Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-27, 13:48   #1
natunia256
Przyczajenie

Czy farbować rozjaśnione włosy?? WAŻNE

Witajcie mam pytanie bardzo dla mnie ważne- mój naturalny kolor włosów to miodowy blond ale półtora roku temu zafarbowałam na biemny brąz, pożniej ściągałam kolor i miałam kilkakrotnie rozjaśniane włosy przez fryzjerke. Kolor rozjaśnionych włosów jest trochę jaśniejszy od moich naturalnych, mam teraz jakieś 5cm odrosty i znów bardzo chciałabym się przefarbować na ciemny brąz bardzo fajnie wyglądałam w takim kolorze i chce do niego wrócić a poza tym mój narzeczony nalega. Czy nie zrobią mi się na głowie plamy po farbowaniu?? czy rozjaśniane włosy nie będą jaśniejsze niż odrosty?? Dodam,że do farbowania używam już sprawdzonej na sobie bardzo dobrze kryjącej farby kupowanej w niemieckich drogeriach. prosze o pomoc
natunia256 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 08:03   #2
arzdąc
Raczkowanie

GG do arzdąc
Dot.: Czy farbować rozjaśnione włosy?? WAŻNE

Czesc
Istnieje taka mozliwosc ze powstana plamy ale to nie powod do zmartwienia bo mozna odczekac troszke i pokryc włosy jeszcze raz farba wtedy kolor sie wyrowna.Ja czesto zmieniam kolor z jasnych na ciemne i na odwrot i fakt ze za pierwszym razem na rozjasnionych kolor wychodzi nie rowno ale nie wyglada to najgorzej za drugim razem juz jest super
Powodzenia
arzdąc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:36   #3
Hannnka
Raczkowanie

mam jasno brązowe włosy...chciałabym soiągnąć taki efekt koloru jak arzdąc na avatarze... wybrac sie do fryzjera czy sama zrobic?? zeby mi nie wyszedł żółty kolor?
Stary 2008-05-30, 06:34   #4
arzdąc
Raczkowanie

GG do arzdąc

Cytat:
Napisane przez Hannnka Pokaż wiadomość
mam jasno brązowe włosy...chciałabym soiągnąć taki efekt koloru jak arzdąc na avatarze... wybrac sie do fryzjera czy sama zrobic?? zeby mi nie wyszedł żółty kolor?
Żeby rozjasnic brazowe włosy musisz uzyc rozjasniacza a aby uniknac zołtego efektu najlepszym sposobem jest polozenie odpowiedniego odcienia blond farby na uprzednio rozjasnione włoski.
Drugim sposobem unikniecia zółtka jest zastosowanie na rozjasnione wosy(rozjasniaczem)płukan ki która nada włosom chłodniejszy odcien (np:srebrzyk,flor illum lub delia czy celia )
Jesli jednak pojdziesz do fryzjera najlepiej wez ze soba zdjecie z kolorem jaki chcesz uzyskac wtedy nie bedzie nieporozumien
Stary 2008-05-30, 18:29   #5
Hannnka
Raczkowanie

a nie wiecie ile moze kosztowac taka wizyta z farbowaniem itp?? ahaa i czy jak mi sie znudzi blond to nie bede miała problemu zeby znowu ie na brąz przefarboiwac??
Stary 2008-05-30, 21:18   #6
arzdąc
Raczkowanie

GG do arzdąc

Cytat:
Napisane przez Hannnka Pokaż wiadomość
a nie wiecie ile moze kosztowac taka wizyta z farbowaniem itp?? ahaa i czy jak mi sie znudzi blond to nie bede miała problemu zeby znowu ie na brąz przefarboiwac??
Ja farbuje włoski sama wiec nie wiem ile moze kosztowac -moze okolo 100 zł . Z przefarbowaniem wlosow na ciemno nie ma zadnego problemu za pierwszym razem kolor moze wyjsc nie rowno ale za drugim wlosy zostana dakladnie ufarbowane.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości