Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-06-10, 09:10   #1321
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość

marzy mi sie final Holandia - Niemcy, na razie ładnie sie spisują
ale nie znam sie na drabinkach wiec nie wiem ja te pary potem sa dobierane
każdy, byle nie Niemcy

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-06-10, 09:21   #1322
_Adelajda_
Rozeznanie

nie martw sie Paulinka
z emerytem na bramce to oni szans nie mają

no ale pomarzymi mi wolno
Stary 2008-06-10, 09:25   #1323
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość
nie martw sie Paulinka
z emerytem na bramce to oni szans nie mają

no ale pomarzymi mi wolno

;-)

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-06-10, 10:24   #1324
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

Doszła przesyłka z miniaturą For Her Rodriguez EDT z Krakowa. Oby tak dalej i może otrzymam resztę przesyłek.
Nic na 100% nie wiadomo co z tym strajkiem, docierają sprzeczne informacje.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2008-06-10, 10:31   #1325
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Favkes, Aragonte, Aggie - ostatecznie postanowiłam, że w środę (czyli jutro) o godzinie 16.40 zawitam na Dworzec Centralny i będę do Waszej absolutnej dyspozycji do czwartku rana.
Co przywieźć?
Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
;-)
No dobra
To o której i gdzie posłać szofera ? Bo rozumiem, że będziecie sobie chciały pogadać Jak dam radę to i ja dotrę, ale nie obiecuję.

Ja bym chciała poznać L'eau du Trois, Cardinala i Calamusa
Favkes jest offline  
Stary 2008-06-10, 10:32   #1326
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Blue - a mnie przykro ze nie moge ci wyslac odlewki ...
W Lodzi strajk SRAJK more like it

http://img440.imageshack.us/img440/8...1418549va0.jpg
A tu ciekawy artykul z wyborczej .... http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos..._kasa_PiS.html

Nat

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline  
Stary 2008-06-10, 10:32   #1327
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Doszła przesyłka z miniaturą For Her Rodriguez EDT z Krakowa. Oby tak dalej i może otrzymam resztę przesyłek.
Nic na 100% nie wiadomo co z tym strajkiem, docierają sprzeczne informacje.
Dlaczego ja nie dostaję moich przesyłek?

Nat przeczytałam artykuł i wyglądam tak ---> i tak -->

irkax jest offline  
Stary 2008-06-10, 10:35   #1328
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Warszawianki, to gdzie sie umawiamy na spotkanie z Sabbath? Standardowo w Złotych Tarasach? Ja biorę aparat i będę pstrykac fotki, nikt mi się nie wywinie

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2008-06-10, 10:35   #1329
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Favkes, Aragonte, Aggie - ostatecznie postanowiłam, że w środę (czyli jutro) o godzinie 16.40 zawitam na Dworzec Centralny i będę do Waszej absolutnej dyspozycji do czwartku rana.
Co przywieźć?
Siebie przywieźć, Droga Aspazjo
A czy Szanowne Panie zechciałyby mnie na chwilę przygarnąć do Szacownego grona...? Jakoś tak zazwyczaj o tej porze błąkam się po Centralnym....
Stary 2008-06-10, 10:50   #1330
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Warszawianki, to gdzie sie umawiamy na spotkanie z Sabbath? Standardowo w Złotych Tarasach? Ja biorę aparat i będę pstrykac fotki, nikt mi się nie wywinie
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Siebie przywieźć, Droga Aspazjo
A czy Szanowne Panie zechciałyby mnie na chwilę przygarnąć do Szacownego grona...? Jakoś tak zazwyczaj o tej porze błąkam się po Centralnym....
Żaluję ale ja pewnie nie dam rady się przyczłapić.
Wczoraj miałam i dziś mam nadal taki młyn w pracy, ze nie wiem, gdzie ręka, gdzie ręka .... normlanie. Namacalnym dowodem na to jest fakt, że dziś przyszłam do pracyw pidżamie i zauwazyłam to dopiero w tej chwili

Ale ambrowym Lutkiem się nie zapomniałam uchlapać

Dlatego też przyślę transport po Sabbath - który porwie ja do mnie do domu i ( Sabbaciku nie będziesz protestować prawda? ) ..... niech się dzieeeejeeee cooo chceeee, lalalala ....
Favkes jest offline  
Stary 2008-06-10, 10:56   #1331
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Jakoś tak zazwyczaj o tej porze błąkam się po Centralnym....
Tak służbowo czy prywatnie...?
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
dziś przyszłam do pracyw pidżamie i zauwazyłam to dopiero w tej chwili
Ha ha ha myślałam, że to ja jestem roztargniona, ale widzę, że jednak nie

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2008-06-10, 11:03   #1332
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Tak służbowo czy prywatnie...?
Stary 2008-06-10, 11:18   #1333
agnyska81
Zakorzenienie

Cytat:
że dziś przyszłam do pracyw pidżamie i zauwazyłam to dopiero w tej chwili
Ale że jak? W takiej normalnej piżamowej piżamie? Mi to sie tylko takie rzeczy po nocach śnią. Może spróbuj nago spać, wtedy szybciej poczujesz, że ubrać do pracy by się trzeba było

Też rano miałam ciuszkową przygodę. Wsiadam do autobusu, siadam na wolnym miejscu i ... czuję się jakoś dziwnie A to tapicerowane siedzenie było całe nasiąknięte (mam nadzieję) wodą. Na moich szarych spodniach, na całej powierzchni tyłka mokra plama. Nieee, wcale tego nie było widać Usiłowałam przemykać dyskretnie, ale i tak się patrzeli

Kochane, mam nadzieję, że Sabbath wzięła z domu torbę z uściskami i uśmiechami od Ślązaczek dla Warszawianek

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline  
Stary 2008-06-10, 11:30   #1334
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Ale że jak? W takiej normalnej piżamowej piżamie? Mi to sie tylko takie rzeczy po nocach śnią. Może spróbuj nago spać, wtedy szybciej poczujesz, że ubrać do pracy by się trzeba było

Śpię w kompleciku - bluzeczka na ramiączka i szorty.
A dziś rano najzwyczajniej zapomniałam ściagnąć szorty i założyć majtki - tylko naciągnęłam na te żółte szorciaki klasycznie spodnie - BIAŁE zresztą
Oczywiście szorty prześwitują

A dziś akurat muszę pobiegać po biurze - ba mam młyn pod tytułem - przekształcamy mieszkania .... i ...no obciach jest no
Favkes jest offline  
Stary 2008-06-10, 11:34   #1335
yoona
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Jestem chyba jedyną osobą, której całe to Euro nic a nic nie kręci. Nie oglądam meczy, nie wiem kto z kim kiedy gra, jest mi to kompletnie obojętne. Nie oglądałam nawet Polska-Niemcy, a wynik poznałam wczoraj rano z radia. Co ja poradzę, że piłka nożna ani mnie grzębi, ani zieje (jak mawiała Chmielewska)...

nie jestes jedyna. jak slysze Euro to mi sie unosi. a slysze czesto bo moj facet to fanatyk niestety...
Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
mogę kogoś zbanować, będzie pod kolor.
albo od razu wszystkich - pełnia pomarańczowego szczęścia

poziom mojej wiedzy na jutrzejsze kolokwium jest... cholernie niski (użyłabym innego słowa na "ch", ale tu nie wolno), a muszę jeszcze dokończyć pracę na zaliczenie na jutro... niestety, obawiam się, że nie położę się dzisiaj spać...
idę sobie...
dóóóóół
kurka, ja na jutrzeejsze koło sie jeszcze uczyc nie zaczelam, a do pracy mam na 18, nie wiem kiedy sie poucze. o egzaminach nie mowie, nie chca mi w pracy dac wolnego na sesje, i naprawde nie mam ani jednego dnia na nauke;(

Blogowy świat

yoona jest offline  
Stary 2008-06-10, 11:42   #1336
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
nie jestes jedyna. jak slysze Euro to mi sie unosi. a slysze czesto bo moj facet to fanatyk niestety...
Yoono, Mendosito - przyłączam się do klubu też mi to całe Euro zwisa i powiewa szerokim wachlarzem, że się tak wyrażę
Stary 2008-06-10, 11:44   #1337
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Po drugie - bardzo mi przykro ale muszę zadać to pytanie Dlaczego wolałabyś nie zmieniać tego, że dany temat jest skończony? Czy jest albo na tyle kontrowersyjny, że samo czytanie wymiany postów stanowi dla kogoś ból albo czy rozmowa ta kogoś krzywdzi? Albo czy rzeczywiście w Scent Barze nie ma na taką rozmowę miejsca i osoby chcące się wypowiedzieć powinny udać się na Plotkowe? A może to kolejny z tematów na zakazaną listę do wpisania do pierwszego posta? Przecież rozmowa jest bardzo kulturalna i bynajmniej nie przypomina forum dyskusyjnego na Onecie czy komentarzy na WP W moim odczuciu interwencja moderatora nie jest uzasadniona.
Ustaliłyśmy, że Scent Bar to wątek plotkowy, a na większe i cięższe dyskusje miejsce jest albo na Kulturalnie, albo na Plotkowym, albo - na Intymnie. Nie każdy ma ochotę przebijać się przez dwie strony rozważań na temat religii czy aborcji (tym bardziej że dyskusje bywały gorące); żeby z nieśmiałym przepraszam zadać pytanie zupełnie nie na temat, zażartować, walnąć plotkę lub się poradzić. Sądziłam, że zostało to wyjaśnione i wszyscy to zaakceptowali. Scent Bar = lekki wątek do plotkowania.
Cytat:
Kilkakrotnie przewijanie się ze strony modek "uprzejmie proszę o zakończenie tematu " wbrew intencji raczej nie jest zbyt uprzejme i przyjemne (ok, przynajmniej nie w moim odczuciu - mówię teraz w swoim imieniu ). Dlatego najfajniej byłoby wiedzieć na czym się stoi
Wg mnie powinnaś była napisać w tej sprawie PW do Tulipanki - bo zwracanie jej uwagi, że to co robi nie jest zbyt uprzejme i przyjemne - też nie jest zbyt uprzejme i przyjemne - nawet jeśli jest okraszone uśmiechającymi się emotkami. Tyle ode mnie, jako Moda.

---

Co do mojego egzaminu - wstałam o ósmej tak nieprzytomna że nie wiedziałam jak się nazywam, stwierdziłam że to pierniczę i poszłam spać dalej ;]
Uciekam zaraz do miasta, muszę załatwić kartę EKUZ, kogo bym nie pytała na infolinii, podaje mi inną wersję CO jest do tej karty potrzebne. Dom wariatów

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-06-10, 11:45   #1338
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
kurka, ja na jutrzeejsze koło sie jeszcze uczyc nie zaczelam, a do pracy mam na 18, nie wiem kiedy sie poucze. o egzaminach nie mowie, nie chca mi w pracy dac wolnego na sesje, i naprawde nie mam ani jednego dnia na nauke;(
Mnie się nie chce zupełnie nic, od razu z rana wyjęłam notatki, uznałam to za połowę sukcesu, ale teraz leżą w zasięgu ręki i co? I nic!
Pulmonologia nie interesuje mnie wcale a wcale, kardiologia może odrobinę. Ostatni zjazd i kolejny raz będę się stresować, że znów się nie nauczyłam
Buszuje po Allegro. Przeglądam którzy sprzedawcy nie wystawili mi komentarzy, ostatnio zbyt wiele zamawiałam i pogubiłam się w tym, a kilku ich już było Wkurza mnie to strasznie.
Wczoraj wysłałam przypomnienie o komentarz za fiolki, które docierały do mnie w 2 przesyłkach bo zapomnieli o 4ml, wystawiłam pozytyw o czym informowałam w mailu, że rozumiem że mogło się przytrafić każdemu przeoczenie. Sprzedawca wczoraj odpisał ze dziękuje za przypomnienie o komentarzu i nic, nie wystawili. Nie kupię u nich już fiolek.

bluegirl jest offline  
Stary 2008-06-10, 11:50   #1339
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Wczoraj wysłałam przypomnienie o komentarz za fiolki, które docierały do mnie w 2 przesyłkach bo zapomnieli o 4ml, wystawiłam pozytyw o czym informowałam w mailu, że rozumiem że mogło się przytrafić każdemu przeoczenie. Sprzedawca wczoraj odpisał ze dziękuje za przypomnienie o komentarzu i nic, nie wystawili. Nie kupię u nich już fiolek.
Oo! Blu, u kogo kupowałaś? Miałam identyczną sytuację. Robiłam duże fiolkowe zakupy, ale nie dostałam całego zamówienia - po wysłaniu maila dosłali mi resztę fiolek, i od tego czasu cisza. Wysłałam przypomnienie o wystawieniu komentarzy i NIC

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-06-10, 12:03   #1340
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Oo! Blu, u kogo kupowałaś? Miałam identyczną sytuację. Robiłam duże fiolkowe zakupy, ale nie dostałam całego zamówienia - po wysłaniu maila dosłali mi resztę fiolek, i od tego czasu cisza. Wysłałam przypomnienie o wystawieniu komentarzy i NIC
ania-nails, myślę żę to nowe konto jakiegoś sprzedawcy. Wystawili dziś komentarze 2, ale oczywiście nie mnie.

bluegirl jest offline  
Stary 2008-06-10, 12:05   #1341
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
ania-nails, myślę żę to nowe konto jakiegoś sprzedawcy.
No to kochana, jedziemy na tym samym wozie ;)

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-06-10, 12:09   #1342
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Wg mnie powinnaś była napisać w tej sprawie PW do Tulipanki - bo zwracanie jej uwagi, że to co robi nie jest zbyt uprzejme i przyjemne - też nie jest zbyt uprzejme i przyjemne - nawet jeśli jest okraszone uśmiechającymi się emotkami. Tyle ode mnie, jako Moda.
Się wtrącę... Jeżeli moderator nas publicznie upomina i wytyka nam, że poruszamy "zakazany" temat to dlaczego my mamy moderatorowi zwracać uwagę na PW?? Są równi i równiejsi?

Ja czasami czuję się jak dziecko, nad którym wisi ręka i grozi palcem.

Powiedz Rachelo, czy na forum perfumy wybuchają awantury, czy dziewczyny plują na siebie, obrażają się wzajemnie? Czy zmuszone jesteście zamykać wątki, dawać bany? Czy kilka stron kulturalnej dyskusji komuś zaszkodzi?

Ja dzisiaj opuściłam 4 strony bo nie interesuję się piłką nożną i co? I nico Jutro ktoś inny opusci strony o aborcji...
tymena jest offline  
Stary 2008-06-10, 12:11   #1343
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
No to kochana, jedziemy na tym samym wozie
Przed chwilą wysłałam jeszcze jedno przypomnienie, nie wiem czy dla nich to taki problem wystawić komentarz. Podałam im nawet dni wystawienia komentarzy. Zobaczymy.
Wiem że już u mnie są skreśleni, nie jedyni mają fiolki na Allegro, a takie zachowanie mnie denerwuje, zwłaszcza że ja wywiązałam się z zapłaty, a u nich z wysyłką towaru były problemy. Teraz jeszcze nie można się doprosić komentarza.

bluegirl jest offline  
Stary 2008-06-10, 12:19   #1344
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Się wtrącę... Jeżeli moderator nas publicznie upomina i wytyka nam, że poruszamy "zakazany" temat to dlaczego my mamy moderatorowi zwracać uwagę na PW?? Są równi i równiejsi?

Ja czasami czuję się jak dziecko, nad którym wisi ręka i grozi palcem.

Powiedz Rachelo, czy na forum perfumy wybuchają awantury, czy dziewczyny plują na siebie, obrażają się wzajemnie? Czy zmuszone jesteście zamykać wątki, dawać bany? Czy kilka stron kulturalnej dyskusji komuś zaszkodzi?

Ja dzisiaj opuściłam 4 strony bo nie interesuję się piłką nożną i co? I nico Jutro ktoś inny opusci strony o aborcji...
Mam dokładnie takie samo wrazenie - jeśli tylko poruszamy temat, który nie podoba się Moderatorkom, słyszymy (choć jest to wyrazone w bardzo uprzejmej formie) "idźcie sobie stąd i rozmawiajcie gdzie indziej!". I tak jest od samego początku istnienia Scent Baru - czemu zresztą dałam wyraz tuż przed jego powstaniem.

I o ile staram się powstrzymywać od wyrażania swojej opinii na ten temat, sytuacja równiez i mnie się nie podoba. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, zachowujemy sie w sposób kulturalny a jeśli rozmowa schodzi czasem na dość kontrowersyjne tematy to cóż, nie da się całe zycie rozmawiac tylko o odcieniu szminki. Poza tym, pozwolę sobie dodać, ze ScentBar został założony właśnie w takim celu, abyśmy mogły porozmawiać na tematy niezwiązane z perfumami we własnym gronie, nie przenosząc sięz dyskusją na inne fora.

Jeśli chodzi o to, co wytłuściłam - też się tak czasem czuję, nawet dość często. I bardzo się tak czuć nie lubię. A co do zwracania Moderatorkom uwagi w formie PW - przepraszam, mamy tu ogólnodostępne forum, na którym można otwarcie wyrazić swoje zdanie, czy to jakieś stowarzyszenie "głuchy telefon"?
Stary 2008-06-10, 12:22   #1345
taka taka
Zakorzenienie

Cytat:

ja nie chcę zmieniać ustalonych zasad Scent Baru, ale podobnie jak Tymena uważam, że problem nie w trudnym temacie, ale w poziomie dyskutantów
przecież nie musimy się zgadzać w każdym temacie
ja mam poczucie, że dzięki kilku trudnym dyskusjom lepiej poznalam Dziewczyny z Perfum
wydaje mi się, że odłączenie Scent Baru od wątku zapachowego miało na celu właśnie bardziej rozległe tematycznie dyskusje

ale jeszcze raz powtarzam, moja wypowiedź, to nie jest głos chcący zmieniać zasady
zaufajmy tylko, że potrafimy kulturalnie rozmawiać

Cytat:
Napisane przez Tymena
Ja dzisiaj opuściłam 4 strony bo nie interesuję się piłką nożną i co? I nico
no wiesz, jak moglaś

edit
to nie jest z mojej strony dyskusja na temat moderowania
w temacie moderowania -Tulipanka kilka razy bardzo pięknie ucięła i zakończyła dyskusję, i zrobia to z wielką klasą
edytuję, żeby nie ciągnąć niepotrzebnie tematu

Edytowane przez taka taka
Czas edycji: 2008-06-10 o 12:45
taka taka jest offline  
Stary 2008-06-10, 12:28   #1346
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Cytat:
Niedawno kumpel kończący właśnie książkę, której akcja dzieje się w starożytnej Grecji przy okazji informowania mnie, że jedną ze scen oparł na moich niecnych poczynaniach oświadczył, że gdybym żyła w tamtych czasach to po prostu musiałabym być heterą. Tak sobie myślę, że to o wyjątkowe zalety umysłu mu chodziło...
Na pewno chodziło mu o twój zabójczy intelekt. Jak byłam mała, to tata(absolwent historii) czasem mi komplemencił, że jestem mądra właśnie jak Aspazja z Miletu - i jestem także pewna, że chodziło mu o zalety umysłu owej hetery

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-06-10, 12:30   #1347
rachela
Zakorzenienie

Hmmm, jakbym wsadziła kij w mrowisko. Ciekawe.
Cytat:

Hmm, o ile mnie pamięć nie myli, to Tulip nie wytykała, tylko prosiła o zakończenie tematu. Od takich rzeczy m.in. jest moderator. Natomiast uwagi co do moderowania - tak, uważam że lepiej jest zgłaszać na PW, z resztą jest to objęte w Regulaminie i kilkakrotnie była na ten temat dyskusja w Redakcyjnym.

Równi i równiejsi? Wg mnie Perfumy są moderowane bardzo lekko, atmosfera jest miła (bo wypowiadają się tutaj stale te same użytkowniczki, więc po prostu lepiej się znamy), ale widzę że zaraz dowiem się czegoś innego? Wg Ciebie nadużywamy "władzy" czy jak mam to pytanie rozumieć? Dla mnie jest normalne, że jeśli mod prosi o coś, to użytkownicy się do tego stosują. Jakoś na innych pod-forach jest to możliwe. Może jesteśmy za mało groźne?

Porównanie do dziecka, któremu grozi się palcem jest trochę dziwne. Ja tam nie czuję się, jakbym przebywała na forum z dziećmi, które trzeba pilnować i upominać.

Ok, może Tulipanka niepotrzebnie zwróciła raz jeszcze uwagę Angel, ale to chyba nic zdrożnego, każdemu się zdarza stracić cierpliwość, kiedy powtarza coś kilkakrotnie.
Ja chyba nie mam nic więcej do dodania, nie czuję potrzeby ani siły odpowiadać na kolejne pytania czy zarzuty, bo tak to zaczyna wyglądać. Napisałam jasno i stanowczo, co o tym sądzę i na tym zakończę.

W razie czego, jest punkt dziesiąty Regulaminu; może to zakończy Wasze problemy. Piszę to bez złośliwości, po prostu ten temat pojawia się nie po raz pierwszy, więc nie dziwcie się że zaczyna mnie męczyć i trochę nużyć.

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-06-10, 12:36   #1348
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Ale rachelo przecież w tej dyskusji która się wywiązała chyba nie było żadnych awantur, prawda? Normalna, konstruktywna dyskusja.
Zgadzam się z tym, że jeśli ktoś nie chce to nie czyta i tyle. A skoro się znamy to i wzajemnie szanujemy siebie i swoje zdanie... Więc jakiekolwiek kneble są niepotrzebne. Moim zdaniem.
noseknosek jest offline  
Stary 2008-06-10, 12:37   #1349
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Może nie grubawa, ale pulchna na pewno
Tak myślałam - jestem tłustą świnią...

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam co mogłoby się stać, gdyby stłukło Ci się w pokoju litr Opium...
Lubię Opium, ale coś takiego

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Jestem chyba jedyną osobą, której całe to Euro nic a nic nie kręci. Nie oglądam meczy, nie wiem kto z kim kiedy gra, jest mi to kompletnie obojętne. Nie oglądałam nawet Polska-Niemcy, a wynik poznałam wczoraj rano z radia. Co ja poradzę, że piłka nożna ani mnie grzębi, ani zieje (jak mawiała Chmielewska)...
Przykro mi nie jesteś aż tak wyjątkowa Mnie też piłka nożna nic nie obchodzi (i w ogóle sport. No chyba, że to ja go uprawiam )

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Mam urlop w tym samym czasie co TŻ i co? I on zaproponował, że ja mogę sobie jechać w góry z moim kolegą i znajomymi kolegi, a on zostanie w domu. Bo jak stwierdził,że przyda nam się od siebie odpocząć i potęsknić...Pięknie.
Ano pięknie...

Cytat:
Namacalnym dowodem na to jest fakt, że dziś przyszłam do pracyw pidżamie i zauwazyłam to dopiero w tej chwili
No ładnie

Chyba pora wkleić obiecane zdjęcia - niestety, nadal podskubuję kciuki, ale mam nadzieję, że i to uda się zwalczyć. Na środkowy palec lewej ręki proszę nie zwracać uwagi - ucięłam część paznokcia przy goleniu nóg! "Kochanie, oddaj Ponuremu Żniwiarzowi jego kosę i zacznij używać normalnej maszynki..."

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline  
Stary 2008-06-10, 12:41   #1350
agnyska81
Zakorzenienie

Cytat:
Yoono, Mendosito - przyłączam się do klubu też mi to całe Euro zwisa i powiewa szerokim wachlarzem, że się tak wyrażę
A ja, a ja ? Pięknie rymujesz Margotko

Cytat:
Pulmonologia nie interesuje mnie wcale a wcale, kardiologia może odrobinę.
Oooo, Blue, co studiujesz?

Usiłuje pracować, ale jakaś nieprzytomna dzisiaj jestem, zebrać się w sobie nie mogę. Nawet kawa nic mi nie dała Może po prostu dziś nie jest dzień na pracę?

Brawo Truskawka Świetnie Ci idzie. Mówi to ta, co obgryzała jakieś 15 lat...

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości