Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-21, 19:20   #511
martaboy
Zakorzenienie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Właściwie to nie miałam w planie...ALE potrzebowałam pocieszyciela
Pocieszycielacze są OK

Cytat:
No nieeeee...takiego offtopa to jeszcze nie mielismy
A jak miło jest

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a z era wodnika era wydatkow
Ech tam zaraz wydatków...

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline  
Stary 2008-05-21, 19:20   #512
ukrycior
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
to ze boli jest normalne bo nerwy naruszyla i teraz sie wsciekaja przechodzi tak 2-3 dni przynajmniej u mnie po porzadnym wierceniu ale 2 dni niecale to tak zazwyczaj przechodzi tylko zadnego zucia gumy czy bardzo zimnych i gorachych potraw czy picia bo nerw strasznie wrazliwy jest poki co

a z era wodnika era wydatkow
Nie no proszę Cię Dimiti. Kupiłam dziś w pracy karnet na siłownię, szykuję się na zbankrutowanie na nową kolekcję Joko, a Ty jeszcze wieścisz dodatkowo erę wydatków wodnikowych?! Tak się nie robi. Mam tylko skromną pensyję pracownika naukowego... BTW. dobrze, że ci z ośrodka adopcyjnego nie wnikają w zakupowe nałogi, bo nie wiem co by było...
ukrycior jest offline  
Stary 2008-05-21, 19:21   #513
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a co miałaś robione? Zwykłe zachowawcze czy kanałowe? Nawet w przypadku leczenia zachowawczego ząb może reagowac przez jakis czas
Cytat:
to ze boli jest normalne bo nerwy naruszyla i teraz sie wsciekaja przechodzi tak 2-3 dni przynajmniej u mnie po porzadnym wierceniu ale 2 dni niecale to tak zazwyczaj przechodzi tylko zadnego zucia gumy czy bardzo zimnych i gorachych potraw czy picia bo nerw strasznie wrazliwy jest poki co
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
a masz w tym zębie już plombę czy jeszcze lekarsto, fleczer?
Pewnie pobolewa Cię trochę bo zeszło znieczulenie i ząb jest jeszcze "wymęczony" przez borowanie. Też tak miałam kiedyś. Na pewno Ci minie. Najwyżej jak nie będziesz mogła wytrzymać z bólu to weź tabletkę a po długim weekendzie idź do swojej stomatolog

Ojej , ale mi się miło na ząbku zrobiło Dzięki Moje Truskawkojady
Miałam zwyczajne plombowanie. Nigdy wcześnej nie miałam takich przygód po plombowaniu dlatego się wystraszyłam...Ja jestem straszna panikara i już miałam w głowie różne wizje ( gnicie zęba, amputacja szczęki)
Czyli nie stresuje się, bo to normalka

Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2008-05-21, 19:25   #514
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
amputacja szczęki
Jakby się tak dłużej zastanowić...to nie jest takie głupie. Mniej jesz->masz więcej pieniędzy=bogate życie truskawkowe

już się dziś nie odzywam, bo wprowadzam offtopy ale to przez tą pogodę... (znowu :P)

martaboy jest offline  
Stary 2008-05-21, 19:26   #515
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

Ech tam zaraz wydatków...
no dobra tak jakos mi sie skojarzylo zartowalam
Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Nie no proszę Cię Dimiti. Kupiłam dziś w pracy karnet na siłownię, szykuję się na zbankrutowanie na nową kolekcję Joko, a Ty jeszcze wieścisz dodatkowo erę wydatków wodnikowych?! Tak się nie robi. Mam tylko skromną pensyję pracownika naukowego... BTW. dobrze, że ci z ośrodka adopcyjnego nie wnikają w zakupowe nałogi, bo nie wiem co by było...
hehe dobra to to bedzie era wodnika glownego szkodnika a szkodniki kochaaaja Truskawki oj karnecika Ci zazdroszcze chetnie bym sama pochodzila ale lenia mam hehe Twoje szczescie ze nie wnikaja bo jeszcze jakby sie dowiedzieli ze to truskawkowy nalog to by sie bali ze w lecie w okresie Truskaweczek masz napady chciwosci
Cytat:
Miałam zwyczajne plombowanie. Nigdy wcześnej nie miałam takich przygód po plombowaniu dlatego się wystraszyłam...Ja jestem straszna panikara i już miałam w głowie różne wizje ( gnicie zęba, amputacja szczęki)
ale Ty sobie scenariusze wymyslasz! nie no cos Ty zabek sie zbuntowal ale nic mu nie grozi
dimiti jest offline  
Stary 2008-05-21, 19:29   #516
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
J
już się dziś nie odzywam, bo wprowadzam offtopy ale to przez tą pogodę... (znowu :P)
Zrobiłaś dziś dobry uczynek i to nie offtopem! Jedna sztuka...właśnie dla mnie

Stary 2008-05-21, 19:33   #517
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Mnie dla odmiany beige chic dziwnie pobielaja- tworzą na mojej twarzy taki papierowy wygląd i tak nabłyszczają , ze nie wyobrażam sobie stosowania ich na cała twarz ... stosuje je jako takie muśniecie - wykończenie makijażu tylko w tych miejscach gdzie używa się zazwyczaj brązera...
uuu, to niedobrze nie chciałabym teraz typowego rozświetlacza używanego miejscowo a właśnie coś co mogę nałożyć na całą paszczę co by mnie trochę rozświetliło, zmiękczyło i generalnie zrobiło piękną (żart oczywiście )
MoniaK jest offline  
Stary 2008-05-21, 19:39   #518
dominikaha
Zadomowienie

Cytat:
uuu, to niedobrze nie chciałabym teraz typowego rozświetlacza używanego miejscowo a właśnie coś co mogę nałożyć na całą paszczę co by mnie trochę rozświetliło, zmiękczyło i generalnie zrobiło piękną (żart oczywiście )
O właśnie, zapomniałam dodać, że meteoryty jakby zmiękczają rysy twarzy Kiedy próbowałam nakładać je miejscowo w celu rozświetlenia, to w ogóle nie było nic widać. Dla mnie meteoryty to nie rozświetlacz, tylko upiększacz
dominikaha jest offline  
Stary 2008-05-21, 19:40   #519
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Zrobiłaś dziś dobry uczynek i to nie offtopem! Jedna sztuka...właśnie dla mnie
No to się obie cieszymy

Znowu mi coś forum siada, podobnie jak wczoraj...

martaboy jest offline  
Stary 2008-05-21, 19:48   #520
izabellini
Zakorzenienie

Lip,
zapłaciłaś za ten liner??
ja bez problemu wkładam go do koszyka
podaje mi, że jest 1 sztuka
izabellini jest offline  
Stary 2008-05-21, 19:49   #521
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
O właśnie, zapomniałam dodać, że meteoryty jakby zmiękczają rysy twarzy Kiedy próbowałam nakładać je miejscowo w celu rozświetlenia, to w ogóle nie było nic widać. Dla mnie meteoryty to nie rozświetlacz, tylko upiększacz
Wniosek taki że i tak trzeba wypróbować na własnej skórze Zbankrutuję a mąż mnie z domu wyeksmituje
Zastanawiam się tylko w co najpierw zainwestować, czy Meteorki czy Pryzmy
MoniaK jest offline  
Stary 2008-05-21, 19:55   #522
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Super Aniu.

Jak przyjdzie ode mnie przesyłka to też daj proszę znać.
Asiu, paczucha doszła, dziekuję Za wszystko

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dzięki za wsparcie kobitki, jesteście kochane
OK, nie smęcę już przed kolejnym długim weekendem Wybaczcie OT
Idę się rozejrzeć na tru, póki mnie na cokolwiek jeszcze stać

sin, trzymaj się Na pewno bedzie dobrze

Odebrałam zestaw Fatale Prosze mi sie teraz szybciutko przyznawać która Wizażanka miała do odebrania na mojej poczcie dużą paczuchę Truskawkową?
Leżała obok mojej Poczta w Krakowie, ul Witosa

Nie wytrzymałam i przetestowałam Fatale. No i Okropieństwo. gdyby nie to że sie spodziewałm takiego efektu to tusz poleciałby przez okno, bo dziś mam nerwowy dzień. za cholere nie umiem sie tym wynalazkiem posługiwac żeby nie miec jednej wielkiej sklajstrowanej rzęsy
Reese jest offline  
Stary 2008-05-21, 20:01   #523
Giga10
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Estee Lauder Soft matt kolor Auburne

Baaardzo dziękuję za podpowiedź
Dziewczyny /i Kamisiu oczywiście/, a co to za krem ten z Lancoma? Ja potrzebuję jakiegoś odżywczego dla 30-latki , nawet może być przeciwzmarszczkowy. Możecie rzucić okiem
http://oth.strawberrynet.com/800/spr...0148&CatgId=19
Giga10 jest offline  
Stary 2008-05-21, 20:02   #524
Serenite_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Mnie dla odmiany beige chic dziwnie pobielaja- tworzą na mojej twarzy taki papierowy wygląd i tak nabłyszczają , ze nie wyobrażam sobie stosowania ich na cała twarz ... stosuje je jako takie muśniecie - wykończenie makijażu tylko w tych miejscach gdzie używa się zazwyczaj brązera...

Mnie też dość mocno nabłyszczają i przez to zaczynąją mnie denerwować

ukrycior, iza, witajcie w naszych wodnych kręgach
Serenite_ jest offline  
Stary 2008-05-21, 20:04   #525
Serenite_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Baaardzo dziękuję za podpowiedź
Dziewczyny /i Kamisiu oczywiście/, a co to za krem ten z Lancoma? Ja potrzebuję jakiegoś odżywczego dla 30-latki , nawet może być przeciwzmarszczkowy. Możecie rzucić okiem
http://oth.strawberrynet.com/800/spr...0148&CatgId=19

To bardzo stary krem, zastapiony już dawno przez nową wersję.

bardzo przepraszam za post pod postem Aga
Serenite_ jest offline  
Stary 2008-05-21, 20:04   #526
jazmine
Zadomowienie

Cytat:
nie jest to rozswietlacz punktowy, raczej rozswietlacz powierzchniowy, na większe partie twarzy, ale z drugiej strony nie mogę sobie nim omieść nosa, bo ciagle widze te błyski

jazmine jest offline  
Stary 2008-05-21, 20:05   #527
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość

Mam identyczną sytuację jak Ty. Mój też wyleciał w sobotę i liczyłam na niego przed weekendem. Mam jeszcze iskierkę nadziei, że może doleci w piątek... o ile poczta w piątek pracuje. Ja poczekam i do poniedziałku na niego, byleby doleciał bez przymusowego postoju w UC...
No tak, może iść i tydzień byleby nie wpadła w łapki celników.

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość

Sine.ira trzymam za Ciebie kciuki. Praca zabiera nam wiele czasu w życiu i trzeba szukać pracy gdzie jest dobra atmosfera.Dla mnie to podstawa.

Wszystkim wyjeżdżającym wizażankom i kamisiowi życzę dobrej pogody na długim weekendzie. Na Śląsku strasznie leje juz od wczoraj

Dodam jeszcze że jestem wodniczkiema Bytom trzyma moje 2 paczuchy
Dzięki
Kurczę, szkoda, że przechwycili Twoje paczki w UC

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość

Nie wytrzymałam i przetestowałam Fatale. No i Okropieństwo. gdyby nie to że sie spodziewałm takiego efektu to tusz poleciałby przez okno, bo dziś mam nerwowy dzień. za cholere nie umiem sie tym wynalazkiem posługiwac żeby nie miec jednej wielkiej sklajstrowanej rzęsy
Dzięki Aniu za dobre słowo
A ja Fatala traktuję jak wyzwanie i nastawiam się na dłuższą walkę Może daj mu jeszcze szansę... Dziewczyny radziły, żeby się nie zrażać na początku.
Stary 2008-05-21, 20:06   #528
dominikaha
Zadomowienie

Cytat:
Wniosek taki że i tak trzeba wypróbować na własnej skórze Zbankrutuję a mąż mnie z domu wyeksmituje
Zastanawiam się tylko w co najpierw zainwestować, czy Meteorki czy Pryzmy
Pryzmy też kuszą mnie już od dawna, ale póki co nawet nie testowałam, więc nie mam porównania

Właśnie, do mnie też dotarł zestaw Fatale. No i w sumie to jestem zadowolona. Można uzyskać fajny efekt, ale na pewno nie na szybko i nie bez wysiłku. Zdecydowanie nie powinno się brać za niego w pośpiechu. Nie oswoiłam go jeszcze do końca, ale będę próbować, bo wydaje mi się, że może być warto
dominikaha jest offline  
Stary 2008-05-21, 20:10   #529
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

co sie skłaniam do zakupu Fatale to napiszecie cos takiego ze sie całkiem odechciewa, mialam go juz kilka razy kliknietego ale zrezygnowałam , ciekawe czy sie w koncu skusze

malwiiina jest offline  
Stary 2008-05-21, 20:13   #530
Giga10
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Estee Lauder Soft matt kolor Auburne
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
To bardzo stary krem, zastapiony już dawno przez nową wersję.

bardzo przepraszam za post pod postem Aga

!! Dzięki wielkie - wasze rady ratują życie hihi
Giga10 jest offline  
Stary 2008-05-21, 20:21   #531
Serenite_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
!! Dzięki wielkie - wasze rady ratują życie hihi

Ale jednoczesnie wprowadzają czystki w portfelach i wpędzają w nałóg

Z kremów na dzień polecam Ci Chanel Beaute Initiale (kocham go). Na noc- Primordiale Lancome-rewelacja
Serenite_ jest offline  
Stary 2008-05-21, 20:27   #532
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
co sie skłaniam do zakupu Fatale to napiszecie cos takiego ze sie całkiem odechciewa, mialam go juz kilka razy kliknietego ale zrezygnowałam , ciekawe czy sie w koncu skusze
A czasu mało, a zegar tyka, a zapasy na Tru topnieją...

ukrycior jest offline  
Stary 2008-05-21, 20:30   #533
kamisio
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ciesze sie, ze wreszcie forum dziala. Byl jeden plus, moglam w spokoju poczytac zalegle watki i zadne nowe sie nie pojawialy;-)
A propos tej awantury z Kamisiem. Musze sie przyznac, ze gdy po raz pierwszy spotkalam sie z wypowiedziami Kamisia , pomyslalam sobie ze na pewno jest albo drag queen albo aktorem, ktory sam robi sobie charakteryzacje-) Dopiero po przeczytaniu wiekszej liczby postow doszlam do wniosku, ze to nie aktor ale ktos z branzy kosmetycznej np. makijazysta. Potem kolezanka , ktora kiedys byla na szkoleniu prowadzonym przez Kamisia , potwierdzila moje przypuszczenia;-)
hhmmm ciekawe kto jest tym łącznikem

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

Dziewczyny, litości , mój mąż rozmawia ze swoimi kolezankami o kosmetykach, doradza im (taki jest wyedukowany przeze mnie + sam się interesuje chociaż się NIE MALUJE) a ja naprawiam samochód, kontakty w domu i piłuję drewno. I wydaje mi sie, ze jesteśmy normalni
Maju kontakt mi sie obluzował i nie ma go kto zrobić, normalnie skarb z ciebie - może jakiś barter poczynimy oczywiście zartuje

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki już na III części watku.
Mam do odebrania na poczcie cienie Diora Earth Reflection (to przez Was kochane kusicielki ). Na okładce czerwcowego Twojego stylu jest Tamara Arciuch i jak sie doczytałam ma makijaż zrobiony właśnie tymi cieniami. Jestem ciekawa czy mi przypasują?

Kamisio, mam do Ciebie małe pytanko. Czaję sie na różowy rozswietlacz Diora (i nie ma go juz na Tru od 2-3 tygodni). Ostatnio doczytałam się że Ty czaisz się na różowy rozswietlacz Laury Mercier (który na Tru jeszcze jest). Czy jestes w stanie porównać oba te rozświetlacze ? Poprostu juz trace cierpliwośc żeby codziennie sprawdzać czy Truskawa wreszcie rzucilła diora, a Laura jeszcze jest.
Właściwie to bardziej potrzebuje rózowego różu niż rozświetlacza ale gdzieś sie na wizażu doczytałam że diorowy rozświetlacz może służyc jako róz i rozświetlacz w jednym. Jeśli się myle to mnie oswieć.
Miedzy nami (dziewczyny nie czytajcie tego) nigdy nie wierz w to czym podpisują sesje, to bardzo rzadko pokrywa sie ze stanem faktycznym

Dior się bardzo rózni od Laury, jest cieplejszy i bardzie stonowany, jakoś ciezko mi go sobie wyobrazić w roli rózu bo jest bardzo delikatny, napisałbym nawet cielisty dość, chyba że ktos lubi takie prawie niewidoczne róze do policzków, rózowy shimmer block Laury widziałem przez chwile tylko ale z tego co pamietam to jest w tonacji chłodniejszego rózu, od jasnego az po jeden trójkąt dość intensywny, kolory się dośc róznią miedzy sobą (tak jak w wersji złoto brazowej której fotki masz w watku o zdobyczach z Tru) a w diorze paski są raczej mocno monochromatyczne. Aha i wydaje mi się że łaura jest metaliczna, a dior jakby miał jeszce delikatne drobinki.
Stary 2008-05-21, 20:32   #534
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
Asiu, paczucha doszła, dziekuję Za wszystko

Odebrałam zestaw Fatale Prosze mi sie teraz szybciutko przyznawać która Wizażanka miała do odebrania na mojej poczcie dużą paczuchę Truskawkową?
Leżała obok mojej Poczta w Krakowie, ul Witosa

Cieszę się Aniu, że doszło. Mam nadzieję że posłuży Ci.

Przeraził mnie Twój opis odnośnie pierwszego testu z Fatale. Sądzę że po prostu jak wszystko, tak i ten tusz trzeba oswoić.
Pamiętasz zresztą jak było z duetem cętki + baza. Też początki były trudne.
AsikS jest offline  
Stary 2008-05-21, 20:35   #535
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Miedzy nami (dziewczyny nie czytajcie tego) nigdy nie wierz w to czym podpisują sesje, to bardzo rzadko pokrywa sie ze stanem faktycznym

Dior się bardzo rózni od Laury, jest cieplejszy i bardzie stonowany, jakoś ciezko mi go sobie wyobrazić w roli rózu bo jest bardzo delikatny, napisałbym nawet cielisty dość, chyba że ktos lubi takie prawie niewidoczne róze do policzków, rózowy shimmer block Laury widziałem przez chwile tylko ale z tego co pamietam to jest w tonacji chłodniejszego rózu, od jasnego az po jeden trójkąt dość intensywny, kolory się dośc róznią miedzy sobą (tak jak w wersji złoto brazowej której fotki masz w watku o zdobyczach z Tru) a w diorze paski są raczej mocno monochromatyczne. Aha i wydaje mi się że łaura jest metaliczna, a dior jakby miał jeszce delikatne drobinki.
No to runął kolejny mit kosmetyczny na wizażu. Powinniśmy się nazywać Pogromcy Mitów
ukrycior jest offline  
Stary 2008-05-21, 20:38   #536
Giga10
Rozeznanie

kliknęłam ten podkład este lauder soft matte, maskarę z purchawki i coś po goleniu dla tż z montany . Czaję się na tą paletę diora. Tam jet też maskara, to może bym dodatkowej już nie brała . Czy ktoś może się wypowiedzieć w sprawie tego diora? cienie są matowe?
http://oth.strawberrynet.com/800/spr...59068&CatgId=2
Giga10 jest offline  
Stary 2008-05-21, 20:55   #537
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Cieszę się Aniu, że doszło. Mam nadzieję że posłuży Ci.

Przeraził mnie Twój opis odnośnie pierwszego testu z Fatale. Sądzę że po prostu jak wszystko, tak i ten tusz trzeba oswoić.
Pamiętasz zresztą jak było z duetem cętki + baza. Też początki były trudne.

trzeba było widzieć moją mine jak go nałożyłam na rzęsy
Ale wiem że będę próbować, chociaż dopiero jak wrócę. jutro rano wyjeżdzam na wieś do rodziny, zero internetu i Wizażu przez 4 dni Jak ja to wytrzymam
Na wyjazd zabieram "bezpieczną" Helenkę
Reese jest offline  
Stary 2008-05-21, 20:58   #538
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Hej Dziewczynyyyyyyy Jakieś 2h temu kliknęłam tą ostatnią sztukę eyelinera w słoju Shiseido, dostałam order confirmation i zrobiłam płatność (jeszcze jest pending). A teraz wchodze na Truskawe, sprawdzam, a tam nadal jest dostępna jedna sztuka
Jak to jest? Ktoś teraz może kliknąc i jak szybciej mu płatność przejdzie, to będzie jego?

Stary 2008-05-21, 20:58   #539
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Dzięki Aguś
Pozdrów ją ode mnie (W końcu pomagała mi też w zakupach na Tru)
dziękuję i pozdrowię na pewno

Cytat:

Aguś, super że wyjeżdżasz (domyślam się do kogo). Oby tylko pogoda się polepszyła.

Ja pozostaję na posterunku, w piątek idę normalnie do pracy bo nasz burmistrz nie lubi "odrabiania" więc kto chce bierze urlop, a kto nie - pracuje.
Mam nadzieję że będzie spokojnie. W sobotę natomiast spodziewam się gości więc też nigdzie nie wybędę (mam imieniny). Liczę że w niedzielę będę mogła gdzieś powycieczkować bo nie lubię siedzieć bez ruchu.

Buziaczki. Aguś, uważaj na siebie i baw się dobrze. To piszę na wypadek gdybyśmy się jutro już nie widziały.
dziękuję Asieńko
Pogoda ma byc lipna ale jakoś przeżyję. Nie mam wyjscia.
A Ty dzielnie opieraj sie pokusom na Tru wrócę i sprawdzę jak sobie radziłas

Cytat:
Miłego weekendu Agnieszko Ucałuj ją ode mnie Przez tą znajomą wizażankę (i przez ten wątek) wpadłam chyba trochę w manię truskawczą

Tak w ogóle to chyba mój pierwszy post w tym wątku ale czytam Was dzielnie ostatnio. Czekam więc teraz dzięki dobrej duszy () na błyszczyki Biotherm, paletkę Clinique i Juicy Tubsa.

Mam pytanie do posiadaczek Meteorytów beżowych; czy mocno błyszczą i czy nadają się na całą twarz?
pozdrowię dziękuje Moniu
BC nadają się jak najbardziej na całą twarz, nie błyszczą , mają takie subtelne iskierki

Cytat:
Lip moze ubytek był głeboki, blisko wejścia do komory i ozębna reaguje będzie dobrze

agabil1 jest offline  
Stary 2008-05-21, 21:11   #540
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:

trzeba było widzieć moją mine jak go nałożyłam na rzęsy
Ale wiem że będę próbować, chociaż dopiero jak wrócę. jutro rano wyjeżdzam na wieś do rodziny, zero internetu i Wizażu przez 4 dni Jak ja to wytrzymam
Na wyjazd zabieram "bezpieczną" Helenkę
Miałaś taką minę? -
Na pewno da się jakoś okiełznać ten tusz.
Co tu mówić - wypoczynek Ci się należy, ale tęsknić będziemy. Będzie tu pusto na Truskawkach jak czytam.
Wypoczywaj Aniu spokojnie. Prześlę Ci sms-ka z pozdrowieniami.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję Asieńko
Pogoda ma byc lipna ale jakoś przeżyję. Nie mam wyjscia.
A Ty dzielnie opieraj sie pokusom na Tru wrócę i sprawdzę jak sobie radziłas
Ode mnie też proszę Aguś, pozdrów N.
Nieważna pogoda Aguś, ważne dobre, miłe towarzystwo. A w takim będziesz. A zmiana otoczenia i wypoczynek w pełni Ci się należą.

Wiesz co, zmotywowałaś mnie. Postaram się oprzeć wszelkim pokusom Truskawkowym. No oprócz pudru sypkiego Clarinsa na który poluję już od 3 tygodni. Mam resztki pudru w domu.

Buziaki
AsikS jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
strawberrynet, truskawka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości