GWSH Katowice-Wybiera się ktoś-jakie studia w tym roku? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-06, 18:02   #31
buziak1
Raczkowanie

Dot.: GWSH Katowice-Wybiera się ktoś-jakie studia w tym roku?

o tym zdzieraniu kasy przez gwsh też słyszałam... ja się nie przejmuję tym, że swsm jest nową szkołą - kiedyś każda uczelnia musiała zaczynać i też były obawy.
jutro są dni otwarte swsm, jadę się "zapoznać" z uczelnią i po tych oględzinach się zastanowię
buziak1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 21:39   #32
monik@_monik@
Zadomowienie

Ojej, a ja się kompletnie tym nie zainteresowałam, nie wiedziałam, że są organizowane takie dni

buziaku i jak wrażenia ?
monik@_monik@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 08:53   #33
buziak1
Raczkowanie

byłam, widziałam, zwiedziłam :P
swsm jest w takim śmiesznym wieżowcu. Oprócz uczelni znajduje się tam mnóstwo innych oddziałów banków, jakieś sądy itp. Byłam w 4 salach należących do uczelni. Podobno jest jeszcze jedna sala spa ale tam nas nie wpuścili. Sale są dobrze wyposażone, troszkę mniejsze niż można się tego domyślić ze zdjęć. Były konkursy (wygrałam zestaw profesjonalnych kosmetyków przekraczający kwotę 115 zł :P), dziewczyny za darmo malowały paznokcie (ja się załapałam na darmowe tipsy ) ogólnie bardzo mi się podobało, opinie koleżanek o uczelni były dobre więc chyba się skuszę na zapisanie się do swsm.
Stary 2009-05-11, 23:36   #34
monik@_monik@
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buziak1 Pokaż wiadomość
byłam, widziałam, zwiedziłam :P
swsm jest w takim śmiesznym wieżowcu. Oprócz uczelni znajduje się tam mnóstwo innych oddziałów banków, jakieś sądy itp. Byłam w 4 salach należących do uczelni. Podobno jest jeszcze jedna sala spa ale tam nas nie wpuścili. Sale są dobrze wyposażone, troszkę mniejsze niż można się tego domyślić ze zdjęć. Były konkursy (wygrałam zestaw profesjonalnych kosmetyków przekraczający kwotę 115 zł :P), dziewczyny za darmo malowały paznokcie (ja się załapałam na darmowe tipsy ) ogólnie bardzo mi się podobało, opinie koleżanek o uczelni były dobre więc chyba się skuszę na zapisanie się do swsm.
Gratuluję nagród !
Ja muszę niedługo zrobić jakąś tabelkę za i przeciw odnośnie GWSH i SWSM, niedługo trzeba będzie podjąć decyzję.
Stary 2009-05-12, 14:57   #35
czorno
Przyczajenie

24 maja GWSH organizuje Biała Niedziele. Można przyjść, popatrzeć i popytać
czorno jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 09:29   #36
monik@_monik@
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czorno Pokaż wiadomość
24 maja GWSH organizuje Biała Niedziele. Można przyjść, popatrzeć i popytać
Dzięki za wiadomość
Stary 2009-05-21, 14:02   #37
buziak1
Raczkowanie

ja się już zapisałam do swsm na zaoczne
Stary 2009-05-22, 17:36   #38
m_a_g_d_a
Raczkowanie

witam
też wybieram się od października na kosmetologię do Katowic i tak jak niektóre z Was mam dylemat pomiędzy gwsh a swsm:/ nie mam pojęcia jeszcze co wybiorę..
widziałam że pisałyście o opłatach na gwsh - niedawno pisałam do nich maila i napisali mi że:
- czesne semestralne 2100zł lub 5 x 510 -opłata ratalna
- 100zł opłata rejestracyjna
- 200zł pakiet podstawowy
- 400zł wpisowe - z tym, że w czerwcu jest promocja i się go nie płaci
Napisali że takie były ceny podczas naboru letniego i żeby zapytać końcem maja o aktualny cennik
m_a_g_d_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 11:29   #39
Qarola90
Przyczajenie

Hej jestem nowa i mam ogromny problem z wyborem szkoły... zapewne jak większość dziewczyn wybierających się na kosmetologie.. Jeżeli któraś z was chodzi już do swsm to prosze mi napisać coś o tej szkole, czy praktyki są już na I roku.. czy szkoła, dziekanat traktuje studentów po ludzku czy tak jak w gwsh... Za wszelkie inf bardzo dziękuje Zastanawiam się też nad szkołą w krakowie mwsz ale wolałabym bliżej żebym dojeżdżała...Czekam na inf.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Jeszcze raz ja.. Czy znacie może jakieś inne uczelnie na których jest kosmetologia ? ale żeby była w katowicach i żeby praktyki były już na I roku...
Qarola90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 12:26   #40
monik@_monik@
Zadomowienie

Hej Dziewczyny ! Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama z moimi dylematami. Byłam już zdecydowana na GWSH, szkoła istnieje dłużej, itp. blablabla. Ale przeczytałam post na innym wątku o GWSH, w którym Wizażanka pisze, że na prawdę stanowczo odradza ze względu na podejście do studenta i już kompletnie nie wiem co robić

Po poście magdy widać, że zdzierają kasę. 400 zł za wpisowe, mamooo. Chyba, że takie są teraz stawki na prywatnych uczelniach.

Z drugiej strony SWSM nie wypuścił od siebie jeszcze żadnej wykształconej osoby - istnieją przecież dopiero rok.

Proszę o jakieś wsparcie
Stary 2009-06-17, 18:31   #41
Anjouka
Rozeznanie

Ja rownież nie polecam GWSH. Nie z powodu poziomu (bo jest wysoki), ale z powodu traktowania tam studenta. Liczy sie tylko kasa!, nic nie idzie zalatwic, trzeba o wszystko sie prosic, a i tak w wieksozsci przypadków maja cie w d... Jedyne co jest na czas to informacje, ze np. nie wplacilas kasy w terminie i %. Po prostu tragedia. Ceny studiów masakryczne. Jak zaczynalam studia to nie wiedzialam ile bede placic pod koniec studiów, szkoda;/, bo wtedy na pewno nie wybralabym tej uczelni.

Absolwetka 5-letnich studiów magisterskich, dziennych na GWSH Katowice.

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 21:31   #42
monik@_monik@
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Ja rownież nie polecam GWSH. Nie z powodu poziomu (bo jest wysoki), ale z powodu traktowania tam studenta. Liczy sie tylko kasa!, nic nie idzie zalatwic, trzeba o wszystko sie prosic, a i tak w wieksozsci przypadków maja cie w d... Jedyne co jest na czas to informacje, ze np. nie wplacilas kasy w terminie i %. Po prostu tragedia. Ceny studiów masakryczne. Jak zaczynalam studia to nie wiedzialam ile bede placic pod koniec studiów, szkoda;/, bo wtedy na pewno nie wybralabym tej uczelni.

Absolwetka 5-letnich studiów magisterskich, dziennych na GWSH Katowice.
Świetnie Cię tutaj mieć !

Czyli mam rozumieć, że koszty systematycznie z semestru na semestr wzrastają ? Nieładnie
Inna opcja w moim przypadku (i jak widzę kilku innych dziewczyn) to SWSM. Tam jest drożej, bo studia dzienne to koszt 528zł, zaoczne 448zł. Z tym, że właśnie - myślę, że jeśli chodzi o tą szkołę, to nie można będzie powiedzieć zbyt dużo o poziomie, istnieją przecież rok.

Choć może można liczyć na to, że SWSM jako nowa szkoła będzie szczególnie dbała o swoich studentów ?
Stary 2009-06-18, 23:41   #43
Anjouka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Świetnie Cię tutaj mieć !
do usług:P

Cytat:
Czyli mam rozumieć, że koszty systematycznie z semestru na semestr wzrastają ? Nieładnie
tak, niestety... i to znaczna roznica...specjlanie tak robia..bo wiedza, ze jak juz np przeszlas ten rok, dwa...to juz potem nie zrezygnujesz, bo Ci sie nie bedzie oplacac! wiec zaplacisz ile sie da... i tu cie maja!...

Cytat:
Choć może można liczyć na to, że SWSM jako nowa szkoła będzie szczególnie dbała o swoich studentów?
wiesz co ja mysle, ze dalabym szanse tej nowej szkole. A jakie sa opinie o niej teraz? zwykle na poczatku nowe szkoly, instytucje, knajpy, restauracje (jak wiesz z zycia) itp itd, bardziej sie staraja, bo chca wyrobic sobie renome! wiec mysle, ze beda dbali zarowno o poziom kształcenia jak i studenta. Potem to zwykle jest, ze szkola trzyma poziom/rozwija sie albo go traci..., ale mysle, ze w tym przypadku szkoła postawi na rozwoj i dobra opinie- przynajmniej teraz. Mysle, ze postanowilabym na ta uczelnie.

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 12:16   #44
colusia1
Przyczajenie

Witam,ja również jak Wy wszystkie miałam problem z podjęciem decyzji,która uczelnia jest lepsza GWSH czy SWSM chodź byłam przekonana,że napewno GWSH to to czego szukałam z opinii osób czytając na forach byłam coraz mniej pewna swojego wyboru dobrze, że nie był on jeszcze ostateczny.Po plusach i minusach postanowiłam i stawiam na SWSM. Zatem buziak1 prawdopodobnie spotkamy się na zaocznych Mam pytanie co chcecie robic po kosmetologi??jakieś plany na przyszłośc?pozdrawiam
colusia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 10:08   #45
buziak1
Raczkowanie

witaj. fajnie, do zobaczenia w październiku ja po kosmetologii chcę pracować w salonie kosmetycznym a później otworzyć własny jak będą fundusze a Wy?
Stary 2009-06-27, 15:35   #46
monik@_monik@
Zadomowienie

Ja też myślę o czymś swoim. Ale na to jeszcze czas ...
P.S też postawiłam na SWSM
Stary 2009-06-29, 14:17   #47
colusia1
Przyczajenie

ja po kosmetologii wybieram sie na odnowę biologiczną lub spa i wellness może kiedyś własne spa..heh..
colusia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 16:23   #48
aleksandra_1990
Przyczajenie

Haaaloo ))) a kto sie wybiera na SWSM na stacjonarne ?
aleksandra_1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 19:57   #49
paulina1212
Przyczajenie

Wybiera się ktoś do SWSM w Katowicach na kosmetologie(na dzienne)??

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

hej. Ja się wybieram na stacjonarne Skąd jesteś??
paulina1212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 15:43   #50
ziziekk
Przyczajenie

ja wybieram sie na stacjonarne do SWSM
ziziekk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 14:40   #51
madusiaa
Raczkowanie

Witam wszystkich ja tez mam ten sam problem nie wiem czy GWSH czy też SWSM czytałam forum o GWSH i coraz mniej przekonuje mnie ta szkoła;/ mam dylemat i nie wiem co robic;/ i jeśli miałabym isc do SWSM to na zaoczne
madusiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:00   #52
sweetieSS
Zakorzenienie

Thumbs down Dot.: GWSH Katowice-Wybiera się ktoś-jakie studia w tym roku?

A ja bym sie chciala wypowiedziec na temat swsm. Ogolnie rzecz biorac-są to zdziercy,wszedzie tylko wesza jak wziac kase od studentow majac ich przy tym gdzies!ktos wymyslil ze niezlym biznesem jest szkola,wiec ja zalozyl, nie majac na cele rozszerzenia oswiaty,nauczenia czegos mlodych ludzi. ta szkola nie ma zadnej renomy i miec nie bedzie jesli tak traktuje studentow juz od poczatku swojego istnienia. Nie wierzcie w to co pisza na stronie lub mowia-parking, restauracje,SZATNIA. Parking jest platny (drogi) i ogolnie dostepny, wiec udzial swsm w tym zaden.Studenci parkuja kątem po jakichs waskich uliczkach, szatni brak bo"musielibysmy kogos zatrudnic", nosimy zimą kurtki, plaszcze, notatki, narzedzia i stroje do pracowni wygladajac przy tym jak obwieszone wielblady. Restauracja czynna tylko w tygodniu, w weekendy stolowka. Bank i wszytskie inne dogodnosci tez zamkniete dla zaocznych. Mieszaja grupy jak im sie podoba, podzial na poziom w jezyku to jakas sciema,raz sie uczysz na poziomie podstawowym,a potem rozbija grupe i np musisz juz miec wszystko na tip top bo grupa ktorej Cie przydzielili jest juz zaawansowana. Albo na odwrot. Cwiczenia z kosmetologii to jakas pomylka-jest np 10 platkow pod oczy(czyli na 5 osob) i jest to przydzial dla prawie 30osobowej grupy. A prowadzone sa w tempie zolwim, jak juz sie czegos powiedzmy nauczysz to cwicz to przez 15 godzin cwiczen. Jest duzo aspektow dla ktorych po prostu zaluje wyboru,myslalam ze nowa szkola bedzie sie bardziej starac o uczniow, zeby byli choc troche zadowoleni. Dziewczyny ktore juz maja wyksztalcenie kosmetyczne i chodza tam tylko zeby uzyskac licencjat, wszystkie zgodnie mowia ze to sa jakies kpiny. Na zajeciach z przedmiotow malo istotnych (biofizyka-na co to komu w gabinecie?) wymaga sie horrendalnej wiedzy, ktora mamy zdobyc Bog jeden wie gdzie, bo na pewno nie na tych zalosnych wykladach("nie notujcie nic, wszystko wam wysle,prosze nie notowac tylko sluchac"...3 miesiace pozniej-"przeciez to jest takie proste, wysle wam tylko zagadnienia, ale nie wszystkie,bo to sa studia")...a na tych od ktorych oczekiwalybysmy duzo pracy,glownie odpoczywamy,gadamy, bo przecwiczenie masazu twarzy nie zajmuje nam 4 h. Nie wiem jak jest w gwsh, ale swsm to na pewno nie jest lepszy wybor. Jest tez wiele innych spraw skreslajacych dla mnie ta szkole, ale szkoda sie denerwowac! Dziewczyny czytajace to przed naborem- naprawde szkoda pieniedzy za takie nic. Moze i dostaniecie ten tytul lic, ale co z tego skoro w rekach zero umiejetnosci?
sweetieSS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 22:20   #53
promyczek20
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: GWSH Katowice-Wybiera się ktoś-jakie studia w tym roku?

zgadzam sie z kolezanka wyzej.swsm to jedna wielka sciema.dla mnie starata pieniedzy i tyle.kobiety w dziekanacie dowiaduja sie o wszystkim od studentek...poprostu porazka...slyszalam ze na gwsh jest o wiele lepiej i sama teraz zaluje ze nie wybralam wlasnie gwsh...po skonczeniu tej uczelni nie bede nawet szukala pracy w gabinecie bo jej nie dostane.panie z parcowni sa poprostu zalosne...trudna jest im cos pokazac i odpowedziec na nasze pytania...serdecznie NIE polecam swsm!!
promyczek20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 23:49   #54
sweetieSS
Zakorzenienie

przyklady z pracowni kosmetycznej:
Nauka pracy na frezarce do paznokci. Pani MGR KOSMETOLOG nie potrafi wymienic koncowki, ani dokladnie wytlumaczyc jak sie nia posluzyc
Nauka pedicure. "Kto juz pracuje w gabinecie niech nauczy kolezanki"
Oczyszczanie twarzy, prosze Pania o pomoc. "no na tej twarzy nie da sie zrobic oczyszczenia"
No prosze was, to jest ta wykwalifikowana kadra????

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

a co do cen to jest tak jak na gwsh
pierwszy rok placil 410, teraz widze ze juz 448. Pierwsza wyprawka kosztowala 200zl, nabor zimowy placil juz 300 a sprzet ten sam ! (czyli daremny, narzedzia rdzewieja, fartuch nie przepuszcze powietrza..)

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

"Sobota i niedziela (do 10 godzin lekcyjnych, czyli do 8,5 godzin zegarowych razem z przerwami).:- skopiowane ze str swsm..

czy to zart? do 8,5 godzin zegarowych razem z przerwami?, a kto siedzial od 8 do 21 na uczelni??
i to nie bylo jednorazowe, tak sie dzialo na kazdym zjezdzie, w kazdej grupie.

jedna aula na 2 szkoly(dzielimy ją z wsti) nie daje wspanialych perspektyw... w efekcie zajecia prowadzone sa w innym budynku, w sali nieprzystosowanej do tego, siedzisz na krzesle i piszesz na kolanach

a co powiecie na kamery w sali kosmetycznej i fizjoterapeutycznej?....
rozbierzcie sie tam do masazu, depilacji(bikini tez jest w zakresie cwiczen),zrobcie zabieg na biust, a pozniej spojrzcie na milego pana w recepcji ktory wszystkie te obrazy ma na ekranie... bleee

Edytowane przez sweetieSS
Czas edycji: 2009-10-08 o 00:17
Stary 2009-10-19, 12:56   #55
amer3003
Przyczajenie

Angry Dot.: GWSH Katowice-Wybiera się ktoś-jakie studia w tym roku?

Kosmetologia na GWSH - odkąd otworzyli ten kierunek to chyba od razu przestali się nim interesować. Szczerze powiedziawszy wrażenie odniosłam takie, że studentów tego kierunku lekceważy się jakby bardziej niż pozostałych.
Co do kasy... Wpisowe w sumie wyszło mnie ponad 800,- Czesne 510,- co miesiąc... Oczywiście kwota ta w kolejnych semestrach rośnie;]
I tak jak na początku można było płacić co miesiąc tę ratę w wys. 510,- to już w drugim semestrze trzeba było płacić za dwa miesiące z góry;/
Wykłady heh, żenująco nudne, strata czasu, wykładowcy jakby zmuszeni pod groźbą tortur tam siedzieli... Szkoda słów.
Co się tyczy zajęć no cóż, w pierwszym semestrze zajęcia z biologii z genetyką prawie w 70% pokrywały się treścią z zajęciami z histologii;/
Po pakiet startowy trzeba było się stawiać kilkakrotnie bo albo 'nie teraz, bo panie nie mają na to czasu', albo 'dana grupa miała inny termin na odebranie pakietów' (który to termin nawiasem mówiąc kolidował z terminem zajęć na uczelni;/)...
Zajęcia odbywały się głównie w jakimś pobliskim gimnazjum i tylko na 2 rodzaje zajęć trzeba było biegać w trakcie przerw do budynku C... A potem z powrotem...
Odwoływanie wykładów i zajęć na ostatnią chwilę to była już rutyna.
Osoby pracujące i uczęszczające na te studia w trybie zaocznym niejednokrotnie musiały kombinować bo często zajęcia lub wykłady były przesuwane na piątki.
A co do sprzętu to oczywiście wszystko spod produkcji firmy pewnego dr wykładającego na tej uczelni.
Nie wspominając o jakiejkolwiek uprzejmości z Ich strony.
Ja osobiście zrezygnowałam z tych studiów, rozczarowały mnie...
Napisałam podanie o skreślenie mnie z listy studentów, nie starałam się nawet zaliczyć pierwszego semestru.
Minęło pół roku i dostałam pismo iż muszę uregulować opłaty względem uczelni na prawie 4 tys. złotych... Ponieważ skreślono mnie rzekomo w drugim semestrze (kiedy nawet nie zaliczyłam pierwszego i był to powód podany przez uczelnię na pismie, które odesłano mi po prośbie o skreślenie) i muszę teraz zapłacić za cały drugi semestr, przerwę letnią i inne pierdoły...
W terminie 5 dni inaczej sprawa zostanie skierowana do sądu.
Nie wiem czy ktoś miał podobne doświadczenia z tą uczelnią, ale przynajmniej dla mnie nie było to nic miłego do wspominania.
Przestrzegam was dziewczyny, zanim się na cokolwiek zdecydujecie poczytajcie sobie opinie... Ja wierzyłam ślepo w zapewnienia z ulotki, dni otwartych i innych wszystkich rzeczy na pokaz aby zwabić następne źródła pieniędzy dla uczelni.

Pozdrawiam...

Edytowane przez amer3003
Czas edycji: 2009-10-19 o 13:11
amer3003 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 16:45   #56
aleksandra_1990
Przyczajenie

Co do SWSM ...wsumie sama nie moge na razie za duzo powiedziec bo sa to moje pierwsze tygodnie na tej uczelni ..ale jak przeczytalam te opinie wyzej to sie troszke zmartwilam :p i napisalam do dziewczyn z dziennych i otrzymalam pozytywna opinie na temat tej uczelni ...inne osoby tez sie kontaktowaly z studentakmi z dziennych i tez nie narzekaly ..podobno najbardziej narzekaja osoby z zaocznych p
aleksandra_1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 17:25   #57
Laaureen
Raczkowanie

Thumbs down Dot.: UCIEKAC Z SWSM!!! (?)

Ja sie podpisuje pod powyzszymi wypowiedziami. Jestem na stacjonarnych, ale juz nie dlugo bo w poniedzialek skladam rezygnacje. SWSM to zalosny poziom!! Z reszta nie ma co za wiele pisac bo wszytko jest zawarte w postach powyzej. Zaluje tylko, ze dalam sie namowic i wywalilam pieniadze w bloto. Na szczescie mam czas do konca mieisaca na wypisanie sie zeby nie placic kolejnej raty. Nie wiem komu sie tam moze podobac i jak ta uczelnie mozna chwalic?! Juz wczesniej studiowalam i wiem jak to wszystko powinno wygladac i na pewno nie tak jak na SWSM! Po skonczonym licencjacie zero fachu w reku i zadnych szans na prace. Lepiej isc na studium na 2 lata a te 15 tys zamiast na zalosne SWSM to na kursy przeznaczyc. Potem jest mozliwosc zrobienia licencjata w przeciagu 2 semestrow. Ja tak wlasnie mam zamiar zrobic i zycze wam zebyscie sie szybko obudzily i nie marnowaly czasu i pieniedzy...

Ps Od wielu osob slyszalam, ze na GWSH jest dokladnie tak samo...
Laaureen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 13:48   #58
sweetieSS
Zakorzenienie

Szkoda gadac, z tego wynika ze po prostu jeszcze nie otworzyli poważnej, spełniajacej minimalne wymagania uczelni , gdzie NAUCZALIBY kosmetologii. Jesli ktos chwali swsm to albo zwyczajnie chce sam tytul bez posiadania umiejetnosci albo sie jeszcze na nich nie poznal, ja przez jakies 3 miesiace tez bylam zadowolona, pozniej sie przekonalam. Ciekawe czy w przyszlym roku wynajma chociaz kolejne sale na pracownie czy bedzie moze po 5 osob przy jednym stanowisku,juz teraz wyklady sa prowadzone w innym budynku,a my mamy tak łazic z tymi torbiszczami, w zime, po calych katowicach...
Stary 2010-01-06, 19:27   #59
Sensualite
Raczkowanie

"Szkoda gadac, z tego wynika ze po prostu jeszcze nie otworzyli poważnej, spełniajacej minimalne wymagania uczelni , gdzie NAUCZALIBY kosmetologii"
Akademia medyczna Ci pozostaje

Ja jestem studentką II roku kosmetologii dziennej na GWSH i jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie GWSH.
Kosmetologia posiada wraz z Fizjoterapią odrębny od reszty budynek, w którym odbywają się przedmioty specjalistyczne
Pracownie są wyposażone w bardzo dobry sprzęt a także w dobre kosmetyki z których możemy korzystać do woli, nie mamy ograniczeń np. jak na SWSM gdzie na 30 osób jak tu ktoś powiedział jest 10 wacików. Ile potrzebujesz do wykonania zabiegu tyle masz w końcu liczą się zdobywane umiejętności. Jeśli instruktorka uzna, że dany zabieg grupa potrafi sprawnie i prawidłowo wykonać przechodzimy dalej, nie ma pośpiechu ani opóźnień. Wszystkie interesujące nas zagadnienia są wyjaśniane przez instruktorkę.
Kadra jest znakomita, wykładowcy dojeżdżają z różnych akademii medycznych a to z Krakowa a to z Zabrza np. dr. Marek Pawlicki - najlepszy onkolog w kraju który wykłada u nas onkologię skóry. Wykładowcy mają do nas szacunek, mówią, że jesteśmy przyszłością, chcą przekazać nam jak najwięcej potrzebnych w naszym fachu i nie tylko informacji.
Uczelnia organizuje również dodatkowe szkolenia dla studentek kosmetologii np. Farmona, Pedix, Depileve itp.
Wszystkie budynki uczelni są nowoczesne, bardzo przestronne, czyste i zadbane.
Ja jestem naprawdę pod wrażeniem
Jedyny minus to panie z dziekanatu i biura praktyk ale to już osobna historia.
Sensualite jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 08:15   #60
SWSM
Przyczajenie

Dziękujemy za wszystkie opinie - zarówno pozytywne, jak i negatywne. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania na temat studiowania kosmetologii w SWSM, to serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam,
Natalia Dołżycka
Śląska Wyższa Szkoła Medyczna
SWSM jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości