Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-11-18, 18:33   #1801
Aviiieee
Zakorzenienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez lemontea Pokaż wiadomość
Avi czy mogłabys podać skład tych soli Kinga
No jasne
Składniki: Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Solubie Colagen, Fragrance, [+/- C.I.42090, C.I.47005, C.I.16255, C.I.45350]
Stary 2008-11-18, 19:02   #1802
izeczkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
c.d.
Aviiieee, jak się sprawuje Nivea straight & easy?

Czy dzięki niemu rzeczywiście masz prostrze włoski? Nie puszą się? No i czy po jego użyciu włoski nie są jakby "przetłuszczone"?

Będe wdzięczna za odp., bo zastanawiam się nad zakupem tego kosmetyku
Stary 2008-11-18, 19:21   #1803
Aviiieee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez izeczkaaa Pokaż wiadomość
Aviiieee, jak się sprawuje Nivea straight & easy?

Czy dzięki niemu rzeczywiście masz prostrze włoski? Nie puszą się? No i czy po jego użyciu włoski nie są jakby "przetłuszczone"?

Będe wdzięczna za odp., bo zastanawiam się nad zakupem tego kosmetyku
Trudno mi jest ocenić ten straight&easy, ponieważ każdy ma inny rodzaj włosów, ja mam przetłuszczające się, dlatego wyglądają nieświeżo jak się nałozy za dużo. Po zastosowaniu włosy są na pewno prostsze -no nie takie proste jak po prostownicy ale prostsze, Ja używam na mokre włosy i susząc wyciągam je na grubej okrągłej szczotce, nie puszą się. Ogólnie polecam, choć jak już wcześniej pisałam - wszystko zalezy właśnie od rodzaju włosów/
Stary 2008-11-18, 20:52   #1804
_Ya
Zadomowienie

Jak wszyscy to i babcia
Korzystam z tego wątku częściej niż z KWC, więc pora coś wnieść od siebie. Może komuś coś pomogę, podpowiem

1. mazidła pod prysznic
2. włosy
3. balsamy itp.
4. do twarzy
5. różności
6. paznokcie

Od pół roku staram się zmniejszyć do minimum liczbę kosmetyków, dlatego dość ubogo to wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (43,5 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (42,9 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (54,9 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (33,1 KB, 312 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (43,3 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (32,0 KB, 253 załadowań)
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline  
Stary 2008-11-18, 20:59   #1805
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
Jak wszyscy to i babcia
Korzystam z tego wątku częściej niż z KWC, więc pora coś wnieść od siebie. Może komuś coś pomogę, podpowiem

1. mazidła pod prysznic
2. włosy
3. balsamy itp.
4. do twarzy
5. różności
6. paznokcie

Od pół roku staram się zmniejszyć do minimum liczbę kosmetyków, dlatego dość ubogo to wygląda
Ładny zbiorek
Zadowolona jesteś z maseczki Ziaja pro?
Lakiery bladoróżowe z Sephory i Bourjois - który jest lepszy?
Stary 2008-11-18, 21:19   #1806
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

_Ya, zbiorek bardzo miły dla oka W kwestii preparatów i lakierów do paznokci, to kilka mamy identycznych
Chciałam spytać, jak oceniasz peeling do ciala Tutti Frutti. Czy jest to dobrze ścierający, gruboziarnisty i gęsty peeling? Coś w rodzaju morelowego St. Ives z grubymi drobinkami? Czy raczej taka Joanna Naturia, ktora ładnie pachnie, ale efektu peelingującego za dużego nie ma?

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2008-11-18, 21:20   #1807
_Ya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ładny zbiorek
Zadowolona jesteś z maseczki Ziaja pro?
Lakiery bladoróżowe z Sephory i Bourjois - który jest lepszy?
Dziękuję Maju
Z maseczek jestem bardzo zadowolona. Przyjemne w stosowaniu, nie podrażniają no i skóra wygląda świeżo. Cena też bajeczna - moim zdaniem ( ok 17 zł i 29 zł)
Z lakierów to oba wypadają nędznie, jak już to wybrałabym Bourjis, bo z sephory to straszny glut. Jak mogę coś doradzić, to polecam inglot. Zarówno lakier bladoróżowy jak i odzywka z wapniem wyglądają naprawdę ładnie. nie zostawiają smug i w miarę szybko wysychają. Jestem z nich bardzo zadowolona.

P.S. Przyznam Ci się Maju, że u Ciebie podpatrzyłam szampon i odżywkę Matrixa. Dziś będę je testować

Aggie125 co się tyczy peelingu, to mogę go porównać z pomarańczowym z Erisa, bo ten używałam kilka lat. I niestety, ale ścieralność blado wypada, drobinki są mało wyczuwalne. Mogę go porównać do ziarenek piasku, a Erisa do cukru. Za to muszę pochwalić ten produkt za fenomenalny zapach i konsystencję. Podejrzewam, że do niego wrócę, ale w formie żelu.
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).

Edytowane przez _Ya
Czas edycji: 2008-11-18 o 21:25
_Ya jest offline  
Stary 2008-11-18, 21:21   #1808
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

_Ya, z Matrixa powinnas byc bardzo zadowplona, miałam i bardzo sobie chwaliłam

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
Aggie125 jest offline  
Stary 2008-11-18, 21:27   #1809
_Ya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
_Ya, z Matrixa powinnas byc bardzo zadowplona, miałam i bardzo sobie chwaliłam
Zobaczymy Miałam od razu zamawiać duże opakowania, ale się bałam, że potem będę żałować. Już tak zamówiłam jedwab do włosów i powiem szczerze, że obdarowałam nim pół rodziny i koleżanek, a resztkę to tak "za karę" używam
_Ya jest offline  
Stary 2008-11-18, 21:30   #1810
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
Zobaczymy Miałam od razu zamawiać duże opakowania, ale się bałam, że potem będę żałować. Już tak zamówiłam jedwab do włosów i powiem szczerze, że obdarowałam nim pół rodziny i koleżanek, a resztkę to tak "za karę" używam
Ja mam włosy cienkie i delikatne, a Matrix napuszył mi je że ha Przypuszczam, że jedwab nieco obciążył Ci włosy.

Aggie125 jest offline  
Stary 2008-11-18, 21:39   #1811
201707171013
Konto usunięte

_Ya, ładny zbiorek, nie za duży, nie za mały Jak oceniasz żel do mycia twarzy Iwostin?
201707171013 jest offline  
Stary 2008-11-18, 21:40   #1812
_Ya
Zadomowienie

Cytat:
Ja mam włosy cienkie i delikatne, a Matrix napuszył mi je że ha Przypuszczam, że jedwab nieco obciążył Ci włosy.
Czy ja wiem czy obciążył... mam wrażenie, że on nic nie robi. Wcieram go od połowy włosów do końcówek i tak jakoś bez rewelacji. Co prawda jak prostuję włosy, a zdarza mi się to często - 2 - 3 razy w roku to wtedy kłaki się tak nie elektryzują.
Ot zbędny specyfik

Literka96 używam go od 2 dni i na razie niewiele mogę powiedzieć. Ma specyficzny zapach, ale tak nie szczypie w oczy jak Dermedic ( http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,16...ra-wersja.html). Na razie jest ok

O przy okazji tego żelu zapytam się Was czy nie słyszałyście nic o promocji z Iwostinu? Pani w aptece powiedziała, że do każdego produktu zakupionego z serii przeciwtrądzikowej dodają gratis dużą wodę termalną, tylko trzeba wydrukować i wypełnić formularz ze strony. Ale ja na stronie nie widzę żadnego formularza:/

Edytowane przez _Ya
Czas edycji: 2008-11-18 o 21:46
_Ya jest offline  
Stary 2008-11-18, 21:51   #1813
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję Maju
Z maseczek jestem bardzo zadowolona. Przyjemne w stosowaniu, nie podrażniają no i skóra wygląda świeżo. Cena też bajeczna - moim zdaniem ( ok 17 zł i 29 zł)
Z lakierów to oba wypadają nędznie, jak już to wybrałabym Bourjis, bo z sephory to straszny glut. Jak mogę coś doradzić, to polecam inglot. Zarówno lakier bladoróżowy jak i odzywka z wapniem wyglądają naprawdę ładnie. nie zostawiają smug i w miarę szybko wysychają. Jestem z nich bardzo zadowolona.

P.S. Przyznam Ci się Maju, że u Ciebie podpatrzyłam szampon i odżywkę Matrixa. Dziś będę je testować
Dziękuję za odpowiedzi
Na maseczkę ziaji pewnie niedługo się skuszę zwłaszcza że cena bardzo zachęca.

Jeśli chodzi o lakiery to ja też bardzo lubię Ingloty. Używałam ich non stop, aż skusiłam się na 3 buteleczki OPI. I jestem z nich bardzo zadowolona.
Ale buteleczka Sephory bardzo mi się spodobała i pomyślałam że to może dobry jakościowo lakier. Ale skoro glut to go na pewno nie kupię.

Cytat:
Mam nadzieję, że Matrix będzie Ci pasował. Ja jestem nadal z niego zadowolona - włosy przez długi czas są świeże i odbite od nasady. Przy tym lśniące i gładkie.

Jedwab jakoś też mi nie służy. Obciąża i zlepia włosy w strąki (nawet gdy używam mini mini ilość)
Stary 2008-11-18, 21:52   #1814
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Maju55, gdzie kupujesz lakiery OPI? W Sephorach jeśli są, to drogie (powyżej 40 zeta) i mały wybór.

Aggie125 jest offline  
Stary 2008-11-18, 22:03   #1815
lemontea
Wtajemniczenie

_YA ja mam kilka pytan
1 co to za odzywka do wlosow JOC CAre? gdzie zakupiłas i w jakiej cenie. I jak sie sprawuje
2 czy ta duza butla biosilku to jedwab o ktorym mówisz czy odzywka czy co? jak sie sprawuje?
3 jak sie sprawuje zel kasztanowy Ziaja pro? gdzie go zakupilas?
4 jaka konstystencje ma maska uspokajająca ziaja pro? to zel czy krem gęsty/rzadki? czy rzeczywiscie pomaga? jak ci słuzy?

"Dziecko to dar od Pana, to cząstka Nieba na Ziemi".
córeczka

Proszę odpisuj u mnie
NOWY wątek z wymianą http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post24625256

Edytowane przez lemontea
Czas edycji: 2008-11-18 o 23:00
lemontea jest offline  
Stary 2008-11-18, 22:04   #1816
madziarra
Zakorzenienie

GG do madziarra

Cytat:
madziarra cudowny zbiór!
Dziękuję Ja bym chętnie zobaczyła Twój zbiór w całej okazałości

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline  
Stary 2008-11-18, 22:09   #1817
_Ya
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuję za odpowiedzi
Na maseczkę ziaji pewnie niedługo się skuszę zwłaszcza że cena bardzo zachęca.

Jeśli chodzi o lakiery to ja też bardzo lubię Ingloty. Używałam ich non stop, aż skusiłam się na 3 buteleczki OPI. I jestem z nich bardzo zadowolona.
Ale buteleczka Sephory bardzo mi się spodobała i pomyślałam że to może dobry jakościowo lakier. Ale skoro glut to go na pewno nie kupię.

Mam nadzieję, że Matrix będzie Ci pasował. Ja jestem nadal z niego zadowolona - włosy przez długi czas są świeże i odbite od nasady. Przy tym lśniące i gładkie.

Jedwab jakoś też mi nie służy. Obciąża i zlepia włosy w strąki (nawet gdy używam mini mini ilość)

Nie kupuj Sephory, mnie tez urzekła buteleczka, a teraz stoi. Szkoda pieniędzy. Poza tym ma fatalny pędzelek, ale to już inna historia

Z włosami, to pewnie mamy podobny typ (tylko, że ja jestem szatynką), więc zaraz poszperam i popatrzę, co jeszcze masz do pielęgnacji

Maju, a jak można zapytać jaka masz cerę i czy żel Avene mocno Cię suszy? Już raz prawie go kupiłam, ale pani w aptece mi odradziła. Odkąd odstawiłam antykoncepcję mam gębę jak nastolatka Byłam u dermatologa i kazał mi używać preparatów do cery suchej aczkolwiek trądzikowej, no i mam niezły problem z tym.
_Ya jest offline  
Stary 2008-11-18, 22:18   #1818
Ms.Torres
Rozeznanie

Avie , świetny zbiorek widac, że mamy podobne gusty kosmetyczne

_Ya, czy żel Duac dostałaś bez recepty? pomaga trochę?

to już 10 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline  
Stary 2008-11-18, 22:22   #1819
mourie
Zakorzenienie

_Ya bardzo ładny zbiorek, konkretny.
Powiedz mi, jak oceniasz Ziaja Pro - do stóp przeciw obrzękom?
mourie jest offline  
Stary 2008-11-18, 23:57   #1820
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Maju55, gdzie kupujesz lakiery OPI? W Sephorach jeśli są, to drogie (powyżej 40 zeta) i mały wybór.
Jeden, klasyczną czerwień kupiłam w Sephorze, a czarno-śliwkowo-wiśniowy oraz jasny beż zamówił mi TŻ na allegro.
Czasami na allegro jest spory wybór (większy niż podczas mojej wizyty w Sephorze )
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dziękuję Ja bym chętnie zobaczyła Twój zbiór w całej okazałości
Jutro postaram się zmobilizować i wkleić zbiorek w całości (nawet wpisałam sobie zrobienie zdjęć na listę zadań)

Cytat:
Nie kupuj Sephory, mnie tez urzekła buteleczka, a teraz stoi. Szkoda pieniędzy. Poza tym ma fatalny pędzelek, ale to już inna historia

Z włosami, to pewnie mamy podobny typ (tylko, że ja jestem szatynką), więc zaraz poszperam i popatrzę, co jeszcze masz do pielęgnacji

Maju, a jak można zapytać jaka masz cerę i czy żel Avene mocno Cię suszy? Już raz prawie go kupiłam, ale pani w aptece mi odradziła. Odkąd odstawiłam antykoncepcję mam gębę jak nastolatka Byłam u dermatologa i kazał mi używać preparatów do cery suchej aczkolwiek trądzikowej, no i mam niezły problem z tym.
Nie kupię - odstraszyłaś mnie od kupna tego sephorowego lakieru. I już mnie absolutnie nie kusi, nawet tą buteleczką i kolorem

Jeśli chodzi o włosy to generalnie wzbudzają podziw innych bo są gładkie, zdrowe i nie puszą się (nawet jak pada i jest wilgotno). Ale tylko ja wiem, że są cienkie, nie poddają sie stylizacji, oklapują.....
Służą im L'oreal, Pantene pro-v (zwłaszcza złota linia), teraz ten Matrix.

Mam cerę - ostatnio (odpukaj) normalną tzn skończył mi się przesusz, alergia (ale miałam dość spora dawkę zyrtecu). Wcześniej miałam mieszaną, przetłuszczającą się po kilku godzinach między brwiami, na skrzydełkach nosa, brodzie. Zdarzały mi się tez okresowe przesuszenia, bardzo silne, z płatami suchej zwisającej skóry.
Teraz jest gładka, sprężysta, nie muszę przykładać absorbentek nawet po 8 godzinach ani poprawiać make-upu i jednocześnie jest dobrze nawilżona.
Żel Avene to mój faworyt. Oczyszcza ale nie ściąga (stosowałam go podczas tej alergii i odwodnienia), jest przy tym wydajny, ma dyskretny zapach. Nie mam też takiej potrzeby natychmiastowego nawilżania twarzy zaraz po umyciu. Polecam go!
A używałaś Ziaja Tin Tin? też mnie nie wysuszył nigdy, a teoretycznie jest dla skóry trądzikowej i z problemami.
Stary 2008-11-19, 08:37   #1821
podusia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lemontea Pokaż wiadomość
to co mi ostatnio przybyło
1 włosy
2 maseczki
mmmmm wax ostatnio myslę zeby kupic ta maseczke.a jedwab w płynie wax to jakas nowosc?bo nie widzialam nigdy,jak sie sprawuje?
podusia jest offline  
Stary 2008-11-19, 08:45   #1822
podusia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
mmmmm wax ostatnio myslę zeby kupic ta maseczke.a jedwab w płynie wax to jakas nowosc?bo nie widzialam nigdy,jak sie sprawuje?
Cytat:
Jak wszyscy to i babcia

1. mazidła pod prysznic
2. włosy
3. balsamy itp.
4. do twarzy
5. różności
6. paznokcie

a ten antyperspirant iwostin jest skuteczny>ma jakis zapach?jak go oceniasz?
podusia jest offline  
Stary 2008-11-19, 09:01   #1823
miskowa
Zakorzenienie

Cytat:
Jak wszyscy to i babcia

1. mazidła pod prysznic
2. włosy
3. balsamy itp.
4. do twarzy
5. różności
6. paznokcie

bardzo fajny zbiór, sporo rzeczy mam/miałam lub mogłabym też używać. Chciałam zapytać o antyperspiranty - vichy i iwostin. Mogłabyś je porównać?
miskowa jest offline  
Stary 2008-11-19, 09:12   #1824
aante_e
Miss Pudernica

Cytat:
Moze sprobuj Ziajowych zeli do buzki, oliwkowego na przyklad, albo z Ziaji Pro, normalizujacego dziewcznz je sobie chwala, no i cena przystepna

Cytat:
dolaczam sie dp pytania, jak sie sprawuje jedewab waxu? mozesz go porownac do biosilku?

_Ya bardzo fajny zbiór, mamy wiele wspólnych kosmetyków
Jak Ci się sprawują odżywki Pierre Rene? Ostatnio sie im przygladalam, a po milych doswiadczeniach z ich pudrem, chetnie je przetestuje.
Stary 2008-11-19, 10:03   #1825
maja55
Zakorzenienie

Wczoraj madziarra zmobilizowała mnie do sfotografowania całego zbiorku więc wklejam zdjęcia.

1. Kosmetyki do oczyszczania twarzy
2. Kosmetyki do pielęgnacji twarzy
3. Maseczki
3. Kosmetyki do ciała
4. Żele, peeling, antyperspirant,
5. Kosmetyki do pielęgnacji dłoni i stóp
6. Kosmetyki pod oczy i na usta
7. Kosmetyki do włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nawilżacze.jpg (60,1 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maseczki.jpg (47,2 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciało.jpg (70,9 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg higiena.jpg (58,3 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dłonie i stopy.jpg (60,1 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczyszczanie.jpg (69,2 KB, 255 załadowań)

Edytowane przez maja55
Czas edycji: 2008-11-19 o 10:07
maja55 jest offline  
Stary 2008-11-19, 10:06   #1826
maja55
Zakorzenienie

cd
6. Kosmetyki pod oczy i na usta
7. Kosmetyki do włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy i usta.jpg (54,5 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (55,9 KB, 196 załadowań)
Stary 2008-11-19, 10:16   #1827
miskowa
Zakorzenienie

maju, bardzo fajny zbiór. Mogłabym chyba wszystkiego używać. Jaką masz cerę? Jak się sprawuje ten olejek dr. Hauschka? i jeszcze czy jesteś zadowolona z kremu pod oczy biodermy? akurat jestem w poszukiwaniu jakiegoś...
miskowa jest offline  
Stary 2008-11-19, 10:33   #1828
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
maju, bardzo fajny zbiór. Mogłabym chyba wszystkiego używać. Jaką masz cerę? Jak się sprawuje ten olejek dr. Hauschka? i jeszcze czy jesteś zadowolona z kremu pod oczy biodermy? akurat jestem w poszukiwaniu jakiegoś...
Dziękuję

Cerę mam momentami normalną, choć zdarza się, że jest mieszana lub odwodniona. Jest płytko unaczyniona, wrażliwa, bez wyprysków.
Olejek Hauschki jest cudny (ale ja ogólnie lubię olejki, np. Clarinsa) - dobrze reguluje cerę, utrzymuje pory w ryzach i jednocześnie nie podrażnia i nie wysusza skóry.
Krem pod oczy Biodermy jest moim zdaniem bliźniaczy do kremu pod oczy Avene - delikatny, lekko nawilża, nie podrażnia, szybko się wchłania, jest dobry pod makijaż. Jako lekki nawilżacz - super, ale jeśli potrzebna jest silniejsza pielęgnacja to może być za słaby.
Stary 2008-11-19, 10:37   #1829
lemontea
Wtajemniczenie

Cytat:
jedwab mam z wymianki
jeszcze go nie używałam
tak samo ten polski Wax - chcę go wyprobować bo do tej pory uzywalam tego zagranicznego od x lat - sprawdzilam nawet składy - w sumie oba waxy mają podobne a wax polski jest nawet tresciwszy bo oprócz wyciagow z roslin henny ma tez olejek z migdałow,miod i aloes

"Dziecko to dar od Pana, to cząstka Nieba na Ziemi".
córeczka

Proszę odpisuj u mnie
NOWY wątek z wymianą http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post24625256
lemontea jest offline  
Stary 2008-11-19, 11:29   #1830
miskowa
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję

Cerę mam momentami normalną, choć zdarza się, że jest mieszana lub odwodniona. Jest płytko unaczyniona, wrażliwa, bez wyprysków.
Olejek Hauschki jest cudny (ale ja ogólnie lubię olejki, np. Clarinsa) - dobrze reguluje cerę, utrzymuje pory w ryzach i jednocześnie nie podrażnia i nie wysusza skóry.
Krem pod oczy Biodermy jest moim zdaniem bliźniaczy do kremu pod oczy Avene - delikatny, lekko nawilża, nie podrażnia, szybko się wchłania, jest dobry pod makijaż. Jako lekki nawilżacz - super, ale jeśli potrzebna jest silniejsza pielęgnacja to może być za słaby.
bardzo ci dziękuję. Zastanawiałam się już kiedyś nad tym olejkiem, ale mam tłustą cerę i trochę się go obawiam.
potrzebuję zwyczajnego kremu pod oczy, jakiegoś delikatnego, nie mam sińców ani większych problemów (chociaż tu), więc może go sobie wypróbuję.
miskowa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości