w這ski na twarzy-jak usun望? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-06-09, 09:45   #1
gonieczka_o
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 322

w這ski na twarzy-jak usun望?

Czy znacie metod na usuni璚ia bia造ch w這sk闚 z twarzy? mam na my郵i nie takie nad g鏎n warg, ale po bokach twarzy, w okolicach 簑chwy i uszu. Nie s one jako widoczne, maj jasny kolor, ale mo瞠 jest spos鏏 ba trwa貫 usuni璚ie? nie stosowa豉m wosku, bo boj si, 瞠 zaczn odrasta i b璠 ciemniejsze, a tego bym nie prze篡豉 chyba :P czy kt鏎a z Was mia豉 ten problem? Czy mog prosi Pani Kosmetyczk o rad? serdecznie dzi瘯uj!

"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-09, 13:48   #2
Ankalime
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 810
Dot.: w這ski na twarzy-jak usun望?

Cytat:
Napisane przez gonieczka_o Poka wiadomo嗆
Czy znacie metod na usuni璚ia bia造ch w這sk闚 z twarzy? mam na my郵i nie takie nad g鏎n warg, ale po bokach twarzy, w okolicach 簑chwy i uszu. Nie s one jako widoczne, maj jasny kolor, ale mo瞠 jest spos鏏 ba trwa貫 usuni璚ie? nie stosowa豉m wosku, bo boj si, 瞠 zaczn odrasta i b璠 ciemniejsze, a tego bym nie prze篡豉 chyba :P czy kt鏎a z Was mia豉 ten problem? Czy mog prosi Pani Kosmetyczk o rad? serdecznie dzi瘯uj!
mysle, zebys tego nie ruszala... kazdy ma takie wloski, naprawde
ja nie mialam na ten przyklad wloskow strasznie widocznych na brzuchu a teraz mam gaszcz czarnych klakow... z calego serca odradzam
Ankalime jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-09, 14:19   #3
gonieczka_o
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 322

Cytat:
Napisane przez Ankalime Poka wiadomo嗆
mysle, zebys tego nie ruszala... kazdy ma takie wloski, naprawde
ja nie mialam na ten przyklad wloskow strasznie widocznych na brzuchu a teraz mam gaszcz czarnych klakow... z calego serca odradzam
no wlasnie jak sie blizej przyjrzec to je widac :-( ale boje sie ze jak to rusze to potem rady sobie nie dam z depilacja jeszcze kolejnej czesci ciala slyszalam ze jest jakis sposob na latwe i trwale usuniecie?

"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-09, 19:30   #4
Iwona 25
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez gonieczka_o Poka wiadomo嗆
no wlasnie jak sie blizej przyjrzec to je widac :-( ale boje sie ze jak to rusze to potem rady sobie nie dam z depilacja jeszcze kolejnej czesci ciala slyszalam ze jest jakis sposob na latwe i trwale usuniecie?
tak elektroliza lub laserem cos robia kosmetyczki,ale ja ju jestem stara i moje w這ski "wisza mi" a kiedys to by problem
z wiekiem zapomnisz o nich,bo sa wazniejsze problemy i wcale tego nie m闚ie niegrzecznie,tylko ze szczerego serducha
pozdrawiam
Iwona 25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-10, 19:36   #5
olka@@@
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Ja mam ledwo widoczne w這ski na policzkach i wd逝 lini szcz瘯i oraz nad gorna warg .Depiluje je za pomoc plastr闚 do depilacji i jestem zadowolona. Po ka盥ej takiej depilacji mam pi瘯n g豉dk sk鏎e . Ja nie musia豉m tego robi tylko mialam du穎 wyprysk闚 wd逝 lini szcz瘯i i od kiedy depiluje tam w這ski mam 豉dn sk鏎e. Ja polecam z ca貫go serca!!!
olka@@@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-10, 20:55   #6
iwonnetta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Ja mam w這ski po bokach twarzy i troszke na brodzie.Depiluje je plastrami z woskiem.Wystarczaja do 2 tygodni potem trzeba rwac znowu.Slyszalam o laserze,ze pomaga,ale nie mam odwagi pojsc z tym do gabinetu.Pozdrawiam
iwonnetta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-11, 12:32   #7
majorka:)
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 587

Ja mam na gornej wardze i bardzo mnie to zlosci bo z bliska je bardzo widac ,a ze wzgledu ze jestem brunetka tym bardziej.Myslalam o depilcji laserowej ale ....
majorka:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-26, 16:42   #8
Hosenka*
Moderator KWC

Wiadomo軼i: 46 842

Ja tez mam taki problem. W連oki pojawi造 mi sie po odstawieniu tabletek anty. Sa mi瘯kie i jasne, ale widoczne, zw豉szcza na brodzie o wok馧 ust - siostra si 鄉ieje ze mam buzi jak brzoskwinka (w sensie ze tak w這chat). W這ski s widoczne zw豉szcza pod s這鎍e i pod odpowiednim katem.

Zastanawiam si, czy warto zaczyna "zabaw" np. kremami do depilacji - czy w這ski bed odrasta造 ciemniejsze i twardsze?? Czy jak bed si "wykluwa" to b璠 wyglada jak u faceta dzie po goleniu

10.12 - Kosmetyczne nowo軼i listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i u篡wane
24.11 - ostatni dzie darmowej dostawy do paczkomat闚 na Allegro - sprawd aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 842 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-08, 12:45   #9
laylla18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 273

hmm...a ja mam takie wokol uszu na twarzy i to czarne bo jestem brunetka. CO z tym zrobic? Lubi kitki a to tak szpeci..
laylla18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-08, 16:43   #10
Ankalime
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 810

Cytat:
Napisane przez laylla18 Poka wiadomo嗆
hmm...a ja mam takie wokol uszu na twarzy i to czarne bo jestem brunetka. CO z tym zrobic? Lubi kitki a to tak szpeci..
mysle, ze najpierw powinnas isc do lekarza, zbadac hormony
Ankalime jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-30, 22:23   #11
galeriadenuo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Question w這ski na twarzy

Ostatnio widzia豉m w tv reklam jakiego , zdaje si 瞠 kremu, kt鏎y os豉bia w這ski na tyle ,瞠 w ko鎍u zanikaj. Nie zd捫y豉m zapisa nazwy i oczywi軼ie natychmiast wylecia豉 mi z pami璚i
Mo瞠 kt鏎a z forumowiczek zna/pami皻a nazw tego specyfiku
galeriadenuo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-01, 00:17   #12
pani-jesie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 429
Dot.: w這ski na twarzy

Cytat:
Napisane przez galeriadenuo Poka wiadomo嗆
Ostatnio widzia豉m w tv reklam jakiego , zdaje si 瞠 kremu, kt鏎y os豉bia w這ski na tyle ,瞠 w ko鎍u zanikaj. Nie zd捫y豉m zapisa nazwy i oczywi軼ie natychmiast wylecia豉 mi z pami璚i
Mo瞠 kt鏎a z forumowiczek zna/pami皻a nazw tego specyfiku
Bioxet?
Stary 2009-07-01, 00:25   #13
jyyli
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 038
GG do jyyli

Bodajze na biochemii jest o tym watek, zapraszam do przejrzenia, trwa juz tam dyskusja

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-01, 23:15   #14
galeriadenuo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

chyba w豉郾ie tak. dzi瘯i wielkie
galeriadenuo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-21, 18:29   #15
problematyczna nastolatka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Unhappy W這ski na ca貫j twarzy!

Mam du篡 problem... Wstydz si gdziekolwiek wychodzi, ca貫 wakacje sp璠zam w domu... To przez to, 瞠 mam w這ski na ca貫j twarzy (policzki, w御ik, broda i czo這). Rosn mi WSZ犵ZIE - na twarzy, na piersiach, klatce piersiowej, brzuchu, plecach, palcach (nie na opuszkach) i nogach. Czy to jaka choroba czy mam problem z hormonami? W這ski co prawda nie s ciemne, ale bardzo szybko rosn. Ja mam dopiero 13 lat i bardzo boj si powiedzie o tym mamie. Nie chce mi si 篡. Og馧em jestem do嗆 豉dna, ale te okropne w這ski mnie niszcz. B璠 musia豉 tak 篡 ju zawsze czy mo瞠 powinnam i嗆 na wosk do kosmetyczki albo zdecydowa si na depilacj laserow? B豉gam o pomoc nied逝go koniec wakacji a nie moge sie TAK pokaza ludziom!!! Bardzo prosz o pomoc! (((((((
problematyczna nastolatka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-21, 18:35   #16
Czarna_Z這郾ica
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 772
Dot.: W這ski na ca貫j twarzy!

Nie wstyd sie rozmowy z mam bo ona mo瞠 Ci pom鏂. Mo瞠 to hormony dlatego najlepiej i嗆 do lekarza.

Czarna_Z這郾ica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-21, 18:37   #17
problematyczna nastolatka
Przyczajenie

ale na czym polegaj te badania hormonalne?
problematyczna nastolatka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-21, 21:46   #18
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 096

Badania hormonalne badaj poziom hormon闚 w twoim organizmie. Pow鏚 w這sk闚 mo瞠 by r騜ny. Czasem jest to taka natura, czasem dziedziczne po mamie/cioci/babci, czasem to wynik choroby (zesp馧 policystyczych jajnik闚, rak, problemy z tarczyc). A co do laseru to laser pomaga tylko na czarne w這sy, poniewa one zawieraj najwi璚ej melaniny, na jasne nie pomo瞠.

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-21, 22:21   #19
ferguusson
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 032

Zapraszam do w徠ku o depilacji. Prosz nie powiela istniej帷ych temat闚.

MAC

exchange
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-22, 13:06   #20
bianeczkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 857

Ka盥y ma w這ski na ca造m ciele tak瞠 na twa篡. To nasza naturalna bariera ochronna. Pewnie masz zaburzon gospodark hormonaln. Badanie hormon闚 polega na pobraniu krwi i przebadaniu jej laboratoryjnie. Id do ginekologa. On ci da skierowanie.

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wsp鏊nie zamawiamy buty
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031

bianeczkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-22, 16:13   #21
Marzena18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

Te mam w這ski na twarzy ale w御ik np wyrywam woskiem na brodzie juz mi w豉snie tez rosn. No ale moja siostra tez ma to samo jest starsza i badania mia豉 robione i wysz這 wszystko dobrze. Robi豉m badania hormonalne bo derm mi kaza豉 z tego co powiedzia豉 to ze mam dobre wyniki ale zawy穎ne przysadki m霩gowej i kaza豉 i軼 do ednokrynologa. pozdrawiam
Stary 2010-08-22, 16:25   #22
giginthesky
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 108

id do endokrynologa najlepiej, bo to mog by jakies zaburzenia hormonalne. badania hormon闚 to tylko testy z krwi, wiec nie masz sie co martwi

giginthesky jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-22, 16:38   #23
BJean
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 828

endokrynolog pobierze Ci krew do bada.
wynik stwierdzi jaki masz poziom hormon闚.

dobierze ewentualne lekarstwa.

masz prawo wiedzie co jesz.

BJean jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-23, 10:23   #24
Juuras
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Te mam identyczny problem .. tyle ze u mnie na twarzy te w這ski nie sa a tak bardzo widoczne , ale jak sie patrzy pod s這鎍e to jest masakra .; ( najwi璚ej jest ich tu w okolicach uszu ..ale to to jeszcze jestem w stanie znie嗆 ..ale to co dzieje sie na moim brzuchu juz nie . ; ( rosn mi tam d逝gie ,ciemne ,g瘰te w這sy . .posza軛 najpierw do lekarza rodzinnego zeby skierowa mnie do odpowiedniego specjalisty , ale pani doktor wys豉豉 mnie tylko na USG zeby zbada nadnercza.. wyniki by造 dobre , wszystko by這 w porz康ku i pani doktor powiedzia豉 ze to juz taka moja uroda i zebym sie nie przejmowa豉 bo jest wiele dziewczyn borykaj帷yc sie z tym problemem ..a ja nie moge sie nie przejmowa bo jest to bardzo kr瘼uj帷e i liczy豉m ze lekarka da mi skierowanie do niewiem no np . hmmm endokrynoooga? lub bedzie kaza豉 zbada w豉snie hormony .. a ona nic . .tylko tyle miala do powiedzenia; NIE PRZEJMUJ SIE . TO NIE JEST AZ TAK BARDZO WIDOCZNE ; / A ja cie doskonale rozumiem bo to naprawde jest okropne ;(
Juuras jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-23, 14:33   #25
Marzena18
Raczkowanie

Mi nikt nie dawa skerowania na takie badania posz豉m do przychodni zap豉ci豉m za badania i teraz ide prywatnie do ednokrynologa..
Stary 2010-08-23, 19:08   #26
Juuras
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

A ile kosztuj takie badania ? i wizyta u endokrynologa?
Juuras jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-23, 20:51   #27
werol
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Mam 15 lat i r闚nie dotyczy mnie ten problem, z tym 瞠 to ow這sienie robi si coraz ciemniejsze. By豉m w szpitalu w Prokocimiu i lekarz endokrynolog-ginekolog po obejrzeniu mnie zleci badania:
*z piciem glukozy(najpierw pobieraj krew, p騧niej pije si chyba 100g glukozy i po 2 godz. znowu pobieraj krew)
*2 tyg. po glukozie badania prolaktyny z tabletk (podobnie jak z glukoz, tylko czeka si godzin)
*pobieranie krwi mi璠zy 5 a 7 dniem owulacji
*USG jajnik闚 i nadnerczy

Teraz czekam na wynik. Podejrzewam, 瞠 mam zesp馧 policystycznych jajnik闚, poniewa mam wi瘯szo嗆 objaw闚. Skutkiem nieleczenia tej choroby mo瞠 by bezp這dno嗆. Wi璚 jak macie nadmierne ow這sienie zg這軼ie si do endokrynolog! Mam nadziej, 瞠 pomog豉m. Pozdrawiam!
werol jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-23, 21:46   #28
matylda12
Przyczajenie

Nie zawsze nadmierne ow這sienie u kobiet 鈍iadczy o zaburzeniach hormonalnych. Czasami wynika z tzw. typu urody. Ja np. jestem typow brunetk z g瘰tymi w這sami i czarnymi krzaczastymi brwiami. Niestety to bujne ow這sienie rozprzestrzeni這 si r闚nie tam gdzie nie potrzeba, porastaj帷 ca貫 nogi, brzuch, po郵adki czarnym g瘰tym zarostem niczym u m篹czyzny. Przez ca貫 lata zmaga豉m si z tym problemem, na szcz窷cie s gabinety dermatologii estetycznej i zabiegi laserowe, kt鏎e go eliminuj do minimum. Oczywi軼ie to mit,ze depilacja laserowa na sta貫 usuwa zarost. Ja jestem po o鄉iu zabiegach i z tego co widz to nie koniec, trzeba si nastawi na okresowe powtarzanie tych zabieg闚, gdy w這ski jednak odrastaj. Pomimo wszystko uwa瘸m i ta niema豉 inwestycja jest czym najlepszym co mog豉m dla siebie zrobi...wreszcie koniec problem闚 z wrastaj帷ymi w這skami, stanami zapalnymi itp.
matylda12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-23, 23:04   #29
Marzena18
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Juuras Poka wiadomo嗆
A ile kosztuj takie badania ? i wizyta u endokrynologa?

Ja robi豉m badania kt鏎e mi kaza豉 zrobic derm i kosztowa造 mnie ok 120z i teraz kaza豉 mi jeszcze raz zrobic ale to juz same tarczycowe kt鏎e kosztuj ok80z. No a prywatnie wizyta bedzie mnie kosztowa 100z.
Stary 2010-08-24, 02:09   #30
tranqil babe
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 081

Nie mysl o zadnej depilacji laserowej , skoro w這ski rosn ci na ca造m ciele to prawie na pewno problemy hormonalne. Idz z mam do endokrynologa. ζtwo po diagnozie to zahamowa.
W這ski zaczynaj tez rosnac na calym ciele u osob nadmiernie sie odchudzaj帷ych, gdy ich waga zaczyna byc krytycznie niska...Odchudzasz sie moze?

Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2010-08-24 o 02:11
tranqil babe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
depilacja, usuwanie ow這sienia

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.