Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-16, 17:10   #1
madziullka
Wtajemniczenie

Najczęściej podrabiane pojemności wód toalet./perf.?

Jesli podobny wątek był to przepraszam, ale w wyszukiwarce nie znalazłam. Z jakimi najczęściej podrabianymi pojemnościami wód sie spotykacie? A moje pytanie podparte jest obawą ze takową wodę nabyłam Zazwyczaj na allegro mozna zauwazyc podróbki 50, 75 i 100 mililitrowe. Czy spotkaliscie się kiedys z podróbką o pojemnosci 30 ml? Pytam bo zakupiłam wodę perf. Wish Choparda o pojemnosci 30 ml i o ile kolor nie wzbudza podejrzeń i buteleczka, jak równiez napisy "pod spodem" tez nie to sam zapach jakby był zwietrzały? i jakis mega nietrwały Spotkaliscie się z podrabianymi wodami o pojemnosci 30 ml?
madziullka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 17:20   #2
BeYourself
Zadomowienie

Dot.: Najczęściej podrabiane pojemności wód toalet./perf.?

Bo może faktycznie kupiłaś stary zapach, który już zwietrzał? Ja bym reklamowała u sprzedawcy.

Osobiście nie spotkałam się z podróbami mniejszych pojemności (tak do 30 ml), ale nie wykluczam, że podrabiacze i za takie pojemności się biorą.
Myślę jednak, że w Twoim przypadku to po prostu starość zapachu lub złe przechowywanie, niestety.

BeYourself jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 17:31   #3
madziullka
Wtajemniczenie

też się tego obawiam choc kolor ma ładny, ale nie oszukujmy się , wish choparda to ulepek do bólu słodki a mi tu kwiatkami delikatnie czuc:/ poczekam jeszcze i moze sprawdze w chlodniejszy dzien:/ moze inaczej go odbiore albo spróbuje na szmatce jakiejs, bo moze za szybko przywyczaja mi sie nosek do perfum...?oby tylko to
Stary 2008-05-16, 18:18   #4
restless
Raczkowanie

GG do restless

w chwili obecnej chyba kazda pojemność jest podrabiana,w dodatku coraz doskonalej
Madziullka ,czytałas komentarze sprzedającego?Bylo tam cos niepokojącego?

Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!

restless jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 18:28   #5
Fenris
Czekam na Ragnarok

Dla mnie akurat Wish to żaden ulepek, a paskudne świeże kwiatki Więc może gust Ci się poprostu zmienił?
Fenris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 07:19   #6
madziullka
Wtajemniczenie

no kurcze, mało miała komentarzy zazwyczaj biorę je pod uwagę ale tym razem zbagatelizowałam, naiwna normalnie jestembo pomyslałam ze na pewno uczciwa, a juz sie negatywy za brak przesyłek u niej pojawiły no trudno...moze jakas włascicielka wisha zgodzi się spróbowac mojego?mogę przesłac w próbeczce w celu porównania
Stary 2008-05-17, 08:34   #7
Yola
Wtajemniczenie

GG do Yola

Ja bym na nic nie czekała tylko zadzwoniła i powiedziała o swoich wątpliwościach. Nie szkoda Ci pieniędzy
Podejście "no trudno" sprawia, że nieuczciwi sprzedawcy robią co chcą

Miałam taką sytuację. Na piszę jak się sprawa potoczyła - może Ci to pomoże

30tka Classique JPG - chyba limitowanka (a może jednak podróba?) pachniała zupełnie inaczej.
Od razu napisałam do sprzedającej - najpierw sie tłumaczyła, że ona sie zna na perfumach itp (a ja niby się nie znam), że są wersje EDP i EDT, że może mnie się te perfumy po prostu nie podobają...
Jednak nie dałam się "zmyć", zadzwoniłam powiedziałam, że to na pewno nie jest to i że owszem podoba mi się Classique, a te perfumy nie. Poprosiła abym poszła z tym do Sephory czy innej perfumerii - cały czas się trzymała głównie argumentu, że buteleczka jest oryginalna.
Poszłam sprawdziłam zadzwoniłam po raz kolejny, że dwie ekspedientki nie miały wątpliwości, że moje perfumy nie pachną jak powinny. Starałam się być grzeczna wytłumaczyć sprzedającej, że może jej zwietrzały, przegrzały się..
Przyjęła zwrot oddała mi nawet za koszty przesyłki, perfumy nie wróciły na aukcję.

Radzę Ci jak najszybciej skontaktować sie ze sprzedawcą.
Po pierwszym nieskutecznym mailu dzwoniła bym, a nie pisała - niech widzi, że nie ma do czynienia z wystraszoną dziewczynką. To Twoje pieniądze które zapłaciłaś za wymarzone perfumy a nie buteleczkę z "czymś".

Yola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 08:46   #8
madziullka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Ja bym na nic nie czekała tylko zadzwoniła i powiedziała o swoich wątpliwościach. Nie szkoda Ci pieniędzy

Miałam taką sytuację. Na piszę jak się sprawa potoczyła - może Ci to pomoże

30tka Classique JPG - chyba limitowanka (a może jednak podróba?) pachniała zupełnie inaczej.
Od razu napisałam do sprzedającej - najpierw sie tłumaczyła, że ona sie zna na perfumach itp (a ja niby się nie znam), że są wersje EDP i EDT, że może mnie się te perfumy po prostu nie podobają...
Jednak nie dałam się "zmyć", zadzwoniłam powiedziałam, że to na pewno nie jest to i że owszem podoba mi się Classique, a te perfumy nie. Poprosiła abym poszła z tym do Sephory czy innej perfumerii - cały czas się trzymała głównie argumentu, że buteleczka jest oryginalna.
Poszłam sprawdziłam zadzwoniłam po raz kolejny, że dwie ekspedientki nie miały wątpliwości, że moje perfumy nie pachną jak powinny. Starałam się być grzeczna wytłumaczyć sprzedającej, że może jej zwietrzały, przegrzały się..
Przyjęła zwrot oddała mi nawet za koszty przesyłki, perfumy nie wróciły na aukcję.

Radzę Ci jak najszybciej skontaktować sie ze sprzedawcą.

Ja oczywiscie skontaktowałam się ze sprzedającą, sęk w tym ze najpierw długo czekałam na przesyłkę, załozyłam nawet spór na allegro, przesyłka po ponad 2 tyg dotarła, sprzedająca mnie przeprosiła, a jak juz dotarły to okazało się ze perfumy pachną inaczej. Sama juz nie wiem. Czy miała któras z Was drogie Wizażanki Pink Wish Diamond? bo kolorem to on bardziej podchodzi do tych rózowych, moze to ten? Kolor moich jest taki radosny fioletowy, a dziewczyny bardziej go okreslały jako szaro-niebieski. Stąd moje pytanie do posiadaczek PINK WISH DIAMOND co jest napisane na ten srebrnej oblamówce/obrączce wokół atomizerka? POstaram sie dołaczyc zdjęcie chociaz nie dokonca wiernie pokazuje kolor wody:/
Stary 2008-05-17, 09:05   #9
Yola
Wtajemniczenie

GG do Yola

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
Ja oczywiscie skontaktowałam się ze sprzedającą, sęk w tym ze najpierw długo czekałam na przesyłkę, załozyłam nawet spór na allegro, przesyłka po ponad 2 tyg dotarła, sprzedająca mnie przeprosiła, a jak juz dotarły to okazało się ze perfumy pachną inaczej. Sama juz nie wiem. Czy miała któras z Was drogie Wizażanki Pink Wish Diamond? bo kolorem to on bardziej podchodzi do tych rózowych, moze to ten? Kolor moich jest taki radosny fioletowy, a dziewczyny bardziej go okreslały jako szaro-niebieski. Stąd moje pytanie do posiadaczek PINK WISH DIAMOND co jest napisane na ten srebrnej oblamówce/obrączce wokół atomizerka? POstaram sie dołaczyc zdjęcie chociaz nie dokonca wiernie pokazuje kolor wody:/

No to masz problem Rzeczywiście ja miałam szczęście w nieszczęściu z tą sprzedającą. Mimo to może spróbuj powalczyć

Próbowałaś sprawdzać te perfumy tutaj?

Yola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 09:14   #10
madziullka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
No to masz problem Rzeczywiście ja miałam szczęście w nieszczęściu, z tą sprzedającą. Mimo to może spróbuj powalczyć

Próbowałaś sprawdzać te perfumy tutaj?

Dzieki, sprawdze a tą sprzedającą to wogóle cos nie tak, nr tel podany w Allegro jest zły/niekompletny oczywiscie gdy napisałam do niej o wszelkich wątpliwosciach to juz mi nie odpisała:/ oj ja naiwna
Stary 2008-05-23, 01:08   #11
princeska69
BAN stały

GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
no kurcze, mało miała komentarzy zazwyczaj biorę je pod uwagę ale tym razem zbagatelizowałam, naiwna normalnie jestembo pomyslałam ze na pewno uczciwa, a juz sie negatywy za brak przesyłek u niej pojawiły no trudno...moze jakas włascicielka wisha zgodzi się spróbowac mojego?mogę przesłac w próbeczce w celu porównania

ja mam Wish'a 100% oryginalnego wiec jezeli tylko chcesz to moge Ci go przetestwac. ja sama ten zapach odbieram wlasnie jako intebsywny slodki karmel z wanilia i zdecydowanie jest dlugotrwaly. przynajmniej na mojej skorze tak pachnie
princeska69 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości