Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-06-12, 16:41   #3901
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dlatego ja wiele się spodziewam po Nuxie. Jak dojdzie próbka to przetestuję. A jeśli mi nie podpasuje to będę szukać dalej. Ale co? Nie wiem.
Asiu,ja kiedyś używałam kremu tonujacego z SVR i był świetny !
Przedewszystkim ma filtr,lekki kolorek,dobrze nawilża,nie był ani trochę za cięzki.
tu link: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1409

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline  
Stary 2008-06-12, 16:59   #3902
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Asiu,ja kiedyś używałam kremu tonujacego z SVR i był świetny !
Przedewszystkim ma filtr,lekki kolorek,dobrze nawilża,nie był ani trochę za cięzki.
tu link: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1409
Dziękuję Meri. No tak, miałabym dwa w jednym - i filtr i kolor. Dobry pomysł. Muszę zdobyć próbkę.

Kupiłam właśnie Magica 02. - Aneczko.
AsikS jest offline  
Stary 2008-06-12, 17:24   #3903
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

ogladalam watek nasze zbiory kosmetyczne i znowu zakochalam sie w szachofniczkach clinique!! tylko troche przerazona jestem tym ze ponoc zapychaja
dimiti jest offline  
Stary 2008-06-12, 17:34   #3904
Serenite_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ogladalam watek nasze zbiory kosmetyczne i znowu zakochalam sie w szachofniczkach clinique!! tylko troche przerazona jestem tym ze ponoc zapychaja
Moja skóra często reaguje na zapychające składniki, ale szachowniczkę zuzyłam do ostatniego kruszka i nic mi się nie działo
Serenite_ jest offline  
Stary 2008-06-12, 17:36   #3905
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
No tak, nie tak dawno omawialiśmy skład szachownic i na przodzie mają capryle.
AsikS jest offline  
Stary 2008-06-12, 17:37   #3906
dżiza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Super nabytki
A jak się sprawują smashboxowe transformery?
Ja na nie czekam, ale pewnie przyjdą za tydzień, albo i dwa
Właściwie to nie chcę Cię martwić skoro na nie czekasz...
Szczerze mówiąc myślałam, że będą inne, chociaż przed zakupem je macałam i podobały mi się bardzo. Ale moze jeszcze je polubie, ponieważ ostatnio cały czas siedzę w domu, uczę się i nie maluję się, więc wciąż ich nie poznałam dobrze.

Nulka- róż mam w kolorze Iced Lotus. Dziś się nim tylko musnęłam i nie wiem czy nie będzie za zimny dla mnie. Ociepliłam go PI. Na razie mam tylko spostrzeżenia takie, ze jest mocno napigmentowany i bardzo miękki- trzeba uważać przy nakładaniu. Trochę się osypuje przy nabieraniu.
A bazę opiszę jak jeszcze jej trochę poużywam- dziś zmieszałam ją z podkładem i z kremem i nałożyłam na całą twarz- fajny efekt. Nie ma żadnych nachalnych drobinek jak ta sephory, jest naprawdę rozświetlająca, a nie choinkująca. moja koleżanka też ją ma i jest totalnie zachwycona.
dżiza jest offline  
Stary 2008-06-12, 17:47   #3907
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Właściwie to nie chcę Cię martwić skoro na nie czekasz...
Szczerze mówiąc myślałam, że będą inne, chociaż przed zakupem je macałam i podobały mi się bardzo. Ale moze jeszcze je polubie, ponieważ ostatnio cały czas siedzę w domu, uczę się i nie maluję się, więc wciąż ich nie poznałam dobrze.
A czemu Ci się nie podobają?
Pisz o wszystkim
Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Nulka- róż mam w kolorze Iced Lotus. Dziś się nim tylko musnęłam i nie wiem czy nie będzie za zimny dla mnie. Ociepliłam go PI. Na razie mam tylko spostrzeżenia takie, ze jest mocno napigmentowany i bardzo miękki- trzeba uważać przy nakładaniu. Trochę się osypuje przy nabieraniu.
On naprawdę taki zimny? Szukam zimnego różu i co jakiś czas wraca do mnie ten Lotus
Jakby miał być za zimny i chciałabyś się go pozbyć, daj znać
Stary 2008-06-12, 17:49   #3908
Guarana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Guaranko, bardzo slusznie go polecasz dzisiaj wreszcie wyprobowalam probeczke tego podkladziku, ktora od Ciebie dostalam wczesniej testowalam tylko na lapce bo na buzke byl dla mnie za ciemny, ale teraz sie troszke opalilam i dzis wysmarowalam twarz i ruszylam w miasto efekt jest super - naturalnie matowa buzia, nie ma przesuszenia, super trwalosc!! musze go sobie kupic!! nie wiem tylko jaki kolorek, bo ten za ciemnyzajrze dzisiaj do sephory i poogladam inne podklady EL i sprawdze kolorki
Mowiłam, że jest świetny

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a on taki rewelacyjny?

sprawdzałam na stronie EL ale tam nie ma tego podkładu Czy on jest jakąs nowością? Czy może to skamielina?
Juz wycofany...ale na Tru jeszcze dostępny
Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
hmm ale ten soft matte to puder brazujacy(oczywiscie tez mnie zaciekawil)ale szukam fluidu pod puder ktory wygladza,nie włazi w pory.jakby stwarzal nowa gladka skore..ale nie robil tapety.da sie cos takiego znalezc??
Soft Matte to właśnie fluid i nie wchodzi w pory, ślicznie wygładza.
Guarana jest offline  
Stary 2008-06-12, 18:14   #3909
LauraS.
Rozeznanie

rzeczywiscie soft matte to fluid na KWC pod tą nazwą znalazlam tylko brązer.Czy ktoś wie czy kolorek 01 jest bardzo jasny?bo wlasnie takiego potrzebuje.moze dysponujecie zdjeciami kolorkow bo na tru są tylko ciemne odcienie.z gory dziekuje;*
LauraS. jest offline  
Stary 2008-06-12, 18:33   #3910
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
rzeczywiscie soft matte to fluid na KWC pod tą nazwą znalazlam tylko brązer.Czy ktoś wie czy kolorek 01 jest bardzo jasny?bo wlasnie takiego potrzebuje.moze dysponujecie zdjeciami kolorkow bo na tru są tylko ciemne odcienie.z gory dziekuje;*
..........
wprawdzie nie mam fotek...ale generalnie podkłady EL,są zazwyczaj w kosmicznie ciemnej palecie...zwłaszcza te starsze... zdarzyło mi się jeden razu dostac Enlighten w jasnym bezo-różu i tyle....dla bladzioszków nie ma nic...światełko w tunelu to chyba ten ''Bone'' Double Weara...ale co z tego skoro niedostepny w Polsce

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2008-06-12, 18:33   #3911
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Moja skóra często reaguje na zapychające składniki, ale szachowniczkę zuzyłam do ostatniego kruszka i nic mi się nie działo
hym to moze mi tez by nie zaszkodzila?? bo takie ladne te szachowniczki
Cytat:
No tak, nie tak dawno omawialiśmy skład szachownic i na przodzie mają capryle.
czyli najlepiejby bylo jakos przetestowac ta szachowniczke wlasnie dlatego pamietam ze jedna z dziewczyn napisala ze ja zapchala no i troche sie wystraszylam
dimiti jest offline  
Stary 2008-06-12, 18:39   #3912
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
hym to moze mi tez by nie zaszkodzila?? bo takie ladne te szachowniczki

czyli najlepiejby bylo jakos przetestowac ta szachowniczke wlasnie dlatego pamietam ze jedna z dziewczyn napisala ze ja zapchala no i troche sie wystraszylam
Agusia pisała że miała jakieś krostki na policzkach, zwalała winę na leki ale to chyba była sprawka capryli.

Hmm... nie wiem co Ci radzić. Mnie po caprylach obrzuca (doszłam do tego po wielu próbach i analizowaniu składów), więc dla mnie szachownica odpada.
AsikS jest offline  
Stary 2008-06-12, 18:40   #3913
Layla79
Zakorzenienie

znalazłam coś, czego naprawdę chcę, co o tym sądzicie?
http://www.strawberrynet.com/product...79345&goChar=S
czy u nas w ogóle jest smashbox? chyba nie
czy ktoś miał pędzle ze smashboxa?
jestem napalona jak smok, nie ma Kamisia, a coś by napewno doradził. chodzi o to, żeby to nie były miniaturki pędzli.
Layla79 jest offline  
Stary 2008-06-12, 18:44   #3914
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Agusia pisała że miała jakieś krostki na policzkach, zwalała winę na leki ale to chyba była sprawka capryli.

Hmm... nie wiem co Ci radzić. Mnie po caprylach obrzuca (doszłam do tego po wielu próbach i analizowaniu składów), więc dla mnie szachownica odpada.
mnie prawie wszystko zapycha wiec wlasnie trzeba bedzie cos wymyslic bo nie oplaca sie kupowac do testow calej szachowniczki ale narazie sie wstrzymam i zapomne na jakis czas o tej szachowniczce, chociaz taka rozowa rozswietlajaca to moje marzenieale moze znajde cos podobnego
dimiti jest offline  
Stary 2008-06-12, 18:53   #3915
ananke_2
Rozeznanie

Cytat:
Szukam kremu na noc dla cery 30+ i nie wiem, co wybrać.
Na razie zużywam różne próbki, ale nic jakoś mnie nie zachwyciło, poza tym ja po próbkach niewiele widzę
Myślę nad Clarinsem:
http://us.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=30427
Ale on raczej nie jest przeciwzmarszczkowy i raczej dla młodszej cery.
Z kolei ten:
http://us.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=46069
jest dla cery 40+.
No ale skoro dwudziestoparolatki używają kremów dla trzydziestoparolatek (co nie raz widzę w kwc), to może jak sobie kupię ten drugi, to nic się nie stanie?
Jest jeszcze coś takiego:
http://us.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=23025

Generalnie chyba mam ochotę na Clarinsa, ale może macie też inne typy? To poczytam
Krem dla cery 40+ krzywdy ci nie powinien zrobic. Jedyne na co bym uwazala, to ze kremy te sa z reguly tlusciejsze, bo sa dla suchej cery. Jesli masz tlusta, moga pozapychac.
Ja jednak bede nudna. Polecam apteczne specyfiki. B. dobry jest Redermic LRP, lub Active C. Jescli chodzi o dzialanie stricte przeciwzmarszczkowe to musisz poszukac czegos z retinaldehydem, np. Eulage czy Ystheal Avene.

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
nie bierz zbyt silnego kremu, bo później nic już nie zadziała na cerę, chyba że na zasadzie s.o.s.
Nie zgadzam sie z powyzszym zdaniem. Skora nie ma swojej pamieci. Zadziala na nia to czego potrzebuje. Jesli dzieki odpowiedniej pielegnacji np. przeciwzmarszczkowej bedzie ladnie odzywiona i gladka, to oczywiscie silny krem nie zadziala na niej, bo nie bedzie mial na co. A jesli znowu nam sie pomarszczy, to zapewniam, ze krem znowu zadziala i ja odzywi. Skora odnawia sie co 6 tygodni bodajze, wiec "pamiec" mialaby bardzo krotkoterminowa.

ananke_2 jest offline  
Stary 2008-06-12, 18:55   #3916
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Cytat:
znalazłam coś, czego naprawdę chcę, co o tym sądzicie?
http://www.strawberrynet.com/product...79345&goChar=S
czy u nas w ogóle jest smashbox? chyba nie
czy ktoś miał pędzle ze smashboxa?
jestem napalona jak smok, nie ma Kamisia, a coś by napewno doradził. chodzi o to, żeby to nie były miniaturki pędzli.
Ja o te same pędzle pytalam się w wątku smashboksowym i pędzlowym
Bo mam na nie chrapkę od dawna
W każdym razie Nevada mi napisała gdzieś, że są ciut gorsze od MACa i się jakoś przestałam nad nimi zastanawiać.
A Smashbox jest w Sephorze - przynajmniej w Krakowie
Ale i tak nie zmienia to faktu, że nie mam czasu łazić po perfumeriach, więc nie byłam i nie oglądałam.

Edit: Ananke - dzięki wielkie za odpowiedź
Skórę mam normalną w kierunku suchej, więc nawet te tłustsze nie powinny mi nic zrobić. Chyba
Nad aptecznymi też myslałam
Redermica próbki jakieś gdzieś mam, więc sprawdzę.
Avene nigdy nie miałam - może też spróbuję skądś wyczaic próbki
Stary 2008-06-12, 18:58   #3917
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Krem dla cery 40+ krzywdy ci nie powinien zrobic. Jedyne na co bym uwazala, to ze kremy te sa z reguly tlusciejsze, bo sa dla suchej cery. Jesli masz tlusta, moga pozapychac.
Ja jednak bede nudna. Polecam apteczne specyfiki. B. dobry jest Redermic LRP, lub Active C. Jescli chodzi o dzialanie stricte przeciwzmarszczkowe to musisz poszukac czegos z retinaldehydem, np. Eulage czy Ystheal Avene.

Nie zgadzam sie z powyzszym zdaniem. Skora nie ma swojej pamieci. Zadziala na nia to czego potrzebuje. Jesli dzieki odpowiedniej pielegnacji np. przeciwzmarszczkowej bedzie ladnie odzywiona i gladka, to oczywiscie silny krem nie zadziala na niej, bo nie bedzie mial na co. A jesli znowu nam sie pomarszczy, to zapewniam, ze krem znowu zadziala i ja odzywi. Skora odnawia sie co 6 tygodni bodajze, wiec "pamiec" mialaby bardzo krotkoterminowa.
dobrze peace
natomiast co do pamięci organizmu nie zgodzę się, mój zawsze pamięta ile schudł i ile w związku z tym ma ponownie przytyć i jakby tak skóra się ciągle odnawiała, to nie miałybyśmy nic a nic zmarszczek

Guari, a tak btw, to dziewczyny z poczty podczas strajku wymalowały tę próbkę od Ciebie Chanelka, bo nie ma
Layla79 jest offline  
Stary 2008-06-12, 19:07   #3918
Misiuniuniunia
Raczkowanie

hej dziewczyny
skoro już poczta niby nie strajkuje to czemu nie ma mojej paczki od ponad 3 tygodni?Gdzie się mogę dowiedzieć co z moją paczką?Buziak
Misiuniuniunia jest offline  
Stary 2008-06-12, 19:13   #3919
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Ja o te same pędzle pytalam się w wątku smashboksowym i pędzlowym
Bo mam na nie chrapkę od dawna
W każdym razie Nevada mi napisała gdzieś, że są ciut gorsze od MACa i się jakoś przestałam nad nimi zastanawiać.
A Smashbox jest w Sephorze - przynajmniej w Krakowie
Ale i tak nie zmienia to faktu, że nie mam czasu łazić po perfumeriach, więc nie byłam i nie oglądałam.
wiesz z tymi pędzlami to w ogóle jest jedna wielka lipa, bo jeden pędzel maca kosztuje ok. 100 zł, jak nie lepiej, przynajmniej w Grecji tyle kosztował 1. A ja potrzebuję conajmniej 2, do pudru i do brązera, do cieni mam, do ust tylko błyszczyki, chociaż też uwielbiam do ust pędzelki, ale jakoś zaprzestałam tych ceremonii. jedno wiem, dobry pędzel potrafi z byle kosmetyku zrobić cuda na buzi. Moje koleżanki kupują nawet te same cienie, bo chcą mieć mgiełkę na oku, a przecież to nie cienie, tylko pędzel. Dlatego uważam, że musi być dobry. Jeżeli Smashbox jest tylko ciut gorszy od maca, to powinien być dobry, bo zestawy macowe, jakie widziałam nie pasowały mi, poszukuję ściętego pędzla do różu i taki tam chyba jest. Oglądałam pędzle z body shopu i ta siermiężna rączka nie podoba mi się wcale czas na pędzle, mój z sephory jest kompletnie wymiąchanym, wyłysiałym pędzluchem. służył wiele lat, ale czas na zmiany. Wydaje mi się, że cena za te pędzle, zakładając, że są pełnowymiarowe, jest rozsądna. Ja je wezmę Gothic, i najwyżej powiem, co i jak. w ogóle jakiś przelew muszę sobie zrobić, bo nic tam nie mam na tym koncie, a w koszyku już maska kanebo ta myjąca jednocześnie - nie pamiętam nazwy, ale w końcu jest
Layla79 jest offline  
Stary 2008-06-12, 19:15   #3920
dynia18
Zakorzenienie

Witam moje przyjaciółeczki... (kamisiu a o tobie pamiętam, tez buziak).
Zrobiłam zdjęcia konturówki lancoma z purchawki, niestety jakośc jest do ....truskawki .
Na pierwszm zdjęciu tylko ta konturówka na ustach, nad drugim z blyszczkiem JT Frise, na trzecim przy Fuksji lancoma i jedno na ręku, ale mało je widać.. A na piątym mój prezencik dla was....
oczywiści emoje straszne znamiona widać...blllleee
i na jednym jest kontrast z mocnymi różami...ta konturówka jest taka w miare delikatna.
dynia18 jest offline  
Stary 2008-06-12, 19:15   #3921
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję Meri. No tak, miałabym dwa w jednym - i filtr i kolor. Dobry pomysł. Muszę zdobyć próbkę.

Kupiłam właśnie Magica 02. - Aneczko.
superowo

Reese jest offline  
Stary 2008-06-12, 19:22   #3922
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcia konturówki lancoma z purchawki, niestety jakośc jest do ....truskawki .
Na pierwszm zdjęciu tylko ta konturówka na ustach, nad drugim z blyszczkiem JT Frise, na trzecim przy Fuksji lancoma i jedno na ręku, ale mało je widać.. A na piątym mój prezencik dla was....
i na jednym jest kontrast z mocnymi różami...ta konturówka jest taka w miare delikatna.
Basieńko - buziak.
Na pierwszej fotce to ja Maciusia widzę z fioletową kokardą.

Fajnie wygląda ta konturówka na ustach.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
superowo
Chyba znowu będę musiała im przesłać skan rachunku za gaz bo nie dostałam jeszcze nic od nich w tej sprawie - ani OC ani SS.
AsikS jest offline  
Stary 2008-06-12, 19:31   #3923
dynia18
Zakorzenienie

Oj malenka pomyłka kolejności, ale rozumiecie jestem wróżka zakochana we wlasnym kocie...hihihihhihihihihi hihi
No i wiecie co pękł mi fotel komputerowy...normalnie się załamał. Ale ja dzisiaj tak mało jadlam tylko truskawki....
Wstawiam wam jeszcze zdjęcie tego elinera lancoma, tego z najnowszej koekcji ale bardzo go słabo widać. w rzeczywistości efekt jest ladniejszy. tylko nie wiem czemu jakies kulki mi się robią przy malowaniu...
oj i moimi rzęsami nie przejmujcie się , idę do kosmetyczki na depilacje ........
koszmarne fotki ale inaczej się nie dało...fufufuffufu
dynia18 jest offline  
Stary 2008-06-12, 19:40   #3924
Guarana
Zakorzenienie

Cytat:
Kolor 01 jest jak jasny i lekko żółtawy, najlepiej sprawdzić sobie w perfumerii kolory z serii Double Wear, bo są zbliżone w odciniach do Soft Matte, ale jakością nie dorównują

Cytat:
Redermica próbki jakieś gdzieś mam, więc sprawdzę.
Avene nigdy nie miałam - może też spróbuję skądś wyczaic próbki
Wczoraj już Wam pisałam, że jest w aptekach promocja i za 12,99 można kupić wodę termalną Avene 50ml - idalna do torebki! - wraz z zestawem miniproduktów. I są naprawdę fajne rzeczy w zestawach . Ja kupiłam cztery : do skóry dojrzałej, do wrażliwej i podrażnionej, do odwodnionej i do naczynkowej.
Były jeszcze zstawy do trądzikowej, do tłustej, pielęgnacja podstawowa i jeszcze jakieś.
Za niewielkie pieniądze można sobie potestować

Cytat:
Guari, a tak btw, to dziewczyny z poczty podczas strajku wymalowały tę próbkę od Ciebie Chanelka, bo nie ma
Pindy

Obawiałam się tego, bo coś długo nie dostawałaś. Wyślę Ci jeszcze raz, ale nie mam już nr50, została mi sześćdziesiątka. Chyba że wolisz Soft Matte (ale też mam tylko nr 06), bo więcej pożytku będziesz miała, bo Chanelka i tak już nigdzie nie kupisz.....
Guarana jest offline  
Stary 2008-06-12, 19:40   #3925
sine.ira
Zakorzenienie

Dynio, śliczna kicia !!! Z truskawkową wstążeczką Mój kocurek jest zainteresowany Jak ma na imię ?
A u mnie dalej cisza z przesyłkami. Nic nie przyszło, buuuuu !!!!
Te pędzle Smashboxa kuszące
Stary 2008-06-12, 19:42   #3926
Serenite_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Basiu, masz bardzo ładny kolor oczu, a truskawkowy kotek mnie powalił...
Serenite_ jest offline  
Stary 2008-06-12, 19:42   #3927
dynia18
Zakorzenienie

[quote=Guarana;7855779]Poczochrany!!! Dziękuję
Po kolejnej nieprzespanej nocy, śpi teraz jak dziecko.

Życzę zdrówka dla pieska. uwielbiam zwierzęta i bardzo mi smutno jak choruja. dobrze że chociaż ma dobrą panią, która się nim opiekuje...
Mój kot to Maciek. Uwielbia naszego listonosza i uwielbia paczki z truskawki...
Ps. coś mi sie skojarzyło...dżem z biedronki, mleko z biedronki...a my pomadka z truskawki, krem z truskawki, nawet pędzle do makijazu z truskawki.......
dynia18 jest offline  
Stary 2008-06-12, 19:57   #3928
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Cytat:
wiesz z tymi pędzlami to w ogóle jest jedna wielka lipa, bo jeden pędzel maca kosztuje ok. 100 zł, jak nie lepiej, przynajmniej w Grecji tyle kosztował 1. A ja potrzebuję conajmniej 2, do pudru i do brązera, do cieni mam, do ust tylko błyszczyki, chociaż też uwielbiam do ust pędzelki, ale jakoś zaprzestałam tych ceremonii. jedno wiem, dobry pędzel potrafi z byle kosmetyku zrobić cuda na buzi. Moje koleżanki kupują nawet te same cienie, bo chcą mieć mgiełkę na oku, a przecież to nie cienie, tylko pędzel. Dlatego uważam, że musi być dobry. Jeżeli Smashbox jest tylko ciut gorszy od maca, to powinien być dobry, bo zestawy macowe, jakie widziałam nie pasowały mi, poszukuję ściętego pędzla do różu i taki tam chyba jest. Oglądałam pędzle z body shopu i ta siermiężna rączka nie podoba mi się wcale czas na pędzle, mój z sephory jest kompletnie wymiąchanym, wyłysiałym pędzluchem. służył wiele lat, ale czas na zmiany. Wydaje mi się, że cena za te pędzle, zakładając, że są pełnowymiarowe, jest rozsądna. Ja je wezmę Gothic, i najwyżej powiem, co i jak. w ogóle jakiś przelew muszę sobie zrobić, bo nic tam nie mam na tym koncie, a w koszyku już maska kanebo ta myjąca jednocześnie - nie pamiętam nazwy, ale w końcu jest
Ja z kolei do pudru i różu mam - Sephorowe i jestem z nich zadowolona.
Ale do cieni sephorowe są niefajne Najbardziej jestem zadowolona z Inglota i z ostatnio upolowanego na Tru Lancome'a. Ale więcej by się przydało
Ja na razie ich nie biorę - chcialabym, aby najpierw wszystkie Tru paczki do mnie przyszły A przynajmniej połowa, bo już się zgubiłam, co zamawiałam, czego nie itp
Też mi się wydaje, że ta cena jest ok Pytanie tylko jak długo będą w tej promocji
W każdym razie jak je weźmiesz, daj znać

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Wczoraj już Wam pisałam, że jest w aptekach promocja i za 12,99 można kupić wodę termalną Avene 50ml - idalna do torebki! - wraz z zestawem miniproduktów. I są naprawdę fajne rzeczy w zestawach . Ja kupiłam cztery : do skóry dojrzałej, do wrażliwej i podrażnionej, do odwodnionej i do naczynkowej.
Były jeszcze zstawy do trądzikowej, do tłustej, pielęgnacja podstawowa i jeszcze jakieś.
Za niewielkie pieniądze można sobie potestować
A czy to jest w każdej aptece?
Bo ja jestem człowiekiem domowym niewychodzącym, więc jak już pójdę gdzieś to mam nadzieję, że to tam będzie
Albo zamówię na All - pewnie też są
Dzięki
Stary 2008-06-12, 20:01   #3929
Guarana
Zakorzenienie

Cytat:
A czy to jest w każdej aptece?
Bo ja jestem człowiekiem domowym niewychodzącym, więc jak już pójdę gdzieś to mam nadzieję, że to tam będzie
Albo zamówię na All - pewnie też są
Dzięki
Ty leniu
Na pewno są w aptekach gdzie sprzedają produkty Avene.
A jak Ci się nie chce chodzić, to mogę Ci kupić i tak muszę jutro odebrać tam zamówiony Auriderm
Guarana jest offline  
Stary 2008-06-12, 20:09   #3930
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Chyba znowu będę musiała im przesłać skan rachunku za gaz bo nie dostałam jeszcze nic od nich w tej sprawie - ani OC ani SS.
kurcze... może faktycznie lepiej wyślij

Reese jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
strawberrynet, truskawka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości