Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-07-08, 17:28   #3211
sintagma
Wtajemniczenie

Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

jesli chodzi o doszywanie włosów do taśmy to polecam tą metodę na warkoczyk ale jesli sama nie jestes na tyle zreczna by go zapleśc i doszyć do warkoczyka taśmę to nie polecam. Ja miałam i byłam zawsze zadowolona... Mistrzynią jest pani Renia i wykonanie dobre i włosy. Ta metoda na siatke jest raczej ...dziwna, czułabym sie brudna, nie domyta no i ciepło jest napewno. A jak to umyć???
Ja mówię o tej metodzie
http://www.youtube.com/watch?v=al-em...eature=related
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2009-07-08, 20:47   #3212
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Co mysliecie kochane ?

http://allegro.pl/item681571623_prze...ow_lublin.html
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-08, 20:57   #3213
MYSIACZKA
Raczkowanie

Mandarinen oczywiście dla chcącego nic trudnego ja robiłam takie koncówki pistoletem na keratyne :poprostu wyciskalam kropelke na czubek wlosow i rolowalam w palcach, troche wprawy i bedzie dobrze.Pozdrawiam wizażanki kochane ;*
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2009-07-08, 21:04   #3214
neverstop
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

o mój Boże ta na pierwszym zdjęciu z blond włosami ma chyba z max 3 rzędy dopiętych włosów prześwitują jej własne włosy z pod spodu TOŻ TO JAKAŚ PARANOJA no tak cena mówi sama za siebie jak jej nie wstyd wystawiać takie zdjęcia..... super reklama podejrzewam że każda z nas marzy o tak profesjonalnie przedłużonych włosach
neverstop jest offline  
Stary 2009-07-08, 21:23   #3215
Agatau88
Zakorzenienie

Jak sama gdzies nie zaryzykuje to sie nie dowiem, zdjecia ma brzydkie, ale certyfikat ma itd, nie robi w salonie stad taka cena, jejku moze top mloda osoba, nie stac jej na salon ale ma papiery, moze wcale nie jest tak zle
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-08, 21:52   #3216
LaBombaa
Rozeznanie

No dokladnie, ta siatka jest dziwna, ale widzialam na innej stronie wlasnie z tej firmy ze maja tez wlosy na klipsy, grzebyczki wieksze czy jak zwal tak zwal (fullhead) i tez za taka sama cene.
Ja juz sie spodziewam jutro moich wlosow.. do 19 w pracy bede wiec mam nadzieje ze po powrocie do domu zastane magiczne awizo
Stary 2009-07-08, 21:56   #3217
neverstop
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jak sama gdzies nie zaryzykuje to sie nie dowiem, zdjecia ma brzydkie, ale certyfikat ma itd, nie robi w salonie stad taka cena, jejku moze top mloda osoba, nie stac jej na salon ale ma papiery, moze wcale nie jest tak zle

Zaraz zaraz...Ja oceniam to co widzę - a na zdjęciu widzę totalną MASAKRE, pamiętaj że nie papier świadczy o dobrze wykonanej usłudze, ale doświadczenie i znajomość fachu ! Nie oceniam jej zdolności, lecz "robote" ze zdjęcia, może jak by tych pasemek było 10 razy więcej jakoś by to wyglądało, bo to co ma ta Pani blondynka na głowie to jest jakieś nieporozumienie - ja bym nie ruszyła się od "wykonawczyni" z domu, gdyby mnie chciała z czymś takim zostawić!! a czy Ty chcesz aby Twoje włosy wyglądały jak z tego zdjęcia ? Może i przedłuża rewelacyjnie, szkoda tylko, że zdjęcie dodała FATALNE ja bym osobiście do niej nie poszła, pytasz o opinię to ją wyrażam, z tego co widzę NA DODANYM PRZEZ NIĄ ZDJĘCIU - JEST ŹLE ! o ile źle to nie mało powiedziane....

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2009-07-08 o 21:58
neverstop jest offline  
Stary 2009-07-09, 10:29   #3218
StokrotkaS
Raczkowanie

dziewczyny a jakie kosmetyki stosujecie podczas prostowania takich włosów przedłużonych ? znacie coś godnego polecenia ?? Pozdrawiam ;-))
Stary 2009-07-09, 14:15   #3219
trillinka
Rozeznanie

Dziewczyny mam pytanie , czy ktoras z Was kupowala wloski na mikroringi albo kreatyne z allegro od uzytkownika Magda2711 PASEMKA WŁOSY NATURALNE REMY 100% SUPER!!! 50cm ???
jezeli tak to prosze Was napiszcie mi cos na ich temat.....

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline  
Stary 2009-07-09, 15:35   #3220
sintagma
Wtajemniczenie

myśle ze za 2 złote nie ma co cudów oczekiwać- są to pewnie azjaty mieszane z syntetykami, wg mnie długo ich nie ponosisz. Ja z doświadczenia w kupowaniu włosów na All za taką cenę wiem ze zawsze bedzie to kicha
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2009-07-09, 17:54   #3221
LaBombaa
Rozeznanie

No i dzis nie dostalam wlosow a bylam taka rano podjarana ze czas w pracy mi szybko zlecial. Przyszlam do domu i juz jestem nabuzowana

Ale jutro to juz musza byc

W ogole przydaloby sie wykapac moje wloski, ale jakos nie chce mi sie za to zabrac, bo beda mi dlugo schly, wiec moze na weekend.
Stary 2009-07-09, 18:11   #3222
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

bomba troche cierpliwosci ale wiem co czujesz , moje z polski do it szly ponad tydzien i tez szalalam , a jak doszly to przez pierwszy tydz ich w ogole nie nosilam bo mi nie pasowaly , dopiero po modyfikacjach ,.. ale jestem pewna ze bedziesz zadowolona .. ja moich uzywam juz ponad 6 tyg i nadal sa w dobrym stanie (plyn Cocolino niezastapiony w pielegnacji !! ) jak dojda wrzucaj foty
ooodeta jest offline  
Stary 2009-07-09, 18:25   #3223
LaBombaa
Rozeznanie

No tak jak pisalam wczesniej, czuje sie jak dziecko przed Gwiazdka ;-)

Wrzuce fotaski, wrzuce. Ale te 290gram wlosow mnie powalilo cocolino kupie, bo mi sie wlansie skonczyl

Ps. Kolezanka ostatnio umyla swoje klipy a maz do niej: "mmmhm Twoje wlosy pachna.. Lenorem? " "Szamponu zabraklo?"
Faktycznie umyla wlosy w Lenorze

Edytowane przez LaBombaa
Czas edycji: 2009-07-09 o 18:27
LaBombaa jest offline  
Stary 2009-07-09, 18:51   #3224
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

bo te 290 gram to jest bardzo bardzo duzo . z reszta przekonasz sie jak dostaniesz wlosy .. ja nosze polowe tasm bo nie ma potrzeby dopinac innych , jest ich tak duzo .. i sa bardzo dlugie .. zobaczysz bedziesz zadowolona
ooodeta jest offline  
Stary 2009-07-09, 19:23   #3225
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

i jak tam ooodeto? jak twoje wloski po cocolino?? cos im to dalo?? czy sa dalej zbite? ja swoje pocieniowalam jeszcze bardziej i sa super wygladaja jak naturalne moze zdjecie tego nie odda bo jest ten blysk ale naprawde wloski jak za ta cene pierwsza klasa!!

ale i tak zamowilam wczoraj te wloski bo ponoc sa super... http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=677801567
ciekawe jakie one beda juz sie nie moge doczekac... fantazja pisala ze sa super no i czekolada tez
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1215.jpg (33,7 KB, 151 załadowań)
allegro 098767890 jest offline  
Stary 2009-07-10, 07:20   #3226
mmalaga
Przyczajenie

Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Witam sedeczenie wszystkie Panie jestem nową użytkowniczką tego forum zajmuje się przedluzaniem wloskow metodą na zimno chętnie doradzę , odpowiem na wszelkie pytania a jak trzeba dam namiary na bardzo tanią hurtownię. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie , czy ktoras z Was kupowala wloski na mikroringi albo kreatyne z allegro od uzytkownika Magda2711 PASEMKA WŁOSY NATURALNE REMY 100% SUPER!!! 50cm ???
jezeli tak to prosze Was napiszcie mi cos na ich temat.....

po przeczytaniu tego co pisze mysle ze wloski są wporządku jednak bardzo drogie.
mmalaga jest offline  
Stary 2009-07-10, 09:17   #3227
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

alle wygladaja jak twoje , na serio !! nie sa jakies super dlugie ale z drugiej strony po co ci takie , wazne ze uzyskalas naturalny efekt , a owszem po cocolino wlosy sa bosSSsskie !! lepiej sie rozczesuja , mniej plataja , sa o niebo mieksze i mniej zbite , wyprobuj najpierw wsadz w miseczke z cocolino a potem postaraj sie dokladnie oplukac je woda zeby nie byly pozlepiane potem i beda jak nowe ..
a te ktore zamowilas , jak dojda daj znac co i jak , bo ja tez predzej czy pozniej bym chciala naturalnych sprobowac , mimo iz z tych jestem zadowolona
ooodeta jest offline  
Stary 2009-07-10, 09:47   #3228
Mini1991
Zakorzenienie

aa to allegro juz je na sobie ma?? przeciez pisze w poscie ze jest ciekawa jakie beda bo zamówiła wczoraj

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-07-10, 10:11   #3229
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
aa to allegro juz je na sobie ma?? przeciez pisze w poscie ze jest ciekawa jakie beda bo zamówiła wczoraj
ja mam na sobie syntetyki te same co ooodeta a zamowilam sobie jeszcze naturalne ze wzgledu na to ze mam slub a naturalne bardziej sa podatne do krecenia itp.

ooodeta wloski dla mnie sa wystarczajaco dlugie, nie chce dluzszych bo czuje sie jak wiedzma
allegro 098767890 jest offline  
Stary 2009-07-10, 16:07   #3230
Agatau88
Zakorzenienie

Allegro swietne wloski
Tak sie zastanawiam i nie pojde na przedluzanie na "zawsze", lepsze clipy. Te co podalas w li nku Allegro myslisz ze sa ok?
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-10, 17:28   #3231
anetkapoznan
Raczkowanie

dziewczyny wie ktoras z Was jak sie sciaga wlosy metoda na raccona? chce je juz zdiac bo mam 2 mies fryzjerka chce za zdiecie wlosow 250 zl zal mi pieniadzy naprawde..... napiszcie czy jestem w stanie je sama zdiac mam kupic jakis plyn do tego jesli tak to jaki? z gory dzieki za odp
anetkapoznan jest offline  
Stary 2009-07-10, 18:56   #3232
sintagma
Wtajemniczenie

może nafta kosmetyczna? Ja sciągałam tym keratyne za radą kochanej TmargoT i ładnie schodziło, nie wiem jak z raccon ale wydaje mi sie ze można spróbować. Polewałam naftą łączenie i zozbijałam za pomocą "szczypcy" kombinerek mojego taty
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2009-07-10, 20:48   #3233
Agatau88
Zakorzenienie

Allegro odezwij sie co do wloskow, czekam na Ciebie
Fajne te clipy ale chce zamowic naturalne zebym mogla nosic i czuc sie tak naturalnie ale nie wiem od ktorego sprzedawcy warto

Ehh ja to mam takie dziwne wrazenie znaczy w doczepianych wlosach czuje sie nienaturalnie, ze kazdy widzi i takie tam, zreszta postanowilam nosic clipy codzien, wiem ze ta metoda nie niszczy wlosow, a moje cienioszki potrzebuja maxymalnej regeneracji wiec nawet ringi mogly by je poprzecinac.
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-10, 21:30   #3234
Xenia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anetkapoznan Pokaż wiadomość
dziewczyny wie ktoras z Was jak sie sciaga wlosy metoda na raccona? chce je juz zdiac bo mam 2 mies fryzjerka chce za zdiecie wlosow 250 zl zal mi pieniadzy naprawde..... napiszcie czy jestem w stanie je sama zdiac mam kupic jakis plyn do tego jesli tak to jaki? z gory dzieki za odp
Podobno acetonem , podobno oliwka . Acetonu sie balam , ze mi sie wezre z wacika w palce a do skraplania nie mialam nic. Oliwke nalozylam na racoona i zostawilam. Jednak to bylo kiedys , na swiezym raconie, ciezko bylo go zdjac. Zdjela mi fryzjerka.

Kolejny juz ponoszony zdjelam sama . Bez problemu. Kruchy jest . Z keratyna mialam wiecej problemow przy zdejmowaniu.

Kilka dni temu znowu zdjelam kolejny raccon. Ten tez byl juz lekko stary , ok. 3 miesieczny i nie byl juz trwaly bo wlosy sie wyczesywaly garsciami i w sumie niewiele ich zostalo.
Zgniatalam lekko zgrzew aby sie pokruszyl i delikatnie sciagalam pasemko.
Byc moze to prymitywny sposob i niepolecany przez fryzjerow ale nie mam tu nikogo kto by sie zajmowal zdejmowaniem a i po dokladnej analizie pasemka nie widzialam abym tym samym wyrywala i swoje wlosy.

Jednak uwaga , samodzielne zdejmowanie niszczy pasemka i jesli to sa b. dobre wlosy , bynajmniej nadajace sie do korekty to ich szkoda. Trzeba isc do fachowca.
Samemu mozna zdejmowac jesli na wlosach juz nie zalezy,bo zdarza sie, ze pasemka sie rozpadaja na kilka czesci a inne sa ocalale.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

http://www.chichairextensions.com/

Zamowilam z ich strony . Farbowana czern , wlosy naturalne , proste.
Dzis je dostalam.
Czekalam 5 dni. Bardzo szybko , zwazywszy na fakt , ze z Anglii.

Dziewczyny pierwsze wrazenie : rewelacja .
Takie delikatne w dotyku , blyszczace , zdrowe. Spodobalo mi sie to , ze do samego opakowaniu juz podeszli perfekcyjnie. Na dodatek chyba solidnie szyte , bo ani jeden wlos nie lezal w folii ani jeden nie spadl po pierwszym ogladaniu i szarpaniu.
One sa az za ladne do moich wlosow.
Wahalam sie do samego konca , bo od kilku dobrych lat bylam fanka zwyklego , pasemkowego przedluzania i wlosow indyjskich. Tych mialam w rekach sporo i widze ta roznice ( grube , ciezkie , inne jakies) , jednak do pasemek noszonych trwale idealne.
Wracajac do rzeczy , boje sie ta tasme ubrac . Moje wlosy sie pusza i juz dzis wstepnie widze , ze bede musiala sie pomeczyc aby to wygladalo perfekcyjnie.
Nie cierpie granicy panstwa .
Jakie te wlosy beda zobaczymy.
Jutro proba.

Stokrotka pytalas o wlosy.
No tak , wszystkie moje przedluzania byly za granica , wlosy bezposrednio od fryzjerek ale te najlepsze to byly wlosy Socap i balmain, tyle wiem.
Niezniszczalne. Ponosilam, farbowalam , torturowalam i nadawaly sie bez problemu do korekty. Zdrowe , w idealnym stanie. W Polsce mialam od Renihair. Tez polecam.

Edytowane przez Xenia
Czas edycji: 2009-07-10 o 21:34
Xenia jest offline  
Stary 2009-07-10, 22:14   #3235
LaBombaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez StokrotkaS Pokaż wiadomość

to czekam z niecierpliwością na wrażenia po otrzymaniu paczki ..... , bo powiem Ci szczerze, że na zdjęciach wyglądają one naprawdę pięknie i te loki też mi się bardzo podobają .... cudne są - oby były również takie w rzeczywistości - napisz więc od razu jak otworzysz paczkę jakie są w dotyku i czy dobrze się trzymają na głowie, skoro są takie ciężkie ...
No wiec po przyjsciu do domu czekala na mnie przesylka z wlosami

1 wrazenie po wyjeciu:
WOOOOOOOOOOOOOOOOW

Wlosy wygladaja jak naturalne, fajne w dotyku no i co najwazniejsze dla mnie.. STRASZNIE ich duzo. Mam 8 tasm, z czego zakladam 7 i uzyskuje normalny efekt, ale chyba nastepnym razem wyprobuje 6 wpiac. Strasznie ciezkie sa, generalnie nie wiem czy w rozpuszczonych pochodze Dzis na szybkiego wpielam i gumką oplątałam zeby miec konską kite

Po 3 godzinach sie strasznie splataly od pocierania o kark i plecy i wlasnie chyba zniszczylam jedna tasme z wlosami.. bo zaczelam je w domu czesac, tak jak pokazane bylo na YT.. na plaskim, szczotką.. nie mniej to bylo drastyczne. Jedna tasma nie wyglada dobrze :P masakrycznie sie splatala, wiec nie wiem jak je ROZczesywac, chyba ze co godzine smigac po wlosach szczotką?

Jak wyszlam na podworko - efekt.. REWELKA, ale w sztucznym swietle widac ze to sztuczne nie mniej..

Jak narazie jestem BARDZO zadowolona, tylko zeby sie tak nie plataly.. bo jak ja je mam ta kczesac to za tydzien bede mogla je wyrzucic

Te loki są naprawde boskie, naturalne takie, ale wlasnie po tych 3 godzinach troche mi sie zbily. Moze to kwestia tego ze z minute bylam na dworze i kropil deszcz, ale watpie..

W ZALACZNIKU sa wszystkie tasmy i jak widac na gorze przy spinkach ladne i gladkie a na dole .. siano sie zrobilo po rozczesaniu :/
Druga fota to ta moja kita z tych wlosow (swoje wlochacze mam do ucha, wiec dosc krotkie).
Jak bede w domu za dnia (czyt. jak bedzie jasno) to zrobie fote bez lampy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100028.jpg (148,5 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100023a.jpg (109,0 KB, 163 załadowań)

Edytowane przez LaBombaa
Czas edycji: 2009-07-10 o 22:23
LaBombaa jest offline  
Stary 2009-07-10, 23:25   #3236
ohyea
Raczkowanie

hejka mam problem a mianoowicie chce przedluzyc wlosy metoda clip in ale tylko przedluzyc nie zagescic ile tasm polecacie starcza 2 szer.15cm? np te?http://www.allegro.pl/item675283018_...cm_proste.html
ohyea jest offline  
Stary 2009-07-11, 08:17   #3237
Mini1991
Zakorzenienie

2 tasmy.. cos ty.. chyba ze chcesz 3 włoski miec..

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-07-11, 08:23   #3238
munecabrava
Raczkowanie

nie dwie tasmy to za malo , musisz minimum z 5 tasm miec o roznych szerokosciach ) ogolnie to zaklada sie przewaznie 7 tasm , z czego dwie waskie ( 1 lub 2 klipsowe ) po bokach , najszersza z tylu .... ale minimum 5 zeby to juz mialo jakis efekt
munecabrava jest offline  
Stary 2009-07-11, 09:02   #3239
StokrotkaS
Raczkowanie

Xeniu - a te włoski, którymi przedłużałaś sobie w Anglii bauman i socap można gdzieś nabyc na miejscu ? Bo ja mieszkam w UK właśnie i się zastanawiam czy tu na miejscu czegoś nie zakupic ale Ty pewnie wiesz o typie włosów od fryzjera, który Ci je przedłużał, prawda ?? Pozdrawiam !!

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

La Bombaa - no to się doczekałam i obszernej relacji i nawet zdjęc, no i masz rację - wyglądają identycznie jak te ze zdjęcia na allegro, no ale już się cholery jedne zaczynają plątac, no .... - dobrze, że póki co tylko końcówki, prawda ? No ale musisz temu zaradzic jakoś już wcześniej - może wypróbuj Cocollino , tak jak tu radzą dziewczyny, co ? Pozdrawiam i czekam na dalsze relacje ze sprawowania się włosków w praktyce .... PS. I tak szybko sobie te taśmy założyłaś z tego, co czytałam, ja pewnie bym się nieźle musiała namęczyc i podenerwowac.... Trzymaj się

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

ohyea - pooglądaj sobie filmiki z przedłużania tą metodą na youtube i sama zobaczysz, że dwie taśmy, to zupełnie nic - żaden efekt na włoskach ... Pozdrawiam
Stary 2009-07-11, 11:06   #3240
mmalaga
Przyczajenie

Zamowilam dziewczyny 8 taśm w czwartek niecierpliwie czekam na paczuszke i wkleje zdjecia
mmalaga jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości