kosmetyczka- Wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-03-17, 08:45   #1
Miecia
Przyczajenie

kosmetyczka- Wrocław

Czy ktoś może polecić dobry salon kosmetyczny we Wrocławiu?
Miecia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-17, 17:34   #2
Minerwa
Raczkowanie

Re: kosmetyczka- Wrocław

Dobre pytanie. Niestety ja nie znam rzadnego porzadnego. Jak widze kolezanki,leczace skore po oczyszczaniu przez tydzien to az sie boje isc do kosmetyczki. Tez szukam czegos dobrego, bo tak w ciemno to strach. A moze ktos jeszcze jakiegos fryzjera dobrego zna? W galerii na gorze zlikwidowali, a "ideal" na dole-koszmar. No i bez fryzjera zostalam...
Minerwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-17, 17:34   #3
Minerwa
Raczkowanie

Re: kosmetyczka- Wrocław

Dobre pytanie. Niestety ja nie znam rzadnego porzadnego. Jak widze kolezanki,leczace skore po oczyszczaniu przez tydzien to az sie boje isc do kosmetyczki. Tez szukam czegos dobrego, bo tak w ciemno to strach. A moze ktos jeszcze jakiegos fryzjera dobrego zna? W galerii na gorze zlikwidowali, a "ideal" na dole-koszmar. No i bez fryzjera zostalam...
Stary 2003-03-17, 17:59   #4
Komanka
Rozeznanie

Re: kosmetyczka i fryzjer- Wrocław

Nie wiem, czy Ci polecic jakiegos fryzjera, bo potem bedzie na mnie [img]icons/icon12.gif[/img] Zalezy jeszcze, co chcesz z zrobic z wloskami. Ja mam krotkie, wiec skaszanienie u fryzjera spotkalo mnie tylko raz (pani z meskiego przerzucila sie na damski i mnie wystrzygla jak pudla [img]icons/icon28.gif[/img] )
No dobra, na 1 Maja jest zaklad fryzjerski od wiek wiekow, jakies tam nagrody maja ponoc i bylam zadowolona. To jest na tej scianie, gdzie delikatesy, kantor, zloto i biuro podrozy (zaraz kolo przystanku tramwajowego).
Ekhm, zastrzegam, nie ponosze odpowiedzialnosci [img]icons/icon10.gif[/img]
Komanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-18, 20:18   #5
Minerwa
Raczkowanie

Nie wiem czy mysle o tym samym fryzjerze. Czy to jest tak tuz przy Legnickiej kolo placu Solidarnosci? Tak z ulicy wydaje sie taki nieszczegolny, niczym taki osiedlowy salonik. Ale czesto te nieszczegolne z zewnatrz okazuja sie rewelacyjne, maja duzo lepszych pracownikow, bardziej dbaja o klierntow. Po prostu stawiaja nie na ilosc a na jakosc. Daj mi znac czy myslimy o tym samym salonie, bo w przyszlym tygodniu planuje fryzjera.
Stary 2003-03-18, 20:56   #6
Komanka
Rozeznanie

Myslisz o takim doslownie metr od ulicy Legnickiej? Kolo sklepu rybnego? Nie o tym pisalam. Tam tez chodze, bo jak juz mowilam mam krotkie wloski i za podciecie place...17 zl (w ogole tyle biora za strzyzenie damskie). Jesli masz tez krotkie wlosy, to polecam z czystym sumieniem, ale nie wiem, jak tam im wychodza dluzsze fryzurki. Jesli sie nie boisz zaryzykowac, to probuj. Ale kiedys, gdy mialam ciut dluzsze wloski, to bylam w tym salonie, o ktorym wspomnialam poprzednio.
Wiesz co? Zaraz na maila Ci wysle mapke (tylko daj mi 10 minut na narysowanie, bo ja antytalent plastyczny [img]icons/icon28.gif[/img] )
Stary 2003-03-18, 21:12   #7
Komanka
Rozeznanie

Re: kosmetyczka i fryzjer- Wrocław/do Minerwy

Dostalas ode mnie maila z mapka (jesli tak mozna nazwac te pare kresek [img]icons/icon10.gif[/img] )

PS. Nie ponosze odpowiedzialnosci za efekty na glowie, choc nie wydaje mi sie, zeby mialo byc zle [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
Stary 2003-03-19, 14:08   #8
Wiola
Raczkowanie

Re: kosmetyczka, fryzjer - Wrocław

Hej Dziewczyny,

Problem juz kilka razy wyplywal na forum [img]icons/icon7.gif[/img]
Przejrzyjcie stare watki, m.in. Wroclaw, wroclaw (pisane przez l z kreska), do wroclawianek (od czego jest wyszukiwarka [img]icons/icon12.gif[/img] )
Pozdrowienia,
Wiola

Ja bylam wprawdzie doooooooobrych kilka lat temu na 1-go Maja w tym salonie, wtedy tez mieli duzo dyplomow, a wrocilam z placzem do domu.
Chwala sobie dziewczyny, a teraz tez moja mama p. KAsie z salonu na Kruszwickiej, ale to w starych watkach [img]icons/icon7.gif[/img]
pa, pa
Wiola
Wiola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 16:58   #9
Etylina71
Przyczajenie

Dot.: kosmetyczka- Wrocław

Ja chodze do mojego osiedlowego fryzjera i jestem bardzo zadowolona. Panie zawsze maja czas zeby mnie wysluchac, poprawiac wszystko co mi nie pasuje po tysiac razy nawet. zero problemow pod domem....mieszkam na gaju, fryzjer znajduje sie na krynickiej
Etylina71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 13:42   #10
wertusia
Zakorzenienie

Jeśli chodzi o kosmetyczkę to polecam ten salon: http://studiokosmetyki.com.pl/index.php?page=home . Polecam Panią Agnieszkę

Do fryzjera chodzę tutaj http://www.prestiz.wroclaw.pl/index.php?m=fryzjer -do Pani Moniki. Podcinam jedynie włosy więc nie wiem jak z farbowaniem

WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 11:46   #11
martysia83
Raczkowanie

Poszukajcie sobie takich informacji na specjalnych portalach np: http://www.gabinety-kosmetyczne.net a nie na forum spamujecie.
Stary 2011-01-14, 22:19   #12
Thira86
Przyczajenie

Witam.

Ja dla odmiany nie chcę polecać, ale odradzić salon kosmetyczny Peshka przy ulicy Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu. Miałam naprawdę wątpliwą przyjemność poddania się tam mikrodermabrazji, wykonywanej przez pseudokosmetyczkę Agatę. Była to już moja 4 mikrodermabrazja i NIGDY nie spotkałam się z takim traktowaniem. Kosmetyczka była do tego stopnia niedelikatna, że już po minucie modliłam się, żeby było po wszystkim. Zabieg przeprowadzony był w pośpiechu, boleśnie, szanowna pani na widok, że krzywię się z bólu mruczała coś pod nosem, że "płacą, a potem cierpią", ani razu nie spytała, czy wszystko w porządku. Całość trwała jakieś 5 minut, była zrobiona bez jakiegokolwiek wyczucia, natomiast podrażnienie skóry było na tyle dotkliwe, że odczuwałam pieczenie jeszcze drugiego dnia (wcześniej coś takiego nie miało miejsca). Po kilku dniach z pieczących miejsc skóra zaczęła mi schodzić płatami. Jak się potem okazało, przemiła pani "kosmetyczka" (nawet nie zasługuje na to miano) spieszyła się na spotkanie z koleżanką, dlatego nie mogła przeprowadzić zabiegu tak, jak należało. Stanowczo odradzam i nie potrafię sobie wybaczyć tego, że zapłaciłam za taką wizytę. Swoją drogą, ciekawe, czy szefowa/szef zdaje sobie sprawę, jakich pracowników zatrudnia...
Thira86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 23:02   #13
slomka
in the dark of night

O proszę, a widziałam kupon na Gruponie czy gdzieś do wykupienia i zastanawiałam się czy tego nie zrobić... Współczuję
Stary 2011-02-22, 14:34   #14
Pani Malinowa
Przyczajenie

Tez wlasnie dzieki grouponowi trafilam do gabinetu dr. rimpler i naprawde jestem pod wrazeniem. Nareszcie ktos mi doradzil jak mam pielegnowac swoja cere. Jestem b. zadowolona i rowniez, tak jak Aleksandra1899-odplynelam przy masazu twarzy
Stary 2011-04-27, 11:32   #15
smaks
Przyczajenie

Czy na prawdę tak mało z was chodzi do kosmetyczki?
mnie jedna zbynio przyłożyła się do mikrodermabrazji i wcale nie mam ochoty do niej iść drugi raz,
a w dodatku szukam elektroepilacji i jakoś google nie pomagają, niestety ale dużo gabinetów nie ma stron internetowych i nie wiadomo jakie usługi świadczą.
Może jednak kogoś polecicie?
smaks jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 13:50   #16
Margot230
Raczkowanie

a ja polecam gabinet kosmetyczny " Viola" na ul. Piastowskiej .. Przesympatyczna obsługa , chodziłam tam na oczyszczanie twarzy i zawsze byłam zadowolona i do tego ceny przystępne jedyny minus to rejestracja ... zawsze pełno klientek i dlatego odległe terminy no ale może coś się zmieniło ale i tak warto poczekać .. w szczególności polecam panią Violę i bodajże panią Agnieszkę
Margot230 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 10:57   #17
Tam Dao
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Czy ktos zna dobre studio laserowe we Wroclawiu, gdzie bywaja promocje lub mozna troche taniej wykonac sobie zabieg laserowy, np: Fraxelem?

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free.
Johann Wolfgang von Goethe

EVOL
Tam Dao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 12:12   #18
Hrabina Dracula
Raczkowanie

Odświeżam;d

Gabinet Kosmetyczny Holliday na Sępa Szarzyńskiego 67? Był ktoś? Szukam oczyszczania/mikroder. na studencką kieszeń;d Polećcie coś, bo mam dość tych czarnych krost;(
Hrabina Dracula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 18:15   #19
keszta
Przyczajenie

Co prawda jeszcze mi do studentki daleko, ale dość porządne ceny są na Inżynierskiej w Pracowni Piękna. Lokal nie za duży, ale ładny Kosmetyczka jest bardzo miła. Lubię tam chodzić z mamą
keszta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 15:14   #20
shiva25
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Tam Dao Pokaż wiadomość
Czy ktos zna dobre studio laserowe we Wroclawiu, gdzie bywaja promocje lub mozna troche taniej wykonac sobie zabieg laserowy, np: Fraxelem?
Tutaj sobie zobacz
http://sklep.artestetica.pl/
oni są we Wrocławiu na ulicy Moniuszki
zabiegi robią pierwsza klasa nie tylko laserem
a promocje co rusz to nowe
ja jestem z nich ogromnie zadowolona
shiva25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 11:44   #21
cocabella
Raczkowanie

Ja polecam moja ulubioną Magdę z studia essential na bema. Ceny przystępne, a co ważniejsze wysoka jakość. Na kosmetyczce podobnie jak na lekarzu warto oszczędzać

http://studioessential.pl/
cocabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 18:53   #22
barabara77
Przyczajenie

Jutro idę przetestować gabinet na Sokolniczej, Poczucie Piękna.
Idę na konsultację + zabieg, bo od jesieni nie byłam i się trochę zaniedbałam
Mam nadzieję, że wyjdę piękna i odmłodzona salon od dawna poleca mi koleżanka... dam znać co i jak...

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-23 o 11:45 Powód: Link.
barabara77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 17:26   #23
dronkadronka
Raczkowanie

Polecam Kasię i Dorotkę
http://www.wirtualnakosmetyczka.com/

pomogły mi przejść przez najgorszy w życiu okres trądzikowy, i jestem im wierna od 8 lat
Stary 2013-11-14, 16:37   #24
Anna Bujko
Przyczajenie

Ja chodzę do Hydro Arch Laboratory przy Biskupiej 7b. xxx
Chodzę od 2lat, mamę namówiłam i wszystkie kobiety z rodziny i są jej wierne Pani Magda jest w pełni profesjonalna, ma genialną chemię własnej produkcji (nie korzysta w gabinecie z żadnych kosmetyków poza własnymi recepturami). Wyprowadziła mnie z trądziku czego nie zrobił żaden gabinet wcześniej (a trochę tego było :-()
I ma własne kosmetyki do użytku domowego, bez gliceryny, w bardzo rozsądnych cenach.
Najlepszą reklamą będzie to że od ponad roku nie używam żadnego fluidu, jedynie sypki puder. Wszystko dzięki Pani Magdzie

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-15 o 11:07 Powód: link, 1 wpis wystarczy
Anna Bujko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 20:02   #25
motyl_agnieszka
Przyczajenie

Ja długo szukałam dobrego salonu kosmetycznego. Obecnie chodzę do salonu Orchidea na Horbaczewskiego. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobra jakość usług, fajny wystrój i miła obsługa. Osobiście lubię czuć się zrelaksowana podczas wizyty w salonie kosmetycznym i w Orchidei spełniają ten warunek w 100%. Osobiście szczerze polecam. Jak ktoś chce, to może zapoznać się z ich stronką xxx, są też bardzo aktywni na facebooku. Mam nadzieje, że moja opinia się komuś przyda

pozdrawiam Was,
Aga

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-22 o 11:19 Powód: Link.
motyl_agnieszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 18:53   #26
perelka4
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: kosmetyczka- Wrocław

Ja chciałam dla odmiany odradzić kosmetyczkę mobilną(w każdym razie w zakresie makijażu) Panią Agnieszkę Rakowska. Jedyną zaletą Pani jest to, że jest miła. Owszem może umiałaby wykonać makijaż dla osoby z idealną cerą i mało wymagającą, ale jak już jest osoba która ma problemy z trądzikiem i wymagania co do precyzji to niestety się nie sprawdzi. Makijaż miał być wykonany na ślub siostry, łuk na oku robiła bardzo długo(miała zdjęcie jaki chce- ala banan, owalny), na skórze było widać wszelkie niedoskonałości oraz pory, a w dodatku puder w okolicy żuchwy był nie równo nałożony. Poza tym każdy mówił, że się świecę jak choinka, a Pani twierdziła, że to jest idealny mat, makijaż- koszmar!!! Czas wykonania miał być do godziny czasu, a trwał ponad 1.5 h, a efekt bardzo kiepski nawet jak za tą cenę...Nie polecam do tej usługi- brak precyzji, dokładności i chyba talentu.
Mam nadzieję, że dzięki tej opinii zaoszczędzę którejś z Was przykrej niespodzianki w jakimś ważnym dniu.
perelka4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 11:26   #27
natizadziorka
Przyczajenie

Ja bardzo sobie chwalę Salon Upiększalnia, przy Lipowej.

Moim zdaniem the best of the best ;-)

Szczególnie polecam tam manicure i pedicure.
Za nie duże pieniądze robią tak paznokietki , że szok.
natizadziorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 19:24   #28
coccinella17
Przyczajenie

Exclamation Dot.: kosmetyczka- Wrocław

Ja z całą pewnością nie polecam korzystania z salonu kosmetycznego na ul.Kniaziewicza. W salonie byłam zrobić hybrydy. Obsługa miła, jednak nie przełożyło się to na jakość. Po tygodniu każdy paznokieć był uszkodzony. Na pewno wina nie leżała po mojej stronie, bo już miałam wcześniej paznokcie i wytrzymywały ze mną aż do czasu, kiedy odrost był baaaaaardzo duży. I nic się z nimi przez ten czas nie działo. W salonie skorzystałam z Groupona. Mam nadzieję, że nie przez to jakość usługi była gorsza, bo już słyszałam o takich sytuacjach.
coccinella17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 00:31   #29
barabara77
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez coccinella17 Pokaż wiadomość
Ja z całą pewnością nie polecam korzystania z salonu kosmetycznego na ul.Kniaziewicza. W salonie byłam zrobić hybrydy. Obsługa miła, jednak nie przełożyło się to na jakość. Po tygodniu każdy paznokieć był uszkodzony. Na pewno wina nie leżała po mojej stronie, bo już miałam wcześniej paznokcie i wytrzymywały ze mną aż do czasu, kiedy odrost był baaaaaardzo duży. I nic się z nimi przez ten czas nie działo. W salonie skorzystałam z Groupona. Mam nadzieję, że nie przez to jakość usługi była gorsza, bo już słyszałam o takich sytuacjach.
Jeszcze nie słyszałam aby ktokolwiek był zadowolony z Grupona u kosmetyczki... Ja na szczęście nie korzystałam
barabara77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 18:36   #30
Magdin
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Miecia Pokaż wiadomość
Czy ktoś może polecić dobry salon kosmetyczny we Wrocławiu?
Ja chodzę do salonu urody inspiracja na ul. Świętego Antoniego
Miłą obsługa i fajne cenny w porównaniu do innych salonów kosmetycznych. Kosmetyczka Wrocław u której przeważnie robię henna i manicure.

Edytowane przez Magdin
Czas edycji: 2016-07-02 o 17:23 Powód: link do strony
Magdin jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości