rudo-czerwone refleksy-jak się pozbyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-18, 23:34   #1
vibbeke
Przyczajenie

rudo-czerwone refleksy-jak się pozbyć?

Witam
Dziś farbowałam włosy farbą Matrix Socolor Beauty. Kolor ciemny blond z naturalnych, woda utleniona 4,5%. Wszystko wyszło super - kolor taki jaki chciałam czyli brąz, praktycznie taki jak mój własny (chciałam po prostu pokryć siwe włosy których coraz więcej mam na głowie). Tylko że w mocnym słońcu i silnym świetle moje włosy mają połysk taki rudo-czerwony Poradźcie jak się tego pozbyć, bo średnio to wygląda...
vibbeke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 11:37   #2
patusiek
Rozeznanie

Dot.: rudo-czerwone refleksy-jak się pozbyć?

Hmm ja tez mam ten sam problem.. Na moim farbowanym szatynie widać bordowe refleksy. Nie wiem czy to kwestia nakładania na rozjaśniane włosy? Jak to zniwelować? Kiedyś słyszałam o płukankach matowo-szarych.Ale tez dowiedziałam się, że są trudno dostępne ( albo już w ogole ich nie produkują)? I też nie wiadomo czy zniszczyłyby ten rudawy odcień. Hmm..? Ma ktoś pomysły ?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Proszę o odpowiadanie na moim wątku !!
Zapraszam

studentka kosmetologi
patusiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 22:40   #3
elmaaa
Przyczajenie

Post Dot.: rudo-czerwone refleksy-jak się pozbyć?

Ratunku,
mam podobny problem tylko że gorszy, pomalowałam dziś włosy farbą Loreal'a Feria Preferance kolor ciemny intensywny czerwony ergo-> bordowy, wszystko ladnie pięknie, włosy są przyjemnie miekkie, błyszczace i kolor taki sam jak na pudełku i nie było by problemu gdyby mi w tym kolorze nie było źle! naprawde, sądziłam że bedzie dobrze a wcale mi się nie podoba, moje pytanie brzmi: czy fryzjer byłby w stanie wyjśćz tego koloru do mojego naturalnego czyli średniego/jasnego brązu bez rozjaśniań i niszczenia włosów? kurcze, przytłacza mnie ten kolor, ja chce do mamy...
elmaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości