Krostki za policzkach - cera naczynkowa. Pomóżcie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-08, 15:48   #1
oktavvia
Raczkowanie

Unhappy

Krostki za policzkach - cera naczynkowa. Pomóżcie!!!

Witam,

Od kilku lat walczę z trądzikiem. Niegdyś miałam z nim szczególne problemy zwłaszcza w strefie T. Policzki były wolne od takowych "wad". Tak więc jak już udało mi się zwalczyć wszelkie krostki i zaskórniki za sprawą cudownego Brevoxylu na czole i nosku... zaczęły pojawiać sie na policzkach ... no i właśnie z nimi mam problem...

Mam cerę naczynkową (którą staram się dobrze pielęgnować), ale brevoxyl jest zbyt silny na policzka (nawet nakładany punktowo).

Bardzo proszę o rady... jaki preparat/krem mogłyby mi Panie polecić na policzki (delikatny... ale skuteczny).

Będę wdzięczna za każdą pomoc, bo te masowo pojawiające się na policzkach czerwone krosty doprowadzają mnie do szału
oktavvia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 21:34   #2
travis
Wtajemniczenie

GG do travis
Dot.: Krostki za policzkach - cera naczynkowa. Pomóżcie!!!

wiesz co alamtaamo....najpierw strefa T walczylam brewoksylem(nie pamietam jak sie pisze) a teraz wysypalo mi na [policzkach
travis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 13:37   #3
oktavvia
Raczkowanie

Może ktoś jednak jest w stanie mi pomóc/doradzić??
Stary 2008-06-09, 22:17   #4
G a b i
Raczkowanie

GG do G a b i

Ja np uzywam benzacne 10% jest tez 5% i pomaga ale jak sie zbyt dlugo uzywa to przestaje byc taki skutezny i trzeba zrobic przerwe zastanawiam sie nad brevoxylem tylko nie wiem czy nie jest za mocny i nie bedzie duzych czerownych plam na twrazy tam gdzie sie posmaruje?
G a b i jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 22:54   #5
oktavvia
Raczkowanie

Brevoxylu używam od około roku (teraz tylko co kilka dni albo punktowo, tylko na czoło i nos). Muszę szczerze przyznać, że zdziałał u mnie cuda!! Przez kilka lat męczyłam się z krostami na czole (które non stop przez rozdrapywanie miałam w strupach ). A teraz? Idealnie gładziutkie!

Wiesz G a b i mam cerę wrażliwą i po pierwszym zastosowaniu Brevoxylu skóra była troszeczkę czerwona, jednak później stopniowo się "przyzwyczajała" i było już tylko coraz lepiej
Stary 2008-06-10, 11:14   #6
natanea
Przyczajenie

Smile Dot.: Krostki za policzkach - cera naczynkowa. Pomóżcie!!!

Cytat:
Napisane przez oktavvia Pokaż wiadomość
Może ktoś jednak jest w stanie mi pomóc/doradzić??
czesc.mysle ze powinnas sie zainteresowac seria IWOSTIN PURRITIN.zapytaj w aptece.sa to naprawde skuteczne kosmetyki.a tak poza tym przy cerze naczynkowej pamietaj aby w twojej diecie nie zabraklo ciemo czerwonych,fioletowych,cz erwonawych itp produktow bo w nich jest najwiecej polifenoli uszczelniajacych naczynka krwionosne,tzn jak masz do wyboru winogrona jasne i ciemne to wybieraj ciemne.pozdrawiam i zycze sukcesu.
natanea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 17:45   #7
G a b i
Raczkowanie

GG do G a b i

Wiesz G a b i mam cerę wrażliwą i po pierwszym zastosowaniu Brevoxylu skóra była troszeczkę czerwona, jednak później stopniowo się "przyzwyczajała" i było już tylko coraz lepiej
[/quote]

hehe to albo uzyje w piatek o ile w sobote nie bedzie jakiegos wiekszego wypadu albo poprostu na wakacje kiedy bede mogla w razie "wu" jeden dzionek pokrzatac sie po ogrodzie i nie straszyc nikogo czerwonymi plamami
G a b i jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 19:11   #8
oktavvia
Raczkowanie

Zastanawiam się nad zakupem Clarena, AHA Fruit Line, Glyco Fruit Cream (Krem z kwasami AHA), bowiem na KWC ma dobre opinie, jednak obawiam się (wspominanego w recenzjach) wysypu oraz tego czy sprawdzi się w lecie??

Czy któraś z Pań go stosowała??

Krem do najtańszych nie należy... ale może skuteczny?
Stary 2008-06-14, 06:03   #9
pszczułka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez G a b i Pokaż wiadomość
Ja np uzywam benzacne 10% jest tez 5% i pomaga ale jak sie zbyt dlugo uzywa to przestaje byc taki skutezny i trzeba zrobic przerwe zastanawiam sie nad brevoxylem tylko nie wiem czy nie jest za mocny i nie bedzie duzych czerownych plam na twrazy tam gdzie sie posmaruje?
Ja od kilku miesięcy nie uzywalam nic na trądzik oprócz kremu złuszczającego Clinique ale ostatnio coraz częsciej wyskakują mi duze bolesne wypryski głównie na policzkach natomiast niektóre częsci twarzy są ok. Jakies 5 miesięcy temu uzywalam benzacne co 4-5 dni na noc cieniutką warstwe na calą twarz w celach "zapobiegawczych" ale potem zaprzestalam. I teraz chcę znowu tak robic więc mam pytanko czy mozna uzywac benzacne co kilka dni na calą twarz ?
pszczułka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości