Clarena , krem z kwasami glyco fruit - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-21, 18:25   #1
gossip212
Przyczajenie

Clarena , krem z kwasami glyco fruit

Chciałam sie dowiedzieć czy kremy z kwasami Aha można używać w każdym wieku a dokładniej w wieku lat 17?? A konkretnie chodzi mi o ten tytułowy krem bo właśnie mam zamiar go zamówić bo ma bardzo dobre opinie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18689
Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź
gossip212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:52   #2
Dominiqelle
Raczkowanie

Dot.: Clarena , krem z kwasami glyco fruit

Również zastanawiam się nad tym kremem. Zachęciły mnie pozytywne recenzje, mimo, że cena do najmniejszych nie należy. Co do odpowiedniego wieku, sama jestem ciekawa i chętnie dowiem się czegoś na ten temat od specjalistek.

T.Pratchett
Dominiqelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 22:20   #3
Karolina Matusewicz
Raczkowanie

To jest produkt polecany przy kuracji kwasami AHA, można go używać na młodą skórę, jednak nie zaleca się długotrwałego stosowania, ponieważ zawiera 4% kwasy i powinien być traktowany jedynie jako kuracja. Nie polecam stsosowania latem na słońcu.
Karolina Matusewicz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 22:09   #4
gossip212
Przyczajenie

Krem zamówiłam , właśnie dzisiaj mi przyszedł więc za jakiś czas postaram się coś o nim napisać , tylko zastanawiam sie czy mogę używać go przez miesiąc póki słonce nie jest jeszcze takie straszne ) odstawić na czas wakacji i ponownie zacząć używać we wrześniu/październiku
gossip212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 11:06   #5
oOCiapeKOo
Raczkowanie

też sie zastanawiam nad tym kremem czy go kupić bo przecie teraz słoneczkaa dużo bedzie wiec mam pytanie : czy moge stosowac ten krem na noc a na dzien poprostu filtr i podkład ? czy poczekac az miną wakacje kiedy juz słońca tak dużo nie bedzie ? i jeszcze sie zstanawiam jezeli mam cere miszana ze skłonnościa do wyprysków itp w strefie T to ten kremik tlyko w tym mejscu stosowac czy na cal twarz ? moze troche głupie te pytania ale jeszcze nie miałam doczynienia z kremem z kwasami

oOCiapeKOo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 19:44   #6
klajdla
Wtajemniczenie

Ja stosuje ten krem od jakis 3-4 miesiecy. I jestem z niego naprawde super zadowolona! Dziala na mnie zdecydowanie lepiej niz slynny Effaclar K, ktory za wiele pozytku nie przysniosl, za to wysuszyl mi niesamowicie skore.
Co do Clareny to bardzo ladnie mi oczyscila twarz (jednak bez wysypu), rozjasnila skore i lekkie przebarwienia po tradziku. Generalnie wlasnie tego oczekiwalam. Co dziwie w ogole nie wysuszyl mi skory ten krem

Cytat:
Napisane przez oOCiapeKOo Pokaż wiadomość
też sie zastanawiam nad tym kremem czy go kupić bo przecie teraz słoneczkaa dużo bedzie wiec mam pytanie : czy moge stosowac ten krem na noc a na dzien poprostu filtr i podkład ? czy poczekac az miną wakacje kiedy juz słońca tak dużo nie bedzie ? i jeszcze sie zstanawiam jezeli mam cere miszana ze skłonnościa do wyprysków itp w strefie T to ten kremik tlyko w tym mejscu stosowac czy na cal twarz ? moze troche głupie te pytania ale jeszcze nie miałam doczynienia z kremem z kwasami
Ja go stosowalam w okresie duzego naslonecznienia (wiosna i teraz w lecie) przy filtrze SPF 50. Twarz mialam bladziutka, wiec na pewno dziala. Krem na razie odstawilam, bo osiagnelam satysfakcjonujacy mnie efekt i jak na razie jakis ubocznych skutkow stosowania go podczas slonca nie zauwazylam. Jednak sadze, ze to zasluga dobrego filtra, bo jednak SPF 50 to nie malo.
Ja wlasnie stosowalam ten krem na noc a na dzien filtr o ktorym wczesniej wspomnialam, lecz juz nie smarowalam sie podkladem, poniewaz ten filtr byl tonujacy, wiec od razu spelnil mi role filtra, podkladu i korektora
Co do stosowania na okreslone partie twarzy, to ja stosowalam na cala twarz (rowniez mam cere mieszana ze sklonnoscia do wypryskow w strefie T). Okazalo sie jednak, ze Clarena wyciagnela mi zanieczyszczenia rowniez z policzkow, bo owocowalo kilkoma pryszczami, ale oczyscil on raz a porzadnie i teraz juz takowych wypryskow nie mam

Ufff... ale sie rozpisalam Ale mam nadzieje, ze pomoglam Bo badz co badz krem jest swietny!
klajdla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 12:05   #7
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Co dziwie w ogole nie wysuszyl mi skory ten krem
Kosmetyki/kremy z AHA są dobre dla suchej, starzejącej się skóry. Także dla skóry zniszczonej opalaniem, zgrubiałej itp. No, i z racji delikatnych właściwości eksfoliujących do skóry zanieczyszczonej, po trądziku.
Krem Clareny nie powinien wysuszać, bo kwasy AHA są właśnie przeznaczone do skóry starzejącej się, suchej.
Cytat:
Ja go stosowalam w okresie duzego naslonecznienia (wiosna i teraz w lecie) przy filtrze SPF 50. Twarz mialam bladziutka, wiec na pewno dziala. Krem na razie odstawilam, bo osiagnelam satysfakcjonujacy mnie efekt i jak na razie jakis ubocznych skutkow stosowania go podczas slonca nie zauwazylam. Jednak sadze, ze to zasluga dobrego filtra, bo jednak SPF 50 to nie malo.
Ja wlasnie stosowalam ten krem na noc a na dzien filtr o ktorym wczesniej wspomnialam, lecz juz nie smarowalam sie podkladem, poniewaz ten filtr byl tonujacy, wiec od razu spelnil mi role filtra, podkladu i korektora
Co do stosowania na okreslone partie twarzy, to ja stosowalam na cala twarz (rowniez mam cere mieszana ze sklonnoscia do wypryskow w strefie T). Okazalo sie jednak, ze Clarena wyciagnela mi zanieczyszczenia rowniez z policzkow, bo owocowalo kilkoma pryszczami, ale oczyscil on raz a porzadnie i teraz juz takowych wypryskow nie mam

Ufff... ale sie rozpisalam Ale mam nadzieje, ze pomoglam Bo badz co badz krem jest swietny!
Stosowałam podobnie jak Ty, czyli na noc, lub w dzień gdy nie wychodziłam z domu. Kończę właśnie drugie opakowanie tego kremu i odstawiam, bo kwasy AHA po pewnym czasie tracą swoją "moc".
Stary 2008-08-11, 12:37   #8
klajdla
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Kosmetyki/kremy z AHA są dobre dla suchej, starzejącej się skóry. Także dla skóry zniszczonej opalaniem, zgrubiałej itp. No, i z racji delikatnych właściwości eksfoliujących do skóry zanieczyszczonej, po trądziku.
Krem Clareny nie powinien wysuszać, bo kwasy AHA są właśnie przeznaczone do skóry starzejącej się, suchej.

A tego to nie wiedzialam

Stosowałam podobnie jak Ty, czyli na noc, lub w dzień gdy nie wychodziłam z domu. Kończę właśnie drugie opakowanie tego kremu i odstawiam, bo kwasy AHA po pewnym czasie tracą swoją "moc".
I jak, zadowolona jak na razie z efektow?
Ja bardzo Tak jak pisalam wczesniej, tez na razie odstawilam ten krem, bo po 1 obecny efekt mnie zadowala i drugim powodem, tak jak Ty, nie chce zeby stracily swoja "moc"
klajdla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 12:46   #9
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
I jak, zadowolona jak na razie z efektow?
Ja bardzo Tak jak pisalam wczesniej, tez na razie odstawilam ten krem, bo po 1 obecny efekt mnie zadowala i drugim powodem, tak jak Ty, nie chce zeby stracily swoja "moc"
Tak, bardzo.
Ogólnie kremy z kwasami bardzo mi służą i nie wyobrażam sobie jesieni i zimy bez nich. Clarena jest dodatkowo o tyle fajna, że ma bardzo łagodne działanie, żadnego łuszczenia, podrażnień, a cera gładka, pory zwężone. Dobrze też reguluje wydzielanie sebum. Często zdarza mi się błysk na skrzydełkach nosa, na brodzie i przy brwiach, a po dłuższym stosowaniu tego kremu buzia zrobiła się bardziej nawilżona, i nie błyszcząca.
Stary 2008-08-20, 13:10   #10
anuska67
Przyczajenie

Hey,
Mam pytanie, czy podczas ciąży mozna używać tego kremu?
anuska67 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 16:15   #11
karolinkakarolinka
Przyczajenie

witajcie! ja decyduje sie na zabieg z kwasow owocowych . wlasnie dwa tygodnie wczesniej zanim zacznie sie zabiegi powinno sie stosowac krem clarena. z tym ze kosmetyczka kazala mi sobie kupic krem CLARENA ale o sterzeniu kwasow owocowych 10% nie bardzo wiem gdzie go nabyc poniewaz na aukcjach internetowych sa przewaznie 4procentowe.
karolinkakarolinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 22:21   #12
louve14
Raczkowanie

Witam, używam kremu clarena od ponad miesiaca. NIestety nie spełnił moich oczekiwań, mam cere mieszaną z zaskórnikami zamkniętymi i otwartymi, rozszerzone pory. Krem nie zwęża porów, nie likwiduje zaskórników jak pisał producent. Pozatym na opakowaniu nie ma określonego stężenia kwasów więc nie wiem skąd to bierzecie. Zauważyłam że zmniejsza przebarwienia po wypryskach i skóra jest po nim miększa i bardziej nawilżona. Moja siostra jest z niego bardzo zadowolona, ale ona nie ma problemów z cerą.
louve14 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości