JAK ZADBAC O ZDROWY WYGLAD NÓG?I pierwszy depilator-brzydkie nogi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-07, 11:43   #1
spioch7
BAN stały

JAK ZADBAC O ZDROWY WYGLAD NÓG?I pierwszy depilator-brzydkie nogi

czesc zalozylam ten watek poniewaz mam wiele watpliwosci....zaczne od poczatku
Z natury jestem blondynka i nigdy nie mialam problemu z owlosieniem na nogach/calym ciele.Nie golilam nog poniewaz wlosków nie bylo.Nie dawno tzn ok pol roku temu mialam wypadek dosc powazny polamalam nogi.Juz gdy wyjeli mi je z gipsu byly jakies inne ...brzydsze no ale zadbalam o nie balsam oliwka i masaz krotko po tym zlamaniu mialam operacje i tu sie zaczyna problem..mimo iz mam malutkie blizny 3 szwy z boku kolan(wkladano mi druty) przed zabiegiem kazano mi ogolic cale lydki!! mi,mo iz byly gladkie to chyba spowodowalo ze wyrosly mi wlosy;/ i to czarne wyglada okropnie golilam lydki ten 1 raz a wlosy wyrosly tez na udach;/to nie koniec lekarz z usmiechem na twarzy oznajmil mi ze po operacji moge miec problemy z krazniem.Zauwazylam ze nogimi puchna nie sa jednolitego zdrowego koloru (szczegolnie dolna czesc okolica kostek)jak zadbac o nogi?zeby zdrowo wygladaly...jestem zalamana wstydze sie odslaniac nogi.Chcialam zakupic depilator ale nie wiem jakiej firmy czym sie kierowac przy wyborze?na co zwrocic uwage?Jak pielegnowac nogi przed i po depilacji?Mama mowi ze jak bede depilowac to dopiero bede miala wlochate nogi;/ale nie moge cale lato chodzic w dlugich spodnich;/dodam ze mam 17 lat i przeraza mnie mysl o oszczeconych lydkach.Mama mowi zebym nosila sukienki spodniczki tak jak dawniej ze nikt nie zwroci uwagi na te wloski i brzydki wyglad ale ja uwaZam ze to nie estetyczne juz nie chodzi o opinie innych ale o to bym sie dobrze czula w swojej skorzeprosze wypowiedzcie sie na ten temat dziewczyny bede wdzieczna
ps.czy po uzyciu depilatora wloski odrastaja slabsze?czy wrecz przeciwnie?Nie chce uzywac wosku poniewaz nie jest to za czysty sposob nie lubie sie lepic

Edytowane przez spioch7
Czas edycji: 2008-06-07 o 12:07 Powód: dopisek
spioch7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 14:33   #2
kosia992
Raczkowanie

Dot.: JAK ZADBAC O ZDROWY WYGLAD NÓG?I pierwszy depilator-brzydkie nogi

.

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 18:45
kosia992 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 14:53   #3
spioch7
BAN stały

za pozno juz kupilam
spioch7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 15:54   #4
kasiaqwe11
Przyczajenie

ja mam do sprzedania depilator, dostałam go i ani razu go nie uzywalam poniewaz nie lubie tego typu depilacji chętnych prosze o kontakt na priv.
kasiaqwe11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 11:50   #5
climbatize
Przyczajenie

Po depilatorze mam zdecydownie mniej włosów niz po goleniu
to fakt, że włosy moga wrastać, ale można co jakiś cas zamieniać depilator na golarke.
climbatize jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 00:57   #6
sss7
Zadomowienie

jeżeli nogi puchną i masz problemy z kolorytem to moze to światczyc o problemach naczyniowych. Możesz łykac leki flebotropowe no bez recepty w aptece Ginko Biloba oraz używać żeli i kremów dizałajacych miejscowo- głównie na żylaki, np z wyciagiem z kasztanowca. Noi oczywiscie pielęgnacja.
sss7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 12:51   #7
climbatize
Przyczajenie

Uwierzcie mi te żele nie są niczego warte. Miałam problemy z nogami kiedy długo siedziałam (jazda autobusem/pociągiem okolo 2-3 godzin rano pozniej 10 h siedzenia w szkole i spowrotem taka podróż, no i do tego siedząca praca). Jedyną rzeczą która jakotako pomagała był żel z kasztanowca z ziaji (białą tubka)
Jednak dopiero po wizycie u chirurga naczyniowego dostalam recepte na detralex (stosowałam peletrocin- zamiennik) i miesiecznej kuracji już nie wyję z bólu kiedy muszę siedzieć.
Jeśli masz podobne problemy przejdz się do tego specjalisty. On napewno doradzi lepiej niż my wszystkie razem wzięte.
climbatize jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości