okropny bialy wysuszony blond jak biala kartka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-10, 13:59   #31
aluchelek
Raczkowanie

Dot.: okropny bialy wysuszony blond jak biala kartka

w jasnobrązowych i krótkich włosach wyglądasz super.

Poza tym żadna z dziewczyn nie wspomniała o jednej rzeczy: Twoje włosy wyglądają na baaaaardzo wysuszone i zniszczone. Powinnaś zacząć je intensywnie pielęgnować, bo to samo w sobie wygląda źle.

A ja polecam Ci krótszą fryzurkę, w ciemniejszym kolorze, lekką zmianę makijażu. Blond wygląda nieco sztucznie i sądzę, że inne kolory Cię odmłodzą!

aluchelek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 15:18   #32
kasiamalibu
Raczkowanie

DObra dziewczny zdecydowalam na poczatke zrobie sobie inny odcien blondu a pozniej z czasem na braz kto wie najwzyej pomaluje jakas brazowa zmywlna szamponetka na poczatek , a robic sobie grzywke???? czy nie bardzo? sam,a juz nie wiem czy robic grzywke czy nie takze czekam na dalsze porady
kasiamalibu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 09:38   #33
vainilla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiamalibu Pokaż wiadomość
DObra dziewczny zdecydowalam na poczatke zrobie sobie inny odcien blondu a pozniej z czasem na braz kto wie najwzyej pomaluje jakas brazowa zmywlna szamponetka na poczatek , a robic sobie grzywke???? czy nie bardzo? sam,a juz nie wiem czy robic grzywke czy nie takze czekam na dalsze porady
niereformowalna

jesłi już sie tak upierasz przy blondzie to ew jakis karmel moze co? żeby nie trzebabylo uzywać rozjaśniacza

naprawde źle ci w blondach i w dodatku jak już aluchelek wspomniała, one są zniszczone i przy rozjaśniaczu o nie nie zadbasz. a zniszczone włoski szpecą

z szamponetką na blondzie też bym się nie bawila, bo po 1. nie zejdzie ci (mimo zapewnień producentów) a po 2. kolor który zrobisz to bedzie masakra(bo brąz wyjdzie pomarańczowy-każdy braz)

Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa

vainilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 11:45   #34
kasiamalibu
Raczkowanie

vainilla no co ty nie zamiezram uzywac zadnych rozjasniaczow po co ? przeciez mam juz je rozjasnione a na braz nie chce malowac sie odrazu bo nie lubie radyklanych zmian dlatego tez najpierw pomyslalam by zmienic odcien blondu czyli nie rozjasniac go tak jak napisalas tylko nadac im kolor jakims szamponem koloryzujacym poniewaz wiez ze w kazdej farbie blond jest tam rozjasniacz wiec w mym przypadku bylo by bez sensu , pomyslalam o jakims zlotym lub karmelowym blondzie (szamponie koloryzujacym) a pozniej ewentualnie przejde do brazu dobra a co z ta grzywka robic czy nie robic??? heh wiem ze juz to jest nudne ale nadal nie wiem
Stary 2008-06-12, 16:43   #35
milusiaam
Wtajemniczenie

Nieee nie obcinaj włosów Slicznie ci w tych włoskach z falami i nie farbuj na brazowo ładnie ci w blond wiem ze niektóre dziewczyny nei lubia solarki i rozowej bluzkio do blond wlosó ale nie zmieniaj sie na siłe mysle ze im sie nie podobaja toje blond włosy e względu bardziej na stereotypy jakieś mmm zresztą nie wazne zrob sobie troszke ciemniejszy blond nie uzywaj juz rozjaśniacza Idz do fryzjera sama nie rob zeby ci pomarańczowe nie wyszły i zrob jakis fajny ciemniejszy blond moze nawet zaczajających o jasny braz albo bardzo jasny nie farbuj a ni na brazowo ani na rudo ani na fioletowo czerwono czy jakos innaczej zostan w blondzie bo jestes w nim sliczna
milusiaam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 17:14   #36
aussie31
Raczkowanie

Wink Dot.: okropny bialy wysuszony blond jak biala kartka

KAsiu! ja również uważam że powinnaś pozostać przy jasnym kolorze włosów. Po Prostu ten odcień blondu który masz obecnie nie jest zbyt twarzowy. Ja bym zmieniła go na taki bardziej beżowy, ewentualnie może fryzjer zmiesza coś z odpowiednich odcieni, i podcięła troszkę wloski żeby nadać fryzurze ładny kształt. może jakieś cieniowanie z przodu. na niektórych fotkach zamieszczonych przez dziewczyny są własnie takie bardzo ładne fryzurki tyle że w brązie.Wydaje mi się że problem leży raczej w tym, że obecny kolorek ktory masz wygląda nienaturalnie. Wraz ze zmianą odcienia pomyślałabym o bardziej stonowanych kolorach jeśli chodzi o ciuszki i wtedy powinno być dobrze
aussie31 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 17:45   #37
QsQs
Zadomowienie

Ja tez Cie widze w blondzie...tyle, ze nieco ciemniejszym No i intensywna regeneracja to podstawa, bo są bardzo sianowate.
QsQs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 19:30   #38
kasiamalibu
Raczkowanie

AJ Milusiaan tez mysle ze niektore poprpstu sie zasugerowaly ta moja rozowa bluzka a to ze mam ja na tej fotce to nie znaczy ze chodze ciagle na rozowo . ja rowniez uwazam ze w bladzie nie jest mi az tak zle ale tez zdaje se z tego sprawe ze ten ktor y mam obecnie jest za jasny dlatego tez napisalam tutaj o jakas porade ale zauwazylam ze odrazu zaczela sie nagonka juz nie na same moje wlosy tylko styl ( tlenione kudly i rozowa bluzka) heh mam to gdzies szczezre mowiac bo nie pytalam tutaj o styl malowania sie czy ubierania a o wlosy i nie obrazam sie za nic bo kazdy ma swoje zdanie czasem sie tylko zastanawiam jak wygladaja dziewczyny ktore najbardziej krytykuja i maja najwiecej do powiedzenia
Stary 2008-06-12, 20:01   #39
aussie31
Raczkowanie

hey na pewno nie miałam zamiaru Cie urazic wydaje mi sie po prostu ze do takiego jasnego blondu pasuja bardziej stonowane kolory jak np szary lub khaki ale skoro mamy mowić tylko o wloskach to juz tego tematu nie poruszajmy skoro w sumie o to nie prosilas

zgadzam sie ze regeneracja to podstawa (dobra odżywcza maska to podstawa!), scinac nie trzeba ale podciac tak zeby sie ladnie ukladaly
Stary 2008-06-12, 20:09   #40
kasiamalibu
Raczkowanie

aussie31 w zadnym wypadku nie mialam na mysli ciebie wypowiadajac sie wyzej ty jako jedna z nielicznych napisalas ze w bladzie nie wygladam zle (tzn nie za dobrze w tym kolorze bladu) a co myslisz o grzywce ?? zrobic nie zrobic o to jest pytanie
Stary 2008-06-12, 20:22   #41
aussie31
Raczkowanie

Nie wczytywałam sie szczerze mowiac w posty poprzedniczek za bardzo, a ja nie chcialam sprawiac nikomu przykrosci- wiadomo ze nikt nie lubi krytyki-wolalam zatem dmuchac na zimne. ale az musze zerknac co tam napisaly....
Jesli juz chcialabys grzywke to taka na bok ( pierwsza seria Twoich przerobionych zdjec , 4 fotka - cos mniej wiecej takiego). Prosta grzywka zakrywajaca czolo wydaje mi sie byc "za ciezka" dla Twojej twarzy, a te ciemne brazy to w ogole moim zdaniem odpadaja. Cos jak na tym zdjeciu co wskazalam (mam nadzieje ze znajdziesz o co mi chodzi) Taka lekka, jakby wiatrem czesana, "kalifornijska"hehe mysle ze taki bardziej naturalny look by Tobie pasowala te fale to naturalnie takie czy to jakas trwala byla??
Stary 2008-06-12, 20:29   #42
kasiamalibu
Raczkowanie

te fale to moje naturalne , strasznie mnie wkurzaja jak tylko wyprsostuje prostownica i nie daj boze jest deszczowa pogoda to zaraz fale dunaju na glowie heh
Stary 2008-06-12, 20:30   #43
aussie31
Raczkowanie

ah i jak tak sobie poogladalam to wlasnie w strone takich bardziej naturalnych odcieni blondu bym zmierzala...moze faktycznie troszke ciemniejszych ale na pewno nie braz. jakis ciemny blond, ale nie zloscisty. i delikatniejszy makijaz oczek.taki bardziej subtelny bedzie pasowal ale to oczywiscie sugestia znowu poza tematem troche
Stary 2008-06-12, 20:35   #44
kasiamalibu
Raczkowanie

nie zlocisty??? a ja juz se umyslilam karmelowy blond a on chyba wpada w taki zlocisty ?? heh kurde to juz sama nie wiem wiem jedno ze popielatego nie chce bo juz mialam kiedys , a jesli chodzi o makijaz to na codzien maluje tylko rzesy i conajwyzej jakis jasny cien typu bez , te fotki to akurat co podalam byly z sylwestra te w koronie lub przed dyskoteka wiec sama rozumiesz ten makijaz
Stary 2008-06-12, 20:45   #45
aussie31
Raczkowanie

heh no teraz to ja tez sie zakrecilam moze sie wyrazic nie umiem-czasem tak mam
hmm to moze droga eliminacji - nie taki bialy blond i nie zlotawy. ten karmelkowy mogłby byc ok. po prostu ciemniejszy troszke i bardziej naturalny.
Co do makijazu to spoko na Sylwestra mozna a nawet trzeba zaszalec ;D zwrocilam na to uwage bo akurat tylko na tych zdjeciach moge sie opierac , nie dodalas takiego "codziennego"
Stary 2008-06-12, 23:02   #46
aussie31
Raczkowanie

Kasiu post #20 to zdjecie na dole - nie wiem czy to karmelkowy kolor ale jest bardzo ciekawy i fajnie podkresla Twoje oczka
Stary 2008-06-12, 23:33   #47
kasiamalibu
Raczkowanie

mi tez sie podoba wlasnie on tylko ze na taki kolor to sie farbne po wakacjach to raczej jest taki braz karmelkowy a ja na wakacje chce miec jeszcze blond wiec poszukam ze jakiegos szamponu koloryzujacego z odcienem karmelowym podobno jest taka farba z joanny soft cos tam a ty jak tam zdecydowalas sie juz co robisz??? z wloskami?
Stary 2008-06-13, 01:27   #48
aussie31
Raczkowanie

ja sie nie moge napatrzec na ten kolorek chetnie bym go sobie sama zrobila jak juz bede PO dam znac co tam "madrego" wymyslilampozdrowki
Stary 2008-06-13, 16:25   #49
antoinettee
Zadomowienie

Siemka, fajnie, ze stworzylas watek. Uważam, ze twoje włosy nie są złe, ale rozumiem co czujesz, bo ja tez jestem podobną blondynka i mam ochote zmienic kolor.
Dzis bylam u fryzjerki z mama i sie poradzilam. Powiedziala mi ze brazow by mi nie radzila na cala glowe, ani innych kolorow poza blondem, bo moj naturalny kolor wlosów jest taki jasno mysi i nawet gdybym miala male odrosty to wygladaloby to kiczowato i tak jakbym miala siwe wlosy.
Poradzila mi, zebym zrobila sobie ciemniejszy dol, ale nei tak, ze pofarbowac caly spod na ciemno, tylko zrobic tam sporo pasemek a na gorze zostawic dalej moj kolor. Pewnie tak tez zrobie, bo to naprawde dobra fryzjerka a nie jakas stara baba, ktora paple od rzeczy.

Wklejam swoją fotke dla porównania ;-) Pozdrówka
Stary 2008-06-13, 16:42   #50
kasiamalibu
Raczkowanie

wygladasz slicznie na tych fotkach a sama malujesz wloski? czy u fryzjera? jak sama to farba czy rozjasniaczem/ zdecydowanie zaden braz jestes fajna blondyneczka i lepiej tak zostan
Stary 2008-06-13, 18:14   #51
antoinettee
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasiamalibu Pokaż wiadomość
wygladasz slicznie na tych fotkach a sama malujesz wloski? czy u fryzjera? jak sama to farba czy rozjasniaczem/ zdecydowanie zaden braz jestes fajna blondyneczka i lepiej tak zostan
Dziekuje Ci kochana za opinie. Włosy maluja u kolezanki, która jesr fryzjerka, ale nie pracuje w salonie. Place ok 40 zl i ona robi mi wloski rozjasniaczem. Szkoda mi tego blondu, dlatego zrobie sobie na jakis czas ten spód troche ciemniejszy, a góre zostawie tama sama. Zapewne jak kazda kobieta potrzebuje zmiany a ja od 16 roku zycia, czyli od prawie 5 lat mam na głowie to samo.
Stary 2008-06-18, 22:11   #52
aussie31
Raczkowanie

i jak Twoja metamorfoza? jakieś zmiany poczynione?? ja byłam dzis na farbie i mam ciemne włoski ale nie maja czerwonych ani rudawych refleksow jak przedtem te czekoladowe tylko takie bardziej popielate sa...co do reszty -pracuje nad nia
Stary 2008-06-18, 22:20   #53
kasiamalibu
Raczkowanie

hej ja jeszcze sie nie zdecydowalam ale jak juz bedzie po to dam znac a to moze pokazesz sie jakas foteczka twych wloskow?? jestem bardzo ciekawa
Stary 2008-06-18, 22:44   #54
milusiaam
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Siemka, fajnie, ze stworzylas watek. Uważam, ze twoje włosy nie są złe, ale rozumiem co czujesz, bo ja tez jestem podobną blondynka i mam ochote zmienic kolor.
Dzis bylam u fryzjerki z mama i sie poradzilam. Powiedziala mi ze brazow by mi nie radzila na cala glowe, ani innych kolorow poza blondem, bo moj naturalny kolor wlosów jest taki jasno mysi i nawet gdybym miala male odrosty to wygladaloby to kiczowato i tak jakbym miala siwe wlosy.
Poradzila mi, zebym zrobila sobie ciemniejszy dol, ale nei tak, ze pofarbowac caly spod na ciemno, tylko zrobic tam sporo pasemek a na gorze zostawic dalej moj kolor. Pewnie tak tez zrobie, bo to naprawde dobra fryzjerka a nie jakas stara baba, ktora paple od rzeczy.

Wklejam swoją fotke dla porównania ;-) Pozdrówka
wiem wiem nie na temat ale musze to powiedziec BOMMMMBAAA nogi
a co do kolrków włosów to sa ok mi sie podobaja

Autorki watku wloski tez mi sie podobaja i nie widze jej w bladzie zreszta juz mowilam ale problem tkwi w tym ze ma bardzo zniszczone wloski ale ciesze sie ze zaczyna o nie dbac
milusiaam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 23:00   #55
siokoladka
Zakorzenienie

GG do siokoladka

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość

Autorki watku wloski tez mi sie podobaja i nie widze jej w bladzie zreszta juz mowilam ale problem tkwi w tym ze ma bardzo zniszczone wloski ale ciesze sie ze zaczyna o nie dbac
Podzielam opinie. Radykalne zmiany czasami są dobre ale chyba nie w tym wypadku. Ewentualnie karmel/bursztyn Tutaj kuleje pielęgnacja. Gdyby były w lepszej kondycji to by zupełnie inaczej się prezentowały
siokoladka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 23:16   #56
agacior89
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8
GG do agacior89

Pierwsza fota- cudo! Ja o takich włosach marze :P Na drugiej wyszły bardziej platynowo-białe, takie już nie.

Na twoim miejscu zajęłabym sie pielęgnacją- porządną pielęgnacją. Bo kolor nie jest zły, kwestia dodania im blasku i lekkiego przyciemnienia, ale to może sie okazać pozytywnym skutkiem ubocznym pielęgnacji. Mówię o naturalnych sposobach: olej rycynowy+ nafta (lekko przyciemna zle zaje***e nawilża), płukanka z rumianku, miód dodany do odżywki (DOBREJ odżywki- czyli niekoniecznie drogiej ale skutecznej, np. wax albo coś z farmony), sok z cytryny+ żółtko. Wierz mi, po takich kuracjach włoski mają szansę zyskać kolor i teksturę (znaczy nie fale, ale blask i miękkość) jak z tej fotki: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...5&d=1212876175
agacior89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 00:57   #57
antoinettee
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość

Hihi, ale mi miło. Dziekuje za komplement
Tu na tej fotce mam obsaciki, to są optymalnie dłuższe ;-) Powiem wam, ze bardzo musze sie pilnowac, bo czesto chodze jak kaczka i tak stoje:P Wtedy wyglada jakbym miała nóżki na beczce prostowane
Stary 2008-06-19, 12:58   #58
Agaciatko91
Raczkowanie

kasiamalibu tez jestem za tym byś pozostała przy blondzie zmień odcień i zrób sobie inną fryzurke i będzie miodzio
Agaciatko91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 13:12   #59
kasiamalibu
Raczkowanie

Agaciotko91 wlasnie tek zamiezram zrobic zmienic na poczatek kolor blond na braz sie moze pomaluje na jesien by pasowalo do koloru lisci heh zobacze jeszcze narazie jestem na etapie poszukiwania fajnego koloru farby lub szamponu koloryzujacego buziaki
Stary 2008-06-21, 11:28   #60
agacior89
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8
GG do agacior89

lepiej szampon koloryzujący. Może henna? Żeby było jak najdelikatniejsze....
Tu masz maseczkę http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,11...rbowanych.html użyłam raz, przyciemniał włosy (na popielaty), zrobiły się po niej ładne, błyszczące. Efekt trzymał się tydzień- może spróbuj?
agacior89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości