Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna Podnoszenie jakości życia zdrowych ludzi metodami pozachirurgicznymi - pytania i odpowiedzi.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-05, 10:04   #1
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1
laser frakcyjny na rozstepy???

witam na forum nie udalo mi sie znalezc informacji na temat leczenia rozstepow metoda lasera frakcyjnego.Dlatego postanowilam zalozyc watek jesli ktoras z was miała doczynienia z tego typu zabiegami to prosze o napisanie jak efekty, swoje spostrzezenia itp
effa_j jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 00:36   #2
borys09876
Przyczajenie

Dot.: laser frakcyjny na rozstepy???

polecam zamiast lasera focus rf.zupełnie bezbolesny i znika cellulit i rozstepy.efekt widac juz po pierwszym razie a po trzech jest go o połowę mniej.polecam bo sam byłem juz na 3 zabiegach w szczecinie
borys09876 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 09:17   #3
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez borys09876 Pokaż wiadomość
polecam zamiast lasera focus rf.zupełnie bezbolesny i znika cellulit i rozstepy.efekt widac juz po pierwszym razie a po trzech jest go o połowę mniej.polecam bo sam byłem juz na 3 zabiegach w szczecinie
a mozesz napisac cos wiecej o tym zabiegu? na czym polega, ile ich trzeba wykonac? jak dziala na rozstepy, ile kosztuje itp? moze podaj adres albo linka gdzie wykonywalas zabieg pozdrawiam
Stary 2008-06-12, 14:14   #4
Karlaaaa
Przyczajenie

hello!
ja wlasnie lecze rozstępy (biodra,uda) laserem fraksyjnym, bylam juz na jednym zabiegu i widze poprawe jestem zadowolona, 20.06 jade na kolejny zabieg, wydaje mi sie ze jest to jedyny i najlepszy sposob aby pozbyc sie prawie w 100% rozstepow, tak samo mowi moja doktora. Owszem zabieg jest bardzo nie przyjemny, mimo znieczulenia boli ale warto troszke pocierpiec.
Mialam wykonywane w klinikach juz zabiegi mikrodermabrazji, mezoterapii, jakies peelingi i efekty byly marne dlatego z czystym sumieniem polecam fraksyjny
Stary 2008-06-15, 16:40   #5
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Karlaaaa Pokaż wiadomość
hello!
ja wlasnie lecze rozstępy (biodra,uda) laserem fraksyjnym, bylam juz na jednym zabiegu i widze poprawe jestem zadowolona, 20.06 jade na kolejny zabieg, wydaje mi sie ze jest to jedyny i najlepszy sposob aby pozbyc sie prawie w 100% rozstepow, tak samo mowi moja doktora. Owszem zabieg jest bardzo nie przyjemny, mimo znieczulenia boli ale warto troszke pocierpiec.
Mialam wykonywane w klinikach juz zabiegi mikrodermabrazji, mezoterapii, jakies peelingi i efekty byly marne dlatego z czystym sumieniem polecam fraksyjny
a gdzie leczysz te rozstepy tzn miasto,jaka cena? jak oceniasz efekty? leczysz stare rozstepy
Stary 2008-06-16, 05:46   #6
Karlaaaa
Przyczajenie

w Katowicach, gabinet skin-laser, tak jak napisalam wczesniej sądze ze ten zabieg daje swietne efekty i jestem z nich zadowolona, za jeden zabieg placę 1500 zł
Stary 2008-06-16, 11:34   #7
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Karlaaaa Pokaż wiadomość
w Katowicach, gabinet skin-laser, tak jak napisalam wczesniej sądze ze ten zabieg daje swietne efekty i jestem z nich zadowolona, za jeden zabieg placę 1500 zł
witaj ja tez jestem z tych rejonow myslalam o k-cach ale w prownaniu do krakowa to drogo jest, przy takich powierzchniach jakie ja mam do usuniecia mam pytanie moglabys ewentualnie jakos sfotografowac swoja walke z rozstepami i postepami w leczeniu jesli nie jest to problem??na pewno inne wizazanki tez beda ci bardzo wdzieczne.Pozdrawiam:cmok :
Stary 2008-06-16, 16:13   #8
Claris
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
witaj ja tez jestem z tych rejonow myslalam o k-cach ale w prownaniu do krakowa to drogo jest, przy takich powierzchniach jakie ja mam do usuniecia mam pytanie moglabys ewentualnie jakos sfotografowac swoja walke z rozstepami i postepami w leczeniu jesli nie jest to problem??na pewno inne wizazanki tez beda ci bardzo wdzieczne.Pozdrawiam:cmok :
Dołączam się do prośby
Claris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 11:04   #9
Lisa085
Przyczajenie

Witajcie Dziewczyny ja też jak najbardziej polecam wam laser frakcyjny na roztępy. Miałam straszneeee nie moglam na siebe patrzec. Znalazlam dobrego lekarza w Krakowie, który naprawde znal sie na rzeczy. dzieki temu mam juz prosblem z glowy a myslalam ze nie ma juz nadziei
Lisa085 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 11:42   #10
Rapi
Raczkowanie

Możesz podać namiary na tą klinikę w Krakowie? Czy to była Estetica czy może Osteomed?
Rapi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 21:30   #11
szaron ston
Przyczajenie

w osteomedzie bylam na innym zabiegu i w sumie jestem bardzo zadowolona. Teraz wlasnie szukam informacje na temat laseru, bo chyba sie zdecyduje. Jakiego żedu sa to koszty (od czego to zalezy, bo widze duze różnice w cenach)np jesli chciałabym zrobic cala twarz, jak dlugo sie utrzymuja efekty?
szaron ston jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 10:14   #12
Usmiech89
Raczkowanie

Ile czekałyście na efekty? U mnie minął miesiąc, dziurki już prawie zniknęły, skóra wraca do normalności a efektów w ogóle nie ma.... (mam roczne, białe rozstępy na pupie)
Usmiech89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości