Wszyscy Piegowaci! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-11, 18:18   #31
olcia 810
Wtajemniczenie

Dot.: Wszyscy Piegowaci!

Zgłasza się następny piegus Właściwie ja nie mam ich dużo, ale mam !
Kiedyś nie mogłam znieść piegów, jednak teraz je nawet lubie!
Pozdrawiam
olcia 810 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 21:33   #32
bajeczka000
Wtajemniczenie

Dołączam do grona piegusek, też mam rude kropeczki na buzi ( a zaczelo sie od kilku na nosie) lubię je. Dodają mojej twarzy tego czegos ( mam zielone oczy, jasną cere, brązowe wlosy i rudawe piegi) Autorce moge powiedziec tyle, że moj brat wywabil sobie piegi z nosa pijąc przez 2 tygodnie po pól szklanki soku z cytryny dziennie.

Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu

bajeczka000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 22:14   #33
agacior89
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8
GG do agacior89

A ja mam 4 piegi! 3 na prawym policzku i jednego na nosie, to dopiero zabawnie wygląda. I żałuję, że są bladziutkie, wiec makijaż je zakrywa.
Zatem do grona piegusek się nie bardzo zaliczam, ale nie mogę się powstrzymać- reklama niemieckiego Glamour. Dziewczyna jest przeurocza. I piegi są właśnie bohaterem tej reklamy
agacior89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 09:17   #34
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

ech ja też mam piegi i jako dziecko próbowałam ich się pozbyć i bardzo długo, nawet czasami nadal chcę ich wybielić, ale juz się przyzwyczaiłam do nich, ale staram się żeby nie były ciemne więc używam filtru LRP 50+ naprawdę pomaga
leana1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 16:01   #35
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ech ja też mam piegi i jako dziecko próbowałam ich się pozbyć i bardzo długo, nawet czasami nadal chcę ich wybielić, ale juz się przyzwyczaiłam do nich, ale staram się żeby nie były ciemne więc używam filtru LRP 50+ naprawdę pomaga
U mnie tez... jedyny sposob na piegi to wysokie filtry, przy czym i tak nie do konca pomagaja ich sie pozbyc. Walczyłam z piegami 2 lata temu.. kupowalam roznorakie sera, kremy rozjasniajace i wszystko na nic

Wysokie filtry sprawiaja ze latem ilosc ich utrzymuje sie w normie. To samo zimą
Wiem ze nie wygram Ale conajmniej jest ich troche mniej i sa jasniejsze...
psycha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 19:53   #36
sha
Raczkowanie

GG do sha

Ja walczyłam z piegami ładne parę lat. Bez skutku, więc się poddałam...

I pewnego pięknego dnia doszłam do wniosku , że są słodkie zakochałam sie w soich piegach , a uwierzcie że na buzi mam ich całą masę , nawet na ustach mam kilka
Najlepsze jest to , że z chwilą kiedy je polubiłam , polubili je też inni. naprawdę , piegi są genialne , jak Ty je polubisz inni tez je docenią , to działa.

btw. w sephorze widziałam ostatnio kredkę do piegów
sha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 23:11   #37
nanana1212
Raczkowanie

leana1 i psycha ale jakich uzywacie tych kremow z filtrami> bo ja chcialam sobie kupic ale jakies nie drogie i nie wiem jakie kupic;/ moze poradzicie? jakich wy uzywacie??
nanana1212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 23:29   #38
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez nanana1212 Pokaż wiadomość
leana1 i psycha ale jakich uzywacie tych kremow z filtrami> bo ja chcialam sobie kupic ale jakies nie drogie i nie wiem jakie kupic;/ moze poradzicie? jakich wy uzywacie??
Wszystkie SPF 50+ ..uzywam Bioderme, SVR 50B i Avene
Z tanszych jest melczko klorane SPF 50 ( 35 zł). Wejdz na forum biochemii i poczytaj.. sporo tego jest, tyle ze jedne toleruja kosmetyki kolorowe, inne nie.
Z pewnoscia znajdziesz cos dla siebie

Ja od ok. roku nie wychodze z domu bez filtra na twarzy Wiem ze jesli sobie na kilka dni odpuszcze, wyskoczy mi ich 2 razy tyle
Stary 2008-06-13, 09:14   #39
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
U mnie tez... jedyny sposob na piegi to wysokie filtry, przy czym i tak nie do konca pomagaja ich sie pozbyc. Walczyłam z piegami 2 lata temu.. kupowalam roznorakie sera, kremy rozjasniajace i wszystko na nic

Wysokie filtry sprawiaja ze latem ilosc ich utrzymuje sie w normie. To samo zimą
Wiem ze nie wygram Ale conajmniej jest ich troche mniej i sa jasniejsze...
no tu masz rację tylko filtry, nic więcej nie pomoże

Cytat:
ja mam kupiony w aptece La Pary Posai +50 poszukaj jest ich cała masa ja akurat uzywam barwiącego naprawda działa przynajmniej ich nie przybywa i sa jaśniuteńkie
Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Wszystkie SPF 50+ ..uzywam Bioderme, SVR 50B i Avene
Z tanszych jest melczko klorane SPF 50 ( 35 zł). Wejdz na forum biochemii i poczytaj.. sporo tego jest, tyle ze jedne toleruja kosmetyki kolorowe, inne nie.
Z pewnoscia znajdziesz cos dla siebie

Ja od ok. roku nie wychodze z domu bez filtra na twarzy Wiem ze jesli sobie na kilka dni odpuszcze, wyskoczy mi ich 2 razy tyle
wiesz co aż wstyd mnie się przyznać ale ja dopiero dowiedziałam się że są a tak zawsze kupowałam kremy z wysokimi filtrami a teraz mam krem +15 i jeszcze filtr +50 jest dobrze

Właśnie duzo osób radzi zakochać się w piegach ale nie kazdy potrafi ja kocham swoja buzke zima kiedy piegów nie widac i uwazam jest o wiele ładniejsza niektórym piegi dodaja urody a niektórzy próbują strasznych rzeczy tylko by ich się pozbyć!
leana1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 09:28   #40
giancarla
Raczkowanie

Ja też mam piegi. Tym zabawniejsze, że jestem z natury ciemną brunetką (masło maślane, wiem, ale moje wlosy są naprawdę ciemne). Piegi mnie odmładzają, już tego potrzebuję
giancarla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 09:34   #41
joyka
Raczkowanie

Też mam piegi, jednak tylko na nosie Przez większość roku są prawie niewidoczne, jednak jak tylko słońce zaczyna mocniej prażyć od razu się ujawniają. Ale ja je lubię, dodają uroku
joyka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 11:45   #42
nanana1212
Raczkowanie

myślałam, że kremy z filtrami są tańsze a to 50zł a ja myślałam, że znajdę coś dobrego do 20zł to wy i tak macie dobrze, bo wam piegi na zimie znikają a ja mam przez cały rok, dzień w dzień ehh
Stary 2008-06-13, 12:33   #43
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
myślałam, że kremy z filtrami są tańsze a to 50zł a ja myślałam, że znajdę coś dobrego do 20zł to wy i tak macie dobrze, bo wam piegi na zimie znikają a ja mam przez cały rok, dzień w dzień ehh
Jesli filtry 50+ dzialaja na piegi "tak sobie", bo latem i tak sa ciemniejsze niz zima ( mimo regularnego filtrowania)... to filtry ponizej 50+ dopiero nie pomoga...

Dla mnie opłaca sie inwestowac w filtry z kilku względow:
- nie starzeję sie tak szybko, a wrecz przeciwnie..zdaje sie ze filtry mnie odlodziły
- piegi są jasniejsze
- skóra jest odżywiona, jedrniejsza

Mam piegi caly rok, wcale mi nie znikają na zime
Zimą dokładam kwasy i retinoidy do programu pielegnacyjnego, ktore dzialaja rozjasniajaco na skore twarzy.

Taki filtr 50ml, starcza mi na bardzo długo... są bardzo wydajne, no i nie kupuje kremu do twarzy, bo nie jest mi juz potrzebny...filtry wystarczajaco dobrze nawilzają i pielegnuja
Stary 2008-06-13, 12:41   #44
waq
Rozeznanie

Cytat:

Ja mam filtr Lirene, 50+, jest całkiem niezły, kosztuje ok.3 zł
waq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 20:20   #45
nanana1212
Raczkowanie

waq jak mozesz to podaj dokladnie jak nazywa sie ten z lirene bo szukam i nie moge znalezc.tylko 3 zl? szok
Stary 2008-06-14, 18:37   #46
nanana1212
Raczkowanie

a nie zapomnialas czasem dopisac 0 do tej trójki hehe bo wydaje mi sie ze 3 zl to raczej nie kosztuje
Stary 2008-06-14, 18:45   #47
waq
Rozeznanie

Cytat:
a nie zapomnialas czasem dopisac 0 do tej trójki hehe bo wydaje mi sie ze 3 zl to raczej nie kosztuje

aaa! jasne, że nie mogłaś znaleźć tego filtra, gdyż takowego nie ma, ale za 23 zł już jest Przepraszam, mój błąd, po prostu "2" mi gdzieś uciekła Filtr jest w takim pomarańczowym (żółtym?) opakowaniu.
Stary 2008-06-14, 19:18   #48
nanana1212
Raczkowanie

emulsja do opalania do skory wrazliwej tak na nim pisze , hehe no wlasnie bo za 3 zl to zbyt piekne musialoby byc zeby było prawdziwe ;-)a dobry jest?
Stary 2008-06-14, 19:30   #49
nanana1212
Raczkowanie

a moze stworzymy tu jakis makijaz dla piegusków dla tych ktore chca je wyeksopnowac i dla tyhc ktore chca je ukryc (to jaaa)
Stary 2008-06-14, 19:44   #50
Taliaa
Raczkowanie

ja całe życie starałam sie je ukryc:P teraz nie przeszkadzaja mi-wrecz przeciwnie wygladają niesamowicie przy opalonej cerze.Dziewczyny-same pomyślcie-plaża,prażace słonce,wspaniała opalenizna,rozpuszczone włosy targane przez wiatr i właśnie te piekne kropeczki na nosku ? ideał!!

ale przyznam też,ze czasami maskuje,np do makijazu wieczorowego :P tak jakos pasuja mi one bardziej do swobodniejszych chwil,a na wyjscie to lubie miec jednolita cere :P
Taliaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 22:23   #51
nanana1212
Raczkowanie

hehe no jak na samym nosku to fajnie ale jak juz na calej buzi to juz nie fajnie no to jakie macie propozycje zeby je ukryc na pewno są jakies kosmetyki co je ukryją, moja kolez tez ma cala buzie ale ona jakos je zakrywa ze jej nie widac ani jednego nie wiem jak to robi i nie ma maski(nie zapytam bo z nia nie gadam....heh).
Stary 2008-06-15, 00:00   #52
rtama
Raczkowanie

ja jak już wcześniej wspominałam także jestem piegusikiem i widzę je na mojej buzi przez cały rok jednak zawsze czekam na lato i słoneczko żeby było ich jeszcze wiecej uwielbiam je i życia bez nich sobie nie wyobrażam dlatego też chętnie bym od Ciebie kilka podebrała A może zrób foteczke i wtedy będziemy pewne czy rzeczywiście jest tak strasznie jak piszesz.. bo jak dla mnie im więcej tych ślicznych kropeczek tym lepiej
rtama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 00:13   #53
frantic
Zakorzenienie

Ja również jestem piegusem. Mam je na całej twarzy i przez okrągły rok. Jako mała dziewczynka ich nie znosiłam, ale już wiele lat temu zmieniłam o nich zdanie. Uwielbiałam nawet latem wystawiać twarz na słońce, co by mieć ich jeszcze więcej. Teraz tego nie robię, ale jedynie z powodu świadomości o szkodliwym wpływie promieni słonecznych na skórę.
Nie mniej jednak o ile na co dzień piegów nie ukrywam, to do wieczorowego makijażu, oraz na większe wyjścia wolę mieć twarz jednolitą i szukam również takich podkładów, które te moje piegi ukryją. W ten sposób mam wybór i mogę wyglądać jak tylko chcę - zależnie od okazji i nastroju.
Podsumowując - kocham swoje piegi, uważam że piegowate buzie są piękne i uwielbiam gdy mój TZ nazywa mnie swoim pieguskiem.
frantic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 02:13   #54
Taliaa
Raczkowanie

ukryc-no wiec sa specjalne kredki do zamalowywania piegow-yyy ale masa z tym roboty i efekty pewnie nie najciekawsze,mozna sprobowac pobawic sie z czym mocno kryjacym-jak potraktujemy je (nawet rozrzedzonym) Dermacolem to nie mam mocnych,zeby było je widac-ale efekt jest nienaturalny.NIe wiem jak kryje nowy podkład z Sorayi -make up sceniczny czy cos takiego :P ale podejrzewam,ze bedzie je ładnie zakrywał.Może samoopalacze przyciemniając cere troche wybledza pieguski.
Taliaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 10:03   #55
nanana1212
Raczkowanie

hehe fotki nie bede dawac bo jeszcze by mnie ktos ze znajomych zobaczyl i ... jakby nie bylo tak zle to bym nie pisala a wlasnie ten dermacol to jak sie da duzo to zakryje tylko wtedy to calkowita maska taka zeee... to juz lepiej zeby bylo je troche widac niz taka maska chodzic bo chlopaki i tak wola dziewczyny naturalne a nie z kilogramem podkładu. A jaki dobry puder mozna nalozyc na dermacol? zeby dac mniej ddermacolu a wiecej pudru i wtedy moze zakryje
Stary 2008-06-15, 11:38   #56
Ankalime
Zadomowienie

o jaaaaa, jak ja bym chciala miec naturalne piegi...
mam rdzawe wlosy, niebieskie oczy z ciemnymi teczowkami i wg mnie piegi po prostu dodalyby mi uroku. tak zaluje, ze ich nie mam... no ale coz bede trzymac w kciuki, moze podczas opalania troche mi ich wyskoczy
Ankalime jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 11:39   #57
FioletowaEmka
Raczkowanie

nanana1212 - mam piegi na całej buzi, od nosa począwszy, przez policzki, brodę i czoło.. wszędzie. Nawet na ramionach i plecach mi się latem wysypują. I nie są to delikatnie maleńkie kropeczki, a 'pozlepiane' plamki i ciemnej barwie, więc myślę, że mamy ten sam 'problem', tylko całkowicie inaczej do niego podchodzimy. Myślę, że powinnaś zaakceptować je, bo całkowicie ich się nie pozbędziesz, a chyba malowanie buźki podkładami do końca życia Cię nie bawi? :P

FioletowaEmka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 11:47   #58
nanana1212
Raczkowanie

FioletowaEmka no to chyba mamy tak samo piegów no i tak ty inaczej do tego poddchodzisz i ja mi sie nie podobaja i innym raczje tez nie bo nikt mi nigdy nie powiedzial ze mi ladnie :P wiec nie ma wyjscia trzeba zakrywac szukam od dluzszego czasu jakiegos podkladu cudownego zeby zakryl przynajmniej te na policzkach (bo mam takie plamy tak jak ty...) na nosie nawet mi nie przeszkadza no i na brodzie troszke mnie denerwuje ehehe
Stary 2008-06-15, 12:58   #59
1stLaDy
Wtajemniczenie

ja tez mam buu i ich nienawidze - jak to moze byc ladne wytlumaczcie mi prosze

ja marze o idealnej gladkiej, jednolitej opalonej cerze, a tu klops...

171cm
1stLaDy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 13:24   #60
waq
Rozeznanie

Cytat:
emulsja do opalania do skory wrazliwej tak na nim pisze , hehe no wlasnie bo za 3 zl to zbyt piekne musialoby byc zeby było prawdziwe ;-)a dobry jest?
żadna emulsja do opalania, to jest zwykły filtr ;] Czy ja wiem czy dobry, tak czy siak nie umiem się opalać Po prostu gdy nakładam go na twarz, mam świadomość, że dbam o swoją twarz, chroniąc ją przed szkodliwymi promieniami
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości