Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-09, 09:04   #1
asikaa25
Raczkowanie

GG do asikaa25 Send a message via Skype™ to asikaa25
Mały członek, pozycje dla puszystych!

WITAM!
Kochani razem z moim chłopakem chcemy rozpocząć współżycie. Obydwoje jesteśmy puszyści, a mój chłopak również ma małego członka. Czy są jakieś pozycje dla osób otyłych, aby penetracja była w miarę jak najbardziej możliwa?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam
Stary 2008-06-09, 10:14   #2
paula78
Zakorzenienie

Smaczny profil paula78
Smaczne przepisy14
Dot.: Mały członek, pozycje dla puszystych!

Mysle ze puszysci tak samo uprawiaja sex jak kazdy inny czlowiek i tez czerpia satysfakcje ,pozycje mysle dopasowuja do siebie tak samo jak kazdy inny czlowiek zeby sie przekonac co mu pasuje trzeba sprobowac wszytskiego -no prawie ;-)

maly czlonek moze okazac sie idealny i wcale nie taki maly ,zreszta czy wielkosc ma znaczenie ?

paula78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 11:32   #3
Nathaliaczek
Raczkowanie

W necie jest sporo na ten temat
http://www.otylosc.org/old/page.php?id=28
http://www.xl-pozytywnie.pl/facet/oseksie.htm
http://www.dieta.pl/articles.asp?ID=246
Nathaliaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 22:49   #4
Paati89
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Paati89

Mysle,ze otylosc wam w niczym nie przeszkodzi
Sami musiscie poprobowac kilkunastu pozycji i przekonac sie ktora dla was obojga bedzie najprzyjemniejsza i wygodna
Co do malego czlonka,to chyba nie jest to az tak wielki problem... sa mezczyzni z naprawde bardzo malymi i sobie daja rade bylo kiedys o tym w RwT

Paati89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 09:44   #5
Klarissa
Zakorzenienie

Smile Dot.: Mały członek, pozycje dla puszystych!

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
zreszta czy wielkosc ma znaczenie ?
Dla mnie ma i to ogromne znaczenie. I znam jeszcze kilka dziewczyn, które mają takie samo zdanie na ten temat. I nie chodzi mi tutaj o im większy tym lepszy. Źle jak jest za duży i źle jak jest za mały.

edit:
Znalazłam takie coś:
Cytat:
W uprawianiu seksu ważna jest technika. Jakie pozycje są najdogodniejsze dla puszystych?
To zależy od tego, który z partnerów jest puszysty. Jeżeli kobieta, to najdogodniejsza jest pozycja na jeźdźca, na łabędzia okrakiem.
Mężczyzna powinien być na dole, a kobieta siedzieć na nim. Pozwala to dobrze wprowadzić członek do pochwy.
Zalecałbym bądź pozycję łokciowo-kolanową, kobieta klęczy, mężczyzna wchodzi w nią od tyłu, bądź łyżeczkową – oboje układają się na boku.
Gdy mężczyzna jest otyły, najlepsza staje się pozycja kolanowo-łokciowa. Partnerzy powinni poeksperymentować.
oraz:

Cytat:
Partnerom, którzy nie grzeszą szczupłą i wysportowaną sylwetką proponuję następujące pozycje współżycia:
  • Na stole – kobieta wyciąga się na stole, z pośladkami opartymi o jego krawędź. Mężczyzna stoi między udami kobiety, przyciągając jej uniesione nogi do siebie. Pozycję tę można wykorzystać również na łóżku we własnej sypialni, wtedy jednak mężczyzna klęczy. W pozycji tej partnerzy mogą regulować głębokość penetracji i intensywność ruchów frykcyjnych.
  • Na krześle – partner siedzi na krześle, zaś jego partnerka siada na nim opierając stopy o podłogę. W pozycji tej kobieta po wprowadzeniu prącia do pochwy wykonywać może powolne ruchy biodrami, decydując o intensywności współżycia.
  • Na rozgwiazdę – do takiego ułożenia łatwo przechodzą partnerzy kochający się w pozycji siedzącej na łóżku, gdy kobieta siedziała na kolanach mężczyzny. Ona przytrzymywana w biodrach przez mężczyznę, opada na posłanie i stara się odprężyć. Mężczyzna również układa się na posłaniu w ślad za swoja partnerką. Ich ciała ulegają skrzyżowaniu. Kobieta lewą nogę, którą wcześniej obejmowała biodra mężczyzny, przenosi pod jego uniesione prawe udo. Prawa noga kobiety spoczywa na lewym udzie mężczyzny. Koliste nieznaczne ruchy bioder, wzbudzające przyjemne uczucie ocierania dostarczą pożądanej stymulacji obydwojgu partnerom, którzy w tym samym czasie mogą doświadczać rozkoszy i odpoczynku.
  • Na łyżeczki – jest to pozycja bardzo wygodna i relaksująca, ponieważ partnerzy nie są wzajemnie przytłoczeni swoim ciężarem. W pozycji tej oboje leżą na boku, mężczyzna jest przytulony do pleców kobiety. Wprowadzenie prącia do pochwy od tyłu nie nastręcza trudności. Odchylając górną część ciała do tyłu mężczyzna może regulować głębokość penetracji, kobieta również może to regulować wyginając kręgosłup.
  • Na jeźdźca – mężczyzna leży na wznak pomiędzy nogami klęczącej nad nim kobiety. Kobieta sama wprowadza sobie prącie do pochwy i ona mając swobodę ruchów decyduje o rytmie i intensywności stosunku. Kobieta może pozostać w przyklęku, opierając dłonie obok głowy partnera, może też usiąść do niego tyłem. Kobieta ma możliwość wykonywania ruchów poprzecznych lub rotacyjnych, co urozmaica i wzmacnia podniety.
Dr Andrzej Depko
Stary 2008-06-10, 13:02   #6
mam 20 cm
BAN stały

Myslę ze najlepszym rozwiazaniem bedzie jeśli ja cie zaspokoje zamiast twojego lubego on moze popatrzeć hehehehe. Klarissa a jaki dla ciebie to za duzy? może ja nadziałbym cię na moją armatę to zmienisz zdanie co do dużych?
mam 20 cm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 13:32   #7
Klarissa
Zakorzenienie

Post Dot.: Mały członek, pozycje dla puszystych!

Cytat:
Napisane przez mam 20 cm Pokaż wiadomość
Myslę ze najlepszym rozwiazaniem bedzie jeśli ja cie zaspokoje zamiast twojego lubego on moze popatrzeć hehehehe. Klarissa a jaki dla ciebie to za duzy? może ja nadziałbym cię na moją armatę to zmienisz zdanie co do dużych?
Weź sie ze swoją armatą wysadź najlepiej. Albo się nadziej, rób co chcesz.
Stary 2008-06-14, 00:36   #8
winnieitashi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mam 20 cm Pokaż wiadomość
uważasz że 20cm to dużo, kotku?? hihi niezłe mniemanie masz o sobie :P

I'm looking for love this time - sounding hopefull, but it's making me cry - I'm trying not to ask why...
winnieitashi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 00:47   #9
Lena_20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez winnieitashi Pokaż wiadomość
uważasz że 20cm to dużo, kotku?? hihi niezłe mniemanie masz o sobie :P
bo to jest duzo...?

Lena_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 13:18   #10
joyka
Raczkowanie

Najlepsze będą chyba te pozycje, w których jest głęboka penetracja, często jest to zaznaczone w podręcznikach do kamasutry, czyli tak, jak poprzedniczki pisały - na jeźdźca ( ja odnoszę wrażenie, że głębsza penetracja jest wtedy, kiedy mam biodra praktycznie w bezruchu, a porusza się facet...ale może tylko mi sie tak wydaje), na brzegu biurka, stołu, krawędzi łóżka i na tzw. pieska, czyli od tyłu.
joyka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości