Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-24, 13:47   #1021
AsikS
Zakorzenienie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dostałam sms-a od Ani - Reese. U Niej zimno i deszczowo a o wyjściu do lasu może jedynie pomarzyć.

Chyba w całej Polsce podobna pogoda. Pamiętam że w zeszłym roku serwowałam na swoje imieniny świeże truskawki.
AsikS jest offline  
Stary 2008-05-24, 13:52   #1022
Madlaine
Zakorzenienie

pogoda pod psem dzisiaj, na Warmii mokro, pochmurnie i dość wietrznie

brakuje mi słońca, córkę rozkłada mi jakieś choróbsko, miała w poniedziałek jechać na wycieczkę a chyba zostanie w domu,
chyba fatum wisi nad nami, zawsze jak ma gdzieś jechać, albo my z mężem, albo całą trójką, to ona zaczyna chorować
Madlaine jest offline  
Stary 2008-05-24, 13:59   #1023
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dostałam sms-a od Ani - Reese. U Niej zimno i deszczowo a o wyjściu do lasu może jedynie pomarzyć.

Chyba w całej Polsce podobna pogoda. Pamiętam że w zeszłym roku serwowałam na swoje imieniny świeże truskawki.
Truskawki już są U mnie po 8 zł kilogram Właśnie wróciłam z targu
Stary 2008-05-24, 14:13   #1024
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość

brakuje mi słońca, córkę rozkłada mi jakieś choróbsko, miała w poniedziałek jechać na wycieczkę a chyba zostanie w domu,
chyba fatum wisi nad nami, zawsze jak ma gdzieś jechać, albo my z mężem, albo całą trójką, to ona zaczyna chorować
Mad, zdrowia dla córki i dla Was.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A u mnie truskawek jeszcze niet.

Cena zbójecka. Ale to też pewnie przez tę marną pogodę.
AsikS jest offline  
Stary 2008-05-24, 14:15   #1025
Madlaine
Zakorzenienie

u mnie też podobno są, ale słyszałam że cena powyżej 10 zł/kg

chyba wyślę męża w poniedziałek po zakup, zjadłabym z lodami i bita śmietaną , najlepiej ogromną porcję

AsikS będzie dobrze, pewnie znowu przeziębienie, jak nie przejdzie do poniedziałku domowymi sposobami, podjedziemy do lekarza
Madlaine jest offline  
Stary 2008-05-24, 14:17   #1026
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie też podobno są, ale słyszałam że cena powyżej 10 zł/kg

chyba wyślę męża w poniedziałek po zakup, zjadłabym z lodami i bita śmietaną , najlepiej ogromną porcję

AsikS będzie dobrze, pewnie znowu przeziębienie, jak nie przejdzie do poniedziałku domowymi sposobami, podjedziemy do lekarza
Oj, też mam ochotę na lody z truskawkami i bitą śmietaną. Uwielbiam truskawki.

Ta pogoda jest paskudna, nagłe zmiany temperatur i organizm się buntuje.
AsikS jest offline  
Stary 2008-05-24, 14:19   #1027
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:

A u mnie truskawek jeszcze niet.

Cena zbójecka. Ale to też pewnie przez tę marną pogodę.
No nieee pogoda jak na maj, bardzo dobra jest przecież (generalnie, nie w ostatnich dniach), a truskawki drogie, bo jeszcze wcześnie to ich mało na rynku...sezon truskawkowy zaczyna się w czerwcu, a nie w maju, więc i tak szybko się pojawiły. Przynajmniej w moim regionie Oczywiście za tę cenę nie kupiłam.
Stary 2008-05-24, 14:46   #1028
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
No nieee pogoda jak na maj, bardzo dobra jest przecież (generalnie, nie w ostatnich dniach), a truskawki drogie, bo jeszcze wcześnie to ich mało na rynku...sezon truskawkowy zaczyna się w czerwcu, a nie w maju, więc i tak szybko się pojawiły. Przynajmniej w moim regionie Oczywiście za tę cenę nie kupiłam.
No tak, masz rację. Pogoda nas rozpieściła więc teraz marzniemy. Co nie znaczy że 10 stopni w ciągu dnia (taką mam temp.) to ciepłota. A i deszczu w ostatnich dniach spadło bardzo dużo.

Szykuję się do przybycia gości. Wpadnę wieczorem.
AsikS jest offline  
Stary 2008-05-24, 14:48   #1029
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dziewczęta, polećcie mi jakiś podkład w kompakcie dostepny na Truskawie Myślałam o Chanel Innocence lub Hydrapact Heleny (tylko te dziwne odcienie).

Czy któraś z Was używała ich?

Właściwie to jestem tak zdesperowana , że nawet nie musi być w kompakcie
jeżeli masz cerę normalną w kierunku suchej, polecam kompakt forever Diora, bardzo udana kolorystyka, bez różu. to kompakt bardziej pudrowy, zupełnie inny niż masełkowata Helena. Do cery mieszanej jednak nie polecam za bardzo.
nr 20-dla bladziocha, jasny beż. 22- beż z domieszką różowego, nie nadaje się dla naczynkowców. 30 - medium beige, super średni beżyk, bez domieszki różu.
Ten kompakt jest prawie jak puder, tylko mocniej kryjący.
Odcienie masełek HR słabe raczej, ja nie potrafiłam nic wybrać.
Innocence podobno jest niezły, ale ja osobiście jestem uprzedzona do podkładów chanel i nie kupuję, chociaż wiele osób chwali właśnie ten kompakt. Kolorystyka mi jednak nie odpowiada, mam wrażenie, że powoduje ziemistość cery.

Nadal upieram się, że Biotherm ma super fluidy, tym razem oceniam detox. w połączeniu z idealistem tworzą super parę. Nie wiem, czy obecnie na Tru. Wcześniejsze miały stare daty prod.
Fluid Forever Diora daje ładny efekt, ale spływa po kilku godzinach.
Z lżejszych podkładów na lato polecam HR color clone, nr 21 lub 23, świetny nawilżający podkład, ale dla cer idealnych. rozszerzone pory pokryje, ale jakieś niespodzianki już mniej. Efekt zdrowej buzi.
HR spectacular - bardzo przeciętny, gorszy od CC. Na pewno nie bierz YSL, bo z tymi na Tru jest coś nie w porządku są zbyt gęste w porównaniu do odpowiedników perf., chociaż data ok. Może najlepiej sprawdzić ten innocence w perf., powinien być dobry.

Cytat:

żadne fatum może tak przeżywa każdy wyjazd i dlatego choruje. Ja choruję np. zawsze jak wracam z wyjazdu..
Layla79 jest offline  
Stary 2008-05-24, 15:01   #1030
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.

Oj prezspałam troche tego wątku

co sądzicie o tej kredce?
http://us.strawberrynet.com/productD...34165&goChar=N
niby nie jest droga, ale zastanawiam sie czy daje dobry efekt...

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg

TuRQoUiS jest offline  
Stary 2008-05-24, 15:20   #1031
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość

Mnie tam clą wszystko bez względu na wartość, co prawda nie miałam jeszcze paczki o takiej wartości, ale tę o wartości 46 zł też oclili.
No nie Mi właśnie nadszedł z Bytomia produkt za 50 zł i zupełnie żadnych opłat... Właściwie to ostatnio drogie i duże paczki przychodzą bezpośrednio z Wawy a tanie lecą do Bytomia i potem przychodza bez opłat

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Witam wszytkie dziwczyny i Kamisio w ten pochmurny dzień

ja mam problem z błyszczykami dla tego boje się kupowac nie mogę miec klejącego a jak słysze tu czytam JT właśnie się kleją
Jak to pochmurny?? We Wrocławiu piękne słońce i bardzo ciepło
Ciut sie kleją ale dla mnie uroczo

Cytat:
widziałam po 8/kg i większe i ładniejsze za 9/kg

majade jest offline  
Stary 2008-05-24, 15:29   #1032
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

żadne fatum może tak przeżywa każdy wyjazd i dlatego choruje. Ja choruję np. zawsze jak wracam z wyjazdu..
teraz to jej chyba czwartkowa procesja wychodzi, poszła z mężem, bo ja nadal niechodząca jestem, i zamiast wrócić szybciej, jak się umawialiśmy, to oni bite 2,5 h chodzili, a pogoda średnia była

poza tym moje dziecię to alergik i u niej oznaki przeziębieniowe - temperatura, katar, kaszel, duszności - są często oznaką nasilenia alergii, mimo przyjmowania leków anty, więc pewnie wizyta nas nie ominie

do podróżowania jest pierwsza, więc wykluczam reisefieber

no ale nie o tym wątek mam lenia, chyba przez to siedzenie w domu, nawet Tru mi się przeglądać nie chce , czekam natomiast na telefon z perfumerii w sprawie nowego pudru brązującego Chanel, maja dostać jeszcze w maju letnią kolekcję i podobno jeden bronzer jest dla mnie wymarzony, więc czekam jak na szpilkach, żeby go obmacać jak najszybciej
Madlaine jest offline  
Stary 2008-05-24, 16:05   #1033
chise
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
dziewczyny miałam o 10 wyjezdzać, a ja jeszcze w szlafroku łaże....nie dam rady się wybrać. Za oknem pogoda okropna.....ale z wami od razu przyjemniej. Będe nabierac napedu i wybierac się. Ale..
Dużo zdrowia, szczęścia, miłości, spełnienia marzeń, (zeby zawsze w waszych portfelikach był jakiś grosik na miłe zakupy na truskawce) i oczywiście kupe prawdziwych przyjciół (oczywiście takich jak my i lepszych) życzę Asienki wam z okazji imienin,
Dziękuję za życzenia
Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
dziendoberek wszystkim i przede wszystkim:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH ASIENIEK!!!

ojj juz kusicie od rana nowymi blyszczykami JT ja tez je widzialam, bananek jest bossski

ja wczoraj przebrnelam przez watek o kosmetykach Glazel i chyba skusze sie na te kulki, sliczny efekt daja AsikS, dziekuje za te linki!!
Dziękuję za życzenia

Cytat:
Cześć Imiennniczko i Solenizantko, Buziaki.
Zawsze dzielę się z innymi jedzeniem.

Mama pozdrowiona, dziękuje wszystkim za miłe słowa skierowane pod Jej adresem.

Asiu, gratuluję TŻ-ta i świetnego, trafionego prezentu.

Tak, tak chciałam. Dziękuję za pamięć i cynk na PW. Ale na razie jeszcze go nie kupiłam. Wczoraj wypadł mi niespodziewany wydatek a tu koniec miesiąca i konto świeci pustkami.

Nulko, oczywiście jak dostanę PI to pokażę go i obfotografuję. Poszukam też na forum i podeślę Ci linki jak on się prezentuje.

Dziękuję pięknie. Trzeci dzień już świętujemy te imieniny.
Witaj Asieńko Chyba nigdy nie świętowałam imienin przez 3 dni, dziękuję wszystkim za pamięć
Chciałabym też złożyć życzenia wszystkim Asiom, Zuzannom, które są w wątku lub go podczytują - NAJlepszego
A TŻ kochany jest
Cytat:
Nulko - efekt PI powalił mnie na kolana w makijażach Agusi. Spójrz proszę

Np tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...um+illuminator

czy tu:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...um+illuminator
Efekt jest naprawdę niezły, a czy ktoś mógłby porównać PI do sephorowego rozświetlacza z gwiazdkami, bo taki właśnie posiadam i powoli się kończy?

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Wszystkim Asiom
Dziękuję za życzenia
Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
I moj kotek ktory wyszedł z wielkiego szoku na widok swojej pani wysyła buziaki dla wszystkich Truskawkowych Asi
Dziękuję za życzenia
Cytat:

U mnie jest dość ciepło i slońce świeci

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Nie taki ten Bytom zły, przynajmniej można mejle do niego słać. Tak się pocieszam, bo, tak jak przypuszczałam, pracownicy tego urzędu chcą sobie pooglądać mój bakłażanowy tusz YSL

AsikS, Chise i innym Asiom życzę samych radosnych momentów w życiu i wspaniałych truskawkowych okazji
Dziękuję za życzenia

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
No nie Mi właśnie nadszedł z Bytomia produkt za 50 zł i zupełnie żadnych opłat... Właściwie to ostatnio drogie i duże paczki przychodzą bezpośrednio z Wawy a tanie lecą do Bytomia i potem przychodza bez opłat

Jak to pochmurny?? We Wrocławiu piękne słońce i bardzo ciepło
Ciut sie kleją ale dla mnie uroczo

widziałam po 8/kg i większe i ładniejsze za 9/kg
U mnie widziałam truskawki za 8-10 zł za kg.
A ten Bytom się rozszalał ostatnio

Mad, dużo zdrówka dla córki.

Cytat:
Dziękuję i pochwal sie kuferkieeeem na zdjęciu!
Oto mój kuferek, proszę wybaczyć złą jakość zdjęć, ale bateria mi padała i musiałam zrobić je bardzo szybko.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 187-700.jpg (124,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 194-700.jpg (137,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 197-700.jpg (139,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 204-700.jpg (126,4 KB, 34 załadowań)
chise jest offline  
Stary 2008-05-24, 16:35   #1034
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość

Witaj Asieńko Chyba nigdy nie świętowałam imienin przez 3 dni, dziękuję wszystkim za pamięć
Chciałabym też złożyć życzenia wszystkim Asiom, Zuzannom, które są w wątku lub go podczytują - NAJlepszego
A TŻ kochany jest

Efekt jest naprawdę niezły, a czy ktoś mógłby porównać PI do sephorowego rozświetlacza z gwiazdkami, bo taki właśnie posiadam i powoli się kończy?

Oto mój kuferek, proszę wybaczyć złą jakość zdjęć, ale bateria mi padała i musiałam zrobić je bardzo szybko.

Cześć Asieńko
Ja na pewno nigdy nie świętowałam imienin przez 3 dni. Jak widać tu na wizażu to możliwe. I bardzo przyjemne.

Wszystko Asiom i Zuziom jeszcze raz, najlepsze życzenia.

Twój kuferek świetny. Bardzo mi się takie podobają i jak tak dalej pójdzie to niedługo będę musiała się rozejrzeć za czymś.

Zdaje mi się że Agusia ma sephorowy rozświetlacz. Ale to będziesz musiała poczekać do poniedziałku bo Agusia wraca dopiero jutro wieczorem.

Chyba że ktoś inny ma oba rozświetlacze i opisze różnice.

Lip - daj znać jak egzamin teoretyczny. Myślę o Tobie...
AsikS jest offline  
Stary 2008-05-24, 16:40   #1035
kal1nka
Zadomowienie

a ja dzis rano pakujac sie w pospiechu upuscilam na kafelki jedyny kosmetyk w szklanym opakowaniu - lotion pureness shiseido ;( nie musze pisac, ze nic z niego nie zostalo ;( a bylo go jeszcze z 80% :/ Musze kombinowac, bo nawet z pozytywna opcja ponownego zamowienia przesylki z tru zostalam bez kremu na dzien :/ a nie wierze, ze UC sie nie przyczepi

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline  
Stary 2008-05-24, 16:44   #1036
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
czekam natomiast na telefon z perfumerii w sprawie nowego pudru brązującego Chanel, maja dostać jeszcze w maju letnią kolekcję i podobno jeden bronzer jest dla mnie wymarzony, więc czekam jak na szpilkach, żeby go obmacać jak najszybciej
U łał, to nieźle ich sobie ustawiłaś, że do Ciebie dzwonią
A powiedz coś więcej o bronzerze. Cóż to za cudo ? Może jakiś link ?
Stary 2008-05-24, 16:46   #1037
neonka28
Zakorzenienie

jest na oficjalnej stronce Chanel 4 kolory

po lewej Spring 2008

http://www.chanel.com/fb/um.php?la=e...anel/chanel-um
Stary 2008-05-24, 16:51   #1038
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
to dwa różne światy, PI daje platynowo-złote (dość ciepłe) rozświetlenie, skóra wygląda na świeżą, nie widać nachalnych drobinek, jeśli nałożymy mniej otrzymamy efekt zdrowego "glow" - bardzo elegancki, niesamowicie podkreśla kości policzkowe (nawet te, których nie ma )
natomiast gwiazdki dają efekt lekko zmrożonej twarzy, typowo zimnej, gdy się lekko zetrze na twarzy zostają drobinki.. no i nie trwa na niej tak długo jak illuminator (podobno może przetrwać całą noc - Ziz testowała na weselu i się spisał)
u mnie puder gwiazdkowy schodzi dość szybko z twarzy albo rozchodzi się po całej buzi...

dla mnie PI to ideał
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest teraz online  
Stary 2008-05-24, 16:58   #1039
Giga10
Rozeznanie

A u mnie dziś pogoda przepyszna - piękne słonko i jak do tej pory czasami tylko jakieś kilka chmurek się przypałęta mój leżak wciąż stoi rozłożony w ogrodzie Pierwsze zamówienie, które zlożyłam 2 dni temu już przybyło do mojego kraju i ma być i celników przez 1-2 dni robocze. Jestem ciekawa czy mnie przepuszczą - ja na szczeście nie pod Bytom tylko gdzieś tu w okolicach Świecka. A drugie zamówienie wczoraj złożone już wyleciało z HK. Czekam na wszystko z utęsknieniem
Giga10 jest offline  
Stary 2008-05-24, 17:01   #1040
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Zdałam 0 błędów

Termin praktycznego proponowali mi juz na 5 czerwca , ale to za szybko dla mnie. A wszyscy ludzie mnie straszyli, że w Wawie będę czekac dwa miesiące na egzamin

Cytat:
Uwielbiam targi Ja czekam na słodki groszek

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
jeżeli masz cerę normalną w kierunku suchej, polecam kompakt forever Diora, bardzo udana kolorystyka, bez różu. to kompakt bardziej pudrowy, zupełnie inny niż masełkowata Helena. Do cery mieszanej jednak nie polecam za bardzo.
nr 20-dla bladziocha, jasny beż. 22- beż z domieszką różowego, nie nadaje się dla naczynkowców. 30 - medium beige, super średni beżyk, bez domieszki różu.
Ten kompakt jest prawie jak puder, tylko mocniej kryjący.
Odcienie masełek HR słabe raczej, ja nie potrafiłam nic wybrać.
Innocence podobno jest niezły, ale ja osobiście jestem uprzedzona do podkładów chanel i nie kupuję, chociaż wiele osób chwali właśnie ten kompakt. Kolorystyka mi jednak nie odpowiada, mam wrażenie, że powoduje ziemistość cery.

Nadal upieram się, że Biotherm ma super fluidy, tym razem oceniam detox. w połączeniu z idealistem tworzą super parę. Nie wiem, czy obecnie na Tru. Wcześniejsze miały stare daty prod.
Fluid Forever Diora daje ładny efekt, ale spływa po kilku godzinach.
Z lżejszych podkładów na lato polecam HR color clone, nr 21 lub 23, świetny nawilżający podkład, ale dla cer idealnych. rozszerzone pory pokryje, ale jakieś niespodzianki już mniej. Efekt zdrowej buzi.
HR spectacular - bardzo przeciętny, gorszy od CC. Na pewno nie bierz YSL, bo z tymi na Tru jest coś nie w porządku są zbyt gęste w porównaniu do odpowiedników perf., chociaż data ok. Może najlepiej sprawdzić ten innocence w perf., powinien być dobry.

Oo dziękuję Ci za odpowiedź Mogłam wczesniej powiedzieć ,jaką mam buzię Jestem naczynkowcem z buzia mieszaną w kierunku suchej Jest coś takiego?
Mam ogólnie sucha buzię, skrzydełka nosa czasem baaardzo suche, ale na czółku jest normalna, od czasu do czasu lekko sie zaświeci.

Ja się właśnie boję tego Forever. Nie miałam nigdy suchego kompaktu i w mojej małej łepetynie nie mogę sobie wyobrazic jak to będzie na skórze wyglądac. Jak puder ?

YSL testowałam kiedys podkład w pędzlu...tępa masakra!

Spectacular ma piekny dla mnie zapach i miło sie rozprowadza, ale najjasniejsza 20 wanilia wyglądała u mnie marnie

Musze wytestowac w takim razie Klona , ale obawiam sie , że z kolorystyka będzie tak samo

Macałam dziś Innocence i przyjameniaczek z niego...tylko obawiam się , że ma zbyt "musowatą" konsystencje i może zostawiac na twarzy pudrowe wykończenie, czego nie lubię.

Cytat:
Fajoski Pewnie załadowany wygląda jeszcze lepiej ?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
a ja dzis rano pakujac sie w pospiechu upuscilam na kafelki jedyny kosmetyk w szklanym opakowaniu - lotion pureness shiseido ;( nie musze pisac, ze nic z niego nie zostalo ;( a bylo go jeszcze z 80% :/ Musze kombinowac, bo nawet z pozytywna opcja ponownego zamowienia przesylki z tru zostalam bez kremu na dzien :/ a nie wierze, ze UC sie nie przyczepi
Bidulko!

Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2008-05-24, 17:06   #1041
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro. Co za pech.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
to dwa różne światy, PI daje platynowo-złote (dość ciepłe) rozświetlenie, skóra wygląda na świeżą, nie widać nachalnych drobinek, jeśli nałożymy mniej otrzymamy efekt zdrowego "glow" - bardzo elegancki, niesamowicie podkreśla kości policzkowe (nawet te, których nie ma )
natomiast gwiazdki dają efekt lekko zmrożonej twarzy, typowo zimnej, gdy się lekko zetrze na twarzy zostają drobinki.. no i nie trwa na niej tak długo jak illuminator (podobno może przetrwać całą noc - Ziz testowała na weselu i się spisał)
u mnie puder gwiazdkowy schodzi dość szybko z twarzy albo rozchodzi się po całej buzi...

dla mnie PI to ideał
Opis świetny. Cieszę się więc ogromnie że będę miała PI.

Cytat:
Zdałam 0 błędów

Termin praktycznego proponowali mi juz na 5 czerwca , ale to za szybko dla mnie. A wszyscy ludzie mnie straszyli, że w Wawie będę czekac dwa miesiące na egzamin
Lip - GRATULACJE. Super, jedno za Tobą.
To na kiedy zapisałaś się na egz. praktyczny? Wiesz, pytam kiedy mamy zbiorowo trzymać kciuki za Ciebie.
AsikS jest offline  
Stary 2008-05-24, 17:07   #1042
neonka28
Zakorzenienie

mnie intryguje ten bronzer nowy Lancome

http://www.sephora.fr/browse/product...dPaginate=true
Stary 2008-05-24, 17:10   #1043
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:

Lip - GRATULACJE. Super, jedno za Tobą.
To na kiedy zapisałaś się na egz. praktyczny? Wiesz, pytam kiedy mamy zbiorowo trzymać kciuki za Ciebie.
nie chcałam sie przyznawać 19 czerwca...

Stary 2008-05-24, 17:12   #1044
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość

Reklamują go w najnowszej "Urodzie" jako jeden z dwudziestu ośmiu hitów na lato:

" MON AMOR(EK)
Lato upłynie pod znakiem miłości! Nie ruszaj się bez pudru brązującego z amorkiem Star Bronzer Słoneczny Cherubin (Lancome, 195 zł), a na pewno sprowokujesz los!"

Lip - nic się nie martw i nie zdradzaj godziny egzaminu. Będzie dobrze.
AsikS jest offline  
Stary 2008-05-24, 17:13   #1045
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość

......
nie pamiętam dokładnie w którym wątku <chyba w bronzerowo-rozświetlaczowym> dziewczyny oceniły go bardzo kiepsko-niższa jakość i o wiele gorszy kolor niż Bamboo

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2008-05-24, 17:15   #1046
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
nie pamiętam dokładnie w którym wątku <chyba w bronzerowo-rozświetlaczowym> dziewczyny oceniły go bardzo kiepsko-niższa jakość i o wiele gorszy kolor niż Bamboo
ogladalam go wczoraj i faktycznie jest ogroooooomny kosztowal cos 195zl ale nie byl za ciekawy ztarla sie ta warstwa z drobinkami i ukazal sie odcien brazu i jest taki nijaki mi sie nie podobal ale mojej siostrze tak
dimiti jest offline  
Stary 2008-05-24, 17:16   #1047
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

A czy ten Amorek to przypadkiem nie będzie Bambus z wzorkiem aniołkowym?

Stary 2008-05-24, 17:18   #1048
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
A czy ten Amorek to przypadkiem nie będzie Bambus z wzorkiem aniołkowym?
no tylko aniolek jest chyba w stalej ofercie a bambus to limitowka
dimiti jest offline  
Stary 2008-05-24, 17:24   #1049
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no tylko aniolek jest chyba w stalej ofercie a bambus to limitowka

róznią się kolorem jednak... moim zdaniem Pani z tego linku robi mu niezłą antyreklamę ale to tylko moje wrażenie po zobaczeniu jej makijażu http://www.makeupandbeautyblog.com/p...minute-makeup/

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2008-05-24, 17:27   #1050
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
róznią się kolorem jednak... moim zdaniem Pani z tego linku robi mu niezłą antyreklamę ale to tylko moje wrażenie po zobaczeniu jej makijażu http://www.makeupandbeautyblog.com/p...minute-makeup/
heh no na jej skorze to on inaczej wyglada przynajmniej troche inaczej niz ja spr na swojej skorze mi sie bardziej podoba bambus wprawdzie go nie mam bo brazerow tak nie uzywam ale aniolek mnie nie zachwyca chociaz trzeba pochwalic ich za pomysl
dimiti jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
strawberrynet, truskawka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości