Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-24, 14:41   #3091
LaBombaa
Rozeznanie

Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

No a ja w koncu ten kolor wlosow zmienilam i co.. pasuje kita do reszty? Bo mnie sie tam podoba, nie odznacza sie ani nic Tylko mam problem z tymi krotkimi włoskami pod kitą (na glowie) bo nie da sie ich spiac wsuwka, za krotkie sa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090954.jpg (141,9 KB, 118 załadowań)
Stary 2009-06-24, 16:11   #3092
Anethka
Zakorzenienie

O widzę, że wątek ponownie otworzony
Wiecie, kupiłam sobie włosy syntetyczne na jednej z aukcji w kolorze ciemnego brązu i teraz mam problem. Farba z moich włosów wypłukała się do czekoladowego/mahoniu i boję się, że kiedy doczepię zamówione pasma będę wyglądać jak idiotka. Zafarbowałabym swoje na ciemny brąz, ale postanowiłam, że wrócę do naturalnych. Do Pani, od której kupuję syntetyki nie będę chyba pisać i prosić o wymianę koloru, bo już pewnie i tak ma dość odpowiadania na moje maile, a poza tym sprzedała już prawie wszystkie wystawione włosy, więc nie chcę i jej robić problemów. I masz tu babo placek. Tak to jest jak dokładnie nie przyjrzy się swoim włosom przed zakupem .
Stary 2009-06-24, 17:28   #3093
Agatau88
Zakorzenienie

Allegro dziekuje za zdjecia. Zdecydowalam sie na sloneczny blond. Wiadomoze nigdy nie dobiore perfekcyjnie koloru, ale coz, wlosy maja to do siebie ze mienia sie roznymi kolorami i mi sie to podoba. Ciezko uzyskac jeden czysty kolor na wlosach. Zamieszczam jeszcze zdjecie w innym swietle, bardziej zoltym ale z mniejsza lampa, takie normalne lazienkowe

Mini - ladny masz ten kolor jesli doczepiasz wez jakis chlodny braz i juz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2956.jpg (40,0 KB, 78 załadowań)

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2009-06-24 o 17:29
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-06-24, 17:42   #3094
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Allegro dziekuje za zdjecia. Zdecydowalam sie na sloneczny blond. Wiadomoze nigdy nie dobiore perfekcyjnie koloru, ale coz, wlosy maja to do siebie ze mienia sie roznymi kolorami i mi sie to podoba. Ciezko uzyskac jeden czysty kolor na wlosach. Zamieszczam jeszcze zdjecie w innym swietle, bardziej zoltym ale z mniejsza lampa, takie normalne lazienkowe

Mini - ladny masz ten kolor jesli doczepiasz wez jakis chlodny braz i juz

bedzie ok albo bedzziesz musiala swoje minimalnie przyciemnic no to czekamy na efekty....
allegro 098767890 jest offline  
Stary 2009-06-24, 18:50   #3095
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
tylko jak tego dokonac jak wszytko tak złazi;/ ale dziekuje za odp
MINI-nie masz innego wyboru,jak czesto farbować.
prawdopodobnie z natury jesteś szatynką ,a farbujesz na ciemno,nic dziwnego,że farba jak się zmyje bardziej się odznacza,to jak brunetce rozjaśnić włosy-odrost zabija .
najgorzej jeśli farba się wymywa i tworzy ten mahoniową poświatę...
pomyśl o ostrzejszych farbach np.shwarckopf (jest mocna i wolniej się spłukuje),jednak musisz pamiętac o tej zasadzie z farbowaniem.najpierw połowa głowy,a pod koniec przeczesać w końce.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-06-24, 20:25   #3096
Mini1991
Zakorzenienie

farbuje wlosy majirel loreal z racji tego ze własnie nienawidze tych rudo czeronych refleksów wczesniej z 6% woda a teraz 3%
jestem szatynka taki mam mysi braz. Tak sie napaliłam na te clipy.
aa TmargoT słyszałas o repigmentacji?

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-06-24, 21:41   #3097
Agatau88
Zakorzenienie

Allegro, ja swoje niedawno rozjasnialam wiec nie przyciemniam za nic, najwyzej nie beda pasowac tak dokladnie doczepiane
Jak juz je dostane na pewno wkleje zdjecia, najbardziej martwie sie jak sama je doczepie i czy nagle mi nie odpadna
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-06-24, 22:43   #3098
Aiva
Przyczajenie

Witam! ;D
Jakiś czas temu się wypowiadałam no w sumie dawno.
Z resztą do rzeczy, wtedy pytałam się jakie włoski wybrać i w ogóle, w końcu po długich poszukiwaniach znalazłam idealne(syntetyczne na metodę Clip on) i to całkiem przypadkiem. Za naprawdę małe pieniądze bo nie całe 25 zł za 15 cm taśmy i długość 70 cm. Bynajmniej wrzucę fotki i same ocenicie. Pozdrawiam. )

A i zapomniałam dodać, że włosy ogólnie swoje naturalne mam troche poza ramiona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0224.jpg (127,4 KB, 230 załadowań)
Aiva jest offline  
Stary 2009-06-25, 09:21   #3099
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

przebrnęłam przez cały wątek aż mi się w głowie kręci
Mini Ty też tutaj?

agabil1 jest offline  
Stary 2009-06-25, 09:42   #3100
jessicaa
Raczkowanie

hej! luchajcie dziewczyny znalazlam na allegro aukcje z wlosami http://www.allegro.pl/item669555829_...ostuj_hit.html
cy ktoras z was kupywala tu wlosy????chodzi mi o opinie czy dobre itd..
jessicaa jest offline  
Stary 2009-06-25, 09:44   #3101
LaBombaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jessicaa Pokaż wiadomość
hej! luchajcie dziewczyny znalazlam na allegro aukcje z wlosami http://www.allegro.pl/item669555829_...ostuj_hit.html
O ile sie nie myle to ooodeta i allegro ma takie włoski i sobie chwala Ja tez niedlugo kupuje czyli po wyplacie za 2 tygodnie
Stary 2009-06-25, 09:56   #3102
Mini1991
Zakorzenienie

hah kochana a gdzie mnie nie ma :P
Aga a ty po clipy ?

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-06-25, 10:27   #3103
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
hah kochana a gdzie mnie nie ma :P
Aga a ty po clipy ?

Clipy i naturalne koniecznie.
A Ty Mini znalazłaś odpowiedni kolor?
My się z Margo troszkę znamy więc gdy wrócę z urlopu to ją pomolestuję

agabil1 jest offline  
Stary 2009-06-25, 10:30   #3104
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
Ooodeta i Allegro wklejały zdjęcia w tych włosach kilka stron wcześniej. Również je zamówiłam (tylko dłuższe i falowane) i teraz czekam na przesyłkę. Kiedy będę je już miała na pewno co nieco o nich tutaj naskrobię .
Stary 2009-06-25, 10:40   #3105
Mini1991
Zakorzenienie

no własnie Margo pisała ze nie znajde.. :/ w ogóle ciezko mi utrzymac kolor ....wszytko sie spłukuje przez te blond pasemka. Czekoladki clipy mi sie podobaja..
w ogóle to słyszalam o pigmentacji i własnie czekam az przyjdzie Margo moze ona bedzie wiedziala o co w tym chodzi.. no bo ile mozna kasy wydac a tu ciagle sie zmywa;/?
Aga farbowałas juz?

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-06-25, 11:13   #3106
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

ja bym sie bala zamowic falowane clipy synt , widzialam kiedys na zywo jak wygladaja i byly bardzo sztuczne loki , takie dziwne .. no ale miejmy nadzieje ze te bd ok kurde a ja nie wiem co mam zrobic ze sztywnymi koncowkami ..
ooodeta jest offline  
Stary 2009-06-25, 11:26   #3107
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
no własnie Margo pisała ze nie znajde.. :/ w ogóle ciezko mi utrzymac kolor ....wszytko sie spłukuje przez te blond pasemka. Czekoladki clipy mi sie podobaja..
w ogóle to słyszalam o pigmentacji i własnie czekam az przyjdzie Margo moze ona bedzie wiedziala o co w tym chodzi.. no bo ile mozna kasy wydac a tu ciagle sie zmywa;/?
Aga farbowałas juz?
Mini, widziałam w naszym wątku jak Ci się sprały z prawie czarnych, szok. I powiadasz że to przez pasemka? Bo ja miałam blond balejaż na całej głowie a potem fryzjerka pofarbowała mi farbą zimny brąz Capillum i o dziwo kolor się nie wypłukał na pasemkach tylko delikatnie i jednolicie. Mam ten kolor od marca i jest ok (są cieplejsze niż na początku ale da się przeżyć) tylko moje odrosty z siwulcami, tragedia.
Widziałam clipy Czekoladki i super są, chyba wezmę z tego samego źródła choć te odcienie...nie ma tam zimnego brązu, wszystkie wydają mi się zbyt ciepłe.
W załącznikach masz moje blond pasemka i potem ten zimny brązik Capillum.
Ja na razie nie patrzę na odcienie bo jestem przed farbowaniem Majirel
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (63,3 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg teraz.jpg (74,1 KB, 137 załadowań)

agabil1 jest offline  
Stary 2009-06-25, 11:44   #3108
ruda magnolia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Aiva Pokaż wiadomość
Witam! ;D
Jakiś czas temu się wypowiadałam no w sumie dawno.
Z resztą do rzeczy, wtedy pytałam się jakie włoski wybrać i w ogóle, w końcu po długich poszukiwaniach znalazłam idealne(syntetyczne na metodę Clip on) i to całkiem przypadkiem. Za naprawdę małe pieniądze bo nie całe 25 zł za 15 cm taśmy i długość 70 cm. Bynajmniej wrzucę fotki i same ocenicie. Pozdrawiam. )

A i zapomniałam dodać, że włosy ogólnie swoje naturalne mam troche poza ramiona.
Aiva cudne masz te włoski kolor bardzo dobrze dobrany

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

a właśnie jezcze zapytam Aiva jaki to jest kolor włośow, słoneczny blond?
ruda magnolia jest offline  
Stary 2009-06-25, 11:47   #3109
Mini1991
Zakorzenienie

no ja juz jestem po 3 farbowaniu i ciagle sie spłukuja ;/ tragedia..
własnie tez wchodziłam na aukcje z tymi clipami i oszalałam sama nie wiem jaki ona kolor wzieła.. dla mnie te kolory na zdjeciach sa straszne.. jakies pojedyncze włosy fiolotowe.. :P
Teraz jak bede farbowac to chyba nie wezme takiej ciemnej mieszanki bo jakby nie patrzec 5,71 to takk jak poziom 4

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-06-25, 12:03   #3110
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
ja bym sie bala zamowic falowane clipy synt , widzialam kiedys na zywo jak wygladaja i byly bardzo sztuczne loki , takie dziwne .. no ale miejmy nadzieje ze te bd ok kurde a ja nie wiem co mam zrobic ze sztywnymi koncowkami ..
Teraz mnie trochę przestraszyłaś.
A co z Twoimi włoskami? Po myciu nadal są w dobrym stanie (nie mówię o końcówkach )?
Stary 2009-06-25, 12:13   #3111
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość

no masakra te konce co?;] ja poprostu je poscielam i jest w wiele lepiej ale powiem nigdy wiecej syntetykow teraz wyprobuje naturalne moze beda lepsze....

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Teraz mnie trochę przestraszyłaś.
A co z Twoimi włoskami? Po myciu nadal są w dobrym stanie (nie mówię o końcówkach )?

wloski po umyciu robia sie (przynajmniej mi) bardziej miekkie i naturalne ale po paru ubraniach codzinnych zaczynaja sie zbijac tak nienaturalnie i sa obrzydliwie twarde przez to wlasnie mozna rozpoznac ze sa sztuczne no chyba ze bys co pół godzinki przeczesywala je szczotka to miękną no ale to sie MIJA Z CELEM dlatego teraz wyrubuję naturalne clipy własnie te co miala Czekoladka bo mi sie podobaly

Co do koncowek masakra filcuja sie poprostu moze przesadzam ale to nie jest zbyt mile w dotyku. Mam male doswiadczenie w clipach i wogole doczepianych włosów i nasówa mi sie pytanie czy wszystkie syntetyki maja takie objawy codziennego noszenia czy te sa slabe gatunkowo???

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
hej! Luchajcie dziewczyny znalazlam na allegro aukcje z wlosami http://www.allegro.pl/item669555829_...ostuj_hit.html

moją opinię masz powyżej
Stary 2009-06-25, 12:56   #3112
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

moje sa normalne , nie sprawiaja klopotow , jedynie te konce sa twarde .. po umyciu sa normalne , teraz jak bd myc to uzywam plynu do plukania , zreszta dla mnie to nie problem bo te juz uzywam ponad miesiac a w torebeczce zapakowane czekaja nastepne 4 nowiutkie tasmy wiec jak cos to mam na wymiane .. a potem nie wiem jakie kupie , te mi sie podobaja bo sa geste i nie musze nosic wszystkich tasm i w moim jasnym kolorze ,wiem co sie dzieje z naturalnymi , robi sie S.I.A.N.O !! poza tym naturaly sa rzadsze .. a ja przy moich cienkich i delikatnych wlosach nie wyobrazam sobie 8 tasm dopietych , a znowu pojedyncze szczurze kikuty mnie nie kreca
jedyne co jest (jak dla mnie ) jasne juz nigdy nie przedluze wlosow inna metoda niz CLIP ,keratyna i ringi sieja najwieksza zniste pod sloncem !! i jak sie domyslam inne metody stale tez na pewno maja zonki
ooodeta jest offline  
Stary 2009-06-25, 14:01   #3113
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
farbuje wlosy majirel loreal z racji tego ze własnie nienawidze tych rudo czeronych refleksów wczesniej z 6% woda a teraz 3%
jestem szatynka taki mam mysi braz. Tak sie napaliłam na te clipy.
aa TmargoT słyszałas o repigmentacji?

Przy zdecydowanej zmianie koloru większą gwarancję trwałości uzyskasz, jeśli stylista podczas farbowania przeprowadzi zabieg repigmentacji, który przygotowuje włosy do przyjęcia znacznie ciemniejszej barwy. Zabieg polega na nałożeniu na 10 minut koloru o ton jaśniejszego niż ten, który wybraliśmy. Dopiero po upływie tego czasu fryzjer nanosi właściwą farbę. Dzięki temu efekt jest trwalszy,nie stały

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

Clipy i naturalne koniecznie.
A Ty Mini znalazłaś odpowiedni kolor?
My się z Margo troszkę znamy więc gdy wrócę z urlopu to ją pomolestuję
o sztucznych mogę książkę napisać.
mam nadzieję,że nie będziesz wybredna.,ale i tak uważam,że w jasnych wyglądasz kożystniej

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
no masakra te konce co?;] ja poprostu je poscielam i jest w wiele lepiej ale powiem nigdy wiecej syntetykow teraz wyprobuje naturalne moze beda lepsze....

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

wloski po umyciu robia sie (przynajmniej mi) bardziej miekkie i naturalne ale po paru ubraniach codzinnych zaczynaja sie zbijac tak nienaturalnie i sa obrzydliwie twarde przez to wlasnie mozna rozpoznac ze sa sztuczne no chyba ze bys co pół godzinki przeczesywala je szczotka to miękną no ale to sie MIJA Z CELEM dlatego teraz wyrubuję naturalne clipy własnie te co miala Czekoladka bo mi sie podobaly

Co do koncowek masakra filcuja sie poprostu moze przesadzam ale to nie jest zbyt mile w dotyku. Mam male doswiadczenie w clipach i wogole doczepianych włosów i nasówa mi sie pytanie czy wszystkie syntetyki maja takie objawy codziennego noszenia czy te sa slabe gatunkowo???

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

moją opinię masz powyżej
TAKA JEST ŻYWOTNOŚĆ SZTUCZNYCH WŁOSÓW.
fajne są sztuczne z możliwością prostowania,ponieważznisz czone końce można wyprostować i jeszcze trochę ponosić,do tej pory jedynym wyjściem było obcięcie zniszczonych końcówek.

jednak włosy za 200 zł nie sa naturalnymi,tylko wytworzonymi ze sztucznego białka "O STRUKTURZE EUROPEJSKIEJ "(jak ja nie lubię tego sformuowania) a jakość jest podobna i trwałość też.
jedyna ich zaleta to brak sztucznego połysku
TmargoT jest offline  
Stary 2009-06-25, 14:04   #3114
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

mam nadzieję,że nie będziesz wybredna.,ale i tak uważam,że w jasnych wyglądasz kożystniej
troszkę będę, mogę? Chciałabym nie tak strasznie drogie naturalne, myślę o sprzedawcy podanym przez Czekoladkę. Tylko dobór koloru
Jasne nigdy w życiu, jestem naturalnie ciemna i znacznie lepiej się w takich czuję. Blond mnie ...pozbawiał życia, charakteru, czułam się mdło choć latem czasami mnie coś tknie i pomyślę o jasnych pasemkach

agabil1 jest offline  
Stary 2009-06-25, 14:12   #3115
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:

Przy zdecydowanej zmianie koloru większą gwarancję trwałości uzyskasz, jeśli stylista podczas farbowania przeprowadzi zabieg repigmentacji, który przygotowuje włosy do przyjęcia znacznie ciemniejszej barwy. Zabieg polega na nałożeniu na 10 minut koloru o ton jaśniejszego niż ten, który wybraliśmy. Dopiero po upływie tego czasu fryzjer nanosi właściwą farbę. Dzięki temu efekt jest trwalszy,nie stały

TAKA JEST ŻYWOTNOŚĆ SZTUCZNYCH WŁOSÓW.
fajne są sztuczne z możliwością prostowania,ponieważznisz czone końce można wyprostować i jeszcze trochę ponosić,do tej pory jedynym wyjściem było obcięcie zniszczonych końcówek.

jednak włosy za 200 zł nie sa naturalnymi,tylko wytworzonymi ze sztucznego białka "O STRUKTURZE EUROPEJSKIEJ "(jak ja nie lubię tego sformuowania) a jakość jest podobna i trwałość też.
jedyna ich zaleta to brak sztucznego połysku

czyli co uwazasz ze wlosy naturalne z aukcji allegro ktore sa po 200zl tez nie sa naprawde naturalne i beda sie tak niszczyc czy co bo nie kumam

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

a no wlasnie powiedz mi TmargoT ty jestes specjalistka i rzucasz tu super pomyslami. Co mam zrobic:
moje wlosy sa przed ramiona i jak spinam je w kitke nie taka zupelnie niska to wiadomo stercza mi z kitki u gory te moje naturalne (mam z natury bardzo proste, grube i sztywne wlosy). Pewnie jak ktos ma slabe podatne to sie tak bardzo nie rzuca jak u mnie. Kurcze prubowalam wszystkiego aby to zakryc, obwiazywalam grubym kosmykiem sztucznych wlosków wokol gumki zeby przy okazji przykryc te moje wypierdki jednak to nie zdaje rezultatu.Jedynym wyjsciem jakie mi pzychodzi do glowy to kitka zupelnie na dole wtedy te moje krogólce sie nie rzucaja ale niezbyt ciekawie wygladam w tej niskiej opuszczonej kitce... Jakies pomysly?? Marzy mi sie kitka zupelnie u góry tylko jak...
Stary 2009-06-25, 14:13   #3116
magdaall
Przyczajenie

agabil1
tez uwazam ze lepiej Ci bylo w blondzie
magdaall jest offline  
Stary 2009-06-25, 14:23   #3117
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez magdaall Pokaż wiadomość
agabil1
tez uwazam ze lepiej Ci bylo w blondzie
wcale nie w blondzie wyglądam TYLKO wtedy dobrze gdy mam mocną tapetę lub jestem opalona. W rzeczywistości mam bardzo jasną karnację i nie zamierzam jej przyciemniać sztucznie by pasowała do włosów. Jak już wspominałam-latem gdy jestem opalona to nawet myślę o blondzie ale reszta roku upływa mi pod znakiem jaśniutkiej skóry która naprawdę źle wygląda w połączeniu z jasnymi włosami u mnie. Jestem typkiem zimnym kontrastowym i blond wyciąga z mojej jasnej skóry niezdrowy odcień. No i kwestia samopoczucia, nie lubię siebie i nie czuję się dobrze w blond włosach.
Uwierzcie

agabil1 jest offline  
Stary 2009-06-25, 14:43   #3118
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
allegro 098767890;12940062]czyli co uwazasz ze wlosy naturalne z aukcji allegro ktore sa po 200zl tez nie sa naprawde naturalne i beda sie tak niszczyc czy co bo nie kumam
masz rację,tak to działa ---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
a no wlasnie powiedz mi TmargoT ty jestes specjalistka i rzucasz tu super pomyslami. Co mam zrobic:
moje wlosy sa przed ramiona i jak spinam je w kitke nie taka zupelnie niska to wiadomo stercza mi z kitki u gory te moje naturalne (mam z natury bardzo proste, grube i sztywne wlosy). Pewnie jak ktos ma slabe podatne to sie tak bardzo nie rzuca jak u mnie. Kurcze prubowalam wszystkiego aby to zakryc, obwiazywalam grubym kosmykiem sztucznych wlosków wokol gumki zeby przy okazji przykryc te moje wypierdki jednak to nie zdaje rezultatu.Jedynym wyjsciem jakie mi pzychodzi do glowy to kitka zupelnie na dole wtedy te moje krogólce sie nie rzucaja ale niezbyt ciekawie wygladam w tej niskiej opuszczonej kitce... Jakies pomysly?? Marzy mi sie kitka zupelnie u góry tylko jak...
jedynym wyjściem jest wymodelowac włosy na grubej szczotce,żeby nie były jak proste druty.tylko proste sterczą,
TmargoT jest offline  
Stary 2009-06-25, 21:09   #3119
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
masz rację,tak to działa ---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

jedynym wyjściem jest wymodelowac włosy na grubej szczotce,żeby nie były jak proste druty.tylko proste sterczą,

to mnie pocieszyłaś naprawde...
Stary 2009-06-25, 22:14   #3120
jessicaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
O ile sie nie myle to ooodeta i allegro ma takie włoski i sobie chwala Ja tez niedlugo kupuje czyli po wyplacie za 2 tygodnie
Dzieki wielkie wszystkim za odp no to chyba trzeba zamowic bo sa naprawde fajne i o dziwo tanie dlatego tez sie balam kupic
A jeszcze powiedzcie mi kochane (bo przegladalam watek) dlaczego nie mozna niby nosic ich na plaze?? i powiedzcie mi da sie z nich zrobic jakas fajna fryzure na wesele czy spiac w zwyklego kucyka a nie bedzie widac tych grzebykow???Pozdrawiam goraco!
jessicaa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości