Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy zwi您ane z 篡ciem seksualnym.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-06-09, 10:04   #1
asikaa25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61
GG do asikaa25 Send a message via Skype™ to asikaa25
Ma造 cz這nek, pozycje dla puszystych!

WITAM!
Kochani razem z moim ch這pakem chcemy rozpocz望 wsp馧篡cie. Obydwoje jeste鄉y puszy軼i, a m鎩 ch這pak r闚nie ma ma貫go cz這nka. Czy s jakie pozycje dla os鏏 oty造ch, aby penetracja by豉 w miar jak najbardziej mo磧iwa?
Z g鏎y dzi瘯uje za odpowied.
Pozdrawiam
Stary 2008-06-09, 11:14   #2
paula78
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 34 848
Smaczny profil paula78
Smaczne przepisy14
Dot.: Ma造 cz這nek, pozycje dla puszystych!

Mysle ze puszysci tak samo uprawiaja sex jak kazdy inny czlowiek i tez czerpia satysfakcje ,pozycje mysle dopasowuja do siebie tak samo jak kazdy inny czlowiek zeby sie przekonac co mu pasuje trzeba sprobowac wszytskiego -no prawie ;-)

maly czlonek moze okazac sie idealny i wcale nie taki maly ,zreszta czy wielkosc ma znaczenie ?

paula78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-09, 12:32   #3
Nathaliaczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 495

W necie jest sporo na ten temat
http://www.otylosc.org/old/page.php?id=28
http://www.xl-pozytywnie.pl/facet/oseksie.htm
http://www.dieta.pl/articles.asp?ID=246
Nathaliaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-09, 23:49   #4
Paati89
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89

Mysle,ze otylosc wam w niczym nie przeszkodzi
Sami musiscie poprobowac kilkunastu pozycji i przekonac sie ktora dla was obojga bedzie najprzyjemniejsza i wygodna
Co do malego czlonka,to chyba nie jest to az tak wielki problem... sa mezczyzni z naprawde bardzo malymi i sobie daja rade bylo kiedys o tym w RwT

Paati89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-10, 10:44   #5
Klarissa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 981
Smile Dot.: Ma造 cz這nek, pozycje dla puszystych!

Cytat:
Napisane przez paula78 Poka wiadomo嗆
zreszta czy wielkosc ma znaczenie ?
Dla mnie ma i to ogromne znaczenie. I znam jeszcze kilka dziewczyn, kt鏎e maj takie samo zdanie na ten temat. I nie chodzi mi tutaj o im wi瘯szy tym lepszy. 柝e jak jest za du篡 i 幢e jak jest za ma造.

edit:
Znalaz豉m takie co:
Cytat:
W uprawianiu seksu wa積a jest technika. Jakie pozycje s najdogodniejsze dla puszystych?
To zale篡 od tego, kt鏎y z partner闚 jest puszysty. Je瞠li kobieta, to najdogodniejsza jest pozycja na je寮嬈a, na 豉b璠zia okrakiem.
M篹czyzna powinien by na dole, a kobieta siedzie na nim. Pozwala to dobrze wprowadzi cz這nek do pochwy.
Zaleca豚ym b康 pozycj 這kciowo-kolanow, kobieta kl璚zy, m篹czyzna wchodzi w ni od ty逝, b康 造瞠czkow – oboje uk豉daj si na boku.
Gdy m篹czyzna jest oty造, najlepsza staje si pozycja kolanowo-這kciowa. Partnerzy powinni poeksperymentowa.
oraz:

Cytat:
Partnerom, kt鏎zy nie grzesz szczup陰 i wysportowan sylwetk proponuj nast瘼uj帷e pozycje wsp馧篡cia:
  • Na stole – kobieta wyci庵a si na stole, z po郵adkami opartymi o jego kraw璠. M篹czyzna stoi mi璠zy udami kobiety, przyci庵aj帷 jej uniesione nogi do siebie. Pozycj t mo積a wykorzysta r闚nie na 堯磬u we w豉snej sypialni, wtedy jednak m篹czyzna kl璚zy. W pozycji tej partnerzy mog regulowa g喚boko嗆 penetracji i intensywno嗆 ruch闚 frykcyjnych.
  • Na krze郵e – partner siedzi na krze郵e, za jego partnerka siada na nim opieraj帷 stopy o pod這g. W pozycji tej kobieta po wprowadzeniu pr帷ia do pochwy wykonywa mo瞠 powolne ruchy biodrami, decyduj帷 o intensywno軼i wsp馧篡cia.
  • Na rozgwiazd – do takiego u這瞠nia 豉two przechodz partnerzy kochaj帷y si w pozycji siedz帷ej na 堯磬u, gdy kobieta siedzia豉 na kolanach m篹czyzny. Ona przytrzymywana w biodrach przez m篹czyzn, opada na pos豉nie i stara si odpr篹y. M篹czyzna r闚nie uk豉da si na pos豉niu w 郵ad za swoja partnerk. Ich cia豉 ulegaj skrzy穎waniu. Kobieta lew nog, kt鏎 wcze郾iej obejmowa豉 biodra m篹czyzny, przenosi pod jego uniesione prawe udo. Prawa noga kobiety spoczywa na lewym udzie m篹czyzny. Koliste nieznaczne ruchy bioder, wzbudzaj帷e przyjemne uczucie ocierania dostarcz po膨danej stymulacji obydwojgu partnerom, kt鏎zy w tym samym czasie mog do鈍iadcza rozkoszy i odpoczynku.
  • Na 造瞠czki – jest to pozycja bardzo wygodna i relaksuj帷a, poniewa partnerzy nie s wzajemnie przyt這czeni swoim ci篹arem. W pozycji tej oboje le膨 na boku, m篹czyzna jest przytulony do plec闚 kobiety. Wprowadzenie pr帷ia do pochwy od ty逝 nie nastr璚za trudno軼i. Odchylaj帷 g鏎n cz窷 cia豉 do ty逝 m篹czyzna mo瞠 regulowa g喚boko嗆 penetracji, kobieta r闚nie mo瞠 to regulowa wyginaj帷 kr璕os逝p.
  • Na je寮嬈a – m篹czyzna le篡 na wznak pomi璠zy nogami kl璚z帷ej nad nim kobiety. Kobieta sama wprowadza sobie pr帷ie do pochwy i ona maj帷 swobod ruch闚 decyduje o rytmie i intensywno軼i stosunku. Kobieta mo瞠 pozosta w przykl瘯u, opieraj帷 d這nie obok g這wy partnera, mo瞠 te usi捷 do niego ty貫m. Kobieta ma mo磧iwo嗆 wykonywania ruch闚 poprzecznych lub rotacyjnych, co urozmaica i wzmacnia podniety.
Dr Andrzej Depko
Stary 2008-06-10, 14:02   #6
mam 20 cm
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6

Mysl ze najlepszym rozwiazaniem bedzie je郵i ja cie zaspokoje zamiast twojego lubego on moze popatrze hehehehe. Klarissa a jaki dla ciebie to za duzy? mo瞠 ja nadzia豚ym ci na moj armat to zmienisz zdanie co do du篡ch?
mam 20 cm jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-10, 14:32   #7
Klarissa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 981
Post Dot.: Ma造 cz這nek, pozycje dla puszystych!

Cytat:
Napisane przez mam 20 cm Poka wiadomo嗆
Mysl ze najlepszym rozwiazaniem bedzie je郵i ja cie zaspokoje zamiast twojego lubego on moze popatrze hehehehe. Klarissa a jaki dla ciebie to za duzy? mo瞠 ja nadzia豚ym ci na moj armat to zmienisz zdanie co do du篡ch?
We sie ze swoj armat wysad najlepiej. Albo si nadziej, r鏏 co chcesz.
Stary 2008-06-14, 01:36   #8
winnieitashi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Cytat:
Napisane przez mam 20 cm Poka wiadomo嗆
uwa瘸sz 瞠 20cm to du穎, kotku?? hihi niez貫 mniemanie masz o sobie :P

I'm looking for love this time - sounding hopefull, but it's making me cry - I'm trying not to ask why...
winnieitashi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-14, 01:47   #9
Lena_20
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 716

Cytat:
Napisane przez winnieitashi Poka wiadomo嗆
uwa瘸sz 瞠 20cm to du穎, kotku?? hihi niez貫 mniemanie masz o sobie :P
bo to jest duzo...?

Lena_20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-14, 14:18   #10
joyka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 484

Najlepsze b璠 chyba te pozycje, w kt鏎ych jest g喚boka penetracja, cz瘰to jest to zaznaczone w podr璚znikach do kamasutry, czyli tak, jak poprzedniczki pisa造 - na je寮嬈a ( ja odnosz wra瞠nie, 瞠 g喚bsza penetracja jest wtedy, kiedy mam biodra praktycznie w bezruchu, a porusza si facet...ale mo瞠 tylko mi sie tak wydaje), na brzegu biurka, sto逝, kraw璠zi 堯磬a i na tzw. pieska, czyli od ty逝.
joyka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Seks

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a