Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-12-30, 16:53   #2131
isa666
Zakorzenienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Hosenko
Chętnie bym przygarnęła Ziaję Pro i smarowidła do ust
Stary 2008-12-30, 16:58   #2132
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Hosenko*

Czy Smackersy nie wysuszają Ci ust? Bo ja mam wrażenie, że im częściej ich używam, tym bardziej mam suche usta

To zalezy od serii Bardzo lubię tego w tubce, co prawda nie Smackers ale też z BonneBell - bardzo dobrze nawilża, lekko natłuszcza i dobrze chroni.
Sztyfty które mam, są w miare OK - tzn krzywdy nie robią, nie wysuszają, ale tez nie działają jakoś rewelacyjnie.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Hosenka Albo ja się zrobiłam prawdziwym odwykowcem albo masz tego duuużo Ale piękny zbiór

Teraz pytania

Co to za maski do włosów , nie znam firm?

Jesteś zadowolona z szamponu Mypa?

Co to za peelingi Suhada, co robią, ile kosztują i gdzie je można dostać?
Ale wiesz, ja dzielnie zużywam

1. jedna maska - ta mniejsza to Stapiz, z jedwabiem. Druga jest owocowa, z witaminami. Kupione w sklepie fryzjerskim - takie se, ale w sumei to moje włsoy sa dziwne

2. szampon jest całkiem ok, nie zauważyłam niczego złego.

3. Suhada kupione w Lidlu - te do twarzy były po 15 zł a do ciała 20 zl. Nie iwem czy jeszcze kupisz, bo one były w ulotce na poczatku grudnia.

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
mleczka nie mam, ale tonik mam. opis tej serii wyżej.

co do maseł- nie użyłam jeszcze słonecznikowego. na razie tylko je powąchałam i stwierdzam, że ma dużo mocniejszy niż sezamowe zapach, trochę drażniący, ale zobaczymy jak się zachowa na ciele, zdam relację, bo dziś zamierzam się nim wysmarować. a sezamowe uwielbiam. jest treściwe, ale nie tępe, ładnie się rozsmarowuje, pozostawia tłustawy filmik, ale nie lepi się. pachnie delikatnie, jak na mój nos- przyjemnie.
A tak, źle popatrzyłam - myślałam że to mleczko a to prawie zuzyta dwu-faza

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko
Chętnie bym przygarnęła Ziaję Pro i smarowidła do ust
A kup se

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 847 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2008-12-30, 16:58   #2133
Ines-ka
Zakorzenienie

Hosenko fajny zbiór. Wydaje mi się, że się dość zmniejszył od ostatnich zdjęć.

Kosmetyki Suhada można kupić w Lidlu.
Ines-ka jest offline  
Stary 2008-12-30, 17:00   #2134
sss87
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
okej... no więc żaden z nich nie zapycha to na pewno zacznę od Dermablendu... jest b. gęsty, najmocniej z nich kryje,ale ten odcień wydaje mi się jakiś taki sztuczny...(na zdjęciach wygląda jak maska...) jeżeli ktoś ma b. duże problemy z trądzikiem to może być dobry...do tego b. wydajny. Normateint lubię,krycie średnie,a kolorek fajny ... no i już nie taki gęsty:P ja mam np. problem z łuszczącą się skórą nosa i powiem,że nie podkreśla suchych skórek:P Ten LPR no więc kryje średnio-lekko,ale ma piękny odcień( do ukrycia większych niedoskonałości potrzebuje korektora) do tego daje takie aksamitne wykończenie Podsumowując... krycie średnie mają Normateint i LPR ,a lepszy kolor LPR... więc chyba najlepszy LPR,ale Normateint też b. lubię
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź! Pozostaje mi tylko wybrać się do jakiejś apteki i obejrzeć kolory.

Umbra bardzo fajny zbiór! Mam kilka pytań: jak się sprawuje Garnier 3w1? Używasz jako żelu? Miałam próbkę i wydał mi się fajny do używania co jakiś czas bo na co dzień byłby dla mnie raczej za mocny... I jeszcze pytanie o Elseve Nutri Blask Light - jesteś z niego zadowolona? Nie obciąża? Masz może porównanie z nieLightem? Bo ja lubie klasyczny różowy ale włosy przyzwyczajają się do niego i muszę robić przerwy.

Hosenko
piękny zbiór! Mam 2 pytania: jak się spisuje maska antybakteryjna Ziaja PRO? Robi coś fajnego? Jesteś zadowolona z serum Avonu? Chodzi mi po głowie i byłabym wdzięczna za opinię

sss87 jest offline  
Stary 2008-12-30, 17:00   #2135
isa666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A kup se

Kupię kupię, tylko trochę grosza wpadnie
Bo na Ziaje Pro to od dawna mam chęć.
Stary 2008-12-30, 17:04   #2136
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Hosenko fajny zbiór. Wydaje mi się, że się dość zmniejszył od ostatnich zdjęć.
No własnie nie bardzo Bardziej upchałam do zdjęc

Cytat:
Napisane przez sss87 Pokaż wiadomość
Hosenko piękny zbiór! Mam 2 pytania: jak się spisuje maska antybakteryjna Ziaja PRO? Robi coś fajnego? Jesteś zadowolona z serum Avonu? Chodzi mi po głowie i byłabym wdzięczna za opinię

Serum z Avonu jest bardzo dobre i ogólnie chwalone tu na Wizażu (m.in w KWC). Po krótce: zmiękcza, wygładza, lekko nabłyszcza. Zawsze go mam
Maska antybakteryjna - fajna, syfki szybciej się goją, ale opary tych wszystkich składników powoduja łzawienie oczu

Cytat:
EDIT: Hosenko, mega zbiór. bardzo fajny. kusi mnie ta maska Sleek Line, ostatnio ktoś się o nią pytał w wątku Rossmanna i mnie zaciekawiła. można ją dostać np. w Naturze albo SP?
i widzę, że masło sezamowe masz, więc niepotrzebnie tak się nim zachwycałam. jak użyję słonecznikowego to porównam je.
Maska Stapiz dostępna jest tylko w sklepach fryzjerskich

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 847 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2008-12-30, 17:17   #2137
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Hosenuś
Duuuży zbiór
A ja mam mnóstwo pytań

Jak Ci się podoba to termoaktywne serum ?
Ja je miałam ale jakoś nieregularnie się smarowałam i nie widziałam efektów specjalnych ...
I jak oceniasz resztę kosmetyków z tej serii ?

No i muszę zapytać o opinie na temat szamponu cece med i maski sleek line i z Joanny
Jesteś z nich zadowolona ?
Stary 2008-12-30, 17:40   #2138
lizzie
Zadomowienie

Ah, Hosenko, jaki zbiór
Jak Ci się sprawują kosmetyki Boots Botanics? Najbardziej interesuje mnie maska oczyszczająca do twarzy, jesteś z niej zadowolona? I jeszcze pytanie o serum z wit.E z TBS, mogłabyś coś o nim napisać? Stosujesz je pod krem? Jakie rezultaty? (heh, zabrzmiało to jak przesłuchanie)
Stary 2008-12-30, 18:19   #2139
2016070150903
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez sss87 Pokaż wiadomość
Umbra bardzo fajny zbiór! Mam kilka pytań: jak się sprawuje Garnier 3w1? Używasz jako żelu? Miałam próbkę i wydał mi się fajny do używania co jakiś czas bo na co dzień byłby dla mnie raczej za mocny... I jeszcze pytanie o Elseve Nutri Blask Light - jesteś z niego zadowolona? Nie obciąża? Masz może porównanie z nieLightem? Bo ja lubie klasyczny różowy ale włosy przyzwyczajają się do niego i muszę robić przerwy.
Garniera 3w1 bardzo lubię. faktycznie, dla niektórych może być mocny, ale ja już się do niego przyzwyczaiłam i te drobinki mi nie straszne. właściwie to nie jest ich bardzo dużo i nie peelingują jakoś mocno. jest wydajny, przyjemny w użyciu, dużo lepszy od okropnego krem-żelu z tej samej firmy (śmierdziel, do tego nic nie robi). dobry jako maseczka, rozjaśnia buzię.

szampon jest b. fajny. wcześniej używałam nieLighta i bardzo go lubiłam, ale włosy się przyzwyczaiły i na jakiś czas od niego odeszłam. teraz wróciłam do Elseve, ale do wersji Light i jestem b. zadowolona. nie obciąża włosów, nie plącze ich, łatwo się rozczesują, są miękkie

Cytat:
Maska Stapiz dostępna jest tylko w sklepach fryzjerskich
dzięki, poszukam jej.

Spazo- zapomniałam napisać o maseczce czekoladowej. świetnie pachnie i działa na mnie odprężająco. poprawia mi humor. i nie tuczy. nie zapycha. odżywia i nawilża cerę.
2016070150903 jest offline  
Stary 2008-12-30, 19:12   #2140
sss87
Zadomowienie

Cytat:

Serum z Avonu jest bardzo dobre i ogólnie chwalone tu na Wizażu (m.in w KWC). Po krótce: zmiękcza, wygładza, lekko nabłyszcza. Zawsze go mam
Maska antybakteryjna - fajna, syfki szybciej się goją, ale opary tych wszystkich składników powoduja łzawienie oczu
Dzięki Na serum się skuszę w jakiejś promocji na 100%

Cytat:
Garniera 3w1 bardzo lubię. faktycznie, dla niektórych może być mocny, ale ja już się do niego przyzwyczaiłam i te drobinki mi nie straszne. właściwie to nie jest ich bardzo dużo i nie peelingują jakoś mocno. jest wydajny, przyjemny w użyciu, dużo lepszy od okropnego krem-żelu z tej samej firmy (śmierdziel, do tego nic nie robi). dobry jako maseczka, rozjaśnia buzię.

szampon jest b. fajny. wcześniej używałam nieLighta i bardzo go lubiłam, ale włosy się przyzwyczaiły i na jakiś czas od niego odeszłam. teraz wróciłam do Elseve, ale do wersji Light i jestem b. zadowolona. nie obciąża włosów, nie plącze ich, łatwo się rozczesują, są miękkie
Dzięki za opinie Przy najbliższej promocji w Rossmannie skuszę się na Garniera bo już po testach próbkowych mi się spodobał. Szampon dopisuję do listy i kupie po zużyciu tych zalegających w szafce

sss87 jest offline  
Stary 2008-12-30, 19:16   #2141
Organzza
Zakorzenienie

Hosenusiu, duuuużo tego imponująca ilość

jaka jest emulsja do opalania Lirene? Dobrze się wchłania? nie jest tłusta? nie pobiela za bardzo?
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline  
Stary 2008-12-30, 20:20   #2142
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Hosenuś
Duuuży zbiór
A ja mam mnóstwo pytań

Jak Ci się podoba to termoaktywne serum ?
Ja je miałam ale jakoś nieregularnie się smarowałam i nie widziałam efektów specjalnych ...
I jak oceniasz resztę kosmetyków z tej serii ?

No i muszę zapytać o opinie na temat szamponu cece med i maski sleek line i z Joanny
Jesteś z nich zadowolona ?

1. termoaktywnego nie używam regularnie Pozostałe sera bardzo lubię, ale tez sie coś i puściłam w regularności. Gdy używałam codziennie, to cellulit i rozstepy były wyraźnie mniejsze, a uda takie "ubite" a nie flakowate

2. szampon cece nie wiem czy działa czy nie zauwazyłam jednak ze obciaza mi włsoy i musze cześciej myć

3. maska sleek line - pisałam ostatnio recenzję. taka sobie, oczekiwałam więcej, no ale moje wlsoy sa dziwne

4. jeszcze nie używałam ;-p Chce wykończyc Sleek Line (już niedługo)

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ah, Hosenko, jaki zbiór
Jak Ci się sprawują kosmetyki Boots Botanics? Najbardziej interesuje mnie maska oczyszczająca do twarzy, jesteś z niej zadowolona? I jeszcze pytanie o serum z wit.E z TBS, mogłabyś coś o nim napisać? Stosujesz je pod krem? Jakie rezultaty? (heh, zabrzmiało to jak przesłuchanie)

1. ogólnie lubię kosmetyki Botanics, choć krem do stóp i do rąk (oba z AHA) to nieporozumienie. Maska jest bardzo przyjemna, nie wysusza, skóra jest miła w dotyku, czysta.

2. serum bardzo lubie - używam solo na noc. Dobrze nawilża, nie klei się. Jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Hosenusiu, duuuużo tego imponująca ilość

jaka jest emulsja do opalania Lirene? Dobrze się wchłania? nie jest tłusta? nie pobiela za bardzo?
Duuużo duuuużo, ale mam postanowienie poprawy
Emulsja jest ok, nie bieli, nie błyszczy sie za bardzo. ALE - róznie zachowuje się pod podkładem. Zauważyłam że na niej podkład wchodzi w pory (bez emulsji tego nie robi), no chyba że ma czas się całkiem wchłonac.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2008-12-30, 20:43   #2143
Ms.Torres
Rozeznanie

Talking Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

dziewczyny prawdziwe kosmetoholiczki oj, jak ja lubię oglądać takie zbiory

Hosenko,
czy to co tam masz z serii planet spa marokańska róża to maseczka? nie podrażnia Cię? bo mi ona wypala skórę co się wcześniej nie zdarzało przy innych maskach z Avonu

Isselilija, jak się sprawuje seria Swedish Spa Algae czy jakoś tam do twarzy z Oriflame? serum dobrze nawilża? nie zapycha? a maseczka? oczyszcza? jak ją porównasz do maseczki błotnej Planet Spa z Avonu? która mocniej wysusza a która lepiej oczyszcza? wydajna jest ta z Ori? nie zasycha w pudełeczku? wiem, że w jednym jest 10 ml-chyba nie zużywasz jej na raz? mam ochotę na tę serię z Oriflame
a jak się sprawuje waniliowa odżywka z Joanny do włosów? nawilża? ładnie pachnie? obciąża? a letnia odżywka Summer Rescue z Avonu? da się stosować zimą? pomaga jakoś?

chyba czuję się rozgrzeszona i zapowiadają się duże zakupy noworoczne bez wyrzutów sumienia

to już 10 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline  
Stary 2008-12-30, 20:58   #2144
lizzie
Zadomowienie

Cytat:

1. ogólnie lubię kosmetyki Botanics, choć krem do stóp i do rąk (oba z AHA) to nieporozumienie. Maska jest bardzo przyjemna, nie wysusza, skóra jest miła w dotyku, czysta.

2. serum bardzo lubie - używam solo na noc. Dobrze nawilża, nie klei się. Jestem zadowolona
Dziękuję za odpowiedź Już od dłuższego czasu miałam ochotę na tę maskę, teraz mam wreszcie okazję więc pewnie się skuszę Serum chyba też, tylko najpierw muszę wykończyć serum Avene.
Stary 2008-12-30, 21:05   #2145
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
Hosenko, czy to co tam masz z serii planet spa marokańska róża to maseczka? nie podrażnia Cię? bo mi ona wypala skórę co się wcześniej nie zdarzało przy innych maskach z Avonu
Tak, to maseczka.
Zauwazyłam, że skóra mnie piecze tylko jesli wczesniej użyję żelu lub toniku z kwasami. Jeśli nie to nic sie złego nie dzieje i maseczka bardzo dobrze się spisuje

Cytat:
Dziękuję za odpowiedź Już od dłuższego czasu miałam ochotę na tę maskę, teraz mam wreszcie okazję więc pewnie się skuszę Serum chyba też, tylko najpierw muszę wykończyć serum Avene.
A czemu nie mozesz mieć 2

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2008-12-30, 21:16   #2146
lizzie
Zadomowienie

Cytat:
A czemu nie mozesz mieć 2
Hehe, spryciula Jakiś odwyk by się w końcu przydał, bo jak na razie zużywanie zapasów ciężko mi idzie
Stary 2008-12-30, 21:19   #2147
Ms.Torres
Rozeznanie

Cytat:
Tak, to maseczka.
Zauwazyłam, że skóra mnie piecze tylko jesli wczesniej użyję żelu lub toniku z kwasami. Jeśli nie to nic sie złego nie dzieje i maseczka bardzo dobrze się spisuje
to dobrzea ja mam pecha do tej maseczki

to już 10 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline  
Stary 2008-12-30, 21:22   #2148
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Hehe, spryciula Jakiś odwyk by się w końcu przydał, bo jak na razie zużywanie zapasów ciężko mi idzie

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
to dobrzea ja mam pecha do tej maseczki
A Ciebie zawsze piecze?

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2008-12-30, 21:51   #2149
Ms.Torres
Rozeznanie

no właśnie za każdym razem, jak ją nalożę nie wiem, może jestem na coś uczulona-może na jakiś składnik "prasujący" zmarszczki

to już 10 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline  
Stary 2008-12-30, 21:58   #2150
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:

Duuużo duuuużo, ale mam postanowienie poprawy
Emulsja jest ok, nie bieli, nie błyszczy sie za bardzo. ALE - róznie zachowuje się pod podkładem. Zauważyłam że na niej podkład wchodzi w pory (bez emulsji tego nie robi), no chyba że ma czas się całkiem wchłonac.
Dziękuję
w takim razie przemyślę zakup, zazwyczaj rano nie mam za dużo czasu żeby dać filtrowi się całkiem wchłonąć...
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline  
Stary 2008-12-30, 22:09   #2151
Hosenka*
Moderator KWC

Organzzo: ja tez nie mam czasu (przecież wcześniej niż o 5.55 nie bede wstawać po to tylko żeby sie filtr wchłonął ). Po prostu trzeba podkład delikatnie nałożyć, a po jakims czasie sprawdzić w lusterku czy wszystko ok Jeśli nie, to delikatnie rozcieram palcem albo chusteczką i jest ok.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2008-12-30, 23:34   #2152
favianna
Zakorzenienie

Hosenko
prze-pię-kny zbiór
widzę u Ciebie sporo kosmetyków które mam lub miałam tylko ja nie uzywam praktycznie balsamów do ciała bo nie potrzebuję i nie mam do tego cierpliwości.

Co to za duża butla z Botanics z pompką? fajna? jak działa?

No i było już pytanie o maski do włosów, więc nie będę drugi raz pisać.

Jakie stężenie żelu hialuronowego masz? jak on działa? nadawałby się do skóry tłustej? naczytałam się już o nim tyle...

superaśny zbiór, lubię takie duże i ciekawe i przemyślane

BTW. natchnęłaś mnie na zdjęcia na koniec roku

1. żele do mycia
2. żele i peelingi do twarzy (w tym zapasy)
3. mleczka i toniki (w tym zapasy)
4. płyny micelarne, termalka, maseczki (w tym zapasy)
5. maseczki c.d., kremy (w tym zapasy), olejek do twarzy
6. serum i kremy - 2 kończę w tym tygodniu (tu też zapasy)
- 2 ostatnie pojemniczki to odlewki
SPOTLESS - KREM PIELĘGNUJĄCY DLA SKÓRY TRĄDZIKOWEJ
i RED DRY SKIN - ULGA DLA SKÓRY SUCHEJ, ZACZERWIENIONEJ I SWĘDZĄCEJ
zapowiadają się fajnie, mają fantastyczne ziołowe składy - tylko cena powala
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10408.jpg (63,1 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10409.jpg (49,1 KB, 233 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10410.jpg (41,8 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10411.jpg (48,3 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10413.jpg (38,6 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10414.jpg (40,3 KB, 207 załadowań)

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2008-12-31 o 01:14
favianna jest offline  
Stary 2008-12-31, 00:46   #2153
favianna
Zakorzenienie

7. szampony odżywki (tu tez jak widać zapasy) - 2 szt kończę w tym tygodniu
8. Filtry (duzo zapasów), stylizacja włosów, krem do stóp
9. kwasy omega wewnętrznie i olejki eteryczne do kąpieli i włosów
10. balsamy do ust i odżywki do paznokci i preparaty
11. salon odrzuconych :P wszystko wylądowało na wymianie (poza miniaurami, ale zapomniałam o nich wcześniej)

powinnam cyknąć próbki, ale ich ilość mnie przytłacza :P może następnym razem, bo nie chce mi się ich rozgrzebywać :P

Poza rzeczami z fotki z salonu odrzucnych kilka innych rzeczy z wszystkich zdjęć powędruje w świat w jakies dobre ręce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10415.jpg (56,1 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10416.jpg (48,7 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10418.jpg (51,9 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10419.jpg (48,0 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10417.jpg (54,5 KB, 188 załadowań)

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2008-12-31 o 01:16
favianna jest offline  
Stary 2008-12-31, 00:55   #2154
tynas
Raczkowanie

co to za firma botanics? dobra są ich kosmetyki? i gdzie je można dostać? a i jak się sprawuje anti acne firmy ideal skin? i jeszcze jedno... jakbyś miala wybrać 3 najlepsze kosmetyki z pielęgnacji twarzowej... co to by bylo ? Pozdrawiam
tynas jest offline  
Stary 2008-12-31, 01:05   #2155
favianna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
co to za firma botanics? dobra są ich kosmetyki? i gdzie je można dostać? a i jak się sprawuje anti acne firmy ideal skin? i jeszcze jedno... jakbyś miala wybrać 3 najlepsze kosmetyki z pielęgnacji twarzowej... co to by bylo ? Pozdrawiam
botanics to w dużej mierze roślinne kosmetyki dostępne w Bootsie (ich wewnętrzna marka jak np. w Naturze Naturderm czy Omnia botanica) nie są niestety u nas dostępne, ja przywiozłam je z Irlandii
jakościowo są ciekawe, ale nie wszystkie, fajne są pianki do mycia, scruby, szampony, maski oczyszczające, zawiodłam się na większości kremów

Acne derm kupiłam dziś bo jutro skończy mi się sebostatic pharmacerisu, nic na jego temat nie mogę jeszcze powiedzieć, potrzebowałam coś na dzień, zobaczymy jak da sobie radę.

moja trójka?

1. Prosensil Plante System krem do cery bardzo wrażliwej - jestem nim oczarowana używam go na noc bo nie matuje, ale też nie tłuści, pieknie łagodzi
2. Pantenol Farmony - działa cuda, łagodzi - używam tej pianki jak tonika, przed każdym kremem
3. żel normalizujący Ziaji PRO - właśnie kończę wielką butlę (choć tu znalazłabym jeszcze kilka kosmetykow które bardzo lubię - oczyszczanie i maski)

i tyle

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2008-12-31 o 01:28
favianna jest offline  
Stary 2008-12-31, 07:57   #2156
sweetpoison1991
Raczkowanie

favianna super zbiory powiedz mi gdzie dorwalas peeling enzynmatyczny Norel?

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline  
Stary 2008-12-31, 08:22   #2157
favianna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
favianna super zbiory powiedz mi gdzie dorwalas peeling enzynmatyczny Norel?
sweetpoison dzięki
Norala znalazłam w małej hurtowni kosmetycznej ale z chęcią się go pozbędę, bo okazało się po nim że nie mogę używać kosmetyków opartych na wazelinie, a on ma ją w bazie.

Masz kramik? może go chcesz? u mnie się marnuje, a wiem że mnóstwo osób go sobie chwali
favianna jest offline  
Stary 2008-12-31, 08:38   #2158
miskowa
Zakorzenienie

dziewczyny, niezłe zbiory

Hosenko, powiedz mi, jak działa maseczka uspokajająca ziaja pro? zadowolona z niej jesteś? I ty i Favianna macie obie maseczkę zwężającą pory ziaja pro, warto ją kupić?
miskowa jest offline  
Stary 2008-12-31, 08:55   #2159
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Hosenko bardzo dziękuję za odpowiedzi

Favianno śliczny zbiór
I też mam kilka pytań
Jak Ci się podobają produkty Loreala z serii profesjonal ?
Chodzi mi o Vitamino Color i Age Densiforce
No i jak się u Ciebie spisuje Lyssanel Active ? Działa ?
Stary 2008-12-31, 10:02   #2160
_Ya
Zadomowienie

favianna bardzo przemyślany zbiór
Możesz napisać czy jesteś zadowolona z Lyssanel Active (właśnie dziś mam iść go odebrać w aptece) i jak oceniasz serum z Ziaji Pro? Masz może porównanie z serum z Avonu?

Jeszcze dopatrzyłam się z LPR filtry, jak Ci służą, ja wczoraj po obejrzeniu kolekcji Hosenki pognałam po filtr z Erisa. Właśnie zastanawiam czy jest jakaś różnica miedzy jedną, a drugą firmą (w cenie jest spora). Nawet byłam w aptece, ale trafiłam na wyjątkowo niekompetentnego aptekarza, ale to inna opowieść. Do tej pory używałam filtrów z Iwostinu, ale one mocno ciężkie były, więc zrobiłam sobie 3 miesięczna przerwę i teraz zaczynam na nowo.

P.S. Dziewczyny co to zielone z Biodermy? Już któryś raz trafiam na ten krem w tym wątku? Zaraz przeczesze KWC, ale jak można prosić o jakiś opis?
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).

Edytowane przez _Ya
Czas edycji: 2008-12-31 o 10:07
_Ya jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości