Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-30, 22:55   #211
taiwa
Zadomowienie

Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Skorzystalam z tego biusciastego kalkulatora- myslalam, ze sie pociesze- ale wychodzi na to, ze mam najmniejsze na forum
65B- normalnie cyce jak donice
Zwykle kupuje 70-75 B.
(...)

Buły na plecach maja.
Tak sie zawsze zastanawiam, czy One tego nie widza i nie czuja? Przeciez to musi cisnac i malo komfortowe byc. Estetycznie tez nie wyglada.
Mskladaczku, czy dwóch górolicków, nie śpiewało kiedyś czegoś w deseń "kiedy widze twoje donice to kwice"

Z kalkulatora też skorzystałam, a co będe gorsza
Wyszło mi, że powinnam nosić 70D, co nie ukrywam, wydaje mi się lekką przesadą Zawsze kupuje 75B lub 70C, bo w zależności od firmy obwód 70 potrafi mi nieznoście podłazić do góry, albo 70 cisnąć i te wyżej wymienione buły robić.

Za to pochwale się w imieniu swoim i mojej mamy że udało mi się ją przekonać, do noszenia właściwego rozmiaru stanika. Zawsze uważała, że dla niej stworzone jest 100D i na nic nie zdawało się tłumaczenie, że:
a) zapęcie nie powinno być powyżej łopatek
b) biust powinien mieścić się w miseczce, a nie po całym obwodzie stanika
Więc zupełnie w ciemno i bez konsultacji, kupiłam mamie najpierw jeden biustonosz, zupełnie miękki, bez usztywnień 90F, a gdy ten wzbudził zachwyt, kolejne dwa w rozmiarze F oraz G. Moja rodzicielka podsumowała, że nie miała pojęcia, że wszystko, może się tak trzymać, na właściwym miejscu
Stary 2008-05-30, 23:07   #212
mskladaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Mskladaczku, czy dwóch górolicków, nie śpiewało kiedyś czegoś w deseń "kiedy widze twoje donice to kwice"
Nie wiem.
Nie lubie ich. Dzialaja mi na nerwy

Annmarie- dziekuje za wyjasnienienie- takie to troche czary-mary ale pewnie masz racje
Ide jutro przymierzyc 'rozmiar z kalkulatora'.
mskladaczek jest offline  
Stary 2008-05-30, 23:21   #213
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Cytat:
Annmarie- dziekuje za wyjasnienienie- takie to troche czary-mary ale pewnie masz racje
Ide jutro przymierzyc 'rozmiar z kalkulatora'.
Tylko popróbuj różne modele, bo 1 może być za mały, drugi za duży, a trzeci ok, albo i nie...

Ja tak nie mogę odżałować jednego z modeli Victoria Secrets, który strasznie mi się podobał, ale w żadnym rozmiarze nie chciał na mnie leżeć - albo był za duży, albo fiszbiny mi się wżynały wszędzie...
Stary 2008-05-30, 23:52   #214
mariolasl
Zakorzenienie

Nie ma to jak się wyżalić w Scent Barze, od razu czuję się lepiej

Margot45, Fenris, hecate, madziczko, rachelo, mskladaczku, taiwo, Zuziuniu, annmarie, czarnazuziu, Nat, tymeno, Ptaszyno niebieska, tulipanko bardzo Wam dziękuję za wszystkie przemiłe słowa

Jeden plus jest taki, że będę miała teraz czas na wizażowanie i na zrobienie porządków z zaległą korespondencją
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Mariolo , ten stan kiedy jesteśmy zdane na łaskę leków, a nasze ciało odmawia "posłuszeństwa" jest najgorszy. Wtedy okazuje się, jak pozorna jest nasza siła...
Rachelo ubrałaś pieknie w słowa to, co najbardziej mnie gryzie i boli, chyba nawet bardziej od kręgosłupa
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja np. się dwoedziałam, że powinnam nosić 80GG czy 80L (rozmiarówka polska) i jeszcze 90F. No śmieję się od wczoraj
Imponujące. Nie moge się nie zgodzić
---
Sabbath, życzę dużo zdrowia twojemu mężowi. Cieszę się, że wszystko poszło gładko.
---
No to idę sobie. Będę zagłębiać się w wizażowe czeluście . I tak czeka mnie bezsenna noc...
mariolasl jest offline  
Stary 2008-05-30, 23:59   #215
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Dobranoc Wam zycze, moze dzis pospie nieco lepiej...

Wczoraj bylo mi bardzo przykro, wlasciwie to wpadlam w mega dol. koles, ktrego lubie, kazda swoja duza i mala frustracje wyladowal na mnie. Ja probowalam rozmawiac z nim ale widzac, ze nic to nie daje a ja mam juz lzy w oczach, odeszlam bez slowa.

a miekka jestem ostatnimi czasy i nie odgryzam sie, nie palam zadza zemsty wiec tylko plakalam w kiblu fundujac sobie pande pod oczami. Nie umiem ukrywac emocji. Dzis mijalam go w korytarzu - on rozciagniety w usmiechu ja jak zbity pies (mimo, ze nie chcialam) tylko odpowiedzialam 'cze'

Pozniej dopadl mnie w korytarzu z 'przepraszam za wczoraj'
A ja mimo, ze mialam ochote wrzeszczec 'Ty gnoju' to tylko stalam tam jak debil i mimowolnie sie usmiechalam i topnialam jak lod.

Jestem taka slaba i beznadziejna ostatnio - dawniej to juz z porcja bluzgow poszlalabym go w penis a teraz ... nie umiem.

Przejmuje sie tez kims, kim wcale nie powinnam. Bez mrugniecia okiem zrobil mi z zycia male piekielko bawiac sie wysmienicie a teraz nagle - smutny!
I ja smutna, ze on smutny. A raczej winna, ze nagle kiedy on 'miewa' jakies porywy uczuc ja ...juz nie bardzo.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-05-31, 00:05   #216
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Rachela, jedno bym w tym podpisie jednak zmodyfikowała - zdrobnienia mogą razić, mogą wkurzać, ale ortem nie są. Może oddziel to jakoś od reszty?
Hm, słusznie. Zaraz coś wymyślę.
Chociaż prędzej zasnę z paszczą na klawiaturze, obśliniając klawisze - jestem nieprzytomna

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-05-31, 00:19   #217
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
chyba pójdę na piwko
Właśnie sobie otworzyłem Złotego Bażanta
(ale co to jest jedna butelka... )

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
mam też namiar w Bydgoszczy na całkiem niezłe miejsce
Się nie pytam, bo pewnie o cyckonosze chodzi

Mariolu - zdrowiej szybko

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline  
Stary 2008-05-31, 00:23   #218
annmarie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Się nie pytam, bo pewnie o cyckonosze chodzi
Ano

A ja mam cały czas zapisany namiar perfumeryjny od Ciebie, ale niestety, ostatnio w niedzielę jechałam przez Toruń, więc nawet się nie wybierałam - nie bardzo wierzyłam, żeby otwarte było...
Stary 2008-05-31, 00:32   #219
miss natasha
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O matko, ale się cieszę. A właściwie nie wiem czy się cieszę, bo się jednocześnie zestresiłam

Właśnie dzwoniła do mnie kobietka z Inglota i zaprosiła na rozmowę kwalifikacyjną w poniedziałek.

O boziu, co-to-będzie-co-to-będzie...
będzie gromadne trzymanie kciuków

gryx - cudny avatar
w odrobinę podobny klimacie wrzucam fotkę Paolo Roversi'ego z l'uomo Vogue 2000. jedno z moich ulubionych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gallery-33885290.jpg (93,2 KB, 20 załadowań)

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2008-05-31, 00:55   #220
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Cytat:
A ja mam cały czas zapisany namiar perfumeryjny od Ciebie, ale niestety, ostatnio w niedzielę jechałam przez Toruń, więc nawet się nie wybierałam - nie bardzo wierzyłam, żeby otwarte było...
Czy Ty mnie aby z kimś nie pomyliłaś?

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
gryx - cudny avatar
Paul Newman - mój number one wśród aktorów Kocham gościa

Cytat:
w odrobinę podobny klimacie wrzucam fotkę Paolo Roversi'ego z l'uomo Vogue 2000. jedno z moich ulubionych
Podobają mi się zdjęcia robione w tym stylu - tak jakby "od niechcenia"
(to się ekspert wypowiedział )

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline  
Stary 2008-05-31, 01:13   #221
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez tharoon Pokaż wiadomość
Sabbath - pilnuj teraz swoją połówkę żeby nie chciał skłonów robć jak coś upuści.
Tharoon, wielkie dzięki za zwrócenie uwagi., To rzeczywiście ma sens.
Będę pilnowała.
Jeszcze raz dziękuję. Dobre rady zawsze w cenie.

Cytat:
Sabbath, trzymam kciuki za powrot Krolewny do zdrowia
Dziękuję.

Cytat:
To tak jak ktoś wciągnie mocno brzuch - nawet jak założy pas, czy gorset, to gdzieś to ciałko jest - część przesuwa się w górę, część na boki, część w dół.
Aaaa... Właśnie.
Musi w tym być sporo prawdy, bo mnie w kupnym gorsecie biust wyłazi wszędędy (że pozwolę sobie neologizm stworzyć). Przodem, górą, pod pachy się wciska... Wygląda to fuj. Ohydnie po prostu.
O tym, że zdecydowałam się nie upubliczniać tego fuja pisać nie muszę...

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Sabbath, życzę dużo zdrowia twojemu mężowi. Cieszę się, że wszystko poszło gładko.
Dziękuję.

Teraz dopiero doczytałam żółty tekst. Brzmi to naprawdę strasznie.
Mariolu, czy jest jakaś sensowna perspektywa leczenia? Fizjoterapia, jakieś ćwiczenia na wzmocnienie gorsetu mięśniowego? Może poza ostrożnością rzeczywiście pomyślisz o jakimś szytym na miarę gorsecie? Dobrze uszyty i dopasowany gorset naprawdę nie tylko chroni, ale i odciąża kręgosłup.

Życzę Ci zdrowia.

Cytat:
Z Santorio.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-05-31, 07:19   #222
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Gryxiu- Bossski avatar . Ledwo człowiek wstanie a już się podniecił

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-05-31, 09:08   #223
teza20
Zakorzenienie

GG do teza20

Cytat:
Gryxiu- Bossski avatar . Ledwo człowiek wstanie a już się podniecił
Madziczkawszystkie przygotowania do zabiegu diabli wzieliAle lepiej poczekac az szczepionka zacznie dzialac niz dostac WZWZobaczysz bedzie dobrze
_________________________ _______________
Sabbath
koszmarna siostro to wspaniala nowina ze twoj krolewicz juz jest w domuZycz mu szybkiego powrotu do zdrowia
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline  
Stary 2008-05-31, 09:40   #224
irkax
Zakorzenienie

Mariolu współczuję

Sabbath - dobre wieści

Mendosito gratuluję awansu

Burn gratuluję znalezienia ciekawego zajęcia (dopiero teraz doczytałam )

Aniołku
trzymam kciuki za rozmowę - będzie dobrze

Annmarie - dzięki za namiary na sklepy, dzisiaj spróbuję pojechać do tego znalezionego przeze mnie na forum biuściastych, bo znalazłam sobie na stronce kilka fasonów, które chcę przymierzyć.
Nadal nie mieści mi się w głowie, to co wyliczył kalkulator, a jak powiedziałam o tym TŻ, to na mnie popatrzył i zrobił tak
No i musiałam mu wszystko tłumaczyć, że poza A,B,C,D są jeszcze inne rozmiary (o tym chłopak nie wiedział) i że 65G nie będzie wyglądać jak namiot (tak sobie mniej więcej wyobraził )
Pewnie okaże się, że to jakiś błąd w obliczeniach i zostanę przy miseczce, którą noszę teraz.
Jednak nie dowiem się póki sama tego nabiustnie nie sprawdzę

irkax jest offline  
Stary 2008-05-31, 09:49   #225
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Annmarie - dzięki za namiary na sklepy, dzisiaj spróbuję pojechać do tego znalezionego przeze mnie na forum biuściastych, bo znalazłam sobie na stronce kilka fasonów, które chcę przymierzyć.
Nadal nie mieści mi się w głowie, to co wyliczył kalkulator, a jak powiedziałam o tym TŻ, to na mnie popatrzył i zrobił tak
No i musiałam mu wszystko tłumaczyć, że poza A,B,C,D są jeszcze inne rozmiary (o tym chłopak nie wiedział) i że 65G nie będzie wyglądać jak namiot (tak sobie mniej więcej wyobraził )
Pewnie okaże się, że to jakiś błąd w obliczeniach i zostanę przy miseczce, którą noszę teraz.
Jednak nie dowiem się póki sama tego nabiustnie nie sprawdzę

Dobra postawa nastepny krok to przerzucenie sie z usztywnianych stanikow na miekkie tylko na fiszbinach

Wiekszy numer miseczki przy mniejszym obwodzie, bedzie podobny. Troche to dziwacznie brzmi, ale np. 75B to mniej wiecej to samo co 70C. Z ta tylko roznica, ze maly obwod lepiej trzyma i zgarnia to co powinno siedziec od samego poczatku w miskach.

Mariolu serdecznie wspolczuje ale niestety znam ten bol
Contax jest offline  
Stary 2008-05-31, 09:55   #226
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
A widzisz 20 cm różnicy to całkiem sporo (coś o tym wiem, mam prawie tyle samo, tylko w większym wymiarze )
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Też mam właśnie 20 cm różnicy a zaręczam,że nic nie widać.Na oko to wyglądam jak jakieś średnie B.Nie wiem gdzie mi się ten biust rozłazi,że jak zdejmę stanik to prawie go nie ma a potem zaraz wypełnia miskę D albo C
No racja

Kupiłam wczoraj sukienkę bez ramiączek i wszystko się bezproblemowo i stabilnie trzyma To jest ten plus posiadania biustu
Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
oj nie można patrzeć na literki. Jakbym komuś powiedziała że mam literkę E albo F to by się uśmiał
Mozliwe Zauważyłam, że wszystkie dziewczyny w moim otoczeniu myślą o swoich stanikach, cyckach i rozmiarach jeszcze w starych kategoriach ...
Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Chętnie bym obejrzała zakupy,nie powiem.Ja na razie dzeiń dziecka uczciłam dziś kupując flaszke na all
Jaką, jaką ?

Burn, co do pracy - absolutna rewelacja No i ekstra, że Ci się podoba - chyba nie mogło byc lepiej
Cytat:
Napisane przez tymena
I ja też dziękuję Margot publicznie za pomoc w zakupach, złota dziewczyna
No pewnie, że złota Platynowa, brylantowa itd
Tak więc domyslam się, że Biedronka zdobyta Właśnie chciałam Cię o to zapytac

Fajna jest
Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Ja przyłączam się do ścigania o foty w garniaczku.
Za dużo roboty...

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Aniołku trzymam kciuki za rozmowę - będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Brawo, Dagno świetna wiadomość
Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
będzie gromadne trzymanie kciuków
Dziewczyny, nawet nie wiecie jak ja się denerwuję ...
Tam jest mega ostra selekcja. Zadzwonili do mnie na pewno tylko dlatego, że poręczyła za mnie koleżanka, która jest kierowniczką z innym Inglocie Od razu do niej zadzwoniłam zapytac co i jak i podała mi wytyczne co robic a czego nie...

No a mama się ze mnie nabija, że tak przeżywam
Cytat:
Napisane przez miss natasha
gryx - cudny avatar
Cudny Gryksiowy awek i cudna fotka, którą wrzuciłaś
Aż nabrałam ochoty na jakiś film z lat 50.

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-05-31, 09:56   #227
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dobra postawa nastepny krok to przerzucenie sie z usztywnianych stanikow na miekkie tylko na fiszbinach

Wiekszy numer miseczki przy mniejszym obwodzie, bedzie podobny. Troche to dziwacznie brzmi, ale 75B to mniej wiecej to samo co 70C. z ta tylko roznica, ze maly obwod lepiej trzyma i zgarnia to co powinno siedziec od samego poczatku w miskach.
Ten stanik, który tak mi się spodobał jest właśnie miękki
Jak do tej pory nie mam żadnego miękkiego w mojej szafie, taki byłby pierwszy.
Od czegoś trzeba zacząć

irkax jest offline  
Stary 2008-05-31, 10:20   #228
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cholera, ile zaległości mi się narobiło

W temacie stanikowym:

Cytat:
Aniołku mi też 75H wyszło padłam.Ja zazwyczaj nosiłam 75C-D h czasem nawet i 80B było ok.A tu taki wynik.Ale może coś w tym jest,jak się ostatnio przyjrzałam moim stanikom niektórym no to hmmm...no nie są idealnie dobrane.Z wyjątkiem może 3.
Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
W biuściastym kalkulatorze odkryłam u siebie 70 K
Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Wyszło mi, że powinnam nosić 70D, co nie ukrywam, wydaje mi się lekką przesadą Zawsze kupuje 75B lub 70C, bo w zależności od firmy obwód 70 potrafi mi nieznoście podłazić do góry, albo 70 cisnąć i te wyżej wymienione buły robić.
Mi wyszło 70J (tak pisze w kwadraciku "pozmiar polski'), czy w takim razie znaczy to, że powinnam kupować staniki właśnie w takim rozmiarze ?

Cytat:
(...) a powiedz mi jeszcze, na który rozmiar zwrócić uwagę Ten brytyjski (75F) czy polski (75H) ? No i w naszym Intimissimi np raczej byłoby ciężko coś znaleźć w tym rozmiarze i na miejscu przymierzyć, prawda?
Też chciałabym wiedzieć Czasem w sklepach internetowych mają różne cuda i niestety nie ma mozliwości przymiarki...

Cytat:
Wpadłam w blog stanikowy, koniec świata
Ja też

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Gdzieś kiedyś wyczytałam, że tak powinno się robić. A mianowicie, jeśli mi wychodzi 80 pod biustem, to mam próbować z 70 (max 75). U mnie się to sprawdziło, nosiłam 80F, a teraz 70F (myślę, że w niektórych modelach 70G byłoby lepsze, 70F dobre jest w Lanoro, w Triumphie 75) i ten rozmiar jest idealny, ładnie przylega. Otarć nie ma, a i tak po jakimś czasie się rozciągnie. Na początku mniejszy rozmiar ("obwodowo") można zapinać na ostatnią haftkę, a później stopniowo na ciaśniejszą.
Chyba coś w tym jest.
Kiedyś przymierzyłam sobie stanik z Triumpha, który miał mniejszy obwód pod biustem ale większą miskę, ponieważ nie było mojego rozmiaru i wyglądało to naprawdę dobrze, miałam wrażenie, że piersi prezentują sie lepiej niż zazwyczaj.

Cytat:
Wiekszy numer miseczki przy mniejszym obwodzie, bedzie podobny. Troche to dziwacznie brzmi, ale np. 75B to mniej wiecej to samo co 70C. Z ta tylko roznica, ze maly obwod lepiej trzyma i zgarnia to co powinno siedziec od samego poczatku w miskach.
Właśnie
Czyli wychodzi na to, że lepiej kupować staniki z mniejszymi obwodami, np. zamiast 80C zaopatrzyć się w 75B.

Cytat:
Na tej biżuterii wczoraj powiedzieli,że bardzo przepraszają ale dwie osoby szukały ludzi niezależnie od siebie i ta kobitka co do mnie dzwoniła nie wiedziała,że druga kobieta już znalazła kogoś kto już podpisał umowę.Także z pracy biżu nici
Na szczęście Mskladaczek (jeszcze raz) załatwiła mi robotę-od dziś będę przez weekend stać w Douglasie na promocji perfum,na dobrych warunkach finansowych i blisko domu.Do tego babka w agencji powiedziała mi,że jeżeli wyrobię sobie sanepidową książeczkę to będzie miała dla mnie tle roboty na promocjach że nie będę musiała szukać niczego innego
Promocja perfum na pewno lepsza niż jakaś tam biżuteria

Cytat:
Zaszalałam zakupowo I upolowałam piękną czarną, ultrakrótką sukienkę bombkę empire I dwie bluzeczki bez pleców...
Szkoda, że nie będzie fotek...

Cytat:
(...)
Bluzeczki bez pleców były kupione w najnormalnejszym w świecie Trollu i Orsay'u Orsay'a strasznie nie lubię, ale akurat ta bluzeczka mi się spodobała
Ja z kolei nie lubię Trolla, nie podobają mi się ciuchy, które tam są, z cała pewnością nie znalazłabym nic dla siebie...

Cytat:
Właśnie dzwoniła do mnie kobietka z Inglota i zaprosiła na rozmowę kwalifikacyjną w poniedziałek
Super !

Cytat:
Dziewczyny i chłopcy- cycki mi opadły. Wróciłam ze szpitala, byłam już przyjęta, siedziałam w sali przebrana w piżamkę i okazało się , że zabiegu nie będzie, bo nie mam trzeciego szczepienia na żółtaczkę. Musiałam wrócić do domu, tyle przygotowań, stresu, bieganiny i g...uzik. Płakać mi się chce

Edit:- Dzwoniłam przed chwilą- zabieg za miesiąc.
Dużo siły ci życzę

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Dostałam ten awans!!!
Brawo

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
jestem moderatorem KWC na forum Technicznym dla Katalogu kosmetyków znalzlam ogłoszenie, że szukają modów zglosiłam sie i jestem
Gratuluję zazielenienia

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Od kogo wychodzi oferta? Konkurencyjne forum, osoba prywatna? Szczerze mówiąc, trochę mi to podchodzi pod reklamę...
Rejczel, ale Ty jesteś podejrzliwa ()

Cytat:
Wylądowałam dziś na pogotowiu prosto z pracy. Mam problemy z kręgosłupem, dziś znaleziono mnie na podłodze w łazience wijącą się z bólu... Oczywiście nie da się tego wyleczyć, pozostają tylko środki przeciwbólowe, odpoczynek i ruch. Najgorsze jest to, że działają na mnie już tylko te najsilniejsze. Przede mną przynajmniej tydzień smutnego zwolnienia. Smutnego, bo nienawidzę, kiedy tracę swoją niezależność i nie jestem w stanie sama wykonywać podstawowych funkcji związanych z poruszaniem się, typu- wstawanie, siadanie, kładzenie się do łóżka. Dobrze jest, gdy nie ruszam się wcale. Każdy nieuważny ruch wywołuję u mnie okropny ból. Pozostaje nadzieja, że będzie wkrótce lepiej.
Mariolu, współczuję ci i życzę szybkiego powrotu do zdrowia Mam nadzieję, że ból szybko minie i wszystko będzie dobrze.

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
kurka no i sie zaczynaja upaly.
Niestety

Cytat:
To jest praca z agencji reklamowej,ja nie pracuję bezpośrednio dla Douglasa(może to i lepiej bo dzięki temu nie mam żadnych przełożonych którzy by mnie nadzorowali tam gdzie pracuję ) tylko dla firmy Procter&Gamble a tak jeszcze dokładniej to dla agancji reklamowej z którą podpisałam umowę-zlecenie.Ta agencja dostaje rożne takie promocje do obdarzenia ludźmi,jakieś żarcie,kosmetyki,produkty dla dzieci,sprzęt elektroniczny i absolutnie wszystko w różnych lokalizacjach.Ja akurat trafiłam do Douglasa na weekedową promocję(20 godzin) perfum wszystkich tych Mexxów,Naomi Campbell,Puma itp.
Mam zachęcać do zakupu tych właśnie perfum,ale na szczęście moje wynagrodzenie nie zależy od tego ile sprzedam
Oczywiście nie mogłam się oprzeć i doradzałam klientom również inne zapachy,te wysokopółkowe i wogóle.Strasznie to fajne i śmieszne bo ludzie są często komiczni.Można sobie testować psikać rożne perfumy,kolorówkę i pielęgnację.Personel też b. miły więc absolutnie nie czułam się nie swojo
W sumie to myślę,że takie coś,że pracuję w rożnych miejscach i promuję różne rzeczy chyba bardziej mi pasuje niż coś stacjonarnego(a w życiu bym nie przypuszczała,ze tak właśnie będzie),jednostajnego.
Zaletą jest na pewno to,że nic nie muszę tj. jeżeli danego razu nie chce mi się kiwnąć palcem i wolę mieć wolne to po prostu mówię że dziękuję i nie chce tej promocji.Do tego stawka przyzwoita na prawdę.
Muszę sobie książeczkę wyrobić żeby móc promocje na terenie marketów też obsługiwać
Brzmi świetnie. Gratuluję
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2008-05-31, 10:30   #229
annmarie
Wtajemniczenie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Z Santorio.
Ups... Bardzo przepraszam - wszystko przez te Kujawy w podpisie... (dzięki Sabbath )
Stary 2008-05-31, 11:15   #230
Aragonte
Wtajemniczenie

Cytat:
Wytłumaczono mi to już w pewnym sklepie bieliźnianym i początkowo ucieszyło mnie to C jak nie wiem co... aczkolwiek realnie to żadnej różnicy w miseczkach nie ma
Contax, a znasz może w W-wie jakieś dobrze zaopatrzone sklepy, gdzie będzie trochę rozmiarówki z 65 pod biustem? Nie zaryzykuję kupowania w internecie, póki nie upatrzę sobie konkretnego modelu i go nie wymierzę

A tak w ogóle, to powinnam już od paru godzin robić fuchę redaktorską I zamiast się za nią zabrać, zastanawiam się, czy np. nie posprzątać mieszkania
Aragonte jest offline  
Stary 2008-05-31, 11:42   #231
nebraska
Zakorzenienie

Gryx - Brawo za Paula Newmana! Ja też go uwielbiam. W dodatku nawet w wydaniu starszego pana nadal jest nieziemsko piękny

W temacie bieliźnianym - jak ja bym chciała sie nie bać kupowania biustonoszy w internecie!
Niestety nawet w zwykłym sklepie mam z tym problem, czasem pasuje na mnie 75B czasem 75C, a czasem przymierza 5 rozmiarów i żaden nie pasuje
A takie są czasem śliczności...

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2008-05-31, 12:20   #232
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

nie dam rady wszystkiego nadrobić. Rozpisałyście się moje Panie

Na początek dołączę do grona zachwyconych avem Gryxia ... Gryxiuniu -

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Dostałam ten awans!!!

Cytat:
Favkes - niewiele brakowało. A jakbym się tak dowiedziała, już po podaniu mi Głupiego Jasia?
Miałabyś niezły odjazd forfree

Cytat:
Wylądowałam dziś na pogotowiu prosto z pracy. Mam problemy z kręgosłupem, dziś znaleziono mnie na podłodze w łazience wijącą się z bólu... Oczywiście nie da się tego wyleczyć, pozostają tylko środki przeciwbólowe, odpoczynek i ruch. Najgorsze jest to, że działają na mnie już tylko te najsilniejsze. Przede mną przynajmniej tydzień smutnego zwolnienia. Smutnego, bo nienawidzę, kiedy tracę swoją niezależność i nie jestem w stanie sama wykonywać podstawowych funkcji związanych z poruszaniem się, typu- wstawanie, siadanie, kładzenie się do łóżka. Dobrze jest, gdy nie ruszam się wcale. Każdy nieuważny ruch wywołuję u mnie okropny ból. Pozostaje nadzieja, że będzie wkrótce lepiej.
Mariolu mam nadzieję, ze szybko wrócisz do stanu używalności. Wiem o czy piszesz, bo sama mam ciągłe jazdy z kręgosłupem - sypie mi się odcinek szyjny i lędźwiowy. Szyjny za bardzo wyprostowany, a lędźwiowy to wiadomo - po trzech ciążach przy drobnej kości,. no cóż ...
Wracaj do zdrówka kochana

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Melduję, że mam mojego Królewnę w domu.
Zawiozłam, za rączkę potrzymałam, byłam przy wybudzaniu, teraz wreszcie przywiozłam go do domku i mam.

Muszę wam powiedzieć, że po narkozie był rozczulająco nawalony.
Super, teraz tylko okres rekonwalescencji. ufffffff

Oj jak ja bym chciała zobaczyć mojego Ciacho takiego nawalonego .... hihihihih

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
A ja 60DD?
70 I - fajnie ?

Cytat:
Nie cierpię usztywnianych - zawsze mi sie wszystko wylewa - bo mam miękkie, lejące się piersi massakra

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Contax, a znasz może w W-wie jakieś dobrze zaopatrzone sklepy, gdzie będzie trochę rozmiarówki z 65 pod biustem? Nie zaryzykuję kupowania w internecie, póki nie upatrzę sobie konkretnego modelu i go nie wymierzę
podłączam się do pytania.
byłam wczoraj w triumph'ie .. i babeczka - bez zdziwienia na szczęście, powiedziała mi, ze przykro jej ale takich rozmiarów nie mają
Favkes jest offline  
Stary 2008-05-31, 12:33   #233
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Skorzystalam z tego biusciastego kalkulatora- myslalam, ze sie pociesze- ale wychodzi na to, ze mam najmniejsze na forum
65B- normalnie cyce jak donice
Zwykle kupuje 70-75 B.
.
Ja tez zwykle kupuje 70B także nie jesteś sama

Wróciłam z pracy i idę zaraz kosić trawę, może mordka mi sie trochę opali i nóżki.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-05-31, 13:41   #234
Aragonte
Wtajemniczenie

Mieszkanie odkurzone, ogarnięty trochę kącik z kompem... zabrałam się do redakcji i dotarłam aaaaaaż na drugą stronę z trzydziestu trzech
Aragonte jest offline  
Stary 2008-05-31, 14:00   #235
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Aragonte, wrzuć na ScentBar - pomożemy
Favkes jest offline  
Stary 2008-05-31, 14:11   #236
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
No pewnie, że złota Platynowa, brylantowa itd
Tak więc domyslam się, że Biedronka zdobyta Właśnie chciałam Cię o to zapytac
Tak, jest u mnie

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Właśnie
Czyli wychodzi na to, że lepiej kupować staniki z mniejszymi obwodami, np. zamiast 80C zaopatrzyć się w 75B.

Myszko, w 75 D - mniejszy obwód ale większa miska
tymena jest offline  
Stary 2008-05-31, 14:13   #237
Aragonte
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Aragonte, wrzuć na ScentBar - pomożemy
A potem musiałabym Was flaszkami spłacać, hyhy

Kopnijcie mnie, ta robota naprawdę sama się nie zrobi, leń jestem jak nie wiem co
Inna sprawa, że czuję się podziębiona i ciągle chychram - to też mi nie dodaje chęci do pracy, wrrrrr...

Cytat:
Myszko, w 75 D - mniejszy obwód ale większa miska
Tzn. większa w numeracji, bo jak się obejrzy i porówna, to specjalnej różnicy pomiędzy 75B i 70C nie widać
Aragonte jest offline  
Stary 2008-05-31, 14:14   #238
Zuziunia
BAN stały

Padam, a niecałe pół podwórka wykosiłam. No ale słoneczko bierze porządnie
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-05-31, 15:17   #239
rachela
Zakorzenienie

U mnie też porządki. Sprzątnęłam kluskom (czyli moim dwóm albinoskom) klatkę, wyszorowałam drewniane półki i domek, uprałam hamak i z rozpędu "uprałam" szczury, bo się fleje zbeżowiły... A ogólnie to zaczęłam dzień od płaczu, wczoraj płakałam trzy razy (w tym raz idąc po ulicy), co za...

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-05-31, 15:28   #240
mariolasl
Zakorzenienie

Sabbath, irkax, Contax,SpanishMyszko, Favkes dziękuję Wam pięknie za wszystkie słowa otuchy, wsparcia i rady.
Dziś już nieco lepiej, ale żołądek mi się buntuje na leki, które zażywam Myślę, że tydzień odpoczynku i będzie ok.

Sypie mi się kręgosłup w odcinku piersiowym , gdy mam atak, to oprócz problemów z poruszaniem się dochodzi okropny ból przy odychaniu, przełykaniu itp. Nic się nie da istotnego zrobić. Ćwiczyć ćwiczę, leki przyjmuję gdy trzeba. Muszę nauczyć się z tym żyć, ostatni raz miałam problemy w listopadzie, więc teraz również liczę na kilka miesięcy spokoju.
mariolasl jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości