Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-06-15, 09:26   #4501
Etolie
Raczkowanie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dzien doberek

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
tak, kocha i ma taką półeczkę na której leżą same chanelki i tak mówi do nich ..a kizi mizi.. moje malutkie puderniczki
Żarty, żartami a mi się dzisiaj śniło, że dostałam już Shimmera Diora i przypadkiem leżał na podłodze Chwilę potem TŻ rozdeptał go i nie było co zbierać Obudziłam sie zlana zimnym potem

Cytat:
a jakie masz fioleciki i jak się prezentują?

nie wiem, z jakiego włosienia, ale ponoć bardzo dobre, Mad chwaliła
moze to być farbowany wiewiór albo wysokiej jakości sztuczne włosie. a widziałaś w ogóle ten wyczesany komplet smashboxa? jest w nim skośny do różu
mówisz o tym? http://eu.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=79345

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Oooo To na co czekasz ? Zrób zdjątka póki jeszcze masz na policzkach i pokaż nam
dopiero dzisiaj przeczytałam ale zastanawiałam sie czy nie iść spać w makijażu

Cytat:
ładny pędzluch i drogi jak wiewióra albo koza oby nie cep

znalazłam takie coś do wywijania rzęs:
http://www.strawberrynet.com/product...62831&goChar=T
nie wiem coprawda, jak wsadzić w to oko, ale właśnie takie coś zamiast zalotki by mi się przydało aha, i nie ma już żelu do brwi za to są 4 pędzle shiseido z białym pudrem i myślę, że fajne są. ale ja teraz bardzo chciałabym perły guerlain
kto mi kupi? mogę pocałować w stopę
Ojej można sobie tym oko wybić
Napaliłam się na elektryczną zalotkę panasonica - ale nigdzie jej nie mają (media, saturn, rtv euro agd) już nie wiem gdzie szukać

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
o matko ja sie tego boje ale wlasnie mnie nakrecilyscie na zalotke
dobre to bedzie? http://www.strawberrynet.com/product...66415&goChar=T
a zel do brwi kupilam ja, bo zescie gadaly tu o nim a ja nawet go nie chcialam ale musialam

no to szkoda, bo pryzmy pastelowe mam, wiec nie chce tego cudenka shiseido

a co do PI to rozumiem, ze wypowiedz ta miala cel taki: "lubie jak oś jest kontrowersyjne "
możecie podać link do tego PI? szukałam i nic

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Helena mi podpadła już jakiś czas temu,miałam i podkład i dwie mascary.Obraziłam się na nią.Chociaż na Magika mam wielką ochotę,ale czekam aż mój Biotherm się skończy,już trzeci rok go mam i wciąż spisuje się idealnie.EL lubię tylko Lash XL,ale jakoś specjalnie to on nie podkręca rzęs.Myślałam o jakimś z Lancome,mam miniaturę Virtuose,fajny,ale zbyt szybko mi wysechł.A może Clinique?Albo Chanel?I sama nie wiem na co się zdecydować
Jeśli myślisz o Lancome to nie polecam Hypnose onyx. tusz sam w sobie jest rewelacyjny ale obciąża rzęsy - i właśnie dlatego zaczęłam się rozglądać za zalotką
Etolie jest offline  
Stary 2008-06-15, 09:32   #4502
evitka21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Etolie Pokaż wiadomość
Dzien doberek

Żarty, żartami a mi się dzisiaj śniło, że dostałam już Shimmera Diora i przypadkiem leżał na podłodze Chwilę potem TŻ rozdeptał go i nie było co zbierać Obudziłam sie zlana zimnym potem

ło matko, ale traumatyczny sen

mi sie tylko śniło że dostałam Shipment (a go jeszcze nie kupiłam) i trochę mnie to we śnie dziwiło, ale znow nie tak bardzo.....

widzisz co z nami ta truskawa robi? i nasze kosemtyczne pragnienia.....

evitka21 jest offline  
Stary 2008-06-15, 09:32   #4503
Serenite_
Zakorzenienie

Cytat:
Dzien doberek

Ojej można sobie tym oko wybić
Napaliłam się na elektryczną zalotkę panasonica - ale nigdzie jej nie mają (media, saturn, rtv euro agd) już nie wiem gdzie szukać

możecie podać link do tego PI? szukałam i nic

Jeśli myślisz o Lancome to nie polecam Hypnose onyx. tusz sam w sobie jest rewelacyjny ale obciąża rzęsy - i właśnie dlatego zaczęłam się rozglądać za zalotką

PI:
http://www.strawberrynet.com/product...67303&goChar=E
Serenite_ jest offline  
Stary 2008-06-15, 10:05   #4504
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Helena mi podpadła już jakiś czas temu,miałam i podkład i dwie mascary.Obraziłam się na nią.Chociaż na Magika mam wielką ochotę,ale czekam aż mój Biotherm się skończy,już trzeci rok go mam i wciąż spisuje się idealnie.EL lubię tylko Lash XL,ale jakoś specjalnie to on nie podkręca rzęs.Myślałam o jakimś z Lancome,mam miniaturę Virtuose,fajny,ale zbyt szybko mi wysechł.A może Clinique?Albo Chanel?I sama nie wiem na co się zdecydować
a to jestem ciekawa, czym Ci podpadła HR Jeżeli lubisz delikatne kosmetyki, to z korektorów polecam La Prarie, ma 3 odcienie, w tym 10 jest baaardzo jasna, prawie biała, a wiem, że masz jasną cerę, może by Tobie również podszedł, tym bardziej, że ma chyba 6 ml, a to jest bardzo dużo jak na korektor w pędzelku
co do Lancome, wiele osób nabyło nowy Onyx, ale jakoś zachwytów nie było i pojawiły się na kramiku. Tusze Lancome mimo, że dobre jakościowo, u mnie np. wysychały po 1 m-cu, max 1,5. Z tego, co piszesz, wydaje mi się, że powinien Ci podejść najnowszy tusz Chanel, który jest na kwc. wszystkie tusze chanel charakteryzują się tym, że nie obciążają rzęs, są bardzo delikatne, ładnie rozdzielają rzęsy i efekt jest raczej naturalny, bez mega pogrubienia. Z Clinique wiele osób chwali HI.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Dzień dobry w niedzielny poranek
No to pewnie jak się pojawi na tru, dam mu szansę. Dawno nie miałam fioletowego tuszu, czas to zmienić
wiesz, co , mi się spodobało, że on normalnie wygląda na ciemny, czarny tusz i tylko w świetle, słońcu widać opalizację na głęboki fiolet, także efekt jest szlachetny. tylko problem w tym, że to tusz faux cils, który Tobie chyba nie podszedł zanadto.

Cytat:
Dzien doberek
ha! ja bym jeszcze zlała TŻ-ta szczotą przez sen
tak, to ten zestaw pędzli jak dla mnie idealny
Layla79 jest offline  
Stary 2008-06-15, 10:08   #4505
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:

Ja go nie moge oglądać, bo mam ochote się do tych pędzli przytulić A na to mnie nie stać

Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2008-06-15, 10:26   #4506
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Cytat:
Ja z kolei polecam
Ale ja lubię mocno podkreślone oczy - zresztą daję ten Hypnose na bazę i jest super - wielkie, długie i grube rzęsiska

Cytat:
co do Lancome, wiele osób nabyło nowy Onyx, ale jakoś zachwytów nie było i pojawiły się na kramiku. Tusze Lancome mimo, że dobre jakościowo, u mnie np. wysychały po 1 m-cu, max 1,5. Z tego, co piszesz, wydaje mi się, że powinien Ci podejść najnowszy tusz Chanel, który jest na kwc. wszystkie tusze chanel charakteryzują się tym, że nie obciążają rzęs, są bardzo delikatne, ładnie rozdzielają rzęsy i efekt jest raczej naturalny, bez mega pogrubienia. Z Clinique wiele osób chwali HI.
Mój Onyx jeszcze nie wysechł
Zgadzam się, że tusze Chanel są delikatnie i dają naturalny efekt.
HI u mnie też dawał zbyt naturalny efekt i dlatego też mi się nie podoba.
Cytat:
wiesz, co , mi się spodobało, że on normalnie wygląda na ciemny, czarny tusz i tylko w świetle, słońcu widać opalizację na głęboki fiolet, także efekt jest szlachetny. tylko problem w tym, że to tusz faux cils, który Tobie chyba nie podszedł zanadto.
No za bardzo nie podszedł, to fakt, ale i tak jest wg mnie o niebo lepszy od tuszów Chanel czy Clinique, więc niewykluczone, że jak mi podpasi kolorek, to się skuszę
Stary 2008-06-15, 10:43   #4507
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ja go nie moge oglądać, bo mam ochote się do tych pędzli przytulić A na to mnie nie stać
no widzisz, ja miałam ochotę taki zestawik przytulić już z pół roku temu, ale dojrzałam do tego, że pędzle ważne są i teraz na I miejscu za 230 zł normalnie mogłabym przytulić tylko 2 pędzle, a tak miły, cudowny komplecik w wielkim futrzanym kubraku mam jeszcze ochotę przytulić perły Guerlain, nowe meteorki, cudne są ale na nie muszę znaleźć męża milionera nie mogę się doczekać, aż ten MM wróci od Tajów

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja z kolei polecam
Ale ja lubię mocno podkreślone oczy - zresztą daję ten Hypnose na bazę i jest super - wielkie, długie i grube rzęsiska Mój Onyx jeszcze nie wysechł
Zgadzam się, że tusze Chanel są delikatnie i dają naturalny efekt.
HI u mnie też dawał zbyt naturalny efekt i dlatego też mi się nie podoba.
No za bardzo nie podszedł, to fakt, ale i tak jest wg mnie o niebo lepszy od tuszów Chanel czy Clinique, więc niewykluczone, że jak mi podpasi kolorek, to się skuszę
i to jest ekstra! że każdemu pasuje co innego a zatem, kto nie lubi Chanelkowych tuszy, może wszystko wysyłać do mnie hm.. zakrawa to już na jakąś fobię pod znakiem CC.
Layla79 jest offline  
Stary 2008-06-15, 10:59   #4508
yoona
Zakorzenienie

mam ogromniasta ochote na nowa meteorytowa baze Guerlain. jak myslicie jaka jest szansa ze bedzie na Tru? bo w Sephorze,ta cena...

Blogowy świat

yoona jest offline  
Stary 2008-06-15, 11:03   #4509
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
mam ogromniasta ochote na nowa meteorytowa baze Guerlain. jak myslicie jaka jest szansa ze bedzie na Tru? bo w Sephorze,ta cena...
będzie w przyszłym roku a co robi ta baza? rozświetla? bo jak tak, to też chcem mogę przygarnąć absolutnie wszystko, co rozświetla
Layla79 jest offline  
Stary 2008-06-15, 11:22   #4510
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
będzie w przyszłym roku a co robi ta baza? rozświetla? bo jak tak, to też chcem mogę przygarnąć absolutnie wszystko, co rozświetla
A jak poczekasz 5 lat to i na purchawie będzie

Czytałam chyba , że baza marniacka, ale mogę sie mylić. Zajrzyjcie do wątku o kolorówce Guerlain

Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2008-06-15, 11:22   #4511
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Cytat:

Taaa rozświetla,ale mocno

Co do tuszu,już sama zgłupiałam,może wypróbuję HI,a może przeproszę się z którąś Helenką.Idę na KWC.Bo ja to bym chciała taki,który daje spektakularny efekt bez obciążania rzęs,lekki,a takiego chyba nie ma
Stary 2008-06-15, 11:34   #4512
AsikS
Zakorzenienie

Doberek

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
dziękuję Asiu Muszę wypróbować
Spróbuj Aniu, naprawdę porządny krem za niską cenę.

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość

Taaakkkk, zróbmy ZLOT TRUSKAWKOWYCH WYJADACZY Oczywiście w Wawie, bo to po środku
Jak mnie przyjmiecie na nocleg w stolicy, to chętnie przyjadę.

Miłej niedzieli.
AsikS jest offline  
Stary 2008-06-15, 11:36   #4513
Mariola13
Zakorzenienie

Witajcie w niedzielny słoneczny dzień !

Cytat:

Ale straszny sen miałaś, brrr No w kwestii brązera nie pozostaje Ci w takim razie nic innego jak wybrać się dzisiaj do innej perfumeri na powtórne próby brązerowe w słusznej sprawie truskawkowej społeczności

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-06-15, 11:41   #4514
dor6
Wtajemniczenie

Cytat:
a to jestem ciekawa, czym Ci podpadła HR Jeżeli lubisz delikatne kosmetyki, to z korektorów polecam La Prarie, ma 3 odcienie, w tym 10 jest baaardzo jasna, prawie biała, a wiem, że masz jasną cerę, może by Tobie również podszedł, tym bardziej, że ma chyba 6 ml, a to jest bardzo dużo jak na korektor w pędzelku

wiesz, co , mi się spodobało, że on normalnie wygląda na ciemny, czarny tusz i tylko w świetle, słońcu widać opalizację na głęboki fiolet, także efekt jest szlachetny.
tylko problem w tym, że to tusz faux cils, który Tobie chyba nie podszedł zanadto.

ha! ja bym jeszcze zlała TŻ-ta szczotą przez sen
Bardzo lubię HI Klinika i od lat używam, ale ostatnio zdradziłam go właśnie z fioletowym YSL. Podpisuję się pod twoim opisem.

Cytat:
To zupełnie jak ja. Uwielbiam rozświetlacze, mam ich mnóstwo, ale bardzo rzadko używam (ot takie małe zboczenie)

Cytat:
no widzisz, ja miałam ochotę taki zestawik przytulić już z pół roku temu, ale dojrzałam do tego, że pędzle ważne są i teraz na I miejscu za 230 zł normalnie mogłabym przytulić tylko 2 pędzle, a tak miły, cudowny komplecik w wielkim futrzanym kubraku mam jeszcze ochotę przytulić perły Guerlain, nowe meteorki, cudne są ale na nie muszę znaleźć męża milionera nie mogę się doczekać, aż ten MM wróci od Tajów

i to jest ekstra! że każdemu pasuje co innego a zatem, kto nie lubi Chanelkowych tuszy, może wszystko wysyłać do mnie hm.. zakrawa to już na jakąś fobię pod znakiem CC.
Ja im się nie oparłam i są już u mnie, TŻ jakoś daje radę (na razie)
Stary 2008-06-15, 11:49   #4515
Reese
Zakorzenienie

Cytat:

te pędzluchy są super Ja musze się przyznać że do tej pory nie mam porządnego pędzla do różu Jadę na jakimś badziewiu, do cieni nie mam wcale a do pudru też jakiś dziad Marzę o zestawie pędzli, ale mnie teraz nie stać

Cytat:
Taaa rozświetla,ale mocno

Co do tuszu,już sama zgłupiałam,może wypróbuję HI,a może przeproszę się z którąś Helenką.Idę na KWC.Bo ja to bym chciała taki,który daje spektakularny efekt bez obciążania rzęs,lekki,a takiego chyba nie ma
Anetko, poczytaj też o "cętkowanej" Helence. To super tusz: pogrubia, wydłuża, piękna czerń, nie obciąża rzęs, na codzień idealny
Reese jest offline  
Stary 2008-06-15, 11:50   #4516
AsikS
Zakorzenienie

A ja sobie teraz spoglądam przez okno w kuchni i kogo widzę? Czyż nie piękny to widok?
I choć ten widok mam często to za każdym razem jestem zauroczona.

I przepraszam za OT ale nie mogę się powstrzymać i Wam nie pokazać.

http://images28.fotosik.pl/230/b4a5fa2da717e6f6med.jpg
AsikS jest offline  
Stary 2008-06-15, 11:54   #4517
curses
Raczkowanie

chyba muszę się pogodzić, że wszystkie ignorujecie "nowych"...
curses jest offline  
Stary 2008-06-15, 12:01   #4518
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez curses Pokaż wiadomość
Dzień dobry Curses

Oj... nie lubię jak się generalizuje ludzi. Tu panuje wyjątkowo miła i przyjazna atmosfera. Wszyscy są mili i bardzo pomocni.
Czytałam Twoje pytanie zamieszczone tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4498
ale nie znam na nie odpowiedzi więc tylko dlatego Ci nie odpowiem. Jestem jednak pewna że znajdzie się ktoś kto będzie umiał pomóc.

Nie oznacza to od razu że "wszystkie... ignorują".

Pozdrawiam i witam na forum.
AsikS jest offline  
Stary 2008-06-15, 12:07   #4519
Serenite_
Zakorzenienie

Cytat:

J też nie znam odpowiedzi. Jesli znam, odpowiadam - bez względu na to czy znam pytającego czy nie.

Asiu, śliczna sarenka
Serenite_ jest offline  
Stary 2008-06-15, 12:09   #4520
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
J też nie znam odpowiedzi. Jesli znam, odpowiadam - bez względu na to czy znam pytającego czy nie.

Asiu, śliczna sarenka
Dziękuję.
AsikS jest offline  
Stary 2008-06-15, 12:10   #4521
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
A ja sobie teraz spoglądam przez okno w kuchni i kogo widzę? Czyż nie piękny to widok?

przepiękna Ja to mam widok na sklep, parking, parę drzew i śmietnik

Cytat:
oj, od razu ignorujemy Jest niedziela, mało nas na wątku, dopiero co zadałaś pytanie, troszkę cierpliwości
Reese jest offline  
Stary 2008-06-15, 12:20   #4522
ananke_2
Rozeznanie

Cytat:
Witajcie dziewczyny Planuje zakupić parę produktów na truskawce tylko mam wątpliwość co do jednego podkładu i mam nadzieję, że jakoś mnie uratujecie a więć chodzi dokładnie o podkład clinique http://oth.strawberrynet.com/makeup....neId=3310#3310
te kolory są dziwnie pokazane dlatego znalazlam na ich oficjalnej stronie 'posegregowanie" odcieni http://www.clinique.com/templates/pr...UCT_ID=PROD554
najjaśniejszym odcień jest breese potem petal, na truskawce jednaj nie ma tego pierwszego i tu moje pierwsze pytanie czy może się pojawić czy to jest tak, że nikt nie zna dnia ani godziny co kiedy wejdzie nowego? a drugie moje pytanie czy w ostatecznosci nie mogłabym mieć odcienia petal - mam jasną karnacje, chwilowo używam podkładu adaptacyjnego 'porcelanin' i.. jestem w kropce. a u mnie w miescie nie ma nigdzie clinique żebym mogła pójść sobie zobaczyć ;(

( potal jest drugi w kategori kolorystcznej "bardzo jasna" )
Nie polecam ci tego odcienia Ja tez uzywam adaptacyjnego porcelain (mowimy o Oriflame, tak?) i mialam odcien Petal dobrany, nota bene, przez konsultantke Clinique. Na poczatku bylam zadowolona, bo sam podklad jest ok, ale z czasem zauwazylam, ze sie utlenia na skorze i robi sie pomaranczowy. Byl jednak za ciemny. W ogole z Clinique ciezko o jasny podklad. Podobno sliczny jest Perfectly Real, kolor 61. Czasem pojawia sie na truskawie, ale w Europie jest niedostepny - to odcien na rynek azjatycki.

Edit: wlasnie zauwazylam, ze sie pomylilam. Ty pytasz o Superbalanced, ja mialam Superfit. Odcien nazywa sie tak samo, czy jest identyczny - nie wiem.

ananke_2 jest offline  
Stary 2008-06-15, 12:24   #4523
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:

Anetko, poczytaj też o "cętkowanej" Helence. To super tusz: pogrubia, wydłuża, piękna czerń, nie obciąża rzęs, na codzień idealny
Pomyślę o niej,bo się już na jej temat sporo dobrego naczytałam

Cytat:

Co za widok,też bym tak chciała z rana spojrzeć przez okno i ujrzeć takie cudo natury
Stary 2008-06-15, 12:26   #4524
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Nie polecam ci tego odcienia Ja tez uzywam adaptacyjnego porcelain (mowimy o Oriflame, tak?) i mialam odcien Petal dobrany, nota bene, przez konsultantke Clinique. Na poczatku bylam zadowolona, bo sam podklad jest ok, ale z czasem zauwazylam, ze sie utlenia na skorze i robi sie pomaranczowy. Byl jednak za ciemny. W ogole z Clinique ciezko o jasny podklad. Podobno sliczny jest Perfectly Real, kolor 61. Czasem pojawia sie na truskawie, ale w Europie jest niedostepny - to odcien na rynek azjatycki.

Edit: wlasnie zauwazylam, ze sie pomylilam. Ty pytasz o Superbalanced, ja mialam Superfit. Odcien nazywa sie tak samo, czy jest identyczny - nie wiem.
zgadza się, miałam 61 Perfectly real i choć byłam blada to jednak on był za jasny Jest to jeden z najjaśniejszych odcieni jakie widziałam
Reese jest offline  
Stary 2008-06-15, 12:27   #4525
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
przepiękna Ja to mam widok na sklep, parking, parę drzew i śmietnik

Aniu, jak tam Twój wysyp poglicerynowy? Lepiej trochę dzisiaj?

Cytat:
Pomyślę o niej,bo się już na jej temat sporo dobrego naczytałam

Co za widok,też bym tak chciała z rana spojrzeć przez okno i ujrzeć takie cudo natury
Bardzo lubię Helenkę cętkowaną. Na moich cienkich, rzadkich i krótkich rzęsach sprawuje się wzorowo. Lubię ją za głęboką czerń i za to że trzyma się idealnie przez cały dzień.

Takie cuda natury bardzo poprawiają nastrój.
AsikS jest offline  
Stary 2008-06-15, 12:32   #4526
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:

O tak,to napewno
Stary 2008-06-15, 12:35   #4527
Reese
Zakorzenienie

Cytat:

Aniu, jak tam Twój wysyp poglicerynowy? Lepiej trochę dzisiaj?

Bardzo lubię Helenkę cętkowaną. Na moich cienkich, rzadkich i krótkich rzęsach sprawuje się wzorowo. Lubię ją za głęboką czerń i za to że trzyma się idealnie przez cały dzień.

zdecydowanie lepiej, parę krostek zostało ale juz przysychają, nie jest żle. Teraz przynajmniej wiem co mnie zapycha
Reese jest offline  
Stary 2008-06-15, 12:36   #4528
m-habibi
Zakorzenienie

GG do m-habibi

Ja tez chce widziec sarenki przez okno!!! Zazdroszcze Asiu! A widze tylko czasek bazanty, kuropatwy, czasem dzis przejdzie przez ulice

A ja do mojego wczoraj o 21 zamowionego PI mam caly czas Payment confirmation is pending i co to bedzie...
m-habibi jest offline  
Stary 2008-06-15, 12:39   #4529
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
O tak,to napewno

Cytat:
zdecydowanie lepiej, parę krostek zostało ale juz przysychają, nie jest żle. Teraz przynajmniej wiem co mnie zapycha

To całe szczęście. Też doszłam metodą "prób i błędów" do tego co mnie zapycha i teraz unikam tego jak ognia. Podobnie mam z caprylami.
Niestety też mam problem czym samoopalać twarz. Jedynie to na razie sprawdza się u mnie bambus. Dlatego tak myślę o tych kremach tonujących.
AsikS jest offline  
Stary 2008-06-15, 12:39   #4530
arrachnee
Zakorzenienie

Cytat:
Witajcie dziewczyny Planuje zakupić parę produktów na truskawce tylko mam wątpliwość co do jednego podkładu i mam nadzieję, że jakoś mnie uratujecie a więć chodzi dokładnie o podkład clinique http://oth.strawberrynet.com/makeup....neId=3310#3310
te kolory są dziwnie pokazane dlatego znalazlam na ich oficjalnej stronie 'posegregowanie" odcieni http://www.clinique.com/templates/pr...UCT_ID=PROD554
najjaśniejszym odcień jest breese potem petal, na truskawce jednaj nie ma tego pierwszego i tu moje pierwsze pytanie czy może się pojawić czy to jest tak, że nikt nie zna dnia ani godziny co kiedy wejdzie nowego? a drugie moje pytanie czy w ostatecznosci nie mogłabym mieć odcienia petal - mam jasną karnacje, chwilowo używam podkładu adaptacyjnego 'porcelanin' i.. jestem w kropce. a u mnie w miescie nie ma nigdzie clinique żebym mogła pójść sobie zobaczyć ;(

( potal jest drugi w kategori kolorystcznej "bardzo jasna" )
Niestety z clinique nie jest tak łatwo Amerykańska strona jest także sklepem, wiec nie zawsze wszystkie odcienie są dostępne. Numeracją sugerować się nie można. Układem na stronie także nie. Ja ostatnio poluję na superfita w kolorze bare (bardzo jasny żółtawy - najjaśniejszy dostępny w PL) i ma on nr 16.
arrachnee jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
strawberrynet, truskawka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości