Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-12, 13:51   #3871
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No tak sobie tłumaczę. Tylko jeżeli celnicy wiedzieli, że przesyłka po tym jak dotrze do nich, puszczona dalej utyka w sortowni, to może nie spieszyli się z ich odprawianiem, przyglądali sie wnikliwiej i wlepiali cło...
Taki mam dziś pesymistyczny nastrój siedzę i kraczę...kra kra kra
ciiiii Nigdy ci paczek nie łapali i tego sie tzrymajmy
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 13:52   #3872
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Susanah Pokaż wiadomość
A miała któraś z Was ten korektor All About Eyes Clinique? Chciałam go kupić, lecz na razie spytam - czy na prawdę jest taki dobry? [mam mega sińce pod oczami wiec mam watpliwosci czy z moimi sobie poradzi.. ]
Ja mam ten korektor. kupiłam go na Tru, świeżutki (09. 2007)!To prawda, jest dość gęsty, ale jak się go ogrzeje na dłoni to robi się bardziej "plastyczny" i lepiej się nakłada, a jeszcze lepiej, gdy sie go nakłada pędzelkiem.Cienie kryje perfekcyjnie, przynajmniej u mnie. I jest okropnie wydajny. Chciałabym wypróbować magica HR, ale to dopiero chyba za rok, jak mi się ten skończy
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 13:54   #3873
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Ewelinko, ale ten fatalny długo do Ciebie szedł ...Mam nadzieję, że efekt Ci to czekanie zrekompensuje
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 13:55   #3874
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

A u mnie dziwnie jakos... złapali mi kilka dni temu Tigi, wiec wyslalam dokumenty i czekam.
Wlasnie ta paczka dzis do mnie dotarła... nie musiałam nic płacic Z boku na kartoniku nakleja z UC z tym ich oznaczeniem, paczka oklejona tasma klejaca z logiem PP...
Tigi był wart 29 zł, moze im sie nie chciało tego clić? Zdarzylo sie wam kiedys cos podobnego?
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 13:59   #3875
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
A u mnie dziwnie jakos... złapali mi kilka dni temu Tigi, wiec wyslalam dokumenty i czekam.
Wlasnie ta paczka dzis do mnie dotarła... nie musiałam nic płacic Z boku na kartoniku nakleja z UC z tym ich oznaczeniem, paczka oklejona tasma klejaca z logiem PP...
Tigi był wart 29 zł, moze im sie nie chciało tego clić? Zdarzylo sie wam kiedys cos podobnego?
Ja osobiście nie ale niektóre Wizażanki tak miały
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 13:59   #3876
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość

Mnie też niczego nie rozbebeszyli, nie martw się.


Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ciiiii Nigdy ci paczek nie łapali i tego sie tzrymajmy
kraaa kraaa kraaa
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 14:00   #3877
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ewelinko, ale ten fatalny długo do Ciebie szedł ...Mam nadzieję, że efekt Ci to czekanie zrekompensuje
no wyslali ten moj biedny zestawik z HK jakos 15 maja albo 13 i dzisiaj dostalam....ale dobrze ze jest! troche sie przestraszylam tego grzebyczka jak go zobaczylam wiec czekam az wstapi we mnie odwaga zeby go wyprobowac ale dangerous pink jeszcze tez nie przyszedl

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
A u mnie dziwnie jakos... złapali mi kilka dni temu Tigi, wiec wyslalam dokumenty i czekam.
Wlasnie ta paczka dzis do mnie dotarła... nie musiałam nic płacic Z boku na kartoniku nakleja z UC z tym ich oznaczeniem, paczka oklejona tasma klejaca z logiem PP...
Tigi był wart 29 zł, moze im sie nie chciało tego clić? Zdarzylo sie wam kiedys cos podobnego?
u mnie tak samo tasma z PP i nic nie placilam trzymali prawie 3 tyg w Bytomiu! moj zestaw kosztowal chyba 54zl wiec moze jakos mieli tydzien dobroci ze im sie nie chcialo naliczac cla?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 14:06   #3878
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
wiesz, ja tez nie mam 35 lat Ale niestety mega sucha, cieniutką skórę pod oczami, dlatego zawsze wybieram odżywcze, treściwe kremy pod oczy i musze przyznac że ten wygładza i nawilża wysmienicie
ja tez nie mam 35 ale ten kremik dopasował idealnie bo skóra pod oczami chyba na 35 ciągnie
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 14:07   #3879
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
u mnie tak samo tasma z PP i nic nie placilam trzymali prawie 3 tyg w Bytomiu! moj zestaw kosztowal chyba 54zl wiec moze jakos mieli tydzien dobroci ze im sie nie chcialo naliczac cla?

to fajnie Wiec moge byc spokojna
Dotarł tez korektor Clinique i juz po pierwszym uzyciu mi sie spodobał Kryje dosc mocno i wydaje sie byc bardzo wydajny, ciekawe jak bedzie sie sprawował w upale
Roż tez

A lucidity z maja nadal lezy w Bytomiu... Ciekawe czy jeszcze kiedys do mnie dotrze...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 14:08   #3880
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Psycha nie martw się, nie jesteś sama Bytom przetrzymuje kilka moich paczek z połowy maja - mam nadzieję, że je kiedyś zobaczę
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 14:16   #3881
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
to fajnie Wiec moge byc spokojna
Dotarł tez korektor Clinique i juz po pierwszym uzyciu mi sie spodobał Kryje dosc mocno i wydaje sie byc bardzo wydajny, ciekawe jak bedzie sie sprawował w upale
Roż tez

A lucidity z maja nadal lezy w Bytomiu... Ciekawe czy jeszcze kiedys do mnie dotrze...
Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Psycha nie martw się, nie jesteś sama Bytom przetrzymuje kilka moich paczek z połowy maja - mam nadzieję, że je kiedyś zobaczę
mi sie zdaje ze zobaczycie je lada dzien moja doszla dzisiaj a tez z maja byla wiec chyba zaczynaja sie streszczac i rozsylac to co trzeba
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 14:18   #3882
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi sie zdaje ze zobaczycie je lada dzien moja doszla dzisiaj a tez z maja byla wiec chyba zaczynaja sie streszczac i rozsylac to co trzeba
Marzy mi się, że jak wrócę z pracy (bo stąd piszę, ale ciiii), to zastanę w skrzynce soczyste awizo na co najmniej 3 paczusie na raz
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 14:19   #3883
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
A u mnie dziwnie jakos... złapali mi kilka dni temu Tigi, wiec wyslalam dokumenty i czekam.
Wlasnie ta paczka dzis do mnie dotarła... nie musiałam nic płacic Z boku na kartoniku nakleja z UC z tym ich oznaczeniem, paczka oklejona tasma klejaca z logiem PP...
Tigi był wart 29 zł, moze im sie nie chciało tego clić? Zdarzylo sie wam kiedys cos podobnego?
Mnie zwrócili nieocloną skamielinę JT. Za 19 zł
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 14:19   #3884
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Marzy mi się, że jak wrócę z pracy (bo stąd piszę, ale ciiii), to zastanę w skrzynce soczyste awizo na co najmniej 3 paczusie na raz
oj wszystko mozliwe ja mialam kiedys awizo na 5 paczuszek! 4 z Tru i 1 z allegro oj wtedy tobyly emocje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 14:21   #3885
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wyslali ten moj biedny zestawik z HK jakos 15 maja albo 13 i dzisiaj dostalam....ale dobrze ze jest! troche sie przestraszylam tego grzebyczka jak go zobaczylam wiec czekam az wstapi we mnie odwaga zeby go wyprobowac ale dangerous pink jeszcze tez nie przyszedl


u mnie tak samo tasma z PP i nic nie placilam trzymali prawie 3 tyg w Bytomiu! moj zestaw kosztowal chyba 54zl wiec moze jakos mieli tydzien dobroci ze im sie nie chcialo naliczac cla?
Fatale jest niesamowitym tuszem. Na poczatku też bałam się go używać, ale zebrałam się w sobie i efekt przeszedł moje oczekiwania Polecam przeczytać instrukcję obsługi na KWC, którą SiSleyS napisała(dobra kobieta z niej).
Tutaj: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=231502
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 14:21   #3886
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Psycha nie martw się, nie jesteś sama Bytom przetrzymuje kilka moich paczek z połowy maja - mam nadzieję, że je kiedyś zobaczę
Wyslalam im dzisiaj jeszcze raz dokumenty. Dzwonilam tam 2 razy w zeszlym tygodniu i paczka nadal nie zostala przez poczte( chyba) przekazana do UC... czy jakos tak.. nie wiem W kazdym badz razie Bytom mowil, ze nie dostali jeszcze tej paczki.

A tak btw. .. to 10/1 dla mnie
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 14:26   #3887
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
A u mnie dziwnie jakos... złapali mi kilka dni temu Tigi, wiec wyslalam dokumenty i czekam.
Wlasnie ta paczka dzis do mnie dotarła... nie musiałam nic płacic Z boku na kartoniku nakleja z UC z tym ich oznaczeniem, paczka oklejona tasma klejaca z logiem PP...
Tigi był wart 29 zł, moze im sie nie chciało tego clić? Zdarzylo sie wam kiedys cos podobnego?
tak, miałam tak jeden raz z cieniami Clinique

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ja tez nie mam 35 ale ten kremik dopasował idealnie bo skóra pod oczami chyba na 35 ciągnie
heheheh, to tak jak moja
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 14:29   #3888
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
przeczytałam Czyli szukamy dalej.
Przyznaje że nie wiem w która strone sie zwrócić Do tłustej cery na lato trzeba coś naprawdę lekkiego a zarazem nawilżającego...kurcze co by tu kupić

Ktem tonujący to byłoby bardzo dobre rozwiązanie Asiu
Dlatego ja wiele się spodziewam po Nuxie. Jak dojdzie próbka to przetestuję. A jeśli mi nie podpasuje to będę szukać dalej. Ale co? Nie wiem.

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Dbam jak o własne dziecię
Wierzę.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Jak mi się skończą Ava norki to go sobie kupię skoro taki fajny.

Szybko przejrzałam Wasze posty, jestem tak zawalona robotą że już nie wyrabiam. Każdy coś chce, stale co innego, a moje biurko już się ugina od nadmiaru papierzysk. Kiedy ja to przerobię?

Oj... dawno już nie byłam w takim nastroju. Chyba muszę sobie dzisiaj coś kupić.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 14:35   #3889
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dlatego ja wiele się spodziewam po Nuxie. Jak dojdzie próbka to przetestuję. A jeśli mi nie podpasuje to będę szukać dalej. Ale co? Nie wiem.



Wierzę.



Jak mi się skończą Ava norki to go sobie kupię skoro taki fajny.

Szybko przejrzałam Wasze posty, jestem tak zawalona robotą że już nie wyrabiam. Każdy coś chce, stale co innego, a moje biurko już się ugina od nadmiaru papierzysk. Kiedy ja to przerobię?

Oj... dawno już nie byłam w takim nastroju. Chyba muszę sobie dzisiaj coś kupić.
Asiu, głowa do góry, ja prawie monitora zza papierów nie widzę Ale nastrój mi sie poprawił, bo koledzy z pracy razem z szefem zrobili mi niespodzianke urodzinową Chcieli mnie zaskoczyć i udało im sie-urodziny mam dopiero po koniec czerwca Kochani są
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 14:44   #3890
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Asiu, głowa do góry, ja prawie monitora zza papierów nie widzę Ale nastrój mi sie poprawił, bo koledzy z pracy razem z szefem zrobili mi niespodzianke urodzinową Chcieli mnie zaskoczyć i udało im sie-urodziny mam dopiero po koniec czerwca Kochani są

Aniu, bo Ty się "maskujesz" tymi papierami żeby kukać na wizaż. Też mam ten sam patent.
No to pogratulować w takim razie szefa... no i kolegów ma się rozumieć.

A papierów i tak nie przerobię... Już mi ulżyło.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 14:53   #3891
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Fatale jest niesamowitym tuszem. Na poczatku też bałam się go używać, ale zebrałam się w sobie i efekt przeszedł moje oczekiwania Polecam przeczytać instrukcję obsługi na KWC, którą SiSleyS napisała(dobra kobieta z niej).
Tutaj: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=231502
wielkie dzieki przyda mi sie i to bardzo bo teraz malowalam sie po swojemu i efekt faktycznie swietny ale troche je sklejilo zreszta mam problem bo jedne rzesy mam troche rzadsze ale mam nadzieje ze ten tusz za drugim podejsciem bedzie boski! ale napisze jeszcze ze dolne rzesy sa na prawde niesaomowite po odzywce lancoma cils booster triple care i po tuszu (bourjois) sa takie dlugie ze jestem ciagle w szoku
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 15:28   #3892
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Wkleiłam moje zdobycze w stosownym wątku

Przyszły wczoraj do mnie moje maleństwa- baza rozświetlająca Smashboxa jest genialna- bardzo polecam. Zamias niej jakiś czas temu kupiłam sobie delikatnie różową sephory, ale to zupełnie inna bajka. Smashbox jest jakby lekko oaplizująca- muszę ją jeszcze wybadać to moze dokładniej opiszę.
A róż Clinique też wygląda świetnie!
Dzidza, ktory masz kolorek rozu Klinika? jak trwalosc na buziulce?

koniecznie napisz wiecej o tej bazie Smashbox, jaki efekt daje i czy dobrze mejkap sie trzyma na niej bo kusi

Cytat:
Napisane przez Etolie Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim



Zima testowałam MultiActive krem-żel i zupełnie mi nie odpowiadał - twarz świeciła się niemiłosiernie a suche partie twarzy jakoś tak napinał, ściągał...no ale wiadomo, co jednemu nie służy, drugiemu może i owszem
dziekuje za opinie, chyba z niego jednak zrezygnuje swiecenie sie buzki to moj problem wiec na pewno bedzie sie po nim swiecic...

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość

Niezmiennie polecam EL Soft Matte.
Dobry też był Chanel Double Perfection Fluid, ale już go nie ma w sprzedaży, niestety.
Guaranko, bardzo slusznie go polecasz dzisiaj wreszcie wyprobowalam probeczke tego podkladziku, ktora od Ciebie dostalam wczesniej testowalam tylko na lapce bo na buzke byl dla mnie za ciemny, ale teraz sie troszke opalilam i dzis wysmarowalam twarz i ruszylam w miasto efekt jest super - naturalnie matowa buzia, nie ma przesuszenia, super trwalosc!! musze go sobie kupic!! nie wiem tylko jaki kolorek, bo ten za ciemnyzajrze dzisiaj do sephory i poogladam inne podklady EL i sprawdze kolorki

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

Widziałyście? Nowa firma - Vincent Longo Bongo

http://us.strawberrynet.com/makeup.a...d=976&goChar=V
ciekawe co to za markaszkoda ze zdjec na razie nie ma! bo nazwa fajniutka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja już coś wypatrzyłam, ale to nowość i nie ma na Tru





Ja właśnie kończę nawilżający żel-krem Guerlain Super Aqua. Bardzo dobrze się wchłania, skóra się nie świeci i świetnie nawilża. Bardzo dobre opinie na KWC:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13382

Serenite
, to jestes uleczona!

kremik Guerlaina wyglada kuszaco, tylko ze zawiera caprylic trigliceride ktory niestety mnie zapycha, w dodatku jest na poczatku skladu... a tak juz mialam na niego ochote

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Marzy mi się, że jak wrócę z pracy (bo stąd piszę, ale ciiii), to zastanę w skrzynce soczyste awizo na co najmniej 3 paczusie na raz
ja wlasnie zastalam awizo na 2 paczucie jedna z Tru z peelingiem Biothermu a druga z wymianki na wizazu juz sie nie moge doczekac az odbiore, niestety dopiero w poniedzialek bo dzis wyjezdzam...

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Fatale jest niesamowitym tuszem. Na poczatku też bałam się go używać, ale zebrałam się w sobie i efekt przeszedł moje oczekiwania Polecam przeczytać instrukcję obsługi na KWC, którą SiSleyS napisała(dobra kobieta z niej).
Tutaj: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=231502
swietna instrukcja!!! podziekowania dla Sis!! zaraz wyprobuje

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Każdy coś chce, stale co innego, a moje biurko już się ugina od nadmiaru papierzysk. Kiedy ja to przerobię?

Oj... dawno już nie byłam w takim nastroju. Chyba muszę sobie dzisiaj coś kupić.
Asiulka, glowa do gory!!! nie ma sie co przejmowac!!! koniecznie zajrzyj na Tru
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 15:37   #3893
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Niezmiennie polecam EL Soft Matte.
a on taki rewelacyjny?

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Aniu, bo Ty się "maskujesz" tymi papierami żeby kukać na wizaż. Też mam ten sam patent.
No to pogratulować w takim razie szefa... no i kolegów ma się rozumieć.

A papierów i tak nie przerobię... Już mi ulżyło.
Troche się maskuję ale lepszy patent to odwrócenie monitora tak żeby ci ci wchodza nie widzieli

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Guaranko, bardzo slusznie go polecasz dzisiaj wreszcie wyprobowalam probeczke tego podkladziku, ktora od Ciebie dostalam wczesniej testowalam tylko na lapce bo na buzke byl dla mnie za ciemny, ale teraz sie troszke opalilam i dzis wysmarowalam twarz i ruszylam w miasto efekt jest super - naturalnie matowa buzia, nie ma przesuszenia, super trwalosc!! musze go sobie kupic!! nie wiem tylko jaki kolorek, bo ten za ciemnyzajrze dzisiaj do sephory i poogladam inne podklady EL i sprawdze kolorki


kremik Guerlaina wyglada kuszaco, tylko ze zawiera caprylic trigliceride ktory niestety mnie zapycha, w dodatku jest na poczatku skladu... a tak juz mialam na niego ochote

sprawdzałam na stronie EL ale tam nie ma tego podkładu Czy on jest jakąs nowością? Czy może to skamielina?

Co do kremu, to tez zauważyłam ten nieciekawy skład Jak dla mnie odpada, niestety
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 15:48   #3894
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

[


Niezmiennie polecam EL Soft Matte.
Dobry też był Chanel Double Perfection Fluid, ale już go nie ma w sprzedaży, niestety.[/quote]
hmm ale ten soft matte to puder brazujacy(oczywiscie tez mnie zaciekawil)ale szukam fluidu pod puder ktory wygladza,nie włazi w pory.jakby stwarzal nowa gladka skore..ale nie robil tapety.da sie cos takiego znalezc??
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 16:00   #3895
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość


sprawdzałam na stronie EL ale tam nie ma tego podkładu Czy on jest jakąs nowością? Czy może to skamielina?
ten podklad juz jest wycofany z produkcji, przynajmniej w Europie (nie wiem jak w USA?), ale Dziewczyny ktore go zamawialy podawaly date produkcji chyba 2006, o ile sie nie myle. dlatego mysle ze warto kupic

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
[



hmm ale ten soft matte to puder brazujacy(oczywiscie tez mnie zaciekawil)ale szukam fluidu pod puder ktory wygladza,nie włazi w pory.jakby stwarzal nowa gladka skore..ale nie robil tapety.da sie cos takiego znalezc??
Soft Matte to nie jest puder brazujacy jest to podklad!! dostepne sa obecnie 4 kolorki na Tru




zel do brwi Tweezerman znow na Tru!!!

pamietam ze ktos oprocz mnie na niego polowal, a dzis sie pojawil ja zaraz klikam
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 16:09   #3896
morfea
Raczkowanie
 
Avatar morfea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Kochane, mam nadzieje że mi pomożecie, dostałam właśnie troszke kasy, karty nie mam (głupia poczta) ale wykorzystam brata kartę i planuje pierwsze Truskawkowe zakupy jestem jak dziecko we mgle w tym temacie.
Potrzebuje takiego zestawu obowiązkowego kosmetyków
Jaki polecacie bronzer, taki poprostu na lato puder myślałam o Bambusie Lancome i meteorytach.
Lekkie cienie do powiek, w kolorach brązu, brzoskwini, lekkiego złota...
I może jeszcze jakieś kultowe kosmetyki
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
morfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 16:23   #3897
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez morfea Pokaż wiadomość
Kochane, mam nadzieje że mi pomożecie, dostałam właśnie troszke kasy, karty nie mam (głupia poczta) ale wykorzystam brata kartę i planuje pierwsze Truskawkowe zakupy jestem jak dziecko we mgle w tym temacie.
Potrzebuje takiego zestawu obowiązkowego kosmetyków
Jaki polecacie bronzer, taki poprostu na lato puder myślałam o Bambusie Lancome i meteorytach.
Lekkie cienie do powiek, w kolorach brązu, brzoskwini, lekkiego złota...
I może jeszcze jakieś kultowe kosmetyki
Ja bym stawiala na bambusa, sypanca clinique, bo meteoryty nie matuja zabardzo... a cienie to doe eyed Tyle ze w cieniach tych mie ma zlota.. ale jest na tru ladna dwojeczka laura mercier - Bamboo Duo
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 16:25   #3898
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

..aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Nie zdążyłam kliknąć Soleil Cool Comfort After-Sun Rehydrating Body Milk i już nie ma!
Nie lubię takich promocji, co sie kończą po jednym dniu
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 16:37   #3899
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość




zel do brwi Tweezerman znow na Tru!!!

pamietam ze ktos oprocz mnie na niego polowal, a dzis sie pojawil ja zaraz klikam
A on jest barwiony czy bezbarwny?
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 16:39   #3900
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ja wlasnie zastalam awizo na 2 paczucie jedna z Tru z peelingiem Biothermu a druga z wymianki na wizazu juz sie nie moge doczekac az odbiore, niestety dopiero w poniedzialek bo dzis wyjezdzam...



Asiulka, glowa do gory!!! nie ma sie co przejmowac!!! koniecznie zajrzyj na Tru
Nuleczko - cieszę się na te Twoje paczuszki. A kiedy upolowałaś peeling Biothermu? Teraz go nie widzę na Tru, a też chcę zakupić.

Nie przejmuję się już... miałam chwilowy kryzys który minął jak bańka mydlana. Jutro już przecież piątek.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a

Troche się maskuję ale lepszy patent to odwrócenie monitora tak żeby ci ci wchodza nie widzieli

Ja siedzę daleko od drzwi a na dodatek biurko mam ustawione bokiem więc wchodzący i tak nic nie widzą, a koleżanka siedzi na przeciwko mnie więc jedna drugiej nie zerka przez ramię, za to możemy się widzieć jak rozmawiamy.

AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.