Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-21, 15:06   #3811
tajlaa
Zadomowienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
witam wszystkich, dawno mnie nie było ale usprawiedliwiam się tym ze byłam w PL.
oto moja obiecana kolekcja do pielęgnacji twarzy i zapasy jakie przywiozłam z PL ale i tak nie wszystkie bo paczka którą jeszcze wysłałam z kosmetykami dojdzie mam nadzieje w nast. tyg.
Więc zaczynam od twarzy:
1. kremy
2. peelingi
3. maseczki
4. oczyszczanie
z której maseczki jestes najbardziej zadowolona??;p

Waga w dół: 62,61,60,59, 57...cel osiągnięty 54kg
tajlaa jest offline  
Stary 2009-04-21, 16:40   #3812
Skeruch
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość

1. balsamy do ciala, pielegnacja dloni, pielegnacja stop (masci witaminowe stosuje na piety i cale stopy - dzialaja rewelacyjnie)
2. demakijaz i oczyszczanie plus zablakany krem do biustu
3. pielegnacja twarzy plus zablakany krem do rak krem na noc Nivea i Avon uzywam na szyje i dekold
4. czekajace na otwarcie - po raz pierwszy beda stosowane
5. wlosy
Z góry dziękuję za odpowiedzi
1. Jak się ma balsam z Garniera do ciała i masło do ciała z Dove? nie uczulają? dobrze nawilżają? są wydajne?
2. Ten roll-on z Garniera, sprawdza się dobrze? (pod oczy)

Dziewczyny, byłam dziś w sklepie i co widzę - żele z Luksji, podchodzę, wącham gruszkę - jestem zakochana oczywiście go mam zakupionego. Siedzę z nim właśnie jak głupia i wącham... Spodobał mi się jeszcze grejpfrut, chciałam włożyć do koszyka, nagle zjawia się tata i mówi z szaleńczo zdziwioną miną ,,po co ci dwa żele pod prysznic?! '' i nie wzięłam, udusiłby mnie. Jak dobrze, że żyje w niewiedzy ile chowam w szafce żeli pod prysznic... (moja mała zmora, uwielbiam żele) Napaliłam się jeszcze na brzoskwinkę i tego grejpfruta. No i w końcu muszę sfotografować swoją kolekcję.
Skeruch jest offline  
Stary 2009-04-21, 17:21   #3813
saks
Rozeznanie

GG do saks

Skreuch, czekam na twoje zdjęcia

Cytat:
czesc dziewczyny
jeszcze mnie tutaj nie bylo

wklejam moje aktualne "skromne" zbiory
jeszcze niedawno siedzialam w wysokopolkowej pielegnacji Lancome, Estee Lauder i Clinique , ale koniec koncem wybralam to co dla mnie najodpowiedniejsze i tego sie trzymam
jezeli chodzi o pielegnacje twarzy to Garnier jest dla mnie nie do pobicia !

1. balsamy do ciala, pielegnacja dloni, pielegnacja stop (masci witaminowe stosuje na piety i cale stopy - dzialaja rewelacyjnie)
2. demakijaz i oczyszczanie plus zablakany krem do biustu
3. pielegnacja twarzy plus zablakany krem do rak krem na noc Nivea i Avon uzywam na szyje i dekold
4. czekajace na otwarcie - po raz pierwszy beda stosowane
5. wlosy
Justitio, świetny zbiór! Czy balsam Garniera z mocznikiem mocno nawilża?

Cytat:
witam wszystkich, dawno mnie nie było ale usprawiedliwiam się tym ze byłam w PL.
oto moja obiecana kolekcja do pielęgnacji twarzy i zapasy jakie przywiozłam z PL ale i tak nie wszystkie bo paczka którą jeszcze wysłałam z kosmetykami dojdzie mam nadzieje w nast. tyg.
Więc zaczynam od twarzy:
1. kremy
2. peelingi
3. maseczki
4. oczyszczanie
1. żele pod prysznic
2. saszetki
3. peelingi do ciała
4. balsamy do ciała
5. antyperspiranty
od razu zaznaczam że nic jeszcze nie używałam więc nic na razie nie mogę powiedzieć na temat tych kosmetyków, ups przepraszam użyłam raz masła malinowego ziaja
Matko, ile żeli z Luksji . Już zapomniałam, jak one pięknie pachną.
Zdaj mi, proszę, relację z działania maseczki z glinką Sorai i balsamu Happy Time Nivei. Z góry dziękuję

A propo Garniera, ja wdziałam w Super-Pharmie żel do twarzy (bez drobinek) z tej serii Detox. Czyli niedługo chyba dojdzie do nas cała seria, bardzo bym chciała.

Edytowane przez saks
Czas edycji: 2009-04-21 o 17:24
saks jest offline  
Stary 2009-04-21, 18:15   #3814
monika7891
Raczkowanie

witam jestem tu od niedawna i obserwuje ciuchutko watek no i własnie teraz postanowilam sie wlaczyc Jestem zakupoholiczka chyba uwielbiam kosmetyki,ale z powodu silnej alergi i problemow skornych nie moge eksperymentowac za wiele-na szczescie mam jedna ukochana firme i ona mi słuzy
Jestem pełna podziwu dla Waszych zbiorow I tak nieskromnie pochwale sie na powitanie moim skarbem
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 009.jpg (168,0 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 013.jpg (164,7 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 015.jpg (171,0 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 017.jpg (168,5 KB, 288 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 020.jpg (167,7 KB, 261 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 022.jpg (161,2 KB, 255 załadowań)
monika7891 jest offline  
Stary 2009-04-21, 18:21   #3815
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Skeruch Pokaż wiadomość

Dziewczyny, byłam dziś w sklepie i co widzę - żele z Luksji, podchodzę, wącham gruszkę - jestem zakochana oczywiście go mam zakupionego. Siedzę z nim właśnie jak głupia i wącham... Spodobał mi się jeszcze grejpfrut, chciałam włożyć do koszyka, nagle zjawia się tata i mówi z szaleńczo zdziwioną miną ,,po co ci dwa żele pod prysznic?! '' i nie wzięłam, udusiłby mnie. Jak dobrze, że żyje w niewiedzy ile chowam w szafce żeli pod prysznic... (moja mała zmora, uwielbiam żele) Napaliłam się jeszcze na brzoskwinkę i tego grejpfruta. No i w końcu muszę sfotografować swoją kolekcję.

Czekam na zdjęcie
A ta gruszkowa Luksja rzeczywiście bosko pachnie Musze jeszcze wypróbować Grejpfruta, Melon i Brzoskwinke
A co do wąchania to ja mam żel w szafce k. laptopa i ciągle go sobie wącham

Cytat:
wydaje mi się że dobrze nawilża i zapach długo się utrzymuje na skórze
Dzięki za odpowiedź

xxxMadziaxxx95 jest offline  
Stary 2009-04-21, 18:47   #3816
Takumi
Raczkowanie

edyta29 - gdzie znalazłaś żurawinowy i gruszkowy peeling z Joanny?
Nie wiedziałam, że nowe wyszły..
; *
Takumi jest offline  
Stary 2009-04-21, 19:03   #3817
Skeruch
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xxxMadziaxxx95 Pokaż wiadomość
Czekam na zdjęcie
A ta gruszkowa Luksja rzeczywiście bosko pachnie Musze jeszcze wypróbować Grejpfruta, Melon i Brzoskwinke
A co do wąchania to ja mam żel w szafce k. laptopa i ciągle go sobie wącham
muszę to obczaić.

Cytat:
Napisane przez monika7891 Pokaż wiadomość
witam jestem tu od niedawna i obserwuje ciuchutko watek no i własnie teraz postanowilam sie wlaczyc Jestem zakupoholiczka chyba uwielbiam kosmetyki,ale z powodu silnej alergi i problemow skornych nie moge eksperymentowac za wiele-na szczescie mam jedna ukochana firme i ona mi słuzy
Jestem pełna podziwu dla Waszych zbiorow I tak nieskromnie pochwale sie na powitanie moim skarbem
pozdrawiam
łał jak Ty masz takie kolekcje do pielęgnacji twarzy, to ja z moimi dwoma tonikami i kilkoma żelami mogę uciekać gdzie pieprz rośnie.

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Skreuch, czekam na twoje zdjęcia

A propo Garniera, ja wdziałam w Super-Pharmie żel do twarzy (bez drobinek) z tej serii Detox. Czyli niedługo chyba dojdzie do nas cała seria, bardzo bym chciała.
spróbuję w weekend coś zrobić, a tę serię z garniera widziałam w Rosmanie.
Skeruch jest offline  
Stary 2009-04-21, 19:04   #3818
honey1012
Wtajemniczenie

Monika jak się spisuje dermilan do stóp ? i co powiesz o żółtym tuszu maybelline ?

SZCŚLIWA
honey1012 jest offline  
Stary 2009-04-21, 19:10   #3819
Aviiieee
Zakorzenienie

Cytat:
pozdrawiam

Widzę, że masz dużo rzeczy z Nivea
Jak się sprawuje żel Happy Time?
Stary 2009-04-21, 19:12   #3820
mysha25xx
Rozeznanie

Moje najnowsze zakupy, staram się ograniczać, ale średnio mi to wychodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pielegnacja 001.jpg (46,6 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pielegnacja 002.jpg (34,9 KB, 148 załadowań)
mysha25xx jest offline  
Stary 2009-04-21, 19:31   #3821
edyta29
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Takumi Pokaż wiadomość
edyta29 - gdzie znalazłaś żurawinowy i gruszkowy peeling z Joanny?
Nie wiedziałam, że nowe wyszły..
peelingi kupiłam w drogerii kamilla i w moim regionie tylko tam je widziałam

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś takie fajne szampony garniera?
edyta29 jest offline  
Stary 2009-04-21, 19:32   #3822
aante_e
Miss Pudernica

Cytat:
Zazdraszczam Garniera do włosów
Stary 2009-04-21, 19:36   #3823
mysha25xx
Rozeznanie

Garnier na Allegro kupiłam po ok. 10zł. Bosko pachną!!!Waniliowy jest jak budyń waniliowy, tak pachnie i wygląda, ladnie oczyszcza włosy, bardzo dobrze się pieni, po odzywce włosy są miękkie i dobrze się układają. Cytrynowych jeszcze nie stosowałam.
mysha25xx jest offline  
Stary 2009-04-21, 19:40   #3824
monika7891
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Monika jak się spisuje dermilan do stóp ? i co powiesz o żółtym tuszu maybelline ?
z dernilanu jestem bardzo zadowolona. mialam powazne odciski i otarcia na pietach po butach w tamtym roku i uratowal mi stopy. swietnie wygladzil i nawilzyl. Swietnie regeneruje zniszczone miejsca. Po jego stosowaniu moglam latem smialo smigac w japoneczkach. i wlasnie teraz znow przymierzam sie do uzycia go przed latem bo po zimie stopy wolaja wiekszego regenerujacego nawilzenia.
a co do tuszu maybelline tez jestem zadowolona - chociaz trzeba do niego przyzwyczaic sie i chcac uzyskac wyrazniejszy efekt trzeba kilka razy przeciagnac szczoteczka -wymaga jednak to troche wprawy i przyzwyczajenia do niego bo inaczej skleja rzesy. spotkalam sie z wieloma opiniami o tym tuszu-w tym sporo negatywnych to i jak dla mnie jest super

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość

Widzę, że masz dużo rzeczy z Nivea
Jak się sprawuje żel Happy Time?

No tak to moja ukochana firma-od dziecka krem nivea mi towarzyszy i nie mam uczulen po innych kosmetykach tej firmy
A zel Happy Time jest swietny dla mnie. Cudownie pachnie, myje, co wazne dla mnie nie wysusza chodz nie nawilza jakos szczegolnie-ale od tego sa balsamy-wazne ze skora nie jest po nim sucha ,sciagnieta. No i jest wydajny. Dobrze sie pieni,nie musze wylewac duzo zeby sie cala nim umyc.
monika7891 jest offline  
Stary 2009-04-21, 19:51   #3825
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie

Cytat:
pozdrawiam
Super zbiór
Widze, że lubisz firme Nivea Ja też. Szczególnie deo
Jak oceniasz deo Fresh natural, Pure invisible i dry comfort?
Który z nich jest najlepszy?

Stary 2009-04-21, 19:53   #3826
edyta29
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
Smile Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Garnier na Allegro kupiłam po ok. 10zł. Bosko pachną!!!Waniliowy jest jak budyń waniliowy, tak pachnie i wygląda, ladnie oczyszcza włosy, bardzo dobrze się pieni, po odzywce włosy są miękkie i dobrze się układają. Cytrynowych jeszcze nie stosowałam.
a u jakiego sprzedawcy kupiłaś?? i do jakich są włosów?
edyta29 jest offline  
Stary 2009-04-21, 19:59   #3827
saks
Rozeznanie

GG do saks

Cytat:
pozdrawiam
Jestem pod wrażeniem, tyle Nivei! Mam pytanie odnośnie serii zielonej do twarzy (bodajże matującej?): kremu i toniku. Czy krem zatyka pory i czy tonik ma w składzie alkohol?
A, i jeszcze jestem ciekawa balsamu Happy Time. Nada się na dzień?

Cytat:
Szczerze zazdroszczę linii Garniera. Te wszystkie produkty są do włosów suchych?
Edit: z pytaniem powyżej uprzedziła mnie Edyta
saks jest offline  
Stary 2009-04-21, 20:03   #3828
monika7891
Raczkowanie

Cytat:
Super zbiór
Widze, że lubisz firme Nivea Ja też. Szczególnie deo
Jak oceniasz deo Fresh natural, Pure invisible i dry comfort?
Który z nich jest najlepszy?

No jak juz pisalam uwielbiam te firme
Wszystkie deo mi słuza,choc najmniej uzywam fresh sztyftu i roll-on Pure invisible-wydaja mi sie słabsze od pozostałych pod wzgledem ochrony przed poceniem.
Za to najlepiej chronia mnie sztyft dry comfort i spray pure invisible.pure naprawde spełnia obietnice producenta-ladnie pachnie,chroni przed poceniem i nie pozostawia bialych sladow Fresh natural spray slicznie pachnie-bardzo podobnie jak kiedys klasyczny spray i sztyft nivea ktorych juz nie ma-a moze i to on tyle odmieniony nieco...
Zaznaczam ze najpierw uzywam ktoregos sztyftu lub roll-on a potem jeszcze psikam lekko sprayem. dry comfort spray i roll-on tez sa bardzo dobre-chronia przed potem-choc nie powoduja ze nie poce sie wcale, poza tym napewno swietnie zatrzymuja na długi czas brzydki zapach potu.
Ciezko mi powiedziec ktory najlepszy-wiadomo kazdemu słuzy cos innego. ale chyba z nich wszystkich dla mnie najlepszy jest pure invisible spray.
mam nadzieje,ze wyczerpujaca odpowiedziec
monika7891 jest offline  
Stary 2009-04-21, 20:06   #3829
mysha25xx
Rozeznanie

Na Garniera natknęłam się na KWC, gdzieżby indziej Waniliowy do włosów długich i przesuszonych, cytrynowy do szorstkich i pozbawionych blasku.Nie mogę podać nazwy sprzedawcy bo to była by reklama na Wizażu niedozwolona. Ale jak ktoś kupuje na Allegro to produkty były po 10,50zł, opinie o sprzedawcy czytajcie, jak dużo pozytywów albo Super Sprzedawca to nie ma problemu.Ostatnio wcale nie chodzę do Rossmana, tylko kupuje przez neta na Allegro i na BU.
mysha25xx jest offline  
Stary 2009-04-21, 20:21   #3830
monika7891
Raczkowanie

[quote=saks;11981715]Jestem pod wrażeniem, tyle Nivei! Mam pytanie odnośnie serii zielonej do twarzy (bodajże matującej?): kremu i toniku. Czy krem zatyka pory i czy tonik ma w składzie alkohol?
A, i jeszcze jestem ciekawa balsamu Happy Time. Nada się na dzień?

Tonik ma alkohol w składzie niestety,ale u mnie nie ma to akurat przy tym produkcje negatywnych skutkow. Krem zawsze stosuje po toniku i nie zdazylo sie jeszcze zeby zatkal mi pory. Krem jest lekki. taki -nie wiem czy dobrze okresle,ale jakby konsystencji musu. a uzywam tego zestawienia ok 3 lat. wiadomo nie matuje jakos szalowo,ale ok 4-5 godzin po porannym uzyciu tej serii nie mam problemu ze swieceniem sie buzi. ale zalezy tez duzo od pogody. wiosna,latem przy wyzszych temperaturach po 4 godzinach przestaje dzialac efekt matowienia,jesienia i zima stosuje go wlasciwie idac na na jakies imprezy itp wyjscia i spokojnie radzi sobie przez przynajmniej tez 4-5 godzin z matowieniem.

Co do balsamu Happy Time to na dzien jest idealny-dla mnie na noc za słaby. Slicznie pachnie, nawilza, szybko sie wchłania i mozna od razu zakladac ciuchy.
Osobiscie stosuje go na rece,ramiona,brzuch(czyli srednio przesuszone miejsca).nogi mam bardzo suche i potrzebuje silniejszego nawilzacza.
monika7891 jest offline  
Stary 2009-04-21, 20:28   #3831
saks
Rozeznanie

GG do saks

Mysha, Monika, dziękuję za odpowiedź.
saks jest offline  
Stary 2009-04-21, 20:41   #3832
Shpilcia
Zakorzenienie

Cytat:
Ładniutka aktualizacja Taka w sam raz
Widze żel Fa. Ja już chyba nie kupie żadnego, bo testują kosmetyki na zwierzętach
Jak oceniasz Kuracje naczynkową Ziaji?
Madzia nie mów mi takich rzeczy o Fa bo go nie tknę jakbyś powąchała..to byś sama do koszyka włożyła ;P o kuracji pisałam parę postów nad Tobą
Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
A oto moja mała kolekcja Połapiecie się ale przepraszam za złą jakość zdjęć - robiłam telefonem. (nie wiem czy dobrze załadowałam zdjęcia)
1. Włosy
2. Balsamiki
3. Rączki
4. Paszki ;p
5. Buzia i styling (Miałam jeszcze żel myjący Nuno, ale skończył się kilka dni temu)
Jak sie sprawuje peeling nano? Bardzo mi przypasił tonik nano
Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Shpilcia - fajne zakupy, nie takie znowu duże jak na cały miesiąc;-). Jak oceniasz działanie tego biedronkowego peelingu do stóp i czy poleciłabyś Antidral? Co to za maseczki do włosów w saszetkach, jakiego producenta?
Niby nie, ale mam odwyk raczej wszystko co potrzebne oprócz szamponu...
Peeling z biedronki tragiczny!!! chciałam znaleć tańszy odpowiednik tego z avonu bo szybko je zużywam, ale ten biedronkowy jest okropny, niby kremowy ale lejący, drobin w ogóle sie nie czuje, nie ściera nic a nic, uzywam go do stóp jako odświeżacz przy kąpieli bo ładnie pachnie grapefruitem maseczki z firmy Marion po 1,99 zł sztuka ja mam do włosów wypadajacych i normalnych jeszcze nie miałam okazji ich przetestować, jestem ich ciekawa antidral boski nic sie po nim nie pocę suchutko jak nigdy, stosuje go 1-2 w tygodniu albo na dzień albo po kąpieli.
Cytat:
Napisane przez Borys Klinga Pokaż wiadomość
A to moja dzisiejsza aktualizacja. Do tego otrzymałam jeszcze odlewkę masła wiśniowego i odlewkę scrubu malinowego, także The Body Shop
pychotka
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
mala aktualizacja
same perełki fajny ten krem na cellulit biotherm? z keraste to jest jakiś olejek nawilżajacy?
Cytat:
czesc dziewczyny
jeszcze mnie tutaj nie bylo
Justysia boski zestaw i jaki pokaźny jak sprawuje się zielony garnier na noc?
Cytat:
mniam jakie smaczne żele
Cytat:
pozdrawiam
Niezłe zapasywidać że lubisz nivee masz u nich jakis kupon rabatowy czy cuś?
Cytat:
te garniery tak smacznie wyglądaja dobrze pielegnują włosy?

No cóż wskoczyłam dzis do natury... zaopatrzyłam sie w nową wersje peelingu antycellulit z lirene (boski!), kuracje do biustu eveline i za 4,99 balsam z aloesem ( noralnie 25 zł kosztuje) naprawdę warto ma idealną konsytetncje szybko sie wchłania i świeżo pachnie no i nie uczulił mnie! warto sie skusić :P

Edytowane przez Shpilcia
Czas edycji: 2009-04-21 o 20:46
Shpilcia jest offline  
Stary 2009-04-21, 20:58   #3833
monika7891
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość

Niezłe zapasywidać że lubisz nivee masz u nich jakis kupon rabatowy czy cuś?
hehe no lubie lubie, uwielbiam. ale niestety kuponu rabatowego ani nic podobnego to nie mam u nich
monika7891 jest offline  
Stary 2009-04-21, 21:05   #3834
Parsifal
Zadomowienie

Shpilcia a co to za balsam z aloesem?
Parsifal jest offline  
Stary 2009-04-21, 22:12   #3835
Shpilcia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
Shpilcia a co to za balsam z aloesem?
w zwiazku z tym ze mam odwyk kosmetyczny i juz udało mi sie osiagnac liczbę 2 balsamów! to miałam opory ale za 4,99! balsam ALOEVERA firma MYPA 50% aloesu wejdź na strone natury i na promocje jest boski, przy zakupach za ponad 30 zł można sobei wybrać albo ten balsam albo żel pod prysznic z tej serii 500 ml
Shpilcia jest offline  
Stary 2009-04-21, 22:47   #3836
Parsifal
Zadomowienie

oj Shpilcia kusisz
ja też jestem na odwyku...ale ta gazetka wyjatkowo atrakcyjna jest
szkoda że do Natury mam tak daleko...
Parsifal jest offline  
Stary 2009-04-21, 22:55   #3837
justitia
Wtajemniczenie

Cytat:
Justysia boski zestaw i jaki pokaźny jak sprawuje się zielony garnier na noc?
dziekuje
zielony garnier na noc jest super ma taka fajna gesta konsystencje, pachnie typowo seria Nutrigenist
swietnie nawilza, ale rano jak wstane moja buzia jest matowa, gladka i wypoczeta - przy wszystkich innych kremach na noc ktore probowalam, a bylo ich wiele, po przebudzeniu wygladam jak polana olejem a pory sa dwa razy wieksze - dla mnie to znak ze krem ktorego uzylam mnie zapycha z Garnierem nie mam takiego problemu

co jakis czas go jednak odstawiam i przez tydzien, dwa stosuje krem Nuxe - tez mnie nie zapycha

co tu duzo mowic, seria Nutrigenist jest jakby stworzona dla mnie, regularnie stosuje choc zdarzaja mi sie skoki w bok i probuje czegos nowego ale Garniera zawsze mam pod reka

Cytat:
pozdrawiam
ile Nivei! oj kochana za takie zakupy powinnas jaka znizke od producenta dostac!
ktory krem Nivea na dzien lubisz najbardziej?

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość

Justitio, świetny zbiór! Czy balsam Garniera z mocznikiem mocno nawilża?
.
rewelacyjnie
jestem alergigiem okropnym i mam ciagle problemy ze swedzaca skora, sucha i luszczaca sie
ten balsam sprawdza sie znakomicie
ale zostawia na skorze taki lusty filtr co nie kazdemu moze odpowiadac

Cytat:
Napisane przez Skeruch Pokaż wiadomość
Z góry dziękuję za odpowiedzi
1. Jak się ma balsam z Garniera do ciała i masło do ciała z Dove? nie uczulają? dobrze nawilżają? są wydajne?
2. Ten roll-on z Garniera, sprawdza się dobrze? (pod oczy)
nie uczulaja i oba swietnie nawilzaja
z wydajnoscia kiepsko, bo sa dosyc geste
oba zostawiaj tlusty film na skorze, ale mimo to bardzo je lubie bo skora jest mieciutka, delikatna, i taka aksamitna
jezeli chodzi o konsystencje to wole Dove - jest gestym kremem, Garnier balsamem ale tez calkiem gestym

Roll On najlepsze rezultaty daje gdy sie go trzyma w lodowce - wtedy ta kuleczka metalowa jest zimna a to rewelacyjnie dziala na opuchniecia poranne
mimo ze nie uzywam go regularnie - tylko wtedy gdy naprawde jestem opuchnieta - nawet uzyty jednorazowo daje efekt skora pod oczami wygladza sie, opuchlizna maleje
justitia jest offline  
Stary 2009-04-22, 08:42   #3838
gabipati
Zadomowienie

Cytat:
pozdrawiam
cóż za "firmowy" zbiór.A ja jestem pełna podziwu dla kogoś , kto umie sie powstrzymać przed kupnem kosmetyku z innej firmy.Same perełki .Dobrze ,że padło na nivea bo mają dość bogatą ofertę i z jakością też nie jest źle.
Rzeczywiście rabat na nivea powinnaś mieć stały, w końcu taka wierna klientka to skarb .
gabipati jest offline  
Stary 2009-04-22, 09:13   #3839
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie

Cytat:
No jak juz pisalam uwielbiam te firme
Wszystkie deo mi słuza,choc najmniej uzywam fresh sztyftu i roll-on Pure invisible-wydaja mi sie słabsze od pozostałych pod wzgledem ochrony przed poceniem.
Za to najlepiej chronia mnie sztyft dry comfort i spray pure invisible.pure naprawde spełnia obietnice producenta-ladnie pachnie,chroni przed poceniem i nie pozostawia bialych sladow Fresh natural spray slicznie pachnie-bardzo podobnie jak kiedys klasyczny spray i sztyft nivea ktorych juz nie ma-a moze i to on tyle odmieniony nieco...
Zaznaczam ze najpierw uzywam ktoregos sztyftu lub roll-on a potem jeszcze psikam lekko sprayem. dry comfort spray i roll-on tez sa bardzo dobre-chronia przed potem-choc nie powoduja ze nie poce sie wcale, poza tym napewno swietnie zatrzymuja na długi czas brzydki zapach potu.
Ciezko mi powiedziec ktory najlepszy-wiadomo kazdemu słuzy cos innego. ale chyba z nich wszystkich dla mnie najlepszy jest pure invisible spray.
mam nadzieje,ze wyczerpujaca odpowiedziec
Dziękuje za baardzo wyczerpującą odpowiedź
Chyba wybiore ten Pure Invisible spray albo Dry cosmfort roll-on

Cytat:
Madzia nie mów mi takich rzeczy o Fa bo go nie tknę jakbyś powąchała..to byś sama do koszyka włożyła ;P o kuracji pisałam parę postów nad Tobą
A co ty mi tu pokazujesz
Fa wąchałam i rzeczywiście ładnie pachnie, ale nie kupiłam (wtedy dopiero co przyszło zamówienie z 5 żelami ;P)
no rzeczywiście, nie zauważyłam

Stary 2009-04-22, 10:00   #3840
Daszka
Zadomowienie

GG do Daszka

monika7891 - pure invisible spray to ten w przezroczystej buteleczce (chyba nowość?), czy dezodorant?
Mam też pytanie o dernilan - też go mam, ale pewnie z racji na nieregularne stosowanie, nie zauważyłam poprawy - a mam spore, bolesne zrogowacenia :-( Jak często go stosowałaś, żeby zadziałał? Na noc czy na dzień też - jest dość tłusty.

Shpilcia - dziękuję za odpowiedź. Zmartwiłaś mnie opinią o tym peelingu do stóp:-( Zdążyłam go już kupić. Też myślałam, że będzie to tańszy odpowiednik avonu, a tu klops! Pewnie będę go używać tak jak ty - jako osobny żel do stóp. Co do odżywek - tez je juz mam - natknęlam się na nie przypadkiem i od razu wzięłam wszystkie 4 rodzaje. Mam nadzieję, że się sprawdzą.
Daszka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości