Źle układające się włosy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-06, 17:27   #1
Pavlos
Przyczajenie

Źle układające się włosy...

Po pierwsze chciałbym się przywitać
Mam pół długie włosy(takie opadające na czoło) i straszne problemy z nimi. Ciężko je opanować - włosy układają mi się w takie kosmki zamiast każdy pojedyńczo, odstają od głowy i się zawijają cały czas... używam szamponu nivea hair care - wzmacniający i wygładzający włosy... Nie wiem może powinienem je po umyciu w jakiś sposób układać i rozczesywać , a nie po prostu je wysuszyć suszarką?
Pozdrawiam i dzięki za pomoc
Pavlos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 15:54   #2
nellana
Raczkowanie

Dot.: Źle układające się włosy...

Witaj.Ja kiedy włosy przestają mi się układać, wybieram się do fryzjera by trochę je "odświeżyć".W moim przypadku cieniowanie dało rewelacyjny efekt-układanie ich zajmuje mi kilka minut.Dlatego Tobie również radzę wizytę w salonie-niekoniecznie musisz je od razu ścinać-może jakiś zabieg poprawiający kondycję czy coś innego,fryzjer na pewno Ci doradzi,co zrobić.
Pozdrawiam cieplutko
Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, zrób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą, są policzone.
nellana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 19:11   #3
veiled
Rozeznanie

GG do veiled
Dot.: Źle układające się włosy...

tez mam problem z ukladaniem, to znaczy na gorze glowy wydaje sie jakbym miala ich mniej a na dole wiecej... i koncowki mi sie nie ukladaja jakas ladnie. Czy jest jakies ciecie, ktore moze pomoc? albo kosmetyk?

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości