Dla odwa積ych i wytrwa造ch, kt鏎e chcia造by podj望 wyzwanie mojej metamorfozy! :) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy S逝篡my kompleksowymi poradami jak zmieni sw鎩 wygl康 i styl - makija, fryzur, spos鏏 ubierania si...

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-05-16, 12:23   #1
Martucccha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158
GG do Martucccha

Dla odwa積ych i wytrwa造ch, kt鏎e chcia造by podj望 wyzwanie mojej metamorfozy! :)

Witam,

Szukam dziewczyn, kt鏎e pomog造by zmieni m鎩 wygl康. Chcia豉bym wr鏂i do domu na wakacje i sprawi by co niekt鏎ym "szcz瘯i opad造", ale to tylko tak przy okazji bo najbardziej chcia豉bym zrobi to dla siebie.. Szukam dziewczyn, kt鏎e podejm to wyzwanie, bo wiem, 瞠 sama nie mam a na tyle silnej woli.. Potrzebuj kogo kto poradzi. Potrzebuj kogo, kto przypilnuje. Potrzebuj kogo, kto przem闚i do rozs康ku. A teraz o co dok豉dnie chodzi..

Ot騜 po pierwsze mam 1,61 cm i wa輳 69kg, czyli mam za du瞠 BMI .. chcia豉bym schudn望 cho熲y dlatego, 瞠by nie czu si g逝pio kiedy jaki kumpel mnie podnosi, a ja wtedy my郵, 瞠 kurde przecie On sobie teraz my郵i: "Jaka Ona ci篹ka..!" eh eh chcia豉bym schudn望 te dlatego, 瞠by czu si lepiej , zdrowiej.. Po drugie nie wiem kompletnie co zrobi z w這sami.. bo jest ich og鏊nie ma這 nieraz czuj si jakbym nic na g這wie nie mia豉.. Po trzecie nie wiem jak si ubiera i w og鏊e.. hehe marzy mi si, 瞠by wr鏂i z Warszawy szczuplutka w sukieneczce na obcasikach 豉dna torebka bez normalnych okular闚 tylko w przeciws這necznych z fajnymi w這skami ..hihi najlepiej jeszcze podjecha samochodem a z tym my郵 瞠 jako dam rad bo robi potajemnie prawko ..( nawet moi rodzice o tym nie wiedz ) xD
aaa i chcia豉bym mie zaliczony semestr bez 瘸dnego warunku a wiem 瞠 na to potrzeba wiele pracy mobilizacji i wytrwa這軼i czego mi coraz bardziej brakuje.. poza tym musz chodzi jeszcze do jakiej pracy bo mam 3,5 tys d逝gu no i nie mam kasy 瞠by realizowa te powy窺ze rzeczy..

hmm..nie wiem co jeszcze napisa je郵i by znalaz si Kto kto chcia豚y mi pom鏂 to odpowiadam na wszelkie pytania..

Potrzebuj Kogo kto pomo瞠 mi zorganizowa to 1,5 miesi帷a i pom鏂 mi osi庵n望 cel..

Pozdrawiam,
Marta

PS. Do陰czam zdj璚ia..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7cd4ec0bdd41a3e2med.jpg (54,5 KB, 186 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 49a52d26fdc03958med.jpg (30,2 KB, 156 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 98f9ea57a4924795med.jpg (78,6 KB, 199 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 644aeb90eda3db61med.jpg (27,1 KB, 157 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1633d5866eddccb4med.jpg (17,1 KB, 252 za豉dowa)
Martucccha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-16, 22:52   #2
piwn00ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 564
Dot.: Dla odwa積ych i wytrwa造ch, kt鏎e chcia造by podj望 wyzwanie mojej metamorfozy!

Hmmm ja cie rozumiem kazdy chce zrobic wejscie sluchaj co do wagi no coz na to jest jedna rada cwiczenia, i dieta zrezygnuj z slodyczy frytek coca-coli (niestety tez) cwiczyc najlepiej to biegac to najskuteczniejsze plywac i pic duzo wody mineralnej.
wloski powinnas zrobic sobie jakis balejaz z roznymi odcieniami blondu i podnosic na gruba suszarko lokowke.
okularki to naj豉twiej po prostu zainwestowac w soczewki. to ode mnie tyle.
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura91.htm fryzurke moze taka tylko bez tych dluzszych partii.
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura20988.htm

na wicej wlosow 造kaj jakies suplementy diety mi pomogly.

piwn00ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-16, 23:53   #3
arachne18
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Jada豉m ciastko czytaj帷 ten tw鎩 post i o ma這 si nie zad豉wi豉m. Tak chcia豉m ci dogry潭 po tym co przeczyta豉m ale na szcz窷cie sie opanowa豉m cytuj帷 kabaret moralnego niepokoju "chamstwo i drobnomieszcza雟two z ciebie wylaz這 "...a tak na powa積i Dziewczyno!!! czas zawiesi gumofilce na ko趾u i zacz望 by po prostu kobiet...do jasnej cho.... jakie podstawowe zadbanie o siebie by sie zda這. "Wsi捷 sie za siebie" rozumiesz??!! a nie " aaa i chcia豉bym mie zaliczony semestr" mo瞠 kto z forum ci zaliczy? Dobra pozdro bo si zbulwersowa豉m
arachne18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-17, 00:36   #4
GiGa007
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 540
GG do GiGa007

arachne18 wydaje Mi si,瞠 troszke przesadzi豉,Marta ma problemy jak nie jedna z Nas,troszk empatii..

Martusiu droga s逝chaj je郵i naprawde chcesz schudn望 to musisz przej嗆 na diete,zmieni tryb 篡cia na bardziej aktywny etc a ewentualnie jest taki 鈔odek,t鏎y spala tkanke t逝szczow oraz hamuje apetyt tzw pro thermal (jest naprawde skuteczny) ,co do w這sk闚 to my郵e,瞠 pasowa豚y baleja z blond闚 no i od鈍ie篡豉bym w這ski 軼i璚iem ich na boba co w stylu Victorii B. 瞠by w這ski unie嗆 bardziej w g鏎e bo wida s do嗆 cienkie b康z zrobienie prostej grzywki,zamiast okular闚 mo瞠sz zastanowi si nad soczewkami no i napewno mile widziany makija.
No i 篡cz Ci aby wszystkie Twoje plany zako鎍zy造 si pomy郵nie ale tutaj nie pomoge musisz si zmobilizowa i dzia豉 a do skutku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5546418.jpg (50,3 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 9942994.jpg (9,4 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg img (28).jpg (36,3 KB, 9 za豉dowa)
Nie by這 豉two i ludzie byli 幢i
B鏬 jeden wie jak da豉m sobie rad...

MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-17, 08:50   #5
Connlasair
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 117
GG do Connlasair

no, dobra, po pierwsze : jak nie zaczniesz cwiczyc to nie schudniesz.
po drugie - jedz normalne sniadania, na obiad mieso/ryba z grilla/piekarnika (bez tluszczu, bez panierki) i sa豉tka (ale bez sosu), na kolacje - serek wiejski, albo tunczyk w sosie wlasnym. B璠ziesz g這dna, bo to dieta wykluczajaca weglowodany (na nie mozesz sobie pozwolic tak do godziny 12, ale zadnych slodyczy, slodzonych napojow), ale jak wytrwasz i bedziesz cwiczyc to schudniesz. Tyle tylko, zebys sobie te glowne zasady wbila do glowy, bo potem bedzie jojo jak wrocisz do starych nawykow. To jest wyprobowana dieta ;]
Dalej - kup sobie balsam ujedrniajacy z dove np i smaruj sie codziennie
jesli chodzi o cwiczenia - ja proponuje zaczac od spacerow, godzina dziennie, ale szybkim tempem. To przyzwyczai twoje cialo do wysilku w ogole. Jesli masz tyle kasy, zeby kupic karnet na basen, lub silownie - to kup. Tylko na silowni korzystaj z pomocy instruktora.
W這sy - faktycznie, jest ich niewiele ale widze, ze sa proste. Ja bym na twoim miejscu sciela grzywke, ale nie za g瘰t i najlepiej na skos, to wyszczupla twarz. tylko idz do dobrego fryzjera. Pasemka odradzam, bo wiem jak wygladaja jak ktos ma niewiele wlosow, chyba ze beda cieniutkie i zrobi je dobry fryzjer.

Ach i jeszcze bardzo podstawowa zasada - nie jedz na noc. Pare lat temu przytylam tylko dzieki temu ze lubilam wieczorem zjesc tosta z serem i bach, pare kilo przybylo zanim sie obejrzalam.

Connlasair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-17, 10:23   #6
Martucccha
Raczkowanie

GG do Martucccha

Dzi瘯uj bardzo za Wasze porady
Co do 獞icze to 3 razy w tygodniu chodz regularnie na 獞iczenia, bo wykupi豉m sobie karnet na aerobik.. na si這wnie nie mog chodzi, bo mam problemy z kr捫eniem w ko鎍zynach.. Co do diety to mo瞠 by z tym trudno, bo ca造 czas gdzie biegam uczelnia, praca, prawko, wolontariat.. ale postaram si ustali jakie regularne posi趾i.. a i te fryzurki bardzo mi si podobaj ..musia豉bym chyba tylko jeszcze troszk zapu軼i w這ski.. pozdrawiam... dzi瘯uj raz jeszcze odezw si za jaki czas z wynikami mojej pracy ) Buziaki;*
Stary 2008-05-17, 15:44   #7
Connlasair
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 117
GG do Connlasair

powodzenia ;]

Connlasair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-17, 16:09   #8
malinowa0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 472

NIE FARBUJ w這s闚 [masz 豉dny kolor] ani nie 軼inaj na boba kup dobr od篡wk/mask na w這sy i czekaj a odrosn, myj codziennie i susz w這sy 'od do逝', jak nadal b璠zie ich ma這 to susz od do逝 i w tym samym momencie u篡j lakieru, b璠 nieziemsko podniesione. Jedz rzeczy lekkie, znajd odpowiedni diet dla siebie, no jak widz wykupi豉 karnet na aerobic- dobrze, z ubraniami- to jak schudniesz wyreguluj brwi, na堯 troch r騜u na twarz, lekk pomadk, minimum tuszu- to naprawd wystarczy. powodzenia b璠 zagl康a tutaj.

- Dlaczego nosisz to g逝pie ubranko kr鏊ika?
- Dlaczego nosisz to g逝pie ubranko cz這wieka?

malinowa0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-17, 17:50   #9
Mloda999
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Narazie nic nie rob z wlosami niech odrosna, wtedy bedzie mozna wybrac odpowiednia fryzurke.
Teraz zadbaj o wage. Dobrze ze chodzisz na aerobik, a i bieganie z uczelni do pracy itp. dobrze zrobi. Moglabys takze dodatkowo w domu robic brzuszki np. 6 Weidera ( chyba tak to sie pisze:P).
Mloda999 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-17, 19:06   #10
Martucccha
Raczkowanie

GG do Martucccha

Z A6W kiedy pr鏏owa豉m, ale po kilkunastu dniach przerwa豉m bo nie da豉m rady.. hmm.. pomy郵 czy nie zacz望 jeszcze raz bo teraz mam mo瞠 troszk lepiej wyrobione mi窷nie brzucha od chodzenia na Pilates..

Mieli鄉y dzisiaj 鈍i皻o mojej uczelni i tam wydzia nauk o 篡wieniu cz這wieka oferowa na swoim stoisku bezp豉tne badanie analizy sk豉du cia豉 metod bioimpedancji.. pomy郵a豉m, 瞠 b璠zie to dobry pocz徠ek bo chocia b璠 wiedzie jak wag powinnam mie. Oto wyniki:
#zawarto嗆 t逝szczu - 31,9 %
# norma zawarto軼i t逝szczu - 19%
# zawarto嗆 masy bezt逝szczowej - 68,1%
# zawarto嗆 wody - 49,3 %
# norma zawarto軼i wody - 51%
# zakres nale積ej masy cia豉 - 51-64kg

Moje pierwsze postanowienia:
- ograniczenie zjadania s這dyczy
- poranne spacerki
- no i zapuszczam w這ski

Pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Metamorfozy

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.