Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-06-01, 22:08   #2341
Layla79
Zakorzenienie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

dobra, teraz jasne już jest, po tym, co napisała Mad, że ivory to będzie różowa kość słoniowa. czyli 010 i 030 - wybijają róż. zatem mi potrzebny byłby 040, chyba.. czyli lekko opalony beżo-beż
Layla79 jest offline  
Stary 2008-06-01, 22:11   #2342
AsikS
Zakorzenienie

Zapytałam wczoraj na Biochemii o analizę składu serum zmniejszającego pory Clarinsa i moje obawy co do składu niestety potwierdziły się.

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=536

Ja na pewno już tego serum nie kupię. Szkoda. Ale nie poddaję się, będę szukać czegoś dalej.

A tymczasem żegnam się na dzisiaj z Wami mówiąc: truskawkowych snów. Buziaki i do jutra rano. Papa.
AsikS jest offline  
Stary 2008-06-01, 22:32   #2343
dżiza
Raczkowanie

Mam już od paru dni poczwórne cienie smashbox Wyobraźcie sobie, że moje cienie były przed wysyłką obmacane Wkurzyłam się, bo na każdym kolorze był ślad po paluchu - fuj!
Pozbyłam się wierzchniej warstwy, pomalowałam i jak narazie bez szału, no ale jeszcze musze się nimi pobawić.

A teraz znów o samoopalaczach - co o tym shiseido sądzicie? Czy to może być staroć? Na kwc jest podobny, ale z filtrem 17.
http://oth.strawberrynet.com/product...78372&goChar=S

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,79...am-spf-17.html
dżiza jest offline  
Stary 2008-06-01, 22:47   #2344
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Mam już od paru dni poczwórne cienie smashbox Wyobraźcie sobie, że moje cienie były przed wysyłką obmacane Wkurzyłam się, bo na każdym kolorze był ślad po paluchu - fuj!
Pozbyłam się wierzchniej warstwy, pomalowałam i jak narazie bez szału, no ale jeszcze musze się nimi pobawić.

A teraz znów o samoopalaczach - co o tym shiseido sądzicie? Czy to może być staroć? Na kwc jest podobny, ale z filtrem 17.
http://oth.strawberrynet.com/product...78372&goChar=S

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,79...am-spf-17.html
no, nie żartuj, cienie z Tru ktoś Ci wymaział? samoopalaczy shiseido nie znam
Layla79 jest offline  
Stary 2008-06-01, 22:52   #2345
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
dobra, teraz jasne już jest, po tym, co napisała Mad, że ivory to będzie różowa kość słoniowa. czyli 010 i 030 - wybijają róż. zatem mi potrzebny byłby 040, chyba.. czyli lekko opalony beżo-beż
kurcze ależ zamieszanie Teraz to już sama nie wiem czy wezmę ten puder, wolę bezpiecznego Clarinsa

Reese jest offline  
Stary 2008-06-01, 22:57   #2346
kasiaoli2001
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Podziwiam, ja w całym życiu chyba tylu nie zużyłam. A może coś wiesz również o chanele vitalumiere lub mat lumiere? No i Clinique i Clarins też kusi.
Natomiast z HR mam narazie jedno niemiłe doświadczenie - z korektorem, żadnych rewelacji w nim niestety nie widzę, chociaż już po ok.2 miesiącach stosowania widzę, że duże znaczenie ma ilość nałożenia oraz zastosowany krem, a także rozsmarowanie. Boję się, żeby rozczarowania podobnego nie było z podkładem.
Jestem właśnie na etapie testów Vitalumiere Chanela i stwierdzam , że wesja Fluide jest fajna, lekka średniokryjąca i jak dla suchej cery po 30tce bomba!!!, mam też wielką próbkę wersji Vitalumiere w kremie i stwierdzam, że też jest rewelacyjny!!! bo bardziej kryje i jest bardziej treściwy. Kupię napewno teraz fluid a na jesien i zimę kremową wersję. Nie wiem jak z kolorami ale jak dla mnie na ten moment i lato to 50 naturel jest ok.

Co do Clinique Supermoisture to ja suchotnica czułam się w nim jak posmarowana smalcem...fuj!
kasiaoli2001 jest offline  
Stary 2008-06-01, 22:58   #2347
dżiza
Raczkowanie

a owszem- wymacał je ktoś ciekawski
tak delikatnie, ale jednak widać...
dżiza jest offline  
Stary 2008-06-01, 22:58   #2348
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
a paczuszka była otwierana w UC? Może to jakaś pani celnica?

Może wstawisz jakieś fotki? Naprawde zmieniaja kolor cieni jakos widocznie?

Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2008-06-01, 23:01   #2349
anciaahk
kosmitka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Jestem właśnie na etapie testów Vitalumiere Chanela i stwierdzam , że wesja Fluide jest fajna, lekka średniokryjąca i jak dla suchej cery po 30tce bomba!!!, mam też wielką próbkę wersji Vitalumiere w kremie i stwierdzam, że też jest rewelacyjny!!! bo bardziej kryje i jest bardziej treściwy. Kupię napewno teraz fluid a na jesien i zimę kremową wersję. Nie wiem jak z kolorami ale jak dla mnie na ten moment i lato to 50 naturel jest ok.

Co do Clinique Supermoisture to ja suchotnica czułam się w nim jak posmarowana smalcem...fuj!
Trochę mnie zraziłyście do tego supermoisture, spróbuję może dostać najpierw jednak kilka próbek, by móc się przekonać i porównać.
Co do vitalumiere - jestem przed 30tką, więc czyżby za wcześnie na ten podkład?

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline  
Stary 2008-06-01, 23:04   #2350
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Mam dokładnie takie same odczucia Liczyłam na fajne nawilzenie, a to smalec z brokatem

Stary 2008-06-01, 23:19   #2351
Eskel
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat tego kremu? Czy nie jest stary i jak się sprawuje? Szukam czegoś przeciwzmarszczkowego i w dobrej cenie :D
[URL
http://eu.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId =45001&CatgId=19[/URL]
Kupiłam go w marcu. Kosztował wtedy 33 $ i niestety miał datę 10 styczeń 2005. Bałam się używać, więc nic nie wiem na temat jego właściwości.
Jest duża szansa , że teraz też będzie staroć.

Coś namieszałam i link był nieaktywny. Chodziło o ten krem.
http://eu.strawberrynet.com/productD...5001&CatgId=19[/QUOTE]
Eskel jest offline  
Stary 2008-06-01, 23:23   #2352
kasiaoli2001
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Trochę mnie zraziłyście do tego supermoisture, spróbuję może dostać najpierw jednak kilka próbek, by móc się przekonać i porównać.
Co do vitalumiere - jestem przed 30tką, więc czyżby za wcześnie na ten podkład?
Nie, myślę że będzie ok. Jest może bardziej odżywczy niż przeciętne podkłady, mocno nawilżający i dający taki delikatny satynowy glow, nie dają matu. Ma też za zadanie ukryć zmęczenie, szarość cery i ewentualne zmarszczki i przebarwienia.

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Mam dokładnie takie same odczucia Liczyłam na fajne nawilzenie, a to smalec z brokatem
totalna katastrofa... W ogóle próbowałam kilku podkładów Clinique i nie mogłam trafić na swój typ, przez dłuższy czas używałam Repairwear ale też nie byłam do końca zadowolona.
Stary 2008-06-01, 23:30   #2353
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
totalna katastrofa... W ogóle próbowałam kilku podkładów Clinique i nie mogłam trafić na swój typ, przez dłuższy czas używałam Repairwear ale też nie byłam do końca zadowolona.
Ja też nie mogę znależć takiego, który by mi w 100% pasował. Za to cienie ubóstwiam. Tusze - wszystkie buble Jutro testuję podkład Perfectly Real. Może trafię w końcu na odpowiadającego mi w 100% klinikowca

Stary 2008-06-01, 23:39   #2354
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dixie Pokaż wiadomość
dziewczyny i kamisio moze znacie jakies cienie kolorem porownywalne do dwoch ciemniejszych w trojce doe eyed clinique? mojej mamie najbardziej pasuja te dwa odcienie i jestem na etapie posuzkiwania czegos w tym kolorze
Ja mam BARDZO podobne do Doe Eye cienie Inglota- trojka nr 64. Na wątku o kosmetykach Clinique są fotki
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dziękuję, jupi, nie spodziewałam się że tak mi świetnie pójdzie tym bardziej że w piątek też miałam mega wysiłek.

Już zakupy zriobione - Magik Helenki kolor 02.
BRAWO! Pozazdrościć zdrowia
Dziewczyny.. wyobraźcie sobie.. Mój TŻ dał mi na dzień dziecka (też se znalazł okazje ).... MAGIKA HR !! Ależ byłam zszokowana pamiętał, że polowałam, że nad kolorem się zastanawiałam.. i zamówił z Tru jak go nie kochać, no same powiedźcie? I jeszcze cień stilli dostałam Ehhh... (mały Offtop- to chyba na pocieszenie- dziś z okazji święta jeździliśmy konno i teraz tak mnie tyleczek boli.. OH )

..tylko ten Magik jest w kolorze 01, więc nie wiem czy moja aktualnie lekko opalona mordka nie okaże się dla niego za ciemna

Ahhh.. No i zapomniałam Poszłam so Sephory przypatrzeć się Diorowskiemu podkładowi (skulpt) (Pasuje mi ) i poprosić o jakąś mini odlewkę perfum dla TŻ-ta bo planujemy zakup.. ale nie, skądże.. od kiedy perfumerie w Polsce dają jakiekolwiek próbki bez zakupu wrrrr....
Stary 2008-06-01, 23:42   #2355
kasiaoli2001
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ja mam BARDZO podobne do Doe Eye cienie Inglota- trojka nr 64. Na wątku o kosmetykach Clinique są fotki

BRAWO! Pozazdrościć zdrowia
Dziewczyny.. wyobraźcie sobie.. Mój TŻ dał mi na dzień dziecka (też se znalazł okazje ).... MAGIKA HR !! Ależ byłam zszokowana pamiętał, że polowałam, że nad kolorem się zastanawiałam.. i zamówił z Tru jak go nie kochać, no same powiedźcie? I jeszcze cień stilli dostałam Ehhh... (mały Offtop- to chyba na pocieszenie- dziś z okazji święta jeździliśmy konno i teraz tak mnie tyleczek boli.. OH )

..tylko ten Magik jest w kolorze 01, więc nie wiem czy moja aktualnie lekko opalona mordka nie okaże się dla niego za ciemna
Nie brać. Magik 01 jest bb jasny. Ja mam średnią karnację i używam zimą i latem 02.
Stary 2008-06-01, 23:45   #2356
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Ale ja już go mam TŻ dał mi go.. No i nie wiem czy szukać na wymiance 02 .. czy czo.. Ja mam jasną karnację, ale opalam się łatwo (tyle, że w te wakacje to się chyba w ogóle nie opalę )
Stary 2008-06-02, 00:13   #2357
m-habibi
Zakorzenienie

GG do m-habibi

Cytat:
Ale ja już go mam TŻ dał mi go.. No i nie wiem czy szukać na wymiance 02 .. czy czo.. Ja mam jasną karnację, ale opalam się łatwo (tyle, że w te wakacje to się chyba w ogóle nie opalę )
oj Kiciu, chyba wymianka Cie czeka , bo moj magik 02 jest jasniutki a ja jestem z umiarkowanych bladziochow, latwo opalajacych sie mocno sie zastanawiala, ktory brac, towarzystwo doradzilo 02 i jest strzalem w dziesiatke jezeli nie uzywasz najjasniejszych podkladow, to musisz miec 02...

Dobranoc Truskaweczki!
Jutro (dzis) do pracy zarabiac na truskawkowe zachcianki
m-habibi jest offline  
Stary 2008-06-02, 00:23   #2358
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
oj Kiciu, chyba wymianka Cie czeka , bo moj magik 02 jest jasniutki a ja jestem z umiarkowanych bladziochow, latwo opalajacych sie mocno sie zastanawiala, ktory brac, towarzystwo doradzilo 02 i jest strzalem w dziesiatke jezeli nie uzywasz najjasniejszych podkladow, to musisz miec 02...

Dobranoc Truskaweczki!
Jutro (dzis) do pracy zarabiac na truskawkowe zachcianki
Owszem, używam najjaśniejszych (przez 3/4 roku ) Dzisiaj miałam go na mym licu (01) i pomimo tego, że mam lekko przypieczoną buźkę to wtopił się idealnie Popatrze jeszcze przez pare dni, czy nie zaczyna odstawać i może wymianka nie będzie potrzebna Ale przyznaję, jest b.jasny

Dobranoc
Stary 2008-06-02, 06:41   #2359
pszczułka
Raczkowanie

Witam wszystkich serdecznie. Czy wie ktos jak rozkodowac datę produkcji kompaktu Shiseido Pureness ? Na opakowaniu jest tylko kod VLST.
pszczułka jest offline  
Stary 2008-06-02, 07:23   #2360
iizabelaa
Zakorzenienie

Cytat:
Zapytałam wczoraj na Biochemii o analizę składu serum zmniejszającego pory Clarinsa i moje obawy co do składu niestety potwierdziły się.

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=536

Ja na pewno już tego serum nie kupię. Szkoda. Ale nie poddaję się, będę szukać czegoś dalej.

A tymczasem żegnam się na dzisiaj z Wami mówiąc: truskawkowych snów. Buziaki i do jutra rano. Papa.
Ja też poszukuje serum zmniejszającego pory, także pisz o swoich poszukiawaniach
Stary 2008-06-02, 08:40   #2361
AsikS
Zakorzenienie

Dzień doberek Truskaweczki i Truskawkowy Kamisio
Upalnie, słońce grzeje.

Nadal mam pending na moje wczorajsze zamówienie z Tru. Hmmm... nigdy tak jeszcze nie miałam. Czyżby mieli tak dużo zamówień?

Iza, jak coś znajdę to na pewno będę pisać jeżeli chodzi o preparat zmniejszający pory. Poza tym na pewno będę prosić o rady.

Miłego poniedziałku.
AsikS jest offline  
Stary 2008-06-02, 08:45   #2362
dorthea
Raczkowanie

Cytat:
Dzień doberek Truskaweczki i Truskawkowy Kamisio
Upalnie, słońce grzeje.

Nadal mam pending na moje wczorajsze zamówienie z Tru. Hmmm... nigdy tak jeszcze nie miałam. Czyżby mieli tak dużo zamówień?

Iza, jak coś znajdę to na pewno będę pisać jeżeli chodzi o preparat zmniejszający pory. Poza tym na pewno będę prosić o rady.

Miłego poniedziałku.

Pamiętasz, Asiu, mamy jeszcze na oku to serum Shiseido (choć dziś go nie widziałam na Tru, ale ja moge po weekendzie "źle" widzieć )
Szukam ciągle opinii o nim.
Stary 2008-06-02, 09:27   #2363
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Witam truskaweczki! ale naklikaliście postów za te 2 dni strasznie!!! testowałam swoją skamelinę JT uważam że wcale się nie klei przynajmniej dla mnie więc zamówiłam 2 na prezent , dla kuzynek mam nadzieje że się nie kapną skamieniałością czekam na swój rożwietłać z PL i Surrielasta no i sypanca La parrie mam nadzieje że wszystko bez postoju w UC bo już niedługo urlop!!!życzę wszystkim miłego poniedziałku!
leana1 jest offline  
Stary 2008-06-02, 09:31   #2364
dżiza
Raczkowanie

Cytat:
a paczuszka była otwierana w UC? Może to jakaś pani celnica?

Może wstawisz jakieś fotki? Naprawde zmieniaja kolor cieni jakos widocznie?
O nie, nie w UC- to było przed wysłaniem paczki, ponieważ opakowanie było nietknięte- myślę, że ktoś po prostu chciał sprawdzić jaki kolor mają te cienie- może ten ktoś kto je pakował w srebrny papier? No ale trudno, nic wielkiego się w sumie nie stało- i tak kosztowały ponad połowe mniej niz w sephorze

Jak będę miała chwilkę to zrobię jakieś fotki i wstawię- jeszcze nie miałam czasu na zbyt wiele prób z nimi.
dżiza jest offline  
Stary 2008-06-02, 09:33   #2365
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Dobry Dzień Truskawkowicze!

Jadę dziś do denstytki ,żeby naprawiła tego zęba , co mnie zaczął boleć dopiero po tym jak go zaplombowała

Cytat:
Owszem, używam najjaśniejszych (przez 3/4 roku ) Dzisiaj miałam go na mym licu (01) i pomimo tego, że mam lekko przypieczoną buźkę to wtopił się idealnie Popatrze jeszcze przez pare dni, czy nie zaczyna odstawać i może wymianka nie będzie potrzebna Ale przyznaję, jest b.jasny

Dobranoc
Helenka 01 rzeczywiście jest bardzo jasna, ale może to i dobrze? Jak ładnie stapia się z resztą buzi, taki jaśniejszy kolo bardziej rozświetla

Czy mamy tu w wątku jakieś użytkowniczki Kanebo Cleansing Oil?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03761580801.jpg (20,3 KB, 4 załadowań)

Stary 2008-06-02, 10:12   #2366
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dorthea Pokaż wiadomość
Pamiętasz, Asiu, mamy jeszcze na oku to serum Shiseido (choć dziś go nie widziałam na Tru, ale ja moge po weekendzie "źle" widzieć )
Szukam ciągle opinii o nim.

Tak, pamiętam ale też nie widzę go w tej chwili na Tru i najpierw chcę "obadać" jego skład. Jakbyś zobaczyła je, to proszę o cynk.
AsikS jest offline  
Stary 2008-06-02, 10:21   #2367
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Cytat:
Dobry Dzień Truskawkowicze!

Jadę dziś do denstytki ,żeby naprawiła tego zęba , co mnie zaczął boleć dopiero po tym jak go zaplombowała

Helenka 01 rzeczywiście jest bardzo jasna, ale może to i dobrze? Jak ładnie stapia się z resztą buzi, taki jaśniejszy kolo bardziej rozświetla

Czy mamy tu w wątku jakieś użytkowniczki Kanebo Cleansing Oil?
Dobry Lip Cóż za piękny dzień na kolokwium.. I dendtystę (współczuję )

Helenka dzisiaj znowu zostanie poddana testom mam nmadzieję, że je zaliczy bo to w końcu prezent od TŻ-ta, nie chcę go wymieniać
No i trzymajcie kciuki, żeby w ciągu 1,5h Pan Listonosz mój oblubiony przyniósł mi przesyłkę z brązerem.. Oh..

Słoneczne pozdrowienia dla wszystkich Truskawek (i jednego Truskawka ) na dzień dobry
Stary 2008-06-02, 10:31   #2368
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Dobry Lip Cóż za piękny dzień na kolokwium.. I dendtystę (współczuję )

Helenka dzisiaj znowu zostanie poddana testom mam nmadzieję, że je zaliczy bo to w końcu prezent od TŻ-ta, nie chcę go wymieniać
No i trzymajcie kciuki, żeby w ciągu 1,5h Pan Listonosz mój oblubiony przyniósł mi przesyłkę z brązerem.. Oh..

Słoneczne pozdrowienia dla wszystkich Truskawek (i jednego Truskawka ) na dzień dobry
Za kolosa i listonusza Brązer to ten Diorowy, który testowałaś w perfumerii?
Kcemy fotki

Stary 2008-06-02, 10:39   #2369
mirella102
Raczkowanie

Witam was serdecznie, mam do was takie pytanie, czy często z truskawki dostajecie tego typu list,
Thank you for your order.

Please be advised that your order is currently on hold as part of a routine security check in order to verify you are the authorized cardholder. To release your order, please kindly fax or e-mail a copy of a utility bill (such as electricity, telephone or gas bill) so we can verify your identity and that your address is valid.

You can fax a copy to us at +852 2811 5138.

Please understand that this information is needed to confirm that you are the correct cardholder. By helping us confirm this you will help ensure our credit card system stays secure for you and other users.

Please note that if no reply is received within 7 calendar days from the date of your order the charge to your account for this order will be reversed.

If we receive your response between 7 to 21 calendar days we will resubmit the charge and ship the goods.

If we do not receive your response after 21 days then everything will be cancelled.

We apologize for the inconvenience and we look forward to your reply.

Yours sincerely,

Kitty Wong
Customer Services

Niestety nie znam dobrze angielskiego i mam pewne wątpliwośći co do jego treści.Czy im chodzi o to że chcą potwierdzić moje dane i w tym celu proszą o przefaksowanie jakiegoś bieżącego rachunku z domowymi opłatami?
Jeżeli tak to mam prośbę, o to abyście podały mi numer kierunkowy do tego numeru.
mirella102 jest offline  
Stary 2008-06-02, 10:41   #2370
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Cytat:
Za kolosa i listonusza Brązer to ten Diorowy, który testowałaś w perfumerii?
Kcemy fotki
Ten, ten Dior Bronze Essential Bronzing Powder Nie wiem jak z fotkami będzie, bo ja żem łajza i nie wiem czy będę sama umiała się nim ładnie posłużyć
Cytat:
Napisane przez mirella102 Pokaż wiadomość
Witam was serdecznie, mam do was takie pytanie, czy często z truskawki dostajecie tego typu list,
Thank you for your order.

Please be advised that your order is currently on hold as part of a routine security check in order to verify you are the authorized cardholder. To release your order, please kindly fax or e-mail a copy of a utility bill (such as electricity, telephone or gas bill) so we can verify your identity and that your address is valid.

You can fax a copy to us at +852 2811 5138.

Please understand that this information is needed to confirm that you are the correct cardholder. By helping us confirm this you will help ensure our credit card system stays secure for you and other users.

Please note that if no reply is received within 7 calendar days from the date of your order the charge to your account for this order will be reversed.

If we receive your response between 7 to 21 calendar days we will resubmit the charge and ship the goods.

If we do not receive your response after 21 days then everything will be cancelled.

We apologize for the inconvenience and we look forward to your reply.

Yours sincerely,

Kitty Wong
Customer Services

Niestety nie znam dobrze angielskiego i mam pewne wątpliwośći co do jego treści.Czy im chodzi o to że chcą potwierdzić moje dane i w tym celu proszą o przefaksowanie jakiegoś bieżącego rachunku z domowymi opłatami?
Jeżeli tak to mam prośbę, o to abyście podały mi numer kierunkowy do tego numeru.
Chodzi chyba o to, że Twoj paczucha jest zatrzymana, czekają aż potwierdzisz że jesteś hm.. cardholder.. posiadaczką tej karty? Czy coś takiego , wysyłając im jakiś rachunek na fax (numer masz podany, raczej nie trzeba kierunkowego) i wtedy przesyłka pójdzie dalej

Wow.. mój 3000-ny post

Tagi
strawberrynet, truskawka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości