Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-27, 16:11   #1
oktavvia
Raczkowanie

Talking

Mikołów, Tychy - dobry fryzjer? :)

Witam wszystkie wizażanki!
Otóż mam takie pytanie, czy któraś z Pań zna jakiegoś dobrego fryzjera zwłaszcza na terenie Mikołowa? Chodzi mi przede wszystkim o koloryzację (czerwone pasemka). Mam długie, czarne (farbowane włosy) i wolałabym by zajął sie nimi specjalista Z góry piękne dzięki.
oktavvia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 17:54   #2
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw
Dot.: Mikołów, Tychy - dobry fryzjer? :)

Mikołow hmm a to nie jest wies ? Bo to chyba wies a na wsi za duzo fryzjerow nie ma
a w tychach byl polecany taki pan zapomniałam nazwiska.Poszukaj w dobry fryzjer

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 23:01   #3
Zuzanna_K.
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Mikołow hmm a to nie jest wies ? Bo to chyba wies a na wsi za duzo fryzjerow nie ma
a w tychach byl polecany taki pan zapomniałam nazwiska.Poszukaj w dobry fryzjer
WweronikaWw ! Polecam powtórkę z geografii albo chociaż korzystanie z wikipedii. Mikołów jest miastem powiatowym, a prawa miejskie ma od XVI wieku !!!
Co do fryzjera, to jest sporo salonów, ale wszystko zależy od tego, jakimi zasobami finansowymi się dysponuje.
Zuzanna_K. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 10:31   #4
cala-w-trawie
Raczkowanie

GG do cala-w-trawie

Na tej "wsi" jest nawet sporo fryzjerów. Byłam w jednym salonie za pierwszym razem byłam zadowolona niestety za drugim już nie. Pan zupełnie nie dobrał fryzury do mojego kształtu twarzy i wyglądałam jak 5 letnia dziewczynka. Niestety nie pamiętam jak salon się nazywa ale jest niedaleko kościoła św Wojciecha.
Dziewczyny z Mikołowa odezwijcie się !

cala-w-trawie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 10:58   #5
binunia088
Przyczajenie

Podobno w Ambasadzie Urody fajnie robia włoski. Ale z własnego doświadczenia to nie wiem. Bylam raz w ewolution i z calego serca nie polecam. Za zafarbowanie odrostu na blond podkreślam ODROSTU zapłacilam 260zl babka zachowywala sie tak chocby pierwszy raz miala grzebien i farbe w rence. masakra
binunia088 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 18:04   #6
oktavvia
Raczkowanie

Z uwagi na fakt, iż nie udzielono mi żadnej konkretnej odpowiedzi, poszłam WÓWCZAS na chybił trafił do salonu Evolution. To był mój wieki błąd!!!!

Zabuliłam 200 zl za przycięcie koncówek i zafarbowanie odrostów!!!

Nadal proszę o namiary na dobrych fryzjerów!

Kiedyś chodziłam do salonu Trendy (w Auchan) do pani Wioli, ale salon zamknęli a po Pani Wioli słuch zaginał
To była jedyna osoba, która potrafiła zdziałać cuda z moimi włosami!
Może ktoś wie, gdzie ona teraz pracuje?
Stary 2009-11-20, 07:07   #7
binunia088
Przyczajenie

Oj ja wiem co czujesz po wizycie w evolition w mikołowie:/ mialam to samo! Bardzo polecam Ambasade Urody i pania Sylwie. Za odrosty i obcięcie płace góra 120 zl. A efekt cudowny Raz bylam w Evolution w Łaziskach Górnych i polecam również. Cene da sie przeżyć a efekt też powalający. A co do dobrych fryzjerów to wiem, że w Katowicach jest jeden taki fryzjer co czesze do Tańca z Gwiazdami. I podobno robi zaj....cie włosy Tylko że wizyta kosztuje 200zl. Ale on dobiera i kolor i obcięcie do twojego stylu ubierania i do osobowości. Nazywa sie jakoś na K... ale nie umiem przypomnieć sobie nazwiska. Pozdrawiam
binunia088 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 16:14   #8
oktavvia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez binunia088 Pokaż wiadomość
Oj ja wiem co czujesz po wizycie w evolition w mikołowie:/ mialam to samo! Bardzo polecam Ambasade Urody i pania Sylwie. Za odrosty i obcięcie płace góra 120 zl. A efekt cudowny Raz bylam w Evolution w Łaziskach Górnych i polecam również. Cene da sie przeżyć a efekt też powalający. A co do dobrych fryzjerów to wiem, że w Katowicach jest jeden taki fryzjer co czesze do Tańca z Gwiazdami. I podobno robi zaj....cie włosy Tylko że wizyta kosztuje 200zl. Ale on dobiera i kolor i obcięcie do twojego stylu ubierania i do osobowości. Nazywa sie jakoś na K... ale nie umiem przypomnieć sobie nazwiska. Pozdrawiam
W związku z tym muszę namierzyć tego specjalistę z Katowic!
Niebawem widzę się z moim lubym po dłuższej przerwie i muszę się zrobić na bóstwo!
Evolution będę już odradzać każdemu. A co do ambasady urody, raz chciałam tam zafarbować włoski, ale fryzjerki wówczas nie było ;/ i babeczki kazały mi czekać :/ (w efekcie już tam nie poszłam)
Stary 2009-12-20, 10:22   #9
limonka1983
Zakorzenienie

GG do limonka1983

Ja polecam Asię z salonu Kubisty na Rynku. Obcina dokładnie tak, jak jej powiedzie, z tym, że czasem zdarzy jej się trochę za krótko Jednak jeśli chodzi o sam kształt fryzury, nigdy nie zaliczyła u mnie wpadki
Stary 2010-05-13, 07:50   #10
justaa
Rozeznanie

hm wieś? - zostawie to bez komentarza bo widać, że albo złośliwość albo google gryzą.

A tak nawiasem to mam swoją fryzjerkę która obcina tanio 20 zł z myciem w swoim małym saloniku Jestem zadowolona Układa tez włosy, farbuje i przedłuża a to wszystko w niskiej cenie!
Stary 2010-05-13, 08:01   #11
limonka1983
Zakorzenienie

GG do limonka1983

Cytat:
Napisane przez justaa Pokaż wiadomość
hm wieś? - zostawie to bez komentarza bo widać, że albo złośliwość albo google gryzą.

A tak nawiasem to mam swoją fryzjerkę która obcina tanio 20 zł z myciem w swoim małym saloniku Jestem zadowolona Układa tez włosy, farbuje i przedłuża a to wszystko w niskiej cenie!
A gdzie jest ten salonik? I jak sie zwie?
Stary 2010-05-14, 14:52   #12
justaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
A gdzie jest ten salonik? I jak sie zwie?

Nie pamiętam jak się ta ulica nazywa jade na pamięć. Ale fryzjerka to Bożena ma swój malutki salonik w domu (osobne pomieszczenie i wejście). Na pw moge podać Ci numer.
Stary 2010-05-14, 14:58   #13
limonka1983
Zakorzenienie

GG do limonka1983

Cytat:
Napisane przez justaa Pokaż wiadomość
Nie pamiętam jak się ta ulica nazywa jade na pamięć. Ale fryzjerka to Bożena ma swój malutki salonik w domu (osobne pomieszczenie i wejście). Na pw moge podać Ci numer.
Ok I jak będziesz następnym razem, mogłabyś spojrzeć na ulicę?
Stary 2010-08-23, 11:30   #14
tricomi
Zakorzenienie

Czy zna ktoś salon Intenso? szukam nowego miejsca, bo ostatnio jestem zawiedziona moją fryzjerką, a słyszałam, że jest tam niedrogo i mają dobrą obsługę. Czy ktoś tam może był i może się wypowiedzieć?
tricomi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 17:59   #15
oktavvia
Raczkowanie

Czy ktoś wie gdzie aktualnie pracuje Pani Wiola z byłego salonu fryzjerskiego Trendy w Mikołowie (pasaż Auchan)? Zawsze miala awangardową, krótką fryzurkę. Byłam już u wielu fryzjerek, ale to co ona była w stanie zrobić z moimi włosami... nie było osoby, która by się nimi nie zachwycała.
Bardzo proszę o jakiekolwiek namiary na tą Panią! Ogromnie mi na tym zależy!!!
Stary 2011-05-06, 22:05   #16
backgroup
Przyczajenie

Przez przypadek trafiłam do salonu pod nazwą Atelier Fryzury i Urody Loreal w Mikołowie tuż obok dworca. Trzeba przyznać że znakomicie urządzony elegancki salon. Jestem zachwycona obsługa i efektem zmiany koloru.
Wczesniej jeżdziłam do Katowic, teraz już nie musze, polecam. Nareszcie w Mikołowie mamy salon z prawdziwego zdarzenia
Ważna sprawa zapłaciłam o 40 zł mniej niz w katowicach
backgroup jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 13:59   #17
olga0409
Przyczajenie

dziekuje za polecenie Fryzjera w mikołowie! Całkowicie przez przypadek znalazłam sie na tym forum i po raz pierwszy postanowiłam zaryzykowac i sprawdzić jego wiarygodność. Od 2ch lat mieszkam w mikolowie i juz miałam dość jezdzenia do zakorkowanych katowic.
Postanowiłam wiec sprawdzić osobiście-salon jest niezwykle wyszukany, z dobra kawa, wysoką jakoscia sprzetu, aranzacja ktora na pewno w pewnych kwestiach skopiuje u siebie no i oczywiscie moimi ulubionymi "najlpszymi: kosmetykami l'oreal profes.
Ponad to wszytko jednak wyszedł rewelacyjny fryzjer (o imieniu bartek) ktory namowił mnie(z super efektem) na bezamoniakowa nowa farbe inoa oraz lekka zmiane kształtu fryzury- w sumie wszystko wyszlo rewelacyjnie a ja nie tylko znalazłam blisko super salon ale takze uwierzyłam w forum.... polecam szczerze ps. maja tez prostowanie włosów naturalna keratyną GLOBAL KERATIN na ktora postanowiłam ze skusze sie next time!
olga0409 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 21:39   #18
maria s
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Mikołów, Tychy - dobry fryzjer? :)

olga0409 nie zgadzam sie z tobą, oczywiście każdy ma swoje zdanie ja osobiście jestem NIE zadowolona z farbowania włosów w Atelier u pana Bartka, ten pan robi wszystko po swojemu, wyraźnie mu wskazałam kolor który chce, wyszedł ..... no cóż pan ten stwierdził ze tak ma być i tak miało wyjść, od początku byłam nie zadowolona, ale to nic włosy można zafarbować jeszcze raz natomiast odniosłam wrażenie ze pan sie mną w ogóle nie zajmuje zrobił mnie na odwal sie, byłam wcześniej przekonana ze to fachowiec z powołania widząc jak tarkuje swoją poprzednią klientkę był sympatyczny, miły, grzeczny, czekałam 20 min wiec obserwowałam, myślałam ze mnie tez tak potraktuje ... myliłam sie, no nic nie poradzę, było minęło, ale jest mi troszkę przykro, jeśli chodzi o salon to faktycznie bardzo ładny, kawa pyszna , ale nie na tym to polega wole iść do innego salonu może nie będzie taki ekskluziw ale wyjdę zadowolona ,skorzystałam tez z kosmetyczki, tylko brwi i wszystko ok wiec polecam jeśli dobrze pamiętam panią Justynę.
maria s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 13:36   #19
backgroup
Przyczajenie

A ja nie zgodze się z Marią S., W salonie byłam juz trzeci raz i muszę wziąć Bartka w obronę , gdyz profesjonalnie mi doradził rodzaj fryzury i zarówno z farbowania jak i cięcia jest bardzo zadowolona. Były u niego juz dwie moje znajome i także sa zachwycone.kla ski:
Stary 2011-11-25, 07:33   #20
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Napisane przez backgroup Pokaż wiadomość
Przez przypadek trafiłam do salonu pod nazwą Atelier Fryzury i Urody Loreal w Mikołowie tuż obok dworca. Trzeba przyznać że znakomicie urządzony elegancki salon. Jestem zachwycona obsługa i efektem zmiany koloru.
Wczesniej jeżdziłam do Katowic, teraz już nie musze, polecam. Nareszcie w Mikołowie mamy salon z prawdziwego zdarzenia
Ważna sprawa zapłaciłam o 40 zł mniej niz w katowicach
Orientujesz się moze ile kosztuje koloryzacja wraz z podcięciem końcówek?
Do tego Atelier przeniósł się fryzjer do którego zawsze chodziłam w Orzeszu ale obawiam się drożyzny.

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 11:01   #21
backgroup
Przyczajenie

Dokładnej ceny ci nie podam, ale ja płaciłam za farbę i cięcie włosów do ramion 160zł. Najlepiej zadzwoń, nr (32) 784-23-06, z nimi mozna się dogadać.
Stary 2011-11-28, 06:13   #22
Susanna
Zakorzenienie

backgroup dzięki, to już mam porównanie. Tu gdzie teraz chodzę płace 90 zł za farbę z podcięciem włosów (włosy do łopatek) + modelowanie.

M&M

Staś

Stary 2012-11-21, 07:49   #23
ewca85
Przyczajenie

Może macie jakieś nowe doświadczenia odnośnie Atelier w Mikołowie?
Podobno zmieniła się załoga.

Szukam dobrego fryzjera - najlepiej w Mikołowie
ewca85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 17:46   #24
backgroup
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Mikołów, Tychy - dobry fryzjer? :)

Ja znam bo od dłuższego czasu uczęszczam. Ekipa jest super, zarówno Pani Jola jak i Paweł, koloryzacje zrobili mi świetną(byłam u jednego i drugiego)
Moge polecić w 100%. Wiem że sa dwa salony o nazwie Atelier w Mikołowie, ja mówię o tym przy dworcu
Stary 2012-11-26, 08:20   #25
bura suka
Przyczajenie

niestety, moje doświadczenie z tym salonem wspominam kiepsko.
gdy widzę, że fryzjer(ka) do obcinania kręconych włosów zabiera się od ich prostowania to mi ręce opadają. efekt końcowy okazał się jeszcze gorszy. może właściciel miał ambicje stworzyć profesjonalny, luksusowy (?) salon niestety skończyło się na osiedlowej estetyce i nie lepszych umiejętnościach.
bura suka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 10:26   #26
Susanna
Zakorzenienie

Paweł wcześniej pracował w Awangardzie w Orzeszu - moim zdaniem to świetny fryzjer, chyba najlepszy u jakiego byłam. W Atelier nigdy nie byłam bo podobno jest tam drogo.

M&M

Staś

Stary 2012-11-29, 07:18   #27
backgroup
Przyczajenie

Moim zdaniem drogo to tam nie jest gdyż za obcięcie zapłaciłam 40zł - a w Auchan zapłacisz ponad 50zł
Ja z usług w Atelier jestem bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez bura suka Pokaż wiadomość
niestety, moje doświadczenie z tym salonem wspominam kiepsko.
gdy widzę, że fryzjer(ka) do obcinania kręconych włosów zabiera się od ich prostowania to mi ręce opadają. efekt końcowy okazał się jeszcze gorszy. może właściciel miał ambicje stworzyć profesjonalny, luksusowy (?) salon niestety skończyło się na osiedlowej estetyce i nie lepszych umiejętnościach.

Z tego co wiem to kręcone włosy trzeba wyprostować aby obciąć równo, chyba że chcesz wyglądać jak baran
Stary 2012-11-29, 13:13   #28
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez backgroup Pokaż wiadomość
Moim zdaniem drogo to tam nie jest gdyż za obcięcie zapłaciłam 40zł - a w Auchan zapłacisz ponad 50zł
I piszesz o tym Atelier na dworcu, tak?
Jak tyle to faktycznie można się "szarpnąć"

M&M

Staś

Stary 2012-12-01, 08:53   #29
backgroup
Przyczajenie

dokladnie tak, ceny sa naprawdę ok
Stary 2013-01-07, 13:11   #30
KaKa2061
Raczkowanie

A ja z całego serca mogę polecić pana Stefana Ma swój salonik w Łaziskach Górnych, a dokładniej w dzielnicy Łaziska Dolne na ulicy Szkolnej 11a. Jak ktoś chce mogę podać numer tel.. Ja wybrałam się z polecenia siostry i to był genialny wybór. Za obcięcie z myciem i układaniem płacę 50zł.

12.11.2016r.
KaKa2061 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości