Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-26, 07:54   #3121
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jessicaa Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie wszystkim za odp no to chyba trzeba zamowic bo sa naprawde fajne i o dziwo tanie dlatego tez sie balam kupic
A jeszcze powiedzcie mi kochane (bo przegladalam watek) dlaczego nie mozna niby nosic ich na plaze?? i powiedzcie mi da sie z nich zrobic jakas fajna fryzure na wesele czy spiac w zwyklego kucyka a nie bedzie widac tych grzebykow???Pozdrawiam goraco!

mozna z nimi zrobic wszystko tylko trzeba sie nauczyc umiejetnie wpinac pasma z grzebieniami aby nie bylo ich widac. Ja dopiero po miesiacu nauczylam sie je tak wpinac, nauczylam sie roznich metod i jest ok poniewaz osobiscie rzadko chodze w rozuszczony bo ciagle wydaje mi sie ze mam zl kolor dopasowany i ze widac z tylu przejscie pomiedzy moimi a sztucznym z mojej strony to tylko przewrazliwienie.

TmargoT a czy uwazasz ze te wlosy to tez oszystwo i nie sa one naturalne??
http://www.allegro.pl/item666929611_...aa_jakosc.html
bo chcialam je kupic na wesele i zrobic z nich bardzo drobniutkie loczki do podpiecia co myslisz oplaca sie??? z tego co pamietam miala je czekolada i byla zadowolona, bo to jednak duza kwota jest?? chyba ze ktoras ma bardziej wyprubowane??
allegro 098767890 jest offline  
Stary 2009-06-26, 08:10   #3122
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
mozna z nimi zrobic wszystko tylko trzeba sie nauczyc umiejetnie wpinac pasma z grzebieniami aby nie bylo ich widac. Ja dopiero po miesiacu nauczylam sie je tak wpinac, nauczylam sie roznich metod i jest ok poniewaz osobiscie rzadko chodze w rozuszczony bo ciagle wydaje mi sie ze mam zl kolor dopasowany i ze widac z tylu przejscie pomiedzy moimi a sztucznym z mojej strony to tylko przewrazliwienie.

TmargoT a czy uwazasz ze te wlosy to tez oszystwo i nie sa one naturalne??
http://www.allegro.pl/item666929611_...aa_jakosc.html
bo chcialam je kupic na wesele i zrobic z nich bardzo drobniutkie loczki do podpiecia co myslisz oplaca sie??? z tego co pamietam miala je czekolada i byla zadowolona, bo to jednak duza kwota jest?? chyba ze ktoras ma bardziej wyprubowane??
ALLEGRO-nie chciałabym wyjść na ignorantkę i nie oceniam oferty po jej treści,bo jak juz mówilam napisac można wszystko.
powiem ci tylko tak.kazdy sprzedawcamusi mieć,a producent musi dostarczyć ATEST.
jesli sa to naturalne włosy 100%ludzkie,jak piszą na stronie,to muszą pokazać ci atest.(wiem,bo handluje włosami 13 lat).
jak ci pokazą papier to możesz być pewna na 100%,że są ludzkie,jesli nie - mozesz wierzyc,ze są ludzkie.
taka jest różnica
TmargoT jest offline  
Stary 2009-06-26, 09:09   #3123
ankossek
Raczkowanie

Hej dziewczyny zakupiłam clipy z tej strony http://allegro.pl/item634024323_dlug...o_gwiazdy.html oczywiście zainspirowana wami Kupilam je tylko na spróbe aby wobaczyć "z czym to sie je" bo teraz wiem, że kupie też naturalne.
Z samych włosów jestem zadowolona, musialam je pocieniować i skrócić. Kolor niestety troszke odbiega od moich naturalnych(różnica jest niewielka, ale nie chce być ciągle przewrażliwiona a farby moich włosów ani troche się nie trzymaja...a kolor wychodzi jaki chce) więc chciałam je pokręcić... a tu sie nie da. Wlosy wywijają mi się tylko troche na końcach i tyle. Moje naturalne są ścięte równo i kazdy zawsze chwalił mnie, że mam proste jak druty i nic z nimi nie musze robić ale przy syntetykach okazało się, ze nie są aż takie idealne

Ale wracając do sprawy: czy uzywacie jakichś kosmetyków aby włosy syntetyczne się kręciły? Ja wiem, ze on nic nie wchłania ale może jednak jest jakis tajemny sposób na kręcenie którego nie znam. Widziałam wasze zdjęcia i włoski były pokręcone
ankossek jest offline  
Stary 2009-06-26, 11:26   #3124
Anethka
Zakorzenienie

Listonosz właśnie przyniósł paczkę z moimi włosami. Jak tylko rozpakuję i przymierzę zdam relację co o nich myślę
Stary 2009-06-26, 11:41   #3125
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

Cytat:
Napisane przez jessicaa Pokaż wiadomość
A jeszcze powiedzcie mi kochane (bo przegladalam watek) dlaczego nie mozna niby nosic ich na plaze??
heheheee .. ja mieszkam nad morzem i na plazy jestem chyba codziennie ale nie wyobrazam sobie pojscia tam w clipach .Dlaczego ?? po 1 , woda jest slona wiec po zmoczeniu i pozniejszym kontakcie pasemek ze sloncem zrobi sie z nich wata ( nie wiem , wyobrazam tylko to sobie i nie chce sie przekonywac ) po 2, jest goraco , nawett jesli nie zdecydujesz sie na kapiel w morzu jakis prysznic czy cos ..musisz sie zmoczyc , a te wlosy doczepione do glowy jak wyschna ?? pewnie beda pokoltunione i zbite wiec po wysuszeniu nie bedzie to fajny widok .. i nawet jesli w ogole nie zmoczysz wlosow to jak masz zamiar lezec w tych tasmach na lezaku ?? bedzie ci niewygodnie , spinki wbija sie w skore glowy a wlosy skolunia .,. nie sa sie spokojnie poopalac.
podkreslam ze to tylko moje wyobrazenie na ten temat , ja bym sie nie odwazyla wyjsc w clipach na plaze ...

annoska ja tez na poczatku jak chcialam pokrecic syntetyki to wychodzily jakies wywiniete polamance , ale mialam beznadziejna lokowke , kupilam nowy sprzet i mam dokladnie taki skret jak chcialam
ooodeta jest offline  
Stary 2009-06-26, 12:39   #3126
Anethka
Zakorzenienie

Zdziwiłam się,że te clipy są takie gęste i naprawdę do złudzenia przypominają naturalne . Mam tylko jedno "ale" - mogłyby być bardziej pokręcone w wyższych partiach. Miałam je z ciekawości wyprostować, ale wtedy byłyby stanowczo za długie więc się wstrzymałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00082.jpg (141,0 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00075.jpg (97,0 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00083.jpg (99,0 KB, 201 załadowań)
Stary 2009-06-26, 12:53   #3127
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

bardzo fajnie podoba mi sie anetha
allegro 098767890 jest offline  
Stary 2009-06-26, 12:58   #3128
Anethka
Zakorzenienie

Dzięki
Chyba jednak będę musiała je podciąc. Te 65cm mnie przeraża.

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2009-06-26 o 16:11
Anethka jest offline  
Stary 2009-06-26, 13:42   #3129
Mini1991
Zakorzenienie

no swietnie wygladasz.! co to za clipy? z jakiej aukcji.. musialas krecic swoje?

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-06-26, 14:55   #3130
lolly_girl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Zdziwiłam się,że te clipy są takie gęste i naprawdę do złudzenia przypominają naturalne . Mam tylko jedno "ale" - mogłyby być bardziej pokręcone w wyższych partiach. Miałam je z ciekawości wyprostować, ale wtedy byłyby stanowczo za długie więc się wstrzymałam.
straaasznie długie:P ale ładne
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-06-26, 15:43   #3131
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
ślicznie

agabil1 jest offline  
Stary 2009-06-26, 16:09   #3132
Anethka
Zakorzenienie

Dziękuję
Mini, to clipy z tej aukcji http://www.allegro.pl/item667854361_...emny_braz.html . Naturalne mam lekko falowane więc gdzieniegdzie musiałam je podkręcić .

Tak się zastanawiam czy będę jako tako wyglądać jeśli zetnę się na boba i będę nosić przy tym te syntetyczne włosy. Jestem ciekawa czy bardzo będzie się odznaczało to "przejście"?
Stary 2009-06-26, 17:34   #3133
neverstop
Raczkowanie

co do wloskow naturalnych, ja mam tasme na clipy clipy firmy LaTrend kupiłam je na allegro w 2007 roku, z tego co pamiętam taśma 140 cm kosztowała mnie ok. 200-250 zł (nie pamietam juz dokładnie) i do dziś mi służy, kręce na lokówce drobniutkie jak i grube loki, raz już ją farbowałam, prostuje, tapiruje przechodzą ze mną horror, wszystko co można wykombinowac przy pomocy gorących urządzeń (lokówka, prostownica, kiedyś nawet koleżanka kręciła mi włosy na jakimś rozgrzanym drucie), NAPRAWDE WSZYSTKO !! taki mały terrorysta włosów ze mnie z tego co mi się wydaje, niema możliwości żeby to nie były prawdziwe włosy, bo chyba po pierwszej połowie 2007 by mi padły śmiercią naturalną a dalej są naprawde świetne !!!!! dopiero raz podciełam im końcówki bo poprostu się porozdwajały także LaTrend'y mogę z czystym sumieniem polecić tyle że ostatnio koleżance szukałam na allegro, i niemogłam na nie już trafić :/ pozdrawiam Was długowłosianki !!

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2009-06-26 o 17:36
neverstop jest offline  
Stary 2009-06-27, 07:53   #3134
Halloweencorexxxx
Raczkowanie

GG do Halloweencorexxxx
Firma remy??

Witam chcę kupić naturalne włosy firmy REMY ale bardzo się zastanawiam.Niby to firma,ładnie wygląda itp. ale mam poważne wątpliwości,ponieważ ktoś pisał że są sztuczne a nie naturalne,że są złej jakości-po jakimś czasie końcówki kruszą się i odpadają,ktoś inny że są baardzo rzadkie taśmy!
Błagam o pomoc(szczególnie osoby które miały styczność z tymi włosami) i proszę o nie przenoszenie wątku!!!(i w razie czego błagam by z allegro mi ktoś jakby co polecił naturalne,długie55-60-65 włosy czy coś).
Proszę o pomoc z tymi REMAMI.

OTO LINK DO REM NA ALLEGRO:

1.beautycreation
http://allegro.pl/item665843795_wlos...60cm_50gr.html

2. sdhonka_ha
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10259745

3.DOTI19763

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4168007

Edytowane przez Halloweencorexxxx
Czas edycji: 2009-06-27 o 08:00
Halloweencorexxxx jest offline  
Stary 2009-06-27, 10:20   #3135
neverstop
Raczkowanie

Dot.: Firma remy??

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=259065 tu masz wszystko o przedłużaniu włosków, i tu też odszukasz wszelkich informacji na ten temat Remy to nie firma, tylko rodzaj włosków przeglądnij watek który wkleiłam powyżej, a dowiesz się wszystkiego na ten temat, i tam też uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2009-06-27 o 10:22
neverstop jest offline  
Stary 2009-06-27, 11:05   #3136
ankossek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość

annoska ja tez na poczatku jak chcialam pokrecic syntetyki to wychodzily jakies wywiniete polamance , ale mialam beznadziejna lokowke , kupilam nowy sprzet i mam dokladnie taki skret jak chcialam
dzieki za odp
z ta lokówka może być prawda bo moja też za dobra nie jest... wiec czas odkładać na nowa... pytałam też osoby które kupily już te włosy to odpisała mi jedna z 10 moze... ale niestety ona jeszcze ich nie kręciła.

Anethka fajne te włosy a jakie długie a teraz dokąd masz włosy? na zdjęciach nie widać przejścia wiec masz je dobrze dobrane. Jedna dziewczyna z tąd ma boba i clipy i wygladają super

Edytowane przez ankossek
Czas edycji: 2009-06-27 o 11:08
ankossek jest offline  
Stary 2009-06-27, 14:14   #3137
Aiva
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ruda magnolia Pokaż wiadomość
Aiva cudne masz te włoski kolor bardzo dobrze dobrany

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

a właśnie jezcze zapytam Aiva jaki to jest kolor włośow, słoneczny blond?

Kolor, to hmm... Jak by to powiedzieć, jest to słoneczny blond zmieszany z jasnym orzechowym brązem, bynajmniej pasemka. )
I cieszę się, że się podobają. ;*
Aiva jest offline  
Stary 2009-06-27, 15:03   #3138
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Halloweencorexxxx Pokaż wiadomość
Witam chcę kupić naturalne włosy firmy REMY ale bardzo się zastanawiam.Niby to firma,ładnie wygląda itp. ale mam poważne wątpliwości,ponieważ ktoś pisał że są sztuczne a nie naturalne,że są złej jakości-po jakimś czasie końcówki kruszą się i odpadają,ktoś inny że są baardzo rzadkie taśmy!
Błagam o pomoc(szczególnie osoby które miały styczność z tymi włosami) i proszę o nie przenoszenie wątku!!!(i w razie czego błagam by z allegro mi ktoś jakby co polecił naturalne,długie55-60-65 włosy czy coś).
Proszę o pomoc z tymi REMAMI.
Niestety nie pomogę, bo się na tym nie znam, ale "REMY" to nie firma
EDIT: O, neverstop już Ci odpisała. Przepraszam, nie zauważyłam.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ankossek Pokaż wiadomość
Anethka fajne te włosy a jakie długie a teraz dokąd masz włosy? na zdjęciach nie widać przejścia wiec masz je dobrze dobrane. Jedna dziewczyna z tąd ma boba i clipy i wygladają super
Moje naturalne ścięte są w tzw. trójkąt. Z przodu sięgają do ramion, a z tyłu za łopatki.
Widziałam właśnie jej zdjęcia i rzeczywiście bardzo fajnie to wygląda, ale boję się, że w moim przypadku nie jest to dobry pomysł, ponieważ mam grube włosy co może dawać lekko dziwaczny wygląd .
Stary 2009-06-27, 19:02   #3139
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

neverstop wczesniej twierdzilas ze masz syntetyki zmieszane z tasma naturalnych .. jak to w koncu jest
ooodeta jest offline  
Stary 2009-06-27, 19:07   #3140
kiciaaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
jutrook
skarbie mialas pokazac swoje clipy tak ?
kiciaaa jest offline  
Stary 2009-06-27, 19:30   #3141
Mini1991
Zakorzenienie

no własnie kicia dzieki ze przypomniałas!

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-06-28, 01:00   #3142
Dejiko
Raczkowanie

GG do Dejiko

a ja wczoraj przedłużałam kuzynce zgrzewarką 110 pasemek i wyszły super.

Miałam trochę obawy bo swoje miała gęste, ale miała też swoje w miarę długo i wyszły bosko.

ale masakra siedziałyśmy od 20 do 1 w nocy :p

Edytowane przez Dejiko
Czas edycji: 2009-06-28 o 01:01
Dejiko jest offline  
Stary 2009-06-28, 02:20   #3143
nnikka
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 14

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
heheheee .. ja mieszkam nad morzem i na plazy jestem chyba codziennie ale nie wyobrazam sobie pojscia tam w clipach .Dlaczego ?? po 1 , woda jest slona wiec po zmoczeniu i pozniejszym kontakcie pasemek ze sloncem zrobi sie z nich wata ( nie wiem , wyobrazam tylko to sobie i nie chce sie przekonywac ) po 2, jest goraco , nawett jesli nie zdecydujesz sie na kapiel w morzu jakis prysznic czy cos ..musisz sie zmoczyc , a te wlosy doczepione do glowy jak wyschna ?? pewnie beda pokoltunione i zbite wiec po wysuszeniu nie bedzie to fajny widok .. i nawet jesli w ogole nie zmoczysz wlosow to jak masz zamiar lezec w tych tasmach na lezaku ?? bedzie ci niewygodnie , spinki wbija sie w skore glowy a wlosy skolunia .,. nie sa sie spokojnie poopalac.
podkreslam ze to tylko moje wyobrazenie na ten temat , ja bym sie nie odwazyla wyjsc w clipach na plaze ...

ja nosiłam klipy dwa lata i naprawde w niczym mi nie przeszkadzały-nawet podczas ekstremalnych warunków-wręcz przeciwnie-ułatwiały mi życie
kupiłam włosy naprawde 100%naturalne-farbowałam je,rozjaśniałam,traktował am lokówką,tapirowałam-i po dwóch latach są w bardzo dobrym stanie-obecnie leżą sobie w szafie( bo moje własne włosy są już za długie) i czekają gotowe do sytuacji awaryjnej-fakt zapłaciłam za nie troche dwa lata temu ale mam je na lata)
-nikt mi nigdy nie powiedział,ani nawet nie pomyslał ze mam doczepiane włosyjak sie przyznałam bliskim przyjaciołom to nie wierzyli i chcieli zobaczyc spinkii pomacać

nie wiem jak zachowuja sie sytntetyki podczas pielegnacji ale z tego co widze na głowach znajomych dziewczyn chyba lepiej dopłacic i kupić naturalne włosy
może na pierwszy rzut oka włosy syntetyczne sa nie do poznania dla laika ale ja przy blizszym kontakcie na przykład widze róznice,zawsze-bo uwierzcie dziewczyny ze to widaćsyntetyki sa poprostu "lalkowate"zbyt błyszczące,lub na odwrót(zdarzaja sie zbyt matowe i suche)odznaczaja sie od naturalnych włosów niestety natury nie oszukasz=nie mówie tego złośliwie,a jeszcze jak sie doda do tego niewłasciwe uzytkowanie to juz wogóle miotła, masakra i kołtun na głowie

włoski naturalne pielegnuje sie jak swoje własne włosy,odżywkami ,szamponami,maskami jedwabiem itp i sa nie do rozpoznania tym bardziej ze słuza na lata (nie wierzyłam)przy dobrej pielegnacji

kiedys na allegro naciełam sie na naturalne wosy z domieszka syntetyków choc zapewniano że są 100%naturalne-jak rozpakowałam przesyłke to je odesłałam z powrotem-wygladały jak czyste barbiowate syntetyki i gdzie niegdzie moze był naturalny włos ale nie dałabym za nie nawet 5 złotych-po co mi włosy które nie dośc ze widać ze sa sztuczne to jeszcze po po pół roku trafia do kosza bo zrobi sie z nich siano...

tylko mnie tu zaraz nie zlinczujcie że jestem przeciwko syntetykom-poprostu po paru praniach widać ich sztucznosc gołym okiem...i może jestem niegrzeczna ale powiem szczerze że na kilku zdjęciach w tym wątku to widać

"Wschodzące słońce zawsze bedzie wypowiadac Twoje imie..."

[U]wymiana

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post42852995

Edytowane przez nnikka
Czas edycji: 2009-06-28 o 03:14 Powód: dopisek
nnikka jest offline  
Stary 2009-06-28, 10:08   #3144
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

wszystko ma swoje plusy i minusy .. synetetyki owaszem , maja wady ale naturalne wlosy tez , szczegolnie kiedy ktos ma jasny blond na glowie , z naturala tez sie zrobi siano , wiem bo sama doswiadczylam
ooodeta jest offline  
Stary 2009-06-28, 15:20   #3145
novaspace
Przyczajenie

wlosy naturalne z allegro po pierwszym umyciu sie tak koltunia i zbijaja- zauwazylam, ze najbardziej te przy karku, podciagaja sie do gory i tapiruja- jedno wielkie g**** - jesli chodzi o wlosy blond. Dlatego jesli ktos poleci mi firme gdzie moge kupic wlosy 100 naturalne, ktore czegos takiego mi nienarobia to bylaby bardzo wdzieczna, jednakze na allegro takiej aukcji chyba nie znajde.
Teraz pozostaje mi na najnizsza partie doczepiac syntetyk zmieszany z naturalnym, a na gore naturalne.
novaspace jest offline  
Stary 2009-06-28, 15:25   #3146
Halloweencorexxxx
Raczkowanie

GG do Halloweencorexxxx

BŁAGAM O POMOC!!!

Nie mam grubych włosów...Czy ok 52 gramowa taśma starczy na ich przedłużanie?

Chcę kupić te włosy ale są bardzo cienkie.Mają 60 cm(może troszkę więcej) długości i 69 cm szerokości taśmy.Są naturalne,a jeśli nie to mogę odesłać w ciągu tygodnia.
Kosztują 165 zł.Nie wiem,czy się opłaca błagam o pomoc!!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tasma 60cmpol.jpg (33,7 KB, 117 załadowań)
Stary 2009-06-28, 15:33   #3147
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
BŁAGAM O POMOC!!!

Nie mam grubych włosów...Czy ok 52 gramowa taśma starczy na ich przedłużanie?

Chcę kupić te włosy ale są bardzo cienkie.Mają 60 cm(może troszkę więcej) długości i 69 cm szerokości taśmy.Są naturalne,a jeśli nie to mogę odesłać w ciągu tygodnia.
Kosztują 165 zł.Nie wiem,czy się opłaca błagam o pomoc!!!!!!!
jak dla mnie to mało.
nie wiem,czy chcesz tylko przedłużyć,czy dodatkowo zagęścić.
jesli masz swoje włosy dość długie,a chcesz tylko przedłużyć to musisz sobie zszyć taśmy w dwie warstwy.zrób z tego dwie tasmy szeroki i diw pojedyńcze na boczki (nie zapominajcie o bokach ).powinno ci starczyc-zmierz sobie mniej więcej ile ci to wyjdzie.
dolny pas może mieć12-14 cm razy dwa to daje 25 cm,druga warstwa to mniej więcej 20-22 cm razy dwa to daje 42 cm,oraz dwa pasma po 5 cm razy dwa to daje 20 cm.
powinnaś mnieć skromnie 85-87 cm.
policzyłam skromnie dwie podwójne tasmy na tył i po jednym pasemku na boki.
sama zdecyduj.dla mnie to trochę mało.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-06-28, 16:16   #3148
Halloweencorexxxx
Raczkowanie

GG do Halloweencorexxxx

Tak wyglądają moje włosy,wszystkie są zabrane w przód(nie ma z tyłu).
Wciąż myślisz,że za mało ;> ?
Ewentualnie je sobię jeszcze wycieniuję itp.
Zdjęcia robione przed chwilą,włosy prostuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (33,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (32,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (33,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00083.jpg (48,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00084.jpg (49,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00085.jpg (45,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00086.jpg (41,8 KB, 18 załadowań)
Stary 2009-06-28, 16:37   #3149
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Tak wyglądają moje włosy,wszystkie są zabrane w przód(nie ma z tyłu).
Wciąż myślisz,że za mało ;> ?
Ewentualnie je sobię jeszcze wycieniuję itp.
Zdjęcia robione przed chwilą,włosy prostuję.
zdecydowanie za mało masz taśmy.
myślałam,że swoje masz przynajmniej do połowy pleców.
za długa taśma ,a za krótkie włosy.nie będzie widać cieniowania i delikatnych przejść.będzie takie odcięcie
no cóż przydałaby się jeszcze jedna taka paczka.z tej jednej beda wygladały na "wygryzione" i przeżedzone.

chyba,że wycieniujesz swoje i zrobisz fryz w stylu "EMO".

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-06-28 o 16:39
TmargoT jest offline  
Stary 2009-06-28, 16:45   #3150
Halloweencorexxxx
Raczkowanie

GG do Halloweencorexxxx

Oj nie beda tak wygladaly.Ja sobie wycieniuje sztuczne,by calosc sie nie roznila ze moje beda pocieniowane a te proste.
Nie ma fryzur emo,tylko SCENE ;D .Ja mam taka fryzure ,tapiruje wlosy itp...Tylko tego na tych zdjeciach nie widac bo mam wlosy nieogarniete.
Ogolem to przy moich nie bedzie wygladalo jak 3 druty?
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości