Pomocy!... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-22, 16:05   #1
Pleione
Przyczajenie

Pomocy!...

Witam.
Jestem tu nowa. Często wpadałam na to forum jako gość i cyztałąm o różnych rzeczach, aż w końcu zdecydowałam sie zarejestrować.
Zbliżają się wakacje, ja kończe gimnazjum, od września idę do nowej szkoły i chcialabym coś zmienić w moim wyglądzie.
To znaczy sprawa układa się następująco:
- mam straszne włosy. Same ukladają się jak chcą i mam ogromne problemy z nimi, dlatego przeważnie chodzę w koku lub kucyku, co strasznie mi się już nudzi
- nie mam bladego pojęcia o makijażu, a chcialabym jakoś wyglądać. moje próby zrobienia sobie czegoś na twarzy kończą się przeważnie fiaskiem.
- mam problem ze skórą twarzy ponieważ nie potrafię sobie poradzić z wągrami! co robić?
- nie umiem się dobrze ubrać. wg. biblii kształtów kobiecych jestem wiolonczelą, ale nie mam pojęcia o dobieraniu ubrań. niedługo zaczynam pracę wakacyjną i to co zarobię chcę przeznacyzć na zmianę zawartości mojej szafy, sle nie mam pojęcia jak dobrze dobrać ciuchy!

Błagam pomóżcie mi, bo wyglądam i czuję się jak jakieś zacofane dziecko albo jeszcze inaczej zbrodnia modowo-urodowa na ludizach!

Dodałam kilka moich zdjęć.
Pierwsze jest bez niczego. Bez makijażu, bez fryzury, zrobione przed chwilką.
Oczy to moje próby zrobienia sobie makijażu.
Więcej moich zdjeć tu:
http://grono.net/gallery/2656554/0/

Proszę o jakieś dobre rady, ew. skierowanie mnie na jakieś strony czy coś.
Z góry dzięki!.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SP_A3709.jpg (55,4 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A3701.jpg (8,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A3694.jpg (23,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A3423.jpg (54,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s6000790.jpg (67,9 KB, 116 załadowań)
Pleione jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 19:55   #2
laylaaa
Zakorzenienie

Dot.: Pomocy!...

masz ładną buzię i figurę

co do włosów to podoba mi się fryzura na przedostatnim zdjęciu, pasuje Ci ta grzywka, zostalabym przy takiej. jesli nie chca sie ukladac moze uzyj lakieru? zeby nie wygladalo to sztucznie psiknij na grzebyk z gestymi zebami i przeczesz wlosy.
jesli masz problemy z cera wybierz sie do dermatologa (chociaz na te okropne wagry raczej nie ma dobrego sposobu - wiem to po sobie ) a zeby czuc się lepiej zacznij uzywac korektora i lekkiego podkladu. widze, ze masz dosc jasna cere - moze sprobuj różu? sama jestem blada i roz robi baaardzo wiele pokombinuj z cieniami, mysle, ze spokojnie mozesz zaszalec i znalezc kolor ktory bedzie pasowal.
jesli chodzi o ubrania to sama musisz znalezc swoj styl - pochodz po sklepach i poprzymierzaj. masz ladna figure, na pewno bedziesz dobrze wygladac w rurkach, baletkach, tunikach. nie wiem za bardzo jak doradzic Ci w tej kwestii

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 20:23   #3
Pleione
Przyczajenie

Dzięki
Narazie zapuszczam włosy, może będa mniej się kręcić jak będą dłuższe i cięższe, bo żeby utrzymać tą długość jak na przedostatnim (codzienne prostowanie :\) musiałabym odwiedzać fryzjera co miesiac :P Czyli tak jak przypuszczałam: w prostych najlepiej
^Pozbywam się cellulitu i rozstępów.
Stary 2008-05-23, 09:21   #4
sharlottek
BAN stały

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1211465042 podoba mi się to zdjęcie!
poszperaj na kwc i znajdź kosmetyk który bedzie Ci odpowiadał jeśli chodzi o wągry, jesteś młodziutka więc nie zaczynaj przygody z podkładem, dobrze Ci radzę, ja teraz odzwyczajam skórę od niego i jest trudno, raczej korektor, krem tonujący, może delikatny puder matujący, tusz do rzęs, czasem czarna kredka, delikatny błyszczyk, jesteś ładna i uwierz w to!
sharlottek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 09:26   #5
byliczka
Zakorzenienie

Ja bym popracowała nad kształtem brwi, bo są za bardzo wyskubane wgłąb oka i śmiesznie to troche wyglada.
Stary 2008-05-23, 10:07   #6
Pleione
Przyczajenie

taaa. brwi to mój słaby punkt. ALe cąły czas nad nimi pracuję, nie jeden kształ już przerobiłam xD Teraz dążę do naturalnych :P
^Pozbywam się cellulitu i rozstępów.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości