Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-07-11, 11:14   #3241
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Allegro odezwij sie co do wloskow, czekam na Ciebie
Fajne te clipy ale chce zamowic naturalne zebym mogla nosic i czuc sie tak naturalnie ale nie wiem od ktorego sprzedawcy warto

Ehh ja to mam takie dziwne wrazenie znaczy w doczepianych wlosach czuje sie nienaturalnie, ze kazdy widzi i takie tam, zreszta postanowilam nosic clipy codzien, wiem ze ta metoda nie niszczy wlosow, a moje cienioszki potrzebuja maxymalnej regeneracji wiec nawet ringi mogly by je poprzecinac.
no ja mam aktualnie te wlosy http://www.allegro.pl/item637684387_...tuj_geste.html powiem tak sa spoko jak na syntetyki a ja majac wlosy swoje przed ramiona wygladalam nienaturalnie bo bylo widac przejscie dletego spooooro musialam ich sciac i bardzo wycieniowac zeby wygladalo naturalnie bo mialam zamiar w nich chodzi codziennie jak za ta kwote to polecam wloski sa spoko ale trzeba o nie dbac bo sie zbijaja w tzn koc po dlugim wielokrotnym noszeniu i po lakierowaniu (bo wiadomo trzeba troszake gore przylakierowac aby wiatr nie podwial )

teraz zamowilam te co Xenia WLOSKI SA PONOC SUPER WYPROBOWANE PRZEZ WIELU ale zobaczymy....

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

a ty Xeniu wstaw swoje jakies zdjecie b0o jestem ciekawa

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

chcialabym przede wszystkim zobaczyc czy sa one bardzo dlugie bo az za bardzo bym nie chciala....
allegro 098767890 jest offline  
Stary 2009-07-11, 13:37   #3242
Agatau88
Zakorzenienie

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=679631705

O te wloski chodzi Allegro?

Ktory kolor zamowilas?

Pozdrawiam
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-11, 14:17   #3243
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=679631705

O te wloski chodzi Allegro?

Ktory kolor zamowilas?

Pozdrawiam
tak to te wloski zamówilam kolor 613 jak wyslalam babce to samo zdjecie co wklejilam na forum to odpisala mi ze 613 bedzie idealny... sie okaże.,..
Stary 2009-07-11, 14:26   #3244
Agatau88
Zakorzenienie

Skoro tyle osob je ma to ja tez chce Dzieki Allegro za odp
Fajne sa te clipy, jak juz pisalam to chyba jedyna nieinwazyjna metoda ale ja sie jakos w nich glupio czuje, mam sztuczne na probe, fajne sa, ale jakies takie sztywne, dziwnie sie w nich czuje
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-11, 15:34   #3245
Agatau88
Zakorzenienie

TMARGO gdzie jestes potrzebuje profesjonalnej pomocy Stonowalam wloski, czyms tam je potraktowalam, teraz mam takie jak na zdj, swiatlo w dzien. Chce zamowic takie wloski naturalne jak Allegro ale waham sie nad kolorem, jaki nr mam brac w naturalsach?
Pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3043.jpg (27,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3044.jpg (42,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3045.jpg (27,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3046.jpg (41,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3047.jpg (38,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3048.jpg (24,8 KB, 28 załadowań)
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-11, 17:31   #3246
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
TMARGO gdzie jestes potrzebuje profesjonalnej pomocy Stonowalam wloski, czyms tam je potraktowalam, teraz mam takie jak na zdj, swiatlo w dzien. Chce zamowic takie wloski naturalne jak Allegro ale waham sie nad kolorem, jaki nr mam brac w naturalsach?
Pomocy
ja bym brala numer 613 masz wloski prawie idetyczne jak ja

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

a jaki kolorem masz tych swoich sztucznych?
Stary 2009-07-11, 18:44   #3247
LaBombaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
no ja mam aktualnie te wlosy http://www.allegro.pl/item637684387_...tuj_geste.html powiem tak sa spoko jak na syntetyki a ja majac wlosy swoje przed ramiona wygladalam nienaturalnie bo bylo widac przejscie dletego spooooro musialam ich sciac i bardzo wycieniowac zeby wygladalo naturalnie bo mialam zamiar w nich chodzi codziennie jak za ta kwote to polecam wloski sa spoko ale trzeba o nie dbac bo sie zbijaja w tzn koc po dlugim wielokrotnym noszeniu i po lakierowaniu (bo wiadomo trzeba troszake gore przylakierowac aby wiatr nie podwial )

teraz zamowilam te co Xenia WLOSKI SA PONOC SUPER WYPROBOWANE PRZEZ WIELU ale zobaczymy....

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

a ty Xeniu wstaw swoje jakies zdjecie b0o jestem ciekawa

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

chcialabym przede wszystkim zobaczyc czy sa one bardzo dlugie bo az za bardzo bym nie chciala....
allegro, powiedz mi czesto czeszesz wlosy? bo ja czuje ze co godzine bym musiala je czoh(ch)rać. Zaraz bede farbowac swoje wloski bo juz mi sie splukal kolor palette ciemny braz do jakiejs czerwieni :/

Jutro bym zalozyla te tasmy i spiela w konski ogon, ale sie boje - 8h w pracy.. moglabym je czesac, ale jak tam po 3h byla taka jazda z nimi.. wyczesalam je ale na koncach sa straszne, jakby skoltunione

Moze jak sppryskam odzywka DOVE ktora niby nablyszcza wlosy czy cos tam, to moze to cos da :/ ale nie wiem.. w pn kupie cocolino

aha PS! Co do czesania.. generalnie tych lokowanych nie da sie za bardzo czesac :/ chyba sie beda bardzo platac, bo nawet jak je rozczesalam i zaraz chcialam drugi raz przejechac i sie nie dalo. Mysle ze proste wlosy latwiej utrzymac w ryzach.

Edytowane przez LaBombaa
Czas edycji: 2009-07-11 o 18:46
LaBombaa jest offline  
Stary 2009-07-11, 19:40   #3248
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

la bomba ja tam z czesaniem nie mam zadnego problemu , jedyne co ,to zaczynam czesac od dolu , od koncowek a potem po malu ide w gore .. faktycznie zbijaja sie ale nie ma tragedii , ja w moich jezdze na motorze wiec mam je pod kaskiem i fruwaja pod wiatr , czasem jak jestem na miescie to nie czesze nawet caly dzien , bylam na dyskotece i tez cala noc nimi machalam (bez czesania ) i jakos daja rade , naprawde .. pierwszy raz je umylam po miesiecu , a plyn do plukania naprawde pomaga . a te koncowki sflicowane pomocz tak z 5 minut we wrzacej wodzie , beda wygladzone ..
a ta odzywka je tylko poskleja wiec odradzam ..
i nie wiem co sie stalo z twoja tasma ze mowisz ze ja zniszczylas , moje po ostrej wielotygodniowej eksploatacji nadal zyja
ooodeta jest offline  
Stary 2009-07-11, 19:50   #3249
LaBombaa
Rozeznanie

hmm no wlasnie tak jak to nazwalas, sfilcowaly sie, moze zle je czesalam. Ale serio nie dalo sie za bardzo ich rozczesac bo to sa loki i musialabym je najpierw porozkrecac i zaczac jakos czesac. Kurde sama nie wiem, jutro ide hardkorowo.. zaloze te tasmy do pracy :P ale zepne w konski ogon bo i tak musze. Zaloze jednak 5 lub 6 tasm, bo ostatnio mialam 7 i mi ciezko bylo ale efekt.. powalajacy no i tak wyszlo ze sie sama w sobie zakochalam

Ale paranoja.. mialam takie wlosy, scielam i kupilam syntetyki no ale trzeba probowac w zyciu roznych rzeczy

Nie moge tylko znalezc mojej fajnej szczotki skladanej w pol, ona by sie swietnie nadawala chyba do czesania, bo ni jest plastikowa tylko taka gumowa, ale sama nie wiem..
Gdzies czytalam ze jak sie spryska syntetyki czyms nablyszczajacym to one sa bardziej sliskie i lepiej sie rozczesuja i ogolnie nie plączą. No nic, poczytam troche w necie o tym i jutro jazda

Wlasnie umylam glowe po farbowaniu, mam w koncu braz i mieciutkie wloski

edytuje:

Wlasnie przed chwila na sprobowanie zalozylam tylko trzy tasmy. Jedna najszersza i dwie najmniejsze i to styknie na konski ogon jezuu jak ja dalam rade 7 zalozyc.. to nie dziwota ze mi tak ciazyly

Edytowane przez LaBombaa
Czas edycji: 2009-07-11 o 20:44
LaBombaa jest offline  
Stary 2009-07-11, 23:50   #3250
Agatau88
Zakorzenienie

Allegro sztuczne mam z tej aukcji co Ty sloneczny blond (jak radzilas) sa fajne no ale takie sztuczne, dziwnie sie w nich czuje.
Wiec radzisz 613?

Wyslalam maila z prosba o pomoc do Sprzedawcy, pewnie w poniedzialek odpisze

Allegro a te wloski co polecalas z naturalsow to sa na pewno naturalne?

Bo ja chcialabym cos doczepiac "na stale" co rano i nie czuc sie sztucznie:/
Pozdrawiam

edit: co myslicie

http://allegro.pl/item677075133_okaz...na_tasmie.html

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2009-07-12 o 09:36
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-12, 11:12   #3251
munecabrava
Raczkowanie

Cytat:
Allegro sztuczne mam z tej aukcji co Ty sloneczny blond (jak radzilas) sa fajne no ale takie sztuczne, dziwnie sie w nich czuje.
Wiec radzisz 613?

Pozdrawiam

skoro chcesz doczepic "na stale" to nie zastanawialas sie nad innymi "stalymi metodami " ??? ...bo wczepiac codziennie clipy i tasmy to jest troszke niewygodne ....i wiadomo ze zabiera troszke czasu ...

ja mam wloski na microringach na stale przedluzane i czuje sie w nich swietnie , praktycznie traktuje je jak swoje , raz na 3 dni myje tylko wlosy normalnie pod prysznicem ,nakladam odzywke nawilzajaca i sa super .w zasadzie wogole nie czuje ich ze sa doczepiane , czuje sie tak jak bym miala swoje dlugie wlosy , mam 55 cm , jedynie co robie z nimi na codzien to rano je szczotkuje , czasde prostownicy uzywam , potem caly dzien sie nimi ciesze ... ...nio i wieczorkiem do spania zwiazuje w luzny warkocz . jedynie raz na 3 miesiace trzeba podciagnac w nich te male laczenia tzn.. mikroringi do gory i znow mozna sie nimi cieszyc przez kolejne 3 miesiace . a czesac i traktowac moge je jak swoje , bez obawy ze cos mi sie odegnie jakas spineczka itp . normalnie czuje sie jakby to moje wloski

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

aha , a co do koloru w naturalnych to rowniez moge Ci doradzic od siebie ,ze 613 bedzie idealny , poniewaz masz bardzo jasne wlosy
munecabrava jest offline  
Stary 2009-07-12, 11:35   #3252
Agatau88
Zakorzenienie

munecabrava dziękuję za obszerną odpowiedz i poradę co do koloru
Chce na stale ale poki co mam bardzo zniszczone wlosy, kazde obciazenie typu ringi bedzie je dodatkowo osłabiało, dlatego poki co zostane przy clipach, wiem ze codziennie trzeba je doczepiac, ale poki co mam sztuczne (ktorych nie nosze) ale wiem ze doczepienie to chwilka.

Pozdrawiam
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-12, 15:14   #3253
xxboo
Zakorzenienie

Ja kilka dni temu przedluzylam na microringi, wczesniej mialam przedluzanie na clip-iny zalaczam zdjecie moze komus sie przyda

pierwsze dwa- clip iny,
zdjecie 3,4 mikroringi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moto_0074.jpg (138,6 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG000015.jpg (14,0 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG000031.jpg (17,2 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG000033.jpg (16,8 KB, 126 załadowań)

PINGER
KOSMETOLOG

xxboo jest offline  
Stary 2009-07-12, 18:56   #3254
StokrotkaS
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
skoro chcesz doczepic "na stale" to nie zastanawialas sie nad innymi "stalymi metodami " ??? ...bo wczepiac codziennie clipy i tasmy to jest troszke niewygodne ....i wiadomo ze zabiera troszke czasu ...

ja mam wloski na microringach na stale przedluzane i czuje sie w nich swietnie , praktycznie traktuje je jak swoje , raz na 3 dni myje tylko wlosy normalnie pod prysznicem ,nakladam odzywke nawilzajaca i sa super .w zasadzie wogole nie czuje ich ze sa doczepiane , czuje sie tak jak bym miala swoje dlugie wlosy , mam 55 cm , jedynie co robie z nimi na codzien to rano je szczotkuje , czasde prostownicy uzywam , potem caly dzien sie nimi ciesze ... ...nio i wieczorkiem do spania zwiazuje w luzny warkocz . jedynie raz na 3 miesiace trzeba podciagnac w nich te male laczenia tzn.. mikroringi do gory i znow mozna sie nimi cieszyc przez kolejne 3 miesiace . a czesac i traktowac moge je jak swoje , bez obawy ze cos mi sie odegnie jakas spineczka itp . normalnie czuje sie jakby to moje wloski

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

aha , a co do koloru w naturalnych to rowniez moge Ci doradzic od siebie ,ze 613 bedzie idealny , poniewaz masz bardzo jasne wlosy
możesz mi powiedziec jakiej odżywki używasz do tych włosków, bo ja przed przedłużeniem chciała bym się już wcześniej zaopatrzyc w odpowiednie kosmetyki ... Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja kilka dni temu przedluzylam na microringi, wczesniej mialam przedluzanie na clip-iny zalaczam zdjecie moze komus sie przyda

pierwsze dwa- clip iny,
zdjecie 3,4 mikroringi
mikroringi wyglądają moim zdaniem bardziej naturalnie, niż clip-y, na początkowych zdjęciach ... Powiedz mi jak się czujesz z tymi microringami ? Bo ja też wybrałam taką metodę ale jeszcze nie przedłużyłam - dopiero zamówiłam pasemka naturalne 50 cm, indyjskie bo chcę miec dłuższe od Twoich ... a Ty jakie masz włoski ? Pozdrawiam ...
Stary 2009-07-12, 19:56   #3255
Olivia08
Przyczajenie

Hej!

Za 2 tygodnie przyjezdzam na urlop do Polski i mama zamiar zamowic sobie wloski naturalne pod mikroringi.
Dwa sklepy internetowe najbardziej mnie zainteresowaly:
http://www.headstyler.pl/wlosy_natur...do_mikroringow
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=18

Moze wiecie, w ktorym z tych sklepow sa lepsze jakosciowo wlosy?
Olivia08 jest offline  
Stary 2009-07-12, 20:45   #3256
Xenia
Rozeznanie

NIE umiem tego poprawnie zalozyc !
Kupilam tasmy , te super reklamowane jako HIt w Anglii.
Faktem jest- wlosy piekne , zdrowe , tyle ze tak idealnie proste , ze na moim puchu wygladaja wrecz katastrofalnie. Sa za ladne do moich wlosow.
Tworza przecholerna granice panstwa. Wyglada to tak amatorsko, ze czuje , ze beda lezec te wlosy. Moje wylaza sposrod tych nieskazitelnie pieknych.
Czy jak pojde je wyciac , powiedzmy na niezbyt ostrego boba , to da sie tasme ubierac?

A jak Wy radzicie sobie z wydzielaniem rownych przedzialkow z tylu i wpinaniem tasm ? Potraficie to zamaskowac tak , aby swoje sie nie odznaczaly ?

Widzialam fotki Fantazji ( te same wlosy) i tez widac , gdzie ma doczepione tasmy, wiec nie wiem czy to tak juz ma byc w tej metodzie i nalezy to zignorowac czy jest na to sposob.

Stokrotka ,nie mieszkam w Anglii. A wlosy mozna zamowic w necie, zdaje sie kiedys tu ktos nawet wkleil link , gdzie mozna w polsce. Mozna tez z niemiec , to wszystko jedno jak sie oplaci przesylke. Czytalam , ze juz jakies chyba kupilas , wiec temat niewazny.

xxboo o wiele lepiej i naturalniej na mikroringi.
tasma to jednak tasma.Tworzy efekt zaslony a pasemka sie rozpraszaja naturalnie.
Ja gdybym nadal miala pieniedze na kolejne przedluzania i osobe do korekt robie to nadal. Chocby i dlatego ze tasmy zakladac nie umiem i wygladam jak amator z allegro.
Xenia jest offline  
Stary 2009-07-12, 20:47   #3257
Agatau88
Zakorzenienie

Olivia popatrz moze na Allegro, dziewczyny polecałuy sprawdzone wloski, ja juz szykuje sie do zakupu tych co polecała Allegro, jeszcze waham sie nad kolorem. Moze ktoras z Was ma naturalne wloski doczepiane w kolorach blondu zebym mogla sobie popatrzec?
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-12, 21:17   #3258
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Wiec radzisz 613?

Pozdrawiam

sluchaj trudno mi obiecac ze beda idealne wrecz naturalne bo ich nie mam ale osoby w tym watku nie raz sie wypowiadaly ze sa super jak chcesz wstrzymaj sie jeszcze tydzien i bede je mala to ci powiem czy sa warte tej kasy i wkleje zdjecia. Kobietka napisala mi ze w piatek wyslala towar z Londynu i mowi ze bedzie szedl od 5 do 7 dni

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
la bomba ja tam z czesaniem nie mam zadnego problemu , jedyne co ,to zaczynam czesac od dolu , od koncowek a potem po malu ide w gore .. faktycznie zbijaja sie ale nie ma tragedii , ja w moich jezdze na motorze wiec mam je pod kaskiem i fruwaja pod wiatr , czasem jak jestem na miescie to nie czesze nawet caly dzien , bylam na dyskotece i tez cala noc nimi machalam (bez czesania ) i jakos daja rade , naprawde .. pierwszy raz je umylam po miesiecu , a plyn do plukania naprawde pomaga . a te koncowki sflicowane pomocz tak z 5 minut we wrzacej wodzie , beda wygladzone ..
a ta odzywka je tylko poskleja wiec odradzam ..
i nie wiem co sie stalo z twoja tasma ze mowisz ze ja zniszczylas , moje po ostrej wielotygodniowej eksploatacji nadal zyja
moje sa coraz bardziej beznadziejne, zrobily sie szorstkie nieprzyjemne w dotyku zbite porażka... a moje uzytkowanie to 5 dni w tyg nosze w kitke albo w koka 3 tasmy a w weekend zakladam wszystkie i chodze w rozpuszczonych generalnie sa sztucznie zbite poradzilam sie ooodety i moczylam je w plynie do plukania no i po tym zrobily sie jeszcze gorsze ciezkie takie zbite wiec stwierdzilam ze je zle wyplukalam wiec zamoczylam ponownie w szamponie i w wodzie no i nic nie daqlo zrobily sie jeszcze bardziej szorstwkie juz nawet jedwab za bardzo nie pomaga
Stary 2009-07-12, 21:23   #3259
Agatau88
Zakorzenienie

Dzieki ale zamowie i sama sie przekonam
Co mnie zraza to tylko te clipy, wolalabym ringi ale no coz, nie moge poki co.
Mam nadzieje ze wlosy nagle mi nie odpadna albo cos no i ze nie bedzie widac ze je mam
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-12, 21:27   #3260
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

mhmm allegro na serio sie zrobily gorsze ?? ja dzis rano po powrocie z dyskoteki tez mialam okropnie zbite , na dodatek bylam cala spocona , wiadomo jak to po calej nocy. jeszcze w tym upale..(wlosy tez mokre i w ogole fuuj ) i je pomoczylam w plynie .. zrobilam sobie nawet zdjecia zeby ci pokazac jak wygladaja .. wydaje mi sie ze zle sie opukalas woda . bo trzeba doklanie .. no nie wiem . przykro mi teraz bo ja ci to doradzalam , sory ze foty , sa niewyrazne bo przedwczoraj zgubilam telefon no i zostal mi ten zlom , niewiele widac ale cos tam zawsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clipy.jpg (35,7 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clipy2.jpg (35,1 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clipy3.jpg (40,5 KB, 143 załadowań)
ooodeta jest offline  
Stary 2009-07-12, 21:31   #3261
Agatau88
Zakorzenienie

Jejku Odeta u Ciebie te wloski wygladaja tak naturalnie, jeszcze bylas w nich na dyskotece, ja mam problem z tymi clipami, boje sie wogole miec je na glowie
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-12, 21:50   #3262
munecabrava
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez StokrotkaS Pokaż wiadomość
możesz mi powiedziec jakiej odżywki używasz do tych włosków, bo ja przed przedłużeniem chciała bym się już wcześniej zaopatrzyc w odpowiednie kosmetyki ... Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

mikroringi wyglądają moim zdaniem bardziej naturalnie, niż clip-y, na początkowych zdjęciach ... Powiedz mi jak się czujesz z tymi microringami ? Bo ja też wybrałam taką metodę ale jeszcze nie przedłużyłam - dopiero zamówiłam pasemka naturalne 50 cm, indyjskie bo chcę miec dłuższe od Twoich ... a Ty jakie masz włoski ? Pozdrawiam ...
ja nakladam na moje wloski przewaznie Schauma ... ze szchwartzkopfa ....te w brazowym opakowaniu "Repair & strenght" z koskosem i maslem shea , a dodatkowo nakladam jasno rozowego Gliss Kura ... i uzywam jeszcze jedwabiu z Bio silka firmy Farouk , b on nadaje swietny polysk

ja od siebie moge Ci powiedziec ze w mikroringach czuje ssie swietnie , nie wiem jak inne dziewczyny ale ja wogole zapinam ze ja mam na wlosach , musze sobie je "podotykac " zeby sobie uzmyslowic to , a tak to wogole mi nie przeszkadzaja , tylko jak pierwszy raz przedluzulam ,... czyli okolo 2 lat temu przez pierwsze dwa dni mnie one troszke draznily i czulam je , ale potem po tygodniu to juz nawet nie pomyslala przez caly dzien ze "cos tam mam " w wloskach , dlatego serdecznie Ci polecam te metode bo daje ona najbardziej naturalny efekt na glowie , i mnie ludzie pytaja nawet co robie ze mam tak piekne wloski hihi bo nawet nie zorientowal sie nikt ze sa doczepiane na ringach .... oczywiscie dopiero wtedy az sie zdziwili gdy im powiedzialam hehe
pozdrawiam
munecabrava jest offline  
Stary 2009-07-12, 21:56   #3263
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

no super masz te wloski moje zdecydowanie takie nie sa wiesz na zdjeciach super wychodzily tak jak wjklejalam wczesniej ale teraz jak je zamoczylam w tym plyynie to sie zbily na maxa moze je zamocze w misce z sama woda jeszcze jutro juz sama nie wiem martwi mnie to ze jak je dwa razy mylam jak wczesniej pisalam zeby je wyplukac to sie zrobily poprostu takie szorstkie zero gladkosci i nie wiem co zrobic za bardzo.....

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

a powiedzz mi czesto je rozczesujesz jak masz je rozpuszczone bo ja mam taka manie bo czuje normanlie jakby mi sie sklejaly w takie pasma....
Stary 2009-07-12, 21:58   #3264
Agatau88
Zakorzenienie

Odeta a ile i jakich clipow masz na zdjeciach, znaczy np 3 tasmy, w tym 2 pojedyncze a jedna potrijna
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-13, 00:00   #3265
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

agatau mam 4 tasmy na glowie , 2 najmniejsze jednoclipsowe (po bokach) i 2 srednie z tylu glowy , uzywam polowy zestawu bo tyle mi wystarczy przy moich cienkich wlosach , a ogolnie daje to gesty efekt , ktorego normalnie z moimi wlosami nigdy bym nie osiagnela, niestety .. ja w nich chodze co dzien . raczej w rozpuszczonych .. nie boj sie to kwestia dobrego przyczepienia tasm do glowy , ja mam problem zazwyczaj z tymi najmniejszymi bo z przodu musze je wyzej przymocowac i tylko te mi sie zsuwaja jak juz cos ..
allegro no moje tez po paru godzinach sie robia zbite ale jakos nie mam obsesji na tym punkcie , staram sie je wtedy rozdzielac palacami ale daja rade ogolnie , i ja je, jak mowilam, mam caly czas rozpuszczone .. rozczesuje je dokladnie przed kazdym zalozeniem a kiedy mam je na glowie to raczej nie czesze bo wtedy szarpie i bym tasmy z glowy pozrywala a to oznacza przypinanie i cala zabawe od nowa.. co do plynu do plukania to naprawde jestem zdziwiona ze dal tak negatywny efekt , ja dzis rano jak je zdjelam z glowy to clipy byly naprawde z tragicznym stanie , pomoczylam je pare godzin w cocolino , potem wyplukalam w wodzie i sobie wyschly i sa takie jak na zdjeciu .. wygladaja prawie jak nowe , sa mieciutkie .. a tobie niedlugo dojda te Hit z Londynu , jesli okaza sie rownie geste jak te nasze to tez je kupie
ooodeta jest offline  
Stary 2009-07-13, 02:26   #3266
xxboo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez StokrotkaS Pokaż wiadomość

powiem ci ze czuje sie w mikroringach naprawde fajnie, mialam znacznie wiecej problemow z clipami niz z ringami. Jedynie jakos moich wlosow pozostawia wiele do zyczenia gdyz zakupilam po namowach wlosy azjatyckie, ktore sa niesamowicie sztywne. Ale nastepnym razem zamiast je podciagac wymienie je na europejskie chyba

PINGER
KOSMETOLOG

xxboo jest offline  
Stary 2009-07-13, 09:38   #3267
sintagma
Wtajemniczenie

europejskie są podobne do azjatów i indyjskich pod wzgędem jakości, troszeczke może lepsze, najlepsze są zawsze słowiany
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2009-07-13, 10:10   #3268
ankossek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
mhmm allegro na serio sie zrobily gorsze ?? ja dzis rano po powrocie z dyskoteki tez mialam okropnie zbite , na dodatek bylam cala spocona , wiadomo jak to po calej nocy. jeszcze w tym upale..(wlosy tez mokre i w ogole fuuj ) i je pomoczylam w plynie .. zrobilam sobie nawet zdjecia zeby ci pokazac jak wygladaja .. wydaje mi sie ze zle sie opukalas woda . bo trzeba doklanie .. no nie wiem . przykro mi teraz bo ja ci to doradzalam , sory ze foty , sa niewyrazne bo przedwczoraj zgubilam telefon no i zostal mi ten zlom , niewiele widac ale cos tam zawsze
oo skubana jakie ladne i jak gesto wyglądają.

no tak słonko tydzien u nas poświeciło i co? moje włosy się rozjaśnily... te naturalne
ale kurcze nie dośc, że wcześniej były ciut jaśniejsze od syntetyków to teraz już wogole... ale pod koniec tyg postaram się zrobić zdjecie i wstawie i doradzicie czy da sie chodzic bo w końcu ludzie chodzą czasem z ciemniejszymi pod spodem(tylko, ze są one naturalne )... teraz ich nie nosze bo siedze w domu z jakaś handrą i nawet nie chce mi sie bawić z tym...

a co do płytu do płukania to osobiście polecam bo na moje syntetyki pomógł...
ankossek jest offline  
Stary 2009-07-13, 12:16   #3269
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez ankossek Pokaż wiadomość
oo skubana jakie ladne i jak gesto wyglądają.

no tak słonko tydzien u nas poświeciło i co? moje włosy się rozjaśnily... te naturalne
ale kurcze nie dośc, że wcześniej były ciut jaśniejsze od syntetyków to teraz już wogole... ale pod koniec tyg postaram się zrobić zdjecie i wstawie i doradzicie czy da sie chodzic bo w końcu ludzie chodzą czasem z ciemniejszymi pod spodem(tylko, ze są one naturalne )... teraz ich nie nosze bo siedze w domu z jakaś handrą i nawet nie chce mi sie bawić z tym...

a co do płytu do płukania to osobiście polecam bo na moje syntetyki pomógł...

KURCZE TO CZEMU TEN PŁYN MI NIE POMAGA...?? MOŻE COS ŹLE ROBIĘ??? co myślicie laski??
Ja zrobilam tak : wieczorem wsadzilam do miski wloski z duza iloscia plynu i zamoczylam w letniej wodzie. Rano wyjełam i bardzo solidnie je wypłukalam (przynajmniej tak mi sie wydaje) no i sie posklejaly jakbym zle splukala wiec ponownie zamoczylam tym razem w szamponie na cala noc i poznie dokladnie wyplukalam... efekt... zrobily sie szorstkie no i dalej zbite moze mniej ale generalnie " dupy nie urywają"
Stary 2009-07-13, 12:20   #3270
munecabrava
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
powiem ci ze czuje sie w mikroringach naprawde fajnie, mialam znacznie wiecej problemow z clipami niz z ringami. Jedynie jakos moich wlosow pozostawia wiele do zyczenia gdyz zakupilam po namowach wlosy azjatyckie, ktore sa niesamowicie sztywne. Ale nastepnym razem zamiast je podciagac wymienie je na europejskie chyba

europejskie tak jak juz dziewczyny pisaly niewiele lepszej jakosci beda od azjatow , ja mam na glowie rosyjskie , i jestem bardzo zadowolona , kiedys tak na probe wpielam pare pasemek europejskich po boku zeby sprawdzic wlasnie ich jakosc i spotkalo mnie ogromne rozczarowanie .....wloski europejskie po myciu strasznie sie koltunily , trudno bylo je rozczesac "takie sianko" sie robilo , pozaty byly wlasnie sztywne i ciezko sie ukladaly . wzgledem tych rosyjskich to jakosc byla od razu zauwazalna , bo oje rosyjskie po myciu sa super i swietnie sie ukladaja , nie mam zadych prblemow z nimi .
swoim klientkom rowniez zawsze doradzam i zakladam rosyjskie , no chyba ze dziewczyna na sile upiera sie przy azjatyckich to tez zakladam , ale zawsze kazdej mowie zeby lepiej zalozyc rosyjskie jak zalezy jej na fajnych wloskach , a co do ceny jest niewielka roznica bo azjaty 350 a rosyjskie 500 ........wiec te 150 zl to niewiele jest a jakosc znacznie da sie zauwazyc
munecabrava jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości