Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-07-13, 12:44   #3271
Olivia08
Przyczajenie

Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

hmmm... Duzo z Was sie decyduje na tasmy clip in... Ja chyba bylabym za leniwa je codziennie zakladac i zdejmowac
Mi sie juz wbilo do glowy, ze robie mikroringi - tzn. fryzjerka mi je zalozy, bo sama sie boje..
Z tym, ze przez przypadek znalazlam na yt filmik jak laska zakladala tasme na mikroringi . Znacie te metode? Pewnie bardzo widac, ze doczepiane...
Olivia08 jest offline  
Stary 2009-07-13, 13:13   #3272
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Przyszly moje włoski z allegro te z Londynu ponoc mam awizo w skrzynce ciekawe jakie beda, szybko co nie?w czwartek czy w piątek zostały wysłane szok.... Jak bede je miała wkleje zdjecia
allegro 098767890 jest offline  
Stary 2009-07-13, 13:30   #3273
xxboo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
europejskie tak jak juz dziewczyny pisaly niewiele lepszej jakosci beda od azjatow , ja mam na glowie rosyjskie , i jestem bardzo zadowolona , kiedys tak na probe wpielam pare pasemek europejskich po boku zeby sprawdzic wlasnie ich jakosc i spotkalo mnie ogromne rozczarowanie .....wloski europejskie po myciu strasznie sie koltunily , trudno bylo je rozczesac "takie sianko" sie robilo , pozaty byly wlasnie sztywne i ciezko sie ukladaly . wzgledem tych rosyjskich to jakosc byla od razu zauwazalna , bo oje rosyjskie po myciu sa super i swietnie sie ukladaja , nie mam zadych prblemow z nimi .
swoim klientkom rowniez zawsze doradzam i zakladam rosyjskie , no chyba ze dziewczyna na sile upiera sie przy azjatyckich to tez zakladam , ale zawsze kazdej mowie zeby lepiej zalozyc rosyjskie jak zalezy jej na fajnych wloskach , a co do ceny jest niewielka roznica bo azjaty 350 a rosyjskie 500 ........wiec te 150 zl to niewiele jest a jakosc znacznie da sie zauwazyc
o dziekuje bardzo za te wiadomosc, wreszcie znalazlam jasna odpowiedz. Nigdy nie bralam pod uwage wlosow rosyjskich ale chyba zaczne, tylko gdzie dostac najlepsze?

PINGER
KOSMETOLOG

xxboo jest offline  
Stary 2009-07-13, 14:06   #3274
Agatau88
Zakorzenienie

Ja tez zamowilam te co Ty I pani mi doradzila 613 takze masz oko Zastanawiam sie tylko co ile trzeba myc te naturalne i jak? Napisze maila do pani do wlosow
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-13, 14:24   #3275
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

no wlasnie ja tez nie wiem co ile je myc i jakim szamponem czy jakims specjalnym nie chcialabym ich zniszczyc...

ja i tak ich na razie nie bede nosic tylko raz zaloze je z ciekawosci bo chce je zostawic w stanie idealnym na moj slub we wrzesniu a teraz dalej bede chodzic we wloskach syntetycznych... jejku jestem ciekawa tego koloru nie moge juz w pracy wysiedziec
Stary 2009-07-13, 14:58   #3276
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
KURCZE TO CZEMU TEN PŁYN MI NIE POMAGA...?? MOŻE COS ŹLE ROBIĘ??? co myślicie laski??
Ja zrobilam tak : wieczorem wsadzilam do miski wloski z duza iloscia plynu i zamoczylam w letniej wodzie. Rano wyjełam i bardzo solidnie je wypłukalam (przynajmniej tak mi sie wydaje) no i sie posklejaly jakbym zle splukala wiec ponownie zamoczylam tym razem w szamponie na cala noc i poznie dokladnie wyplukalam... efekt... zrobily sie szorstkie no i dalej zbite moze mniej ale generalnie " dupy nie urywają"
bo jak umyjesz w szamponie to wypłuczi włóż do wody z płynem.niech chwilkę poleżą w tej wodzie,jednak nie za długo i nie płucz tego płynu.niech wyschną i dopiero rozczesz.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-07-13, 15:33   #3277
daficzek
Raczkowanie

Witam, chcialabym sobie przedluzac sama wlosy na okazje metoda clip-in(clip-on). Poszukuje wlosow falowanych, lokowanych w ciemnym odcieniu. Czy ktoras z was moze mi polecic jakas strone (allegro lub co s w tym stylu)? Bo wiadomo jak to na akukcjach bywa, wiec prosze o podpowiedzi. Z gory dzieki;p
daficzek jest offline  
Stary 2009-07-13, 16:25   #3278
Agatau88
Zakorzenienie

http://www.chichairextensions.com/
zakladka FAQ

Allegro zadalam Pani pytanie, wejdz w ten link, tam wszystko jest napisane
I czekam dzis na zdjecia, nie moge sie doczekac razem z Toba
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-13, 16:41   #3279
ankossek
Raczkowanie

allegro 098767890 ja tego nie zostawiałam na cała noc. moje chwile poleżały a tez jakos dokładnie nie plukałam...
ankossek jest offline  
Stary 2009-07-13, 20:31   #3280
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

a ja uzylam tylko pol nakretki cocolino i moczylam w miseczce i poszlam sobie po prostu spac , bez wczesniejszego mycia szamponem ,.. a potem dokladnie wyplukalam w wodzie i sa w dobrym stanie .. nie wiem na czym to polega ze u jednych dziala u innych nie . w kazdym razie alle jak bedziesz miec nowe wlosy to daj szybko znac jakie sa
ooodeta jest offline  
Stary 2009-07-13, 21:28   #3281
sylwiaxx
Zadomowienie

ja chcę takie włosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6984235060a10976770021l.jpg (28,2 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6984235060a10149163920l.jpg (33,9 KB, 140 załadowań)
sylwiaxx jest offline  
Stary 2009-07-13, 21:51   #3282
Agatau88
Zakorzenienie

Allegro opisuj jak tam nowe wloski i zaodaj zdjecia, gdzie jestes
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-13, 23:56   #3283
xxboo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez daficzek Pokaż wiadomość
Witam, chcialabym sobie przedluzac sama wlosy na okazje metoda clip-in(clip-on). Poszukuje wlosow falowanych, lokowanych w ciemnym odcieniu. Czy ktoras z was moze mi polecic jakas strone (allegro lub co s w tym stylu)? Bo wiadomo jak to na akukcjach bywa, wiec prosze o podpowiedzi. Z gory dzieki;p
ja kupilam swietne wloski od uzytkownika splendoshop_pl wlasnie na clip iny, niestety musze je teraz sprzedac bo przedluzylam na mikroringi, a chodzilam tydzien

PINGER
KOSMETOLOG

xxboo jest offline  
Stary 2009-07-14, 06:39   #3284
munecabrava
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
o dziekuje bardzo za te wiadomosc, wreszcie znalazlam jasna odpowiedz. Nigdy nie bralam pod uwage wlosow rosyjskich ale chyba zaczne, tylko gdzie dostac najlepsze?

ja wloski rosyjskie dla klientek sprowadzam z hurtowni , z Wielkopolski , jest tam jedyna hurtownia oferujaca wloski europejskie , gatunek tych wloskow od razu widac , sa miekkie , podatne na ukladanie , nie mam na nich zadnych koltunow itp , wystarczy raz dziennie przeczesac szczotka , moje klientki mowia to sao , ze wloski sa super .
teraz gdy zakladam wloski klientko to 90 % z nich decyduje sie na te rosyjskie bo sa one drugie w jakosci po slowianskich , a sa o polowe tansze niz slowianskie
no minusem jest wlasnie to ze trudno je zakupic , objezdzilam caly ślask w poszukiwaniu hurtowni ktora by je sprzedawala .... i okazalo sie ze nie ma takiej !!!! ( dla porwnania w ustroniu sprzedaja europejskie i synt , w katowicach na Koszutce tylko azjaty i europejskie , a niestety nigdzie w okolicy nie bylo rosyjskich ) dlatego wlasnie musze sprowadzac wloski az z woj. wielkopolskiego pozdrowionka

Edytowane przez munecabrava
Czas edycji: 2009-07-14 o 06:41
munecabrava jest offline  
Stary 2009-07-14, 08:15   #3285
magmac
Raczkowanie

a gdzie zamawiasz te rosyjskie?
magmac jest offline  
Stary 2009-07-14, 09:10   #3286
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

dobra powiem tak:
włoski gatunkowo super naturalne az za bardzo w dobrym stanie sa tak gladkie ze odróżniaja sie od moich bo kazda kobieta noszaca jasny blond ma lekkie sianko prawda?
sa żadsze niestety niz syntetyki ale stasznie dlugie jak je zalozylam to siegaly mi do tyłka ale generalnie takie dlugie nadaja sie tylko do zageszczenia ja majac wlosy do ramion to sa zbyt cienkie ale zobaczymy na 29 sierpnia jestem z nimi umowiona do fryzjera zeby mi je umiejetnie ścieła narazie lezą u mnie na półce nienoszone bo bede musiala rozjasnic wloski... niestety kolor 613 jest o wiele jaśniejszy niż słoneczny blond jaki posiadamy zdjec nie zrobilam bo sie zalamalam jak zobaczylam roznice pomiedzy moimi a tamtymi 613 to czysty blond a moje wloski posiadaja jeszcze pozostalosci po czerwonych farbach!!!
dlatego narazie zostaje mi noszenie słonecznego blondu bo on niewiarygodnie dopasowuje sie do roznych odcieni włosków.

Mam nadzieje ze was nie przestraszylam nie no wloski sa super!!! Jak moj chlopak je dotknal to byl w szoku!! Są jak moje (tylko gładsze) ładnie sie ukladaja, tylko ten nieskazitelny blond, musze nad nim popracowac...

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
bo jak umyjesz w szamponie to wypłuczi włóż do wody z płynem.niech chwilkę poleżą w tej wodzie,jednak nie za długo i nie płucz tego płynu.niech wyschną i dopiero rozczesz.

a jak nie wypłucze płynu to sie nie posklejają????????????

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Agatau jak chcesz moge ci wklejic zdjecia samych wloskow w swietle dziennym bo jak zaloze na moje z innym kolorem to kiszka jest a ty dokąd masz swoje włoski naturalne??
Pewnie i tak w środe jak nic bedziesz mieć bo przesyłka expresowo idzie a ja i tak wzielam ta ekonomiczna bezplatną dlatego byłam w szoku
Stary 2009-07-14, 09:56   #3287
xxboo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
ja wloski rosyjskie dla klientek sprowadzam z hurtowni , z Wielkopolski , jest tam jedyna hurtownia oferujaca wloski europejskie , gatunek tych wloskow od razu widac , sa miekkie , podatne na ukladanie , nie mam na nich zadnych koltunow itp , wystarczy raz dziennie przeczesac szczotka , moje klientki mowia to sao , ze wloski sa super .
teraz gdy zakladam wloski klientko to 90 % z nich decyduje sie na te rosyjskie bo sa one drugie w jakosci po slowianskich , a sa o polowe tansze niz slowianskie
no minusem jest wlasnie to ze trudno je zakupic , objezdzilam caly ślask w poszukiwaniu hurtowni ktora by je sprzedawala .... i okazalo sie ze nie ma takiej !!!! ( dla porwnania w ustroniu sprzedaja europejskie i synt , w katowicach na Koszutce tylko azjaty i europejskie , a niestety nigdzie w okolicy nie bylo rosyjskich ) dlatego wlasnie musze sprowadzac wloski az z woj. wielkopolskiego pozdrowionka
masz moze jakas stronę reklamujaca Twoje uslugi?

PINGER
KOSMETOLOG

xxboo jest offline  
Stary 2009-07-14, 10:49   #3288
Mini1991
Zakorzenienie

dziewczyny a jak z treskami.. widziałyscie jakies fajne na allegro takkie kitki z syntetyków?? tylko zeby nie była to mysia kita :P

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any. strasznie cieniutka bedzie? tak na raz tylko

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-07-14, 11:20   #3289
anija1982
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak z treskami.. widziałyscie jakies fajne na allegro takkie kitki z syntetyków?? tylko zeby nie była to mysia kita :P

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any. strasznie cieniutka bedzie? tak na raz tylko
ja mam taka kite, bardzo fajna, gesta, dluga, szybko sie zaklada. Przy codziennym noszeniu, wystarczy ja raz w tygodniu wyprac w szamonie, potem plyn do plukania i prostownica i na tydzien starczy, nic sie nie placze. a tak to wyglada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg df00ab111d.jpg (10,5 KB, 134 załadowań)
anija1982 jest offline  
Stary 2009-07-14, 11:25   #3290
StokrotkaS
Raczkowanie

dzięki dziewczyny za porady, dotyczące pielęgnacji włosków doczepianych i za opinie dotyczące ich jakości .... Ja w każdym razie już się zdecydowałam na jakieś i dokonałam zakupu na allegro u sprzedawcy Trevor 851 - włosy naturalne, indyjskie, dlugosci 50 cm... jak je bede miala, to napewno wryuce fotki Poydrawiam , klawiatura mi sywankuje ....
Stary 2009-07-14, 11:28   #3291
Agatau88
Zakorzenienie

Ja tez wzielam ekonomiczna bezplatna, wczoraj zaplacilam, ale na poczcie a nie przelewem elektronicznym.
To wklej zdjecia jak mozesz, nawet ze swoim blondem, na swoich w wloskach plis bedzoe to dla mnie jakies porownanie co do długości i koloru. Kurcze teraz mysle czy nie powinnam zamowic innego kolorku

Pozdrawiam i dziekuje Allegro

Ja mam wlosy tak za kark, widac na tych zdjeciach co juz wkjejalam tylko wtedy mialam glowe lekko przechylona do tylu. No i ja mam rzadkie wlosy, mialam blond, potem prawie czarne, potem sama wracalam do blondu i to na szybko wiec mam sianko
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-14, 11:51   #3292
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Ja tez wzielam ekonomiczna bezplatna, wczoraj zaplacilam, ale na poczcie a nie przelewem elektronicznym.
To wklej zdjecia jak mozesz, nawet ze swoim blondem, na swoich w wloskach plis bedzoe to dla mnie jakies porownanie co do długości i koloru. Kurcze teraz mysle czy nie powinnam zamowic innego kolorku

Pozdrawiam i dziekuje Allegro

Ja mam wlosy tak za kark, widac na tych zdjeciach co juz wkjejalam tylko wtedy mialam glowe lekko przechylona do tylu. No i ja mam rzadkie wlosy, mialam blond, potem prawie czarne, potem sama wracalam do blondu i to na szybko wiec mam sianko
no to tak jak ja masz sianko wkleje te zdjecia ale naprawde nie obiecuje czy dzisiaj czy jutro bo mam zawrot glowy w domu bo w czwartek wyjezdzam na urlop ale sie postaram

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez anija1982 Pokaż wiadomość
ja mam taka kite, bardzo fajna, gesta, dluga, szybko sie zaklada. Przy codziennym noszeniu, wystarczy ja raz w tygodniu wyprac w szamonie, potem plyn do plukania i prostownica i na tydzien starczy, nic sie nie placze. a tak to wyglada

a powiedz mi czy ta kitke po płynie do płukania wypłukujesz czy zostawiasz bez plukania??
Stary 2009-07-14, 11:55   #3293
Mini1991
Zakorzenienie

anija z tej aukcji zamawiałas?? ile dałas?

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-07-14, 13:27   #3294
anija1982
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
anija z tej aukcji zamawiałas?? ile dałas?
odkupilam od dziewczyny, ktora zamowila i jej kolor nie podpasowal, dalam 20 pare zl, bylo to z rok temu.
Ale te kitki syntetyczne sa takie same na kazdej aukcji.
A plyn do plukania nie splukuje, zostawiam wlosy do wyschniecia razem z plynem (tak samo jak sie bluzke plucze.)
anija1982 jest offline  
Stary 2009-07-14, 13:37   #3295
Agatau88
Zakorzenienie

Allegro dzieki z góry

Mini - a czemu nie chcesz naturalnych? Ta aukcja co ja zamawialam wlasnie to podobno wloski sa super, a z syntetykow Allegro i Odeta maja i ja tez (wkleje dzis zdjecia):

http://allegro.pl/item667901545_clip...tuj_geste.html

włoski sa bardzo geste, starcza połowa tasm i kolory sa fajne, jak Allegro pisala jakos tak sie same dopasowuja
Lepsze sa chyba cale wlosy, taki komplet niz kitka. Zreszta ja planuje nosic non stop, stad zamawiam naturalne, chyba ze ktos chce jeden raz, moze wtedy kitka lepsza bo tansza

Pozdrawiam
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-14, 13:43   #3296
Mini1991
Zakorzenienie

ale to nie dla mnie dla znajomej i chce kitke..
ja i tak nie kupie dla siebie bo nie da sie

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-07-14, 14:17   #3297
sylwiaxx
Zadomowienie

Z tej aukcji http://allegro.pl/item667901545_clip...tuj_geste.html to za cału komplet tych taśm płaci się tylko 82.99????!!!!!!
sylwiaxx jest offline  
Stary 2009-07-14, 14:26   #3298
lolly_girl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
Z tej aukcji http://allegro.pl/item667901545_clip...tuj_geste.html to za cału komplet tych taśm płaci się tylko 82.99????!!!!!!
no przecież tak jest napisane nie są to naturalne włosy..więc taka cena
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-07-14, 14:32   #3299
Agatau88
Zakorzenienie

Wklejam zdjecia swoich clipow, przepraszam za jakosc zdjec, ze widac tak dziwnie, raz pol mnie, raz cala, ale zdjecia robilam sama, specjalnie nie ukladalam swoich wlosow, zobaczycie granice miedzy moimi a clipami, mam 1 tasme z tylu(3 klipsy) i 2 po bokach (1 klips) łacznie 3 tasmy i 5 klipsow zakladalam te wloski moze 2 raz, wiec wyglada jak wyglada i jakos sie sztucznie czuje wiec na razie leza w paczuszce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3062.jpg (157,6 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3064.jpg (33,3 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3065.jpg (26,6 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3072.jpg (38,1 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3077.jpg (36,7 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3078.jpg (39,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3081.jpg (32,7 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3084.jpg (48,5 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3086.jpg (34,0 KB, 122 załadowań)
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-14, 15:02   #3300
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

agatau juz rozumiem dlaczego nie czujesz sie naturalnie .. juz na 1 rzut oka widac ze cos doczepilas na glowe .. ale nie martw sie , sa na to sposoby .. moim zdaniem po :
1. powinnas skrocic te wlosy , bo z tego co widze twoje naturalne sa dosc krotkie wiec bedzie bardziej naturalny efekt jesli podetniesz clipy i wycieniujesz konce
2. sprobuj je delikatnie podkrecic na koncach albo pokrec lokowka pasemko po pasemku , takie sa zbyt proste , widac ze spod twoich wychodza dluuugie proste jak druty :inne: wlosy ,a tak uzyskasz efekt deliktanej fali
3. jedna srednia tasma z tylu to za malo , sprobuj doczepic jeszcze jedna troszke wyzej , tak zeby poszla przez srodek glowy , uzykasz gestsazy efekt
4. te pojedyncze tasmy ktore dopinasz po bokach postaraj sie przyczepic troszke wyzej , bo z przodu widac przejscie , jesli je przymocujesz zaraz pod wlosami przy przedzialku , ta granica bedzie mniej widoczna (wiem , bo tez mam z przodu krotsze wlosy i grzywke na bok i musze kombinowac )
ooodeta jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości