
Ogólnie z tych co próbowałam najbardziej podpasował mi Lilliputz i go mogę polecić (jakby Ci nie podpasował to majątku nie stracisz, bo chyba z 5 zł kosztuje)
aeronauta jest offline  
Stary 2009-04-10, 22:10   #3646
Daszka
Zadomowienie

GG do Daszka

Aeronauta - super kolekcja na włoski! Mam pytanie odnośnie olejku Vatika - tak się składa, że właśnie go zakupiłam. Jakie masz o nim zdanie? Ja kupiłam go z myślą o uzdrowieniu moich wypadających/łamiących się włosów:-(
Aha - i jak go używałaś? Wyczytałam, że najlepiej wmasować w suche włosy i skórę głowy i zostawić na noc (chyba trzeba spać w turbanie, żeby nie zatłuścić poduszki) a rano zmyć. Podobno zmywa się bez trudu.

Edytowane przez Daszka
Czas edycji: 2009-04-10 o 22:12
Daszka jest offline  
Stary 2009-04-10, 22:22   #3647
aeronauta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Aeronauta - super kolekcja na włoski! Mam pytanie odnośnie olejku Vatika - tak się składa, że właśnie go zakupiłam. Jakie masz o nim zdanie? Ja kupiłam go z myślą o uzdrowieniu moich wypadających/łamiących się włosów:-(
Aha - i jak go używałaś? Wyczytałam, że najlepiej wmasować w suche włosy i skórę głowy i zostawić na noc (chyba trzeba spać w turbanie, żeby nie zatłuścić poduszki) a rano zmyć. Podobno zmywa się bez trudu.
Dziękuję . Vatika jest świetna . Bardzo dobrze nawilża włosy. Najlepiej faktycznie nałożyć ją na suche włosy i iść z nią spać a rano umyć włosy. Nie musisz nakładać żadnych czepków czy turbanów. Połóż po prostu na poduszkę ręcznik i nic się nie zatłuści. Olej kokosowy ogólnie mało tłuści otoczenie, ale ręcznik na poduszce jednak powinien być. Zmywa się łatwo jak na olej, ale dla pewności ja zawsze myję dwa razy (jak nie daję olei myję raz)
aeronauta jest offline  
Stary 2009-04-10, 23:46   #3648
dziewczyna
Zakorzenienie

Cytat:
Ja z odżywek bez spłukiwania preferuję spraye. Lilliputz jest bardzo fajny, nie ma alkoholu ani silikonów w składzie. Jest dość odżywczy, trochę ułatwia rozczesywanie włosów i pachnie malinowo . Z drogeryjnych odżywek bez spłukiwania to jest mój faworyt. Ziaja też ma dość fajne te odżywki, ale mi obciążają jednak włosy, więc rzadko używam. Seboradin i Jantar to do wcierania w skórę głowy (chociaż Jantar można też z powodzeniem stosować jako odżywkę do włosów, np. przelać do jakiegoś atomizera i spryskiwać włosy. Ma boski skład i fajne są po nim włosy), a hot liss jako ochrona przy suszeniu i prostowaniu (jeśli dopuszczasz się tego grzechu na włosach to polecam ). Mgiełkę z Jantara opisywałam parę postów wyżej.
Ogólnie z tych co próbowałam najbardziej podpasował mi Lilliputz i go mogę polecić (jakby Ci nie podpasował to majątku nie stracisz, bo chyba z 5 zł kosztuje)
Dzięki za odpowiedź Najprawdopodobniej skuszę się na Lilliputza jak będę w Rossmanie.
dziewczyna jest offline  
Stary 2009-04-11, 13:28   #3649
Daszka
Zadomowienie

GG do Daszka

Cytat:
Dziękuję . Vatika jest świetna . Bardzo dobrze nawilża włosy. Najlepiej faktycznie nałożyć ją na suche włosy i iść z nią spać a rano umyć włosy. Nie musisz nakładać żadnych czepków czy turbanów. Połóż po prostu na poduszkę ręcznik i nic się nie zatłuści. Olej kokosowy ogólnie mało tłuści otoczenie, ale ręcznik na poduszce jednak powinien być. Zmywa się łatwo jak na olej, ale dla pewności ja zawsze myję dwa razy (jak nie daję olei myję raz)
Dziękuję za odpowiedź Właśnie wczoraj użyłam, zanim przeczytałam twoją wiadomość, no i zmyłam tylko raz a chyba jednak trzeba dwa razy, bo włoski ma trochę "strąkowate". Myjesz zwykłym, posiadanym w danej chwili, szamponem czy tym specjalnym Vatika, zalecanym do olejków?
Daszka jest offline  
Stary 2009-04-11, 14:40   #3650
aeronauta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Właśnie wczoraj użyłam, zanim przeczytałam twoją wiadomość, no i zmyłam tylko raz a chyba jednak trzeba dwa razy, bo włoski ma trochę "strąkowate". Myjesz zwykłym, posiadanym w danej chwili, szamponem czy tym specjalnym Vatika, zalecanym do olejków?
Zwykłym szamponem, często nawet dziecinnym Babydream i ładnie schodzi.
aeronauta jest offline  
Stary 2009-04-11, 18:57   #3651
paula-zla
Zakorzenienie

Skromna świąteczna aktualizacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (63,6 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz2.jpg (79,2 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cialo.jpg (53,3 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (47,2 KB, 87 załadowań)
i don't want to get over you

wymienię
paula-zla jest offline  
Stary 2009-04-11, 19:17   #3652
tajlaa
Zadomowienie

paula-zla jak sprawuje sie krem nivea matujący?? jak żel dove o tym zapachu?oraz jak odżywka?

Waga w dół: 62,61,60,59, 57...cel osiągnięty 54kg
tajlaa jest offline  
Stary 2009-04-11, 19:32   #3653
honey1012
Wtajemniczenie

paula-zła co to za żel świetlikowy ?

SZCŚLIWA
honey1012 jest offline  
Stary 2009-04-11, 20:03   #3654
usiawusia
Raczkowanie

Ale macie dziewuszki świetne kolekcje
To ja się pochwale moim skromnym dobytkiem kosmetykowym...
1. coś do twarzy
2. coś do włosów
3. coś do ciała
4. różności
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (19,7 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (17,6 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (19,6 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (20,6 KB, 193 załadowań)
usiawusia jest offline  
Stary 2009-04-11, 20:13   #3655
201707171013
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Super aktualizacja. Jak się sprawuje podkład matujący AA? Kryje? Wyrównuje koloryt?
Cytat:
Napisane przez usiawusia Pokaż wiadomość
1. coś do twarzy
2. coś do włosów
3. coś do ciała
4. różności
Ładny zbiór
Stary 2009-04-11, 20:17   #3656
paula-zla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
paula-zla jak sprawuje sie krem nivea matujący?? jak żel dove o tym zapachu?oraz jak odżywka?
Krem Nivea oceniam pozytywnie. Ma specyficzną konsystencję, trochę przypominającą mus. Szybko się wchłania. Pachnie dosyć intensywnie, czuję go do kilkunastu minut po aplikacji. Jest bardzo bardzo wydajny.
Dobrze spisuje się pod względem matującym, twarz nie świeci się tak mocno jak po kremie nawilżającym, ale nie jest też tak tępy jak po kremie matującym Garniera. Z czasem twarz świeci się mniej, choć ja i tak nie rezygnuję z pudru.
Mnie on zadowala.

Żelu Dove jeszcze nie próbowałam, ale pachnie naprawdę świetnie - cytrusowo, orzeźwiająco, soczyście. Idealny na lato, od razu poprawia humor.

O jaką odżywkę Ci chodzi?

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
To żel, który kupiłam w Rossmannie. Kosztował niespełna 4 zł. W ulotce było napisane, że działa na zmęczone, piekące powieki, wykańcza cienie i wory pod oczami. I faktycznie działa, powieki nie są zmęczone, nie pieką mnie. Cienie znikają, choć może nie za dotknięciem różdżki, ale widzę różnicę. Skóra nie jest przesuszona tylko gładka. Bardzo wydajny kosmetyk, używam go niewiele, prawie w ogóle nie ubywa. Delikatnie schładza skórę powiek, przynosi ulgę. Szybko się wchłania.

wymienię
paula-zla jest offline  
Stary 2009-04-11, 20:20   #3657
saks
Rozeznanie

GG do saks

Cytat:
Świetna aktualizacja, co to za mleczko ze świetlikiem? Zapycha? A, i jeszcze gdzie można kupić produkty Celii?

Jak się sprawuje podkład AA? Jak z kryciem?

Edytowane przez saks
Czas edycji: 2009-04-11 o 20:27
saks jest offline  
Stary 2009-04-11, 20:24   #3658
kaledonia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Cytat:
To żel, który kupiłam w Rossmannie. Kosztował niespełna 4 zł. W ulotce było napisane, że działa na zmęczone, piekące powieki, wykańcza cienie i wory pod oczami. I faktycznie działa, powieki nie są zmęczone, nie pieką mnie. Cienie znikają, choć może nie za dotknięciem różdżki, ale widzę różnicę. Skóra nie jest przesuszona tylko gładka. Bardzo wydajny kosmetyk, używam go niewiele, prawie w ogóle nie ubywa. Delikatnie schładza skórę powiek, przynosi ulgę. Szybko się wchłania.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20...a-powieki.html

Polecam! Stosuję od kilku lat i uważam, że dla młodej cery jest rewelacyjny
Stary 2009-04-11, 20:30   #3659
Ms.Torres
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez usiawusia Pokaż wiadomość
1. coś do twarzy
2. coś do włosów
3. coś do ciała
4. różności
fajny zbiór co tam masz za maseczkę Ziaja Pro? tę oczyszczającą? jak porównasz ja z maską błotną Planet Spa z Avonu? w ogóle jak się sprawuje Ziaja Pro w porównaniu do Avonu-żele i peelingi?

to już 10 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline  
Stary 2009-04-11, 21:14   #3660
paula-zla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Świetna aktualizacja, co to za mleczko ze świetlikiem? Zapycha? A, i jeszcze gdzie można kupić produkty Celii?

Jak się sprawuje podkład AA? Jak z kryciem?
Dziękuję
Mleczko ze świetlikiem kupiłam w Tesco. Jest bardzo dobre, ładnie pachnie, ma dobrą - nie za gęstą/ rzadką konsystencję, porządnie oczyszcza. Jest lepszy od mleczek Ziaji, po których miałam wrażenie że skóra nie jest do końca oczyszczona i jakaś sucha. Mleczko Celii przyjemnie odświeża, zmywa makijaż, skóra jest przyjemnie gładka. Mnie nie zapchało. Naprawdę je lubię.

Podkład AA jest kiepściutki. Dałam mu dwie gwiazdki na KWC, ale w sumie zasługuje na jedną. Odcienie są kiepskie, ubogie i nienaturalne, piasek który mam jest dla mnie za ciemny, a kość słoniowa była za jasna.
W dodatku brzydko pachnie. Zawsze dawałam go mało w obawie przed efektem maski, więc krycie było naprawdę słabe. Podkreśla skórki. Trochę matuje, ale zawsze musiałam musnąć nos pudrem. Jego plusem jest niska cena, ale poza tym nie ma zbyt dużo plusów. Jeśli chodzi o trwałość wytrzymuje do kilku godzin.

Cytat:
Super aktualizacja. Jak się sprawuje podkład matujący AA? Kryje? Wyrównuje koloryt?
Dziękuję
O podkładzie napisałam wyżej.

wymienię
paula-zla jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości