Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-31, 15:37   #241
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Gryxiu- Bossski avatar
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Cudny Gryksiowy awek
Wiedziałem, że się spodoba
(ale przyznajcie - Panna Paris też jest boska )

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Ups... Bardzo przepraszam - wszystko przez te Kujawy w podpisie...
Nic nie szkodzi

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Gryx - Brawo za Paula Newmana! Ja też go uwielbiam. W dodatku nawet w wydaniu starszego pana nadal jest nieziemsko piękny
Prawda, że można się zakochać?

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline  
Stary 2008-05-31, 16:02   #242
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Sypie mi się kręgosłup w odcinku piersiowym , gdy mam atak, to oprócz problemów z poruszaniem się dochodzi okropny ból przy odychaniu, przełykaniu itp. Nic się nie da istotnego zrobić. Ćwiczyć ćwiczę, leki przyjmuję gdy trzeba. Muszę nauczyć się z tym żyć, ostatni raz miałam problemy w listopadzie, więc teraz również liczę na kilka miesięcy spokoju.
Bardzo, bardzo Ci współczuję, że musisz tak cierpieć. A lekarze nic nie potrafią na to poradzić?

------

Dziewczyny byłam w tym sklepie :
http://www.intimo4you.com

I jestem ZACHWYCONA !!!
Obsługa przemiła i kompetentna. Każda klientka (a było ich sporo w kolejce) była obsługiwana z uwagą i bardzo cierpliwie. Widziałam panie, które mierzyły po 12 i więcej staników.
Najpierw oczywiście obowiązkowe mierzenie, a potem dobieranie.
Jeszcze w żadnym sklepie z bielizną tak się mną nie zajmowano.
Oczywiście stanik zakupiłam
W rozmiarze 60F jak się okazało.
Ale jestem szczęśliwa

POLECAM wszystkim Krakowiankom, warto się wybrać

irkax jest offline  
Stary 2008-05-31, 16:30   #243
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

widze, ze scent bar rozwija sie w niezlym tempie... nie mam czasu czytać wszystkiego niestety

byłam dziś (wreszcie!) w sklepie l'Occitane. To jednak byl dobry znak, ze wybieralam sie tam od pół roku i nigdy nie weszlam... Bo dziś w koncu weszłam i moj portfel będzie cierpiał... Jakie oni mają przepiekne zapachy Biała herbata, kwiat wiśni, róża... cudowne!!! tylko wielkie (100ml). Ale tanie... Nie wykluczam, że którys zapach wkrótce wyląduje we wspólnozakupowym

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-05-31, 16:36   #244
vesenka
Zakorzenienie

Byłam dziś na obchodzie bieliźniarskich i coś w tej cyckonoszowej teorii jest. Zamiast tego rozmiaru co zawsze wzięłam do przymierzalni 75D i nadal leczę się z szoku. Okazało się,że mam biust i to podejrzanie duży, a miseczka D jest troszkę przymała Wałeczków nigdzie nie było, chociaż chyba bardziej komfortowo by mi było w 80D lub E, ale takich w żadnym sklepie nie dorwałam, a szkoda, bo byłam ciekawa efektu
W każdym razie jak się wpakowałam w przymierzalni w to 75D to TŻ stwierdził,że mam zakaz noszenia dekoltów. Tralalala...oczywiście

vesenka jest offline  
Stary 2008-05-31, 16:36   #245
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Oczywiście stanik zakupiłam
W rozmiarze 60F jak się okazało.
Ale jestem szczęśliwa
Hihihi, kolejna przekonana

Pochwalisz się jaki model?
Stary 2008-05-31, 16:44   #246
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Hihihi, kolejna przekonana

Pochwalisz się jaki model?
TEN

irkax jest offline  
Stary 2008-05-31, 16:47   #247
paolla
Zadomowienie

Cytat:

Irkax, a jak ma się rozmiar, który panie dopasowały Ci w sklepie, do rozmiaru, który obliczył Ci wklejany tu wcześniej kalkulator? jakieś różnice?
paolla jest offline  
Stary 2008-05-31, 16:50   #248
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Z pierwszych doświadczeń biustonoszowych i z obowiązującej zasady "mniej pod biustem, większa miseczka" widzę, że muszę koniecznie wypróbować 80-85 D lub E

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-05-31, 16:54   #249
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość

Irkax, a jak ma się rozmiar, który panie dopasowały Ci w sklepie, do rozmiaru, który obliczył Ci wklejany tu wcześniej kalkulator? jakieś różnice?
Kalkulator wyliczył mi 65G i pierwszy stanik jaki dostałam do mierzenia też był taki.
Obwód by może i był na pierwszą haftkę, ale miseczka za duża.
Pewnie dużo zależy od tego czy dobrze się zmierzysz.
Obwód pod biustem trzeba mierzyć bardzo ciasno. Obwód biustu normalnie, bez ściskania.
Jedyne czego się obawiam, to jeśli przytyję choć trochę, to w 60 się już nie zapnę.
Trochę mnie to martwi, no ale będę myśleć pozytywnie

irkax jest offline  
Stary 2008-05-31, 16:57   #250
annmarie
Wtajemniczenie

Cytat:
Jedyne czego się obawiam, to jeśli przytyję choć trochę, to w 60 się już nie zapnę.
90% biustonoszy rozciąga się w trakcie noszenia, więc nawet jak troszkę przytyjesz, to w ten, co już masz pewnie i tak się zapniesz.
A nowy kupisz wtedy 65 i już
Stary 2008-05-31, 17:04   #251
paolla
Zadomowienie

Cytat:
Kalkulator wyliczył mi 65G i pierwszy stanik jaki dostałam do mierzenia też był taki.
Obwód pod biustem trzeba mierzyć bardzo ciasno. Obwód biustu normalnie, bez ściskania.
dziękuję Ci bardzo za informacje. w takim razie wezmę od razu kilka sąsiadujących rozmiarów do mierzenia.

dla Ślązaczek: po internetowym śledztwie zlokalizowałam sklep z szeroką rozmiarówką w Katowicach. sklep nazywa się 6 zmysł, mieści się w galerii handlowej hotelu Monopol (ul. Dworcowa 6). więcej o nim tu (klik!)
paolla jest offline  
Stary 2008-05-31, 17:07   #252
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
90% biustonoszy rozciąga się w trakcie noszenia, więc nawet jak troszkę przytyjesz, to w ten, co już masz pewnie i tak się zapniesz.
A nowy kupisz wtedy 65 i już
Te się mają ponoć nie rozciągać tak szybko

Dwie rzeczy mnie odstraszają: cena i kolorystyka.
Jeśli chodzi o kolorystykę i fakturę, to panie nie miały nic gładkiego. Wszystko koronki i to kolorowe.
To jest fajne, jak się chce biust w biustonoszu komuś pokazywać, ewentualnie by się sobie podobać w biustonoszu ale pod obcisłe bluzki już się nie nadaje niestety.

aaa i jeszcze fajna rzecz - stroje kąpielowe, które są sprzedawane oddzielnie stanik, oddzielnie majtki.
Bo normalnie to załamka. Jak większa miseczka to i od razu majty wielkie.
To mnie zawsze denerwowało.

irkax jest offline  
Stary 2008-05-31, 17:08   #253
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Paollo- Ślązaczka bardzo Ci dziękuje

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2008-05-31, 17:16   #254
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Cytat:
W większości pasmanterii można kupić taki 5 cm "poszerzacz" obwodu staników. A dokładniej jest to kawałek szerokiej gumki z haftkami po obu stronach.

Mi ten kalkulator wyliczył akurat taki rozmiar jak noszę 75D/70E.
Z tym ze nosze standardowo bo teraz przy Ewci mam kupiony 80D i zwężany w obwodzie. Jak dotąd nikt nie pomyślał ( sklepy stacjonarne) by staniki dla karmiących robić w rozmiarze G (a jak dla Mnie to by było chyba bardzo logiczne bo przeważnie karmiące maja większe piersi).
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline  
Stary 2008-05-31, 17:17   #255
annmarie
Wtajemniczenie

Cytat:
Te się mają ponoć nie rozciągać tak szybko

Dwie rzeczy mnie odstraszają: cena i kolorystyka.
Jeśli chodzi o kolorystykę i fakturę, to panie nie miały nic gładkiego. Wszystko koronki i to kolorowe.
To jest fajne, jak się chce biust w biustonoszu komuś pokazywać, ewentualnie by się sobie podobać w biustonoszu ale pod obcisłe bluzki już się nie nadaje niestety.
No, ale tak szybko nie zamierzasz tyć, prawda ?

Kurcze, z 60 może być problem , ale odsyłam Cię do brastop.com A jak jeszcze pogrzebiesz w necie (szczególnie w ang sklepach), to i taniej i gładkie też znajdziesz
Stary 2008-05-31, 17:22   #256
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
W większości pasmanterii można kupić taki 5 cm "poszerzacz" obwodu staników. A dokładniej jest to kawałek szerokiej gumki z haftkami po obu stronach.
O! To jest myśl w razie co
Dzięki

Cytat:
No, ale tak szybko nie zamierzasz tyć, prawda ?

Kurcze, z 60 może być problem (z 65 odesłałabym Cię do brastop.com od razu ), ale w necie jak dobrze poszukasz (szczególnie w ang sklepach), to i taniej i gładkie też znajdziesz
Moja przygoda z dobrze dobranymi stanikami dopiero się zaczyna.
Na razie nie stać mnie na wymianę wszystkich, bo bym zbankrutowała.
Ale stopniowo i systematycznie będę nabywać w różnych kolorach i fasonach, więc pewnie właśnie będę musiała pomyśleć o zakupach przez net.

A tyć nie zamierzam, ale tycie to samo raczej wychodzi i nie pyta się wcale czy ktoś zamierzał czy nie zamierzał

W tym brastopie rozmiarówka jest brytyjska czy europejska?
edit: już widzę.
Mają mój rozmiar

irkax jest offline  
Stary 2008-05-31, 17:27   #257
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
A ogólnie to zaczęłam dzień od płaczu, wczoraj płakałam trzy razy (w tym raz idąc po ulicy), co za...
Rachelo

Cytat:
Z pierwszych doświadczeń biustonoszowych i z obowiązującej zasady "mniej pod biustem, większa miseczka" widzę, że muszę koniecznie wypróbować 80-85 D lub E
Ja zwykle kupowałam 75C, w myśl zasady powinnam kupić 70D a kalkulator obliczył mi 70I, innym razem 70H.
Z tego wynika, że do tej pory nosiłam zupełnie nie swój rozmiar. Bo nie dość, że za duży obwód - to jeszcze masakrycznie za mała micha.
Favkes jest offline  
Stary 2008-05-31, 17:36   #258
annmarie
Wtajemniczenie

Cytat:
Moja przygoda z dobrze dobranymi stanikami dopiero się zaczyna.
Na razie nie stać mnie na wymianę wszystkich, bo bym zbankrutowała.
Ale stopniowo i systematycznie będę nabywać w różnych kolorach i fasonach, więc pewnie właśnie będę musiała pomyśleć o zakupach przez net.
No, wiadomo, że nie od razu
Ale do brastopu i paru innych warto co jakiś czas zaglądać. Nieraz mają promocje (od swoich stałych cen) i wyprzedaże (to taka stanikowa truskawka).
Mój rekord wynosił... 6 funtów za biustonosz (wtedy funt był po 5,5, więc wyszła śmieszna cena, teraz byłaby jeszcze mniejsza).
Stary 2008-05-31, 17:38   #259
paolla
Zadomowienie

Cytat:
Paollo- Ślązaczka bardzo Ci dziękuje
ależ proszę bardzo

z ciekawości zajrzę do tego sklepu, ale obawiam się, że ceny mnie powalą
paolla jest offline  
Stary 2008-05-31, 17:38   #260
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
No, wiadomo, że nie od razu
Ale do brastopu i paru innych warto co jakiś czas zaglądać. Nieraz mają promocje (od swoich stałych cen) i wyprzedaże (to taka stanikowa truskawka).
Mój rekord wynosił... 6 funtów za biustonosz (wtedy funt był po 5,5, więc wyszła śmieszna cena).
No to faktycznie okazja
Ja już teraz widzę, że można za połowę tego co w Polsce kupić, wliczając już w to przesyłkę.

irkax jest offline  
Stary 2008-05-31, 17:39   #261
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
A ogólnie to zaczęłam dzień od płaczu, wczoraj płakałam trzy razy (w tym raz idąc po ulicy), co za...
Rachelo Ty jestes chyba osoba emocjonalna i delikatna.
A placz 'bele gdzie' jak mi sie zbierze znam az za dobrze. Ale musze, nie dam rady sie opanowac. Moge chwile ale im dluzej opanowuje tym wieksza koncowa histeria.

Cokolwiek Cie zasmucilo mam nadzieje, ze jest juz ok.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-05-31, 17:41   #262
annmarie
Wtajemniczenie

A, jeszcze co do brastopu - strona jest po angielsku, ale pisać można do nich od pewnego czasu po polsku. Mają tyle klientek od nas, że zatrudnili Polki, więc nie ma problemu językowego
Stary 2008-05-31, 17:58   #263
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Mam zamiar dziś wziąć długą kąpiel, nasmarować się prezentem na Dzień Dziecka (masło kokosowe z Ziai - albo balsam z tej linii, bo dostałam i to, i to) a potem obejrzeć po raz n-ty "Park Jurajski cz.2". Popłuczyny to po części pierwszej, ale jak tal lubię dinozaury...

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2008-05-31, 18:03   #264
Fenris
Czekam na Ragnarok

Co do tematu bielizny 65 w obwodzie niestety trudno dostać, w Lanoro nie mają (jest od 70cm). Natomiast jest miseczka do G (ale tylko kilka sztuk), jeśli ktoś byłby zainteresowany

Straszna pogoda. Obudziłam się sklejona, jak w kokonie. Nie znoszę gorąca. ON mówi, że wcale nie jest za ciepło, a ja pół dnia przeleżałam przy wiatraku, bo nie daję rady. Wyjeżdża dzisiaj na tydzień, także będę miała dużo czasu na pracę i lenistwo

Ktoś pisał o lodach - mam od kilku dni straszną ochotę na lody. Właśnie zadzwoniłam do rodziców i pojadą po drodze po najlepsze lody we Wrocławiu (gałkowe na Zawalnej ).

irkax
- bardzo ładny komplecik (zaraz przejrzę ten sklep). I wierz mi, że wcale nie drogi jak na dzisiejsze ceny, ale na moją kieszeń też niestety cena średnia. Tam, gdzie będę pracowała, staniki można kupić od 170-190zł (promocje lub Calvin Klein), a najdroższe około 400zł. Całkowicie przeciętny komplet na plażę - 500zł...

Jakby kogoś interesowały komplety dwuczęściowe w dużym rozmiarze (na plażę) - ja dorwałam w Gattcie, rozmiar F I można dobrać sobie rozmiar majtek.

PS. Wczoraj zostałam skomplementowana (przez parę osób) za Hypnotic Poison. No i ON (który nie znosi wanilii) również powiedział, że ładne Na upały całkiem całkiem, jak było zimno nie miałam na nie zbytniej ochoty.
Fenris jest offline  
Stary 2008-05-31, 18:27   #265
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

irkax
- bardzo ładny komplecik (zaraz przejrzę ten sklep). I wierz mi, że wcale nie drogi jak na dzisiejsze ceny, ale na moją kieszeń też niestety cena średnia. Tam, gdzie będę pracowała, staniki można kupić od 170-190zł (promocje lub Calvin Klein), a najdroższe około 400zł. Całkowicie przeciętny komplet na plażę - 500zł...
Dzięki
Niestety nie mam całego kompletu, tylko stanik. Ale ja to w ogóle całe komplety rzadko noszę, tylko na specjalne okazje

Wiesz dla mnie cena 190 zł za stanik to dużo. W normalnej cenie miałabym 2 takie, a w niektórych przypadkach i 3 No, ale TŻ płacił

No zakopałam się w tych sklepach z bielizną, ehh, kolejne wydatki

irkax jest offline  
Stary 2008-05-31, 18:40   #266
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Wiesz dla mnie cena 190 zł za stanik to dużo. W normalnej cenie miałabym 2 takie, a w niektórych przypadkach i 3 No, ale TŻ płacił
Duzo to fakt ale moze warto. Tak jak was podczytuje to jak bede w Krk zajrze Irko do tego sklepu, niech mnie pomierza i moze sie zdziwie

Mozna czasem zaszalec

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-05-31, 18:45   #267
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
No, ale TŻ płacił

Ja wcześniej zaopatrywałam się w Triumphie (niestety to był jeden z nielicznych sklepów, gdzie mogłam dostać porządną bieliznę na duży rozmiar), także dla mnie 100-150zł za stanik niestety stało się standardem. Teraz planuję obczajać promocje w Lanoro, bo bieliznę mają świetną (mam dopiero jedną sztukę, ale leży idealnie).
Ale do stringów za 100-150zł (i więcej) chyba nigdy się nie przekonam.

Zjadłam lody jogurtowe, truskawkowe, malinowe, waniliowe i czekoladowe. Mniam.
Fenris jest offline  
Stary 2008-05-31, 18:46   #268
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Byłam dziś na obchodzie bieliźniarskich i coś w tej cyckonoszowej teorii jest. Zamiast tego rozmiaru co zawsze wzięłam do przymierzalni 75D i nadal leczę się z szoku. Okazało się,że mam biust i to podejrzanie duży, a miseczka D jest troszkę przymała Wałeczków nigdzie nie było, chociaż chyba bardziej komfortowo by mi było w 80D lub E, ale takich w żadnym sklepie nie dorwałam, a szkoda, bo byłam ciekawa efektu
W każdym razie jak się wpakowałam w przymierzalni w to 75D to TŻ stwierdził,że mam zakaz noszenia dekoltów. Tralalala...oczywiście

Jestem w szoku z tymi rozmiarami, muszę teżsię pomierzyć i ruszyć na łów

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ktoś pisał o lodach - mam od kilku dni straszną ochotę na lody. Właśnie zadzwoniłam do rodziców i pojadą po drodze po najlepsze lody we Wrocławiu (gałkowe na Zawalnej )..

Ja wciągnęłam dzisiaj pół pojemnika sorbetu malinowego Carte d'Or Gruszki niestety nie było a jest pyyyszna
tymena jest offline  
Stary 2008-05-31, 19:00   #269
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość

Ja wciągnęłam dzisiaj pół pojemnika sorbetu malinowego Carte d'Or Gruszki niestety nie było a jest pyyyszna
a ja lodow nestle truskawkowo-waniliowych tez pol pudła

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-05-31, 19:14   #270
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ja tez zwykle kupuje 70B także nie jesteś sama
Eee tam, ja kupuję 70A. Lepiej Wam? A z kalkulatora wyszło mi uwaga: 55D No nie mogę. Istnieje taki rozmiar? Gdziekolwiek?

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Sypie mi się kręgosłup w odcinku piersiowym , gdy mam atak, to oprócz problemów z poruszaniem się dochodzi okropny ból przy odychaniu, przełykaniu itp. Nic się nie da istotnego zrobić. Ćwiczyć ćwiczę, leki przyjmuję gdy trzeba. Muszę nauczyć się z tym żyć, ostatni raz miałam problemy w listopadzie, więc teraz również liczę na kilka miesięcy spokoju.
Mariolumam nadzieję, że da się jednak coś na to poradzić poza lekami przeciwbólowymi

Nie dam rady nadrobić wątku, nawet nie próbuję

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości