Capivit piękne włosy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-30, 12:35   #91
bziczek70
Raczkowanie

Dot.: capivit piekne włosy

Cytat:
Napisane przez zurawina777 Pokaż wiadomość
a to już któryś raz słyszę, że to jest dobre. koleżanka bierze i chwali, a na dodatek ładne to bardzo, różowe. kusząco brzmi.
Kusząco, kusząco Jasne, że na każdego podziała inny specyfik, ale mam wrażenie, że w tych aminokwasach to jednak coś jest. Bo mówię, kilka miałam krucjat w kwestii włosów i dopiero teraz cośtam ruszyło...
bziczek70 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 16:34   #92
dudusiu
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
u zdrowego człowieka wychodzi okolo 100 włosow dziennie i to jest norma, wiec nie wiem jak u ciebie tylko 10 moze...
był czas, że nie gubiłam prawie żadnego włosa miesiącami, a teraz, jak mi leci ta około setka, to jestem przerażona, bo tak codziennie setka i włosy mi się stasznie przerzedziły;/ mam ten capivit piękne włosy trzeci dzień i zobaczymy, może co zdziała. bo mi włosy garściami lecą.

you stole my star
lalalalalalala....
dudusiu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 00:18   #93
sniezka1990
Przyczajenie

dziewczyny, a czy mogę brać te tabletki razem z belissą sun?? nie będzie to za duża dawka witamin?
sniezka1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 11:07   #94
Paola28
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

W krótkim wymiarze czasu (miesiąc) nie powinno ci to zaszkodzić. Jezeli będziesz przyjmowała dawki zalecane na opakowaniu - napewno nic złego się nie stanie
Stary 2009-08-13, 14:48   #95
dudusiu
Wtajemniczenie

a ja kończę opakowanie Capivitu i zaczynam kurację tabletkami Inneov kurcze. tylko to mam w domu, a teraz nie ma czasu żeby gdziekolwiek do apteki jechać.

you stole my star
lalalalalalala....
dudusiu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 13:47   #96
SaJaNa
Raczkowanie

Witam
Denerwuje mnie ciągłe te wypadanie włosów !!!! wczoraj po umyciu włosów wzięłam garść włosów które mi niestety powypadały i przeliczyłam - 176 szt. Szok , rano poszłam do apteki ale Qrcze proponowali mi produkty około 20 zeta , poszłam do Rossmana , była tam promocja capivit za 13 zeta , niby w ulotce pięknie wszystko pisało .Od dzisiaj zaczynam kurację nim zobaczymy czy pomoże , trzeba najpierw 2-3 opakowania zjeść żeby był efekt - zobaczymy. Do włosów stosuję odzywkę pantene / spłókuję/ abym mogła je później rozczesać po ususzeniu , czeszę szczotką a nie grzebieniem jak zawsze . Spróbujemy zobaczymy
SaJaNa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 17:23   #97
hania207
Zakorzenienie

a czy pomaga na rozdwajanie ???

hania207 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 17:29   #98
bess
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SaJaNa Pokaż wiadomość
Witam
Denerwuje mnie ciągłe te wypadanie włosów !!!! wczoraj po umyciu włosów wzięłam garść włosów które mi niestety powypadały i przeliczyłam - 176 szt. Szok , rano poszłam do apteki ale Qrcze proponowali mi produkty około 20 zeta , poszłam do Rossmana , była tam promocja capivit za 13 zeta , niby w ulotce pięknie wszystko pisało .Od dzisiaj zaczynam kurację nim zobaczymy czy pomoże , trzeba najpierw 2-3 opakowania zjeść żeby był efekt - zobaczymy. Do włosów stosuję odzywkę pantene / spłókuję/ abym mogła je później rozczesać po ususzeniu , czeszę szczotką a nie grzebieniem jak zawsze . Spróbujemy zobaczymy
no wlasnie u mnie w 2 dzien promocji w 2 rossmanach juz nie bylo capivitu
uzywalam pare miesiecy temu 3 opakowania,zrobilam przerwe na bellise(bez efektow)i znowu wrocilam do capivitu ,zaczelam 2 opakowanie
Uwazam ze pomaga,wczesniej wydawalo mi sie ze to dzieki niemu co nieco zaczelo odrastac
bess jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 20:18   #99
SaJaNa
Raczkowanie

hania207

nie wiem czy pomaga, bo mi się nie rozdwajają . Kiedyś parę dobrych lat temu miałam kłopoty z końcówkami fryzjerka powiedziała mi że nie ma żadnych odżywek na rozdwojone włosy tylko systematycznie obcinać i nie niszczyć włosów trwałą , lokówką , rozjaśnianiem- i już tych kłopotów nie mam . No ale teraz mi wypadają - miałam tak samo na wiosnę obcięłam do ramion zażyłam 1 opakowanie bellisy i nie było problemu - za to wróciło teraz. Zrobię tak samo, podetnę włosy, użyje teraz farby garnier / zalecenie fryzjerki/ zamiast palette i jem teraz pierwsze opakowanie capivit. Wiem że woda do mycia włosów powinna byc letnia i prawdopodobnie najlepsze odżywki są te co się spłókuje po paru minutach i nie używać szamponów 3w1 czy 2w1 - tak mi powiedziała fryzjerka
Sprawdę, zobaczę , napisze czy poskutkowało

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

bess -zapomniałam

chyba jeszcze powinny być też promocje capivit w aptekach internetowych , jak znajdę to dam zaraz znać

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

znalazłam aptekę internetową ale niestety dużej różnicy nie ma w porównaniu z cenami sklepowymi..... a co tam podam ten link :
http://superapteka.pl/advanced_searc...1683beba6fbd0b

co pare osób ma prawdopodobnie zniżki na 50%
SaJaNa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 15:00   #100
melody912
Przyczajenie

Smile Dot.: capivit piekne włosy

Muszę przyznać, że capivit piękne włosy w moim przypadku sprawdził się świetnie, tylko na efekty trzeba było sporo poczekać. Zaczęłam go stosować jakiś rok temu, gdy to miałam ogromny problem z wypadającymi włosami. Kupując capivit nie wiązałam z nim wielkich nadzieji i nie liczyłam na rewelację, a tu proszę miłe zaskoczenie, gdyż moje włosy stały się gęste i puszyste, a co najważniejsze już nie wypadają garściami Cierpliwość popłaca
melody912 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 14:14   #101
Eweninka
Raczkowanie

REWELACJA!! kocham ten specyfik ) włosy przestały wypadać, szybciej rosną i odrastają mi nowe włosy!! Odrosty są lśniące i mocne. Efekt był już po hmmm... 2 m-cach. Polecam również Belissę, ponieważ jest naprawdę świetna, ale niestety po niej boli mnie żołądek

Capivit łykam przy śniadaniu popijając skrzypem

Dodatkowo piję pokrzywę i bratek
Eweninka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 07:10   #102
AgatkaSss
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
REWELACJA!! kocham ten specyfik ) włosy przestały wypadać, szybciej rosną i odrastają mi nowe włosy!! Odrosty są lśniące i mocne. Efekt był już po hmmm... 2 m-cach. Polecam również Belissę, ponieważ jest naprawdę świetna, ale niestety po niej boli mnie żołądek

Capivit łykam przy śniadaniu popijając skrzypem

Dodatkowo piję pokrzywę i bratek

Pijesz taki skrzyp sypany? jak go przygotowywujesz?
AgatkaSss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 10:40   #103
Eweninka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AgatkaSss Pokaż wiadomość
Pijesz taki skrzyp sypany? jak go przygotowywujesz?
Po prostu expresowy, np. z Herbapolu. Jeśli chcesz rozpocząć taką "kurację", nie przestrasz się częstego siusiania, ponieważ skrzyp działa bardzo moczopędnie, co dodatkowo wspomaga wydalanie toksyn . Naprawdę polecam
Stary 2010-02-07, 17:43   #104
Figaline
Przyczajenie

Dla wszystkich kobiet szukających odpowiedzi na pytanie co lepsze Capivit piekne włosy czy Skrzypovita odpowiem, że tabletki Giga Max (kompleks witamin)zawierają w składzie WSZYSTKIE składniki obecne w Capivicie...więc po co odzywiać tylko włosy jak można to samo uzyskać wspomagając cały organizm.Pozdrawiam
Figaline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 16:53   #105
marenka
Przyczajenie

hej chciałam napisac ze ja biore te tabletki od pół roku, po porodzie strasznie wypadaly mi włosy garsciami cos strasznego nie było dla nich ratunku zadne witaminy nie pomagały,az mi jedna fryzjerka poleciła te kapsułki, i musze powiedziec ze sa naprawde dobre, juz po dwuch tyg. brania wlosy znacznie mniej wypadały. wiec goraco polecam
marenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 16:09   #106
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

a ja się tak wkurzyłam. Poprosiłąm panią w aptece o capivit piękne włosy i kupiłam.. a w domu okazało się, że wywaliłam 15zł na zwykły A+E. Niepocieszona łykam od miesiąca, bo przeciez nie wyrzuce i powiem Wam, ze sa efekty, co prawda oczywicie nie na włosach, ale na cerę robi świetnie! Mam mniej wysuszoną skóre, gładsza troche, mniej wyprysków. Jestem zdumiona.

Wiem, że to nie na temat ten mój post troche, ale jakby się komus zdarzyło tak jak mi, to i tak warto ten capivit brac Nastepnym razem wypróbuję ten własciwy, bo belissa to mi tylko na wypadanie pomagała.
Stary 2010-04-14, 18:15   #107
koralnika555
Przyczajenie

chcialam sie podzielic wlasnym doswiadczeniem lecialy mi wlosy okrutnie, jadlam przez 4 miesiace bellise i nie widzialam poprawy... sprobowalam capivit obecnie zaczynam 3 opakowania i... jest ogromna poprawa w wannie zostaje okolo 30 wlosow a do tego widze za wysrastaja nowe na glowie. Dodatkowo kupilam szampon h-pharmaceris do wlsosow wypadajacych i poskutkowalo )) dlatego mysle ze nie ma co tracic nadzieji tylko probowac roznych srodkow ktorys w koncu zadziala
koralnika555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 19:36   #108
iza 1983
Przyczajenie

Dziewczyny a czy po capivit badz skrzypovity nie jest wam niedobrze? Ja czuję się tragicznie,boli głowa,jestem senna...Kiedyś po zarzyciu skrzypowitu tak miałam a teraz to samo po capivit piekne wlosy..Jakaś masakra przecież to tylko witaminki.
iza 1983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 00:05   #109
Diana_93
Raczkowanie

GG do Diana_93

Witam, ja też mam problem z tymi wypadającymi włosami (mam 17lat). Nie wypróbowałam jeszcze tego Capivitu, ale obecnie kończę opakowanie Hair Okay i powiem szczerze że nie zauważyłam żadnych efektów, włosy nadal wypadają, wyrzuciłam 30zł w błoto:/
Tak naprawdę ilu jest ludzi na świecie na każdego dany lek będzie miał inne działanie - jednemu pomoże a drugiemu nie, dlatego niestety wszyscy musimy zabawiać się w króliczki doświadczalne, tak samo jest z doborem kosmetyków...

P.S. Kiedyś zażywałam Skrzypovitę, ale to było dosyć dawno i nie zużyłam całego opakowania bo dowiedziałam się że jest szkodliwy, że niby wpływa negatywnie na wzrost (chodzi o osoby w okresie dojrzewania)

Edytowane przez Diana_93
Czas edycji: 2010-07-16 o 00:08
Diana_93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:22   #110
Eweninka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Diana_93 Pokaż wiadomość
Witam, ja też mam problem z tymi wypadającymi włosami (mam 17lat). Nie wypróbowałam jeszcze tego Capivitu, ale obecnie kończę opakowanie Hair Okay i powiem szczerze że nie zauważyłam żadnych efektów, włosy nadal wypadają, wyrzuciłam 30zł w błoto:/
Tak naprawdę ilu jest ludzi na świecie na każdego dany lek będzie miał inne działanie - jednemu pomoże a drugiemu nie, dlatego niestety wszyscy musimy zabawiać się w króliczki doświadczalne, tak samo jest z doborem kosmetyków...

P.S. Kiedyś zażywałam Skrzypovitę, ale to było dosyć dawno i nie zużyłam całego opakowania bo dowiedziałam się że jest szkodliwy, że niby wpływa negatywnie na wzrost (chodzi o osoby w okresie dojrzewania)

Co najmniej 3 miesiące trzeba zażywać suplement, by widzieć poprawę.
Stary 2010-07-26, 17:29   #111
GibiGibi
Przyczajenie

Kobitki! Podzielę się z Wami doświadczeniem moim, mojej mamy i mojej cioci. Wszystkie trzy zaobserwowałyśmy to samo. Już w trakcie 1 opakowania, żadna z nas nie mogła ufarbować włosów. Żadna farba nie łąpała odrostów. Moja ciocia jest blondynka. Przy rozjaśnianiu ( jestem brunetka więc nie wiem jak się odświeża kolor u blondynek) kolor wychodził jej taki strasznie żółty, taka brzydka żółć, mówiła. A zawsze chodzi do tej samej fryzjerki i zawsze stosują jedną farbę ... Moje włosy- Odrosty jak były mysiego koloru przed koloryzacją, tak po były takie same. Jedynie końce , już ufarbowane miałam ciemniejsze. Efekt był okropny. Wygląda na to że Capivit uodparnia włos. Generalnie każda z nas była zadowolona i widziała rezultaty stosowania tabletek. Ja jednak musiałam przerwać kuracje i po ponad miesiącu czasu mogłam ponownie ufarbować włosy.

Czy któraś z Was też tak miała??
GibiGibi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:17   #112
Eweninka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez GibiGibi Pokaż wiadomość
Kobitki! Podzielę się z Wami doświadczeniem moim, mojej mamy i mojej cioci. Wszystkie trzy zaobserwowałyśmy to samo. Już w trakcie 1 opakowania, żadna z nas nie mogła ufarbować włosów. Żadna farba nie łąpała odrostów. Moja ciocia jest blondynka. Przy rozjaśnianiu ( jestem brunetka więc nie wiem jak się odświeża kolor u blondynek) kolor wychodził jej taki strasznie żółty, taka brzydka żółć, mówiła. A zawsze chodzi do tej samej fryzjerki i zawsze stosują jedną farbę ... Moje włosy- Odrosty jak były mysiego koloru przed koloryzacją, tak po były takie same. Jedynie końce , już ufarbowane miałam ciemniejsze. Efekt był okropny. Wygląda na to że Capivit uodparnia włos. Generalnie każda z nas była zadowolona i widziała rezultaty stosowania tabletek. Ja jednak musiałam przerwać kuracje i po ponad miesiącu czasu mogłam ponownie ufarbować włosy.

Czy któraś z Was też tak miała??

Czyli zadziałał na Was perfekcyjnie! Wasze nowe włosy rosły mocne i grube, przez co trudniej było je zafarbować. Tylko pozazdrościć, że po 1. opakowaniu już takie rezultaty .
Stary 2010-07-27, 22:43   #113
GibiGibi
Przyczajenie

To że rosły mocne i grube to przesada Widziałyśmy , że młode włoski wyrastały gęściej. Tak jak zauważyły to inne Panie zażywające Capivit. Nie wiem co byłoby po 2 opakowaniu. Ale jeszcze do niego wrócę
GibiGibi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 15:14   #114
Klepsydra88
Zakorzenienie

zaczęłam swoją przygodę z Capivitem 3 dni temu. Biorę je na noc, żeby nie mieć żadnych mdłości itp. Wcześniej przez 1,5roku brałam Skrzypovite.
Tu kapsułki są dziwne, i dziwnie się je połyka.. ale cóż zrobić. Mam nadzieję, że warto
Stary 2010-08-25, 11:31   #115
Seraffina
Wtajemniczenie

I ja rozpoczęłam pierwsze opakowanie. Zobaczymy jakie będą efekty i czy rzecz jasna będą
Seraffina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 15:26   #116
majka5421
Raczkowanie

Dziewczyny, czy można brać Vitapil i Capivit razem?
majka5421 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 09:12   #117
Eweninka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez majka5421 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy można brać Vitapil i Capivit razem?

Nie. Nie wolno łączyć suplementów. Co najwyżej capivit z innym capivitem.

[ Dante Alighieri ]
Stary 2010-08-29, 10:18   #118
majka5421
Raczkowanie

Czyli muszę go zupełnie odstawić? Mogę brać tylko Vitapil?
majka5421 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 13:03   #119
Klepsydra88
Zakorzenienie

po kilku dniach zażywania, zauważyłam że znacznie mniej włosów mi wypaduje
Stary 2010-09-14, 14:19   #120
201610310857
Konto usunięte

Mnie zaczęły wypadać, bo przesadziłam z farbowaniem, od kilku dni lecą garściami, a zbyt wiele to tych cienkusów nie mam, dzisiaj kupiłam Capivit piękne włosy.
Liczę, że poradzą coś
201610310857 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości