malzenski sex - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-16, 12:15   #1
kaluna
Przyczajenie

malzenski sex

Znalazłam to forum więc postanowiłam napisać.

Zastanwiam się czy ja jestem dziwna czy jednak nie.

Calkiem niedawno, bo pol roku temu urodził się nam syn. Jesteśmy małżeństwem już kilka lat. Zanim urodził sie syn w naszym łożku nie było jakoś nader extra ale tez nie było źle. Bywało raz lepiej raz gorzej. Jak chyba wszędzie.

Odkad pojawiło się dziecko jest kompletna klapa. Jestem już wszystkim sfrustrowana. Dziecko wymaga dużo uwagi. Ja zajmuje się wychowaniem dziecka i domem. Mąz prawie całe dnie w pracy ( wcześniej też bywal). Mamy dla siebie mało czasu bo jedynie wieczorem jak mały pojdzie spac. Ja jestem wykonczona często opieka nad małym i zajmowaniem sie domem. Takie dziecko wymaga dużo uwagi nie mam kiedy odpocząc nawet, bo jak usnie to obiad, pranie i inne rzeczy

Ale do rzeczy.

Nie układa się nam w łóżku kompletnie. Tzn moj mąz jest zadowolony ja nie. Jak kazdy facet jemu wiele nie potrzeba, Wystarczy sie rozebrac czy ubrac cos w sexi i zawsze gotowy. Mi to nie wystarcza. Wszystko jak dla mnie dzieje sie za szybko..

Nie zdarze dobrze pomyslec o tym co sie dzieje czy nakrecic sie jest po wszystkim. Ja juz nawet od dluższego czasu nie nakrecam sie tylko czekam kiedy bedzie po wszystkim bo nie widze sensu. Czuje sie tym sfrustrowana.... Ja nie mam ochoty jak kiedys na jakis szalenczy sex czy super pozycje bo ja nie mam sily po prostu po calym dniu. teraz kiedy z mezem sie malo widujemy do tego prawie czasu dla siebie nie mamy, nie zalezy mi na super orgazmach tylko zeby sie poprzytulac, duzo czulosci, zeby wszystko szlo powoli poczuc ze nadal mnie maz kocha a to wszystko teraz jest takie mechaniczne, nawet sobie w oczy nie patrzymy ja to juz nawet zamykam heh...

przykro mi strasznie

nie mowilam nic bo nie chciałam go urazic ale dluzej tak nie moge.
Probowalam o tym rozmawiac ale nie jest to proste dla mnie, powiedzialam raczej zasugierowalam o co chodzi ale jak kazdy facet jak nie powie sie wprost to mozna sobie tak do sciany pogadac. Tyle ze moj maz to najlepiej by chcial zebym chyba mu napisała instrukcje obslugi. A ja tak nie chce. Chce zeby on sam tez troche pomyslal niz zeby potem robil tylko tak bo ja tak powiedzialam i tez mechanicznie.

Juz sama nie wiem co o tym myslec moze to ze mna cos nie tak jest?

czuje sie zdolowana bo nie dość ze brakuje mi czulosci na codzien to jeszcze w lozku czuje sie jak gumowa lalka
kaluna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 12:36   #2
martinka_m
BAN stały

Dot.: malzenski sex

domyslam sie ze taka rozmowa do latwych nie nalezy, ale czy masz inny wybor?
chyba nie.
jestescie ze soba juz tyle lat, macie dziecko, musicie rozmawiac o takich problemach! rozmowa to podstawa, w takich sytuacjach.
powinnas powiedziec mu to co napisalas, szczerze, wprost ale oczywiscie delikatnie.
duszenie tego w sobie, robienie aluzji nie pomoze.
martinka_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 12:40   #3
lemoorka
Zakorzenienie

Dot.: malzenski sex

Witam,

co prawd anie mam dziecka, ale ostatnio oboje z ZT jesteśmy zalatani mamy mnóstwo pracy, szczególnie ja koło domu. Widzisz moj TZ rozumie,że ja po całym dniu potrafie zasnac w ciuchach w fotelu, ale za to czasmai rano bywa romantycznie Może to jest rozwiązanie- miły poranek, przed pójściem do pracy
lemoorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 12:50   #4
anetta9991
Raczkowanie