Tragiczny finał koloryzacji- potrzebna pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-06, 18:07   #1
feanka
Raczkowanie

Tragiczny finał koloryzacji- potrzebna pomoc!

Witam was dziewczyny. Dzisiaj postanowiłam zmienić kolor włosów z jasnobrazowych na jakis ciemniejszy braz. Użyłam 2 szamponów koloryzujących joanny (do 24 myć)- czekoladowy i korzenny brąz. Niestety skończyło się to granatową czernią i pasemkami z poprzedniego koloru razem z naturalnymi odrostami. Wygląda to okropnie i chyba nie musze dodawać, że strasznie nienaturalnie (w dodatku z natury jestem średnią blondynką o dość jasnej karnacji). Teraz zupełnie nie mam pojęcia co z tym zrobić. Myślałam o jakiejś farbie w odcieniu brązu (tylko czy znowu nie wyjdzie za ciemny przez to ''cos'' co teraz mam na glowie?) lub ciemnego blondu. A wy co radzicie? Prosze o pomoc, bo musze sie tego pozbyć jak najszybciej.
feanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:15   #2
ivanna
Zakorzenienie

Dot.: Tragiczny finał koloryzacji- potrzebna pomoc!

radziłabym wizyte u dobrego fryzjera... mysle ze on by jakos "wyplatal" cie z tego problemu.

i myj myj myj wlosy ja tak kiedys zrobilam sobie szamponem machon na glowie... ryczalam jak bobr po koloryzacji juz. Pomogl mi wtedy fryzjer, choc nie powiem ze 3 miesiace moje wlosy dochodzily do siebie po tym wszystkim
Stary 2008-06-06, 18:16   #3
Aaliyah1981
Zadomowienie

feanka tez sobie ostatnio zrobilam taki numer tylko ,ze szamponem palette wiec niedosc ,ze zamiast brazu wyszedl mi czarny to jeszcze wlosy byly bardzo przesuszone ..w sumie kolor zmyl sie i stal sie taki rydawo-brazowy ..mysle ,ze moze lepiej juz nic nie nakladaj na te wlosy niech odpoczna. Gdzies tu czytalam ,ze mycie wlosow szamponem oczyszczajacym lub przeciwlupiezowym troszke pomaga .
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI

Aaliyah1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:38   #4
Luzia
Zakorzenienie

W którymś wątku przeczytałam, że dziewczyna umyła głowę ludwikiem, może tego spróbujesz, skoro to był szampon do 24 myć?

Luzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 01:33   #5
Aramintha
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
W którymś wątku przeczytałam, że dziewczyna umyła głowę ludwikiem, może tego spróbujesz, skoro to był szampon do 24 myć?
Myć włosy płynem do mycia naczyń Bez przesady.

Pomagają szampony przeciwłupieżowe oraz mycie włosów w gorącej wodzie - to z domowych sposobów.

Można się również wybrać na fachową dekoloryzację do fryzjera.
Z własnego doświadczenia wiem, że te 24 mycia to kwestia umowna i czasem kolor trzyma się dłużej.
Aramintha jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości