Pielęgnacja kolczyka w pępku. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-31, 18:27   #1
Traykotka
Przyczajenie

GG do Traykotka
Question

Pielęgnacja kolczyka w pępku.

znalazłam fajną stronkę gzie dokładnie jest opisane co należy robić aby pępek się zagoił. Noi pisze tam, że należy dziurkę przemywać solą fizjologiczną i smarować maścią Tribiotic. Jak mi sie nudziło to poczytałam sobie o tej maści i okazało się że można ją stosować 2 tygodnie i nie dłużej
Dzisiaj znalazłam Octenisept na stronie z piercingiem. Pisze że jest dobry, ale tak jest wszędzie i zastanawiam się czy któraś z was już ją stosowała, a jeżeli nie to podajcie co stosowałyście.
Jeszcze jedno pytanko mam kase i mogłabym iść sama żeby mi przebili bo rodzice sie nie zgodzą, ale nie wiem czy potrzebna jest zgoda bo nie mam 18 lat.
Ide do studia kosmetyki Lila w Świdnicy na Pl. Grunwaldzkim. Była tam któraś bez rodziców??
Traykotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 19:46   #2
Marwari
Zakorzenienie

GG do Marwari
Dot.: Pielęgnacja kolczyka w pępku.

Cytat:
Napisane przez Traykotka Pokaż wiadomość
znalazłam fajną stronkę gzie dokładnie jest opisane co należy robić aby pępek się zagoił. Noi pisze tam, że należy dziurkę przemywać solą fizjologiczną i smarować maścią Tribiotic. Jak mi sie nudziło to poczytałam sobie o tej maści i okazało się że można ją stosować 2 tygodnie i nie dłużej
Dzisiaj znalazłam Octenisept na stronie z piercingiem. Pisze że jest dobry, ale tak jest wszędzie i zastanawiam się czy któraś z was już ją stosowała, a jeżeli nie to podajcie co stosowałyście.
Jeszcze jedno pytanko mam kase i mogłabym iść sama żeby mi przebili bo rodzice sie nie zgodzą, ale nie wiem czy potrzebna jest zgoda bo nie mam 18 lat.
Ide do studia kosmetyki Lila w Świdnicy na Pl. Grunwaldzkim. Była tam któraś bez rodziców??
1. wyszukiwarka
2. profesjonalista nie przebije bez zgody rodziców
3. u kosmetyczki się nie przebija tylko u piercera!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 10:51   #3
kilaaa
Przyczajenie

Ja jakoś byłam u kosmetyczki przekula mi pępek i jest wszystko si a zgode musiałam miec na karteczce
kilaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 12:04   #4
Nika0503
Zakorzenienie

jeżeli nawet już kosmetyczka (polecam piercera - bezpieczniej) będzie Ci przebijać i nie będzie się przejmowała tym , że nie masz 18 lat , ani zgody rodzica... wyjdź, bo na pewno nie wróży to dobrze. Albo przekonaj rodzica, albo czekaj do 18nastki, jeżeli chcesz mieć profesjonalnie przebity pępek
a o pielęgnacji jest już na innym wątku na prawdę duuuużo pozdrawiam i polecam wyszukiwarkę
Nika0503 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 10:38   #5
Patunia13
Przyczajenie

Witam. Jestem Nowa :p
Wczoraj przebiłam sobie pępek. Zrobiłam to sama. Chciałabym się dowiedzieć czy coś może mi się stać. Czym przemywać aby nie dostac zakarzenia i kiedy mi się to zagoi. 24 Czerwca jadę do Chorwacji a słyszałam że niebardzo można ze "świerzym" kolczykiem się kąpać w morzu. Prawda to? Chciałabym zmienić go kiedy już będę na plazy na jakiś inny... np. na wiszący. Chce wiedzieć czy nic mi się nie stanie =)
Pozdrawiam ;* *
Patunia13 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości