Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-07-22, 10:45   #3361
0martusia
Przyczajenie

Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Hej
Otrzymałam dziś taśmę włosków i spinki. I mam do Was prośbę. Możecie mi napisać ile macie taśm, jakie długości i jak zszyte(pojedynczo, podwójnie, potrójnie?) Muszę je pociąć i nie wiem jak będzie najlepiej?
0martusia jest offline  
Stary 2009-07-22, 12:15   #3362
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Allegro i nie dalas zdjec
Moje juz sa na poczcie, wiec moze dzis dam zdjecia
sorki ale ostatnio mam tyle zajec ze nie mam czasu ich wyciagnac i zalozyc naprawde jestem ciekawa czy tobie beda pasowaly ja ide w czwartek do fryzjera przyszly wiec pewnie dopiero wtedy zaloze i zrobie zdjecie
allegro 098767890 jest offline  
Stary 2009-07-23, 09:51   #3363
Agatau88
Zakorzenienie

Dziewczyny dodaje zdjecia, niestety robilam sama i wyszly jak wyszly i ten kolor taki zlotawy wyszedl. W rzeczywistosci sa to wlosy naturalne 613. Teraz zastanawiam sie co z nimi zrobic, czy wogole cos robic. Na zdjeciu na szybko wpiete 2 tasmy z tylu i z kazdego boku po jednej. Postaram sie wrzucic lepsze zdjecia potem, na razie wklejam jakie mam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3152.jpg (45,4 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3161.jpg (12,6 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3160.jpg (35,2 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3171.jpg (35,5 KB, 133 załadowań)
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-23, 10:35   #3364
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dodaje zdjecia, niestety robilam sama i wyszly jak wyszly i ten kolor taki zlotawy wyszedl. W rzeczywistosci sa to wlosy naturalne 613. Teraz zastanawiam sie co z nimi zrobic, czy wogole cos robic. Na zdjeciu na szybko wpiete 2 tasmy z tylu i z kazdego boku po jednej. Postaram sie wrzucic lepsze zdjecia potem, na razie wklejam jakie mam.
a jak z kolorem pasuje??
jak ci sie podobaja? i widzisz teraz tez ze jak sie zrobi im zdjecie to zupelnie inny kolor wychodzi dlatego nie wklejalam zeby cie nie zmylic
Stary 2009-07-23, 11:08   #3365
Agatau88
Zakorzenienie

Kolor wprawdzie na zdjeciach wychodzi inny ale jak widac w miare pasuje do moich wlosow. Nie wiem tylko czy je obciac czy co, wogole sie na tym nie znam
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-23, 17:48   #3366
munecabrava
Raczkowanie

kolorek masz idealny , z tego co widze , bo wiesz na zdjeciu ciezko ocenic , ale na tyle ile moge to powiem Ci ze z kolorkiem nic nie kombinuj bo super pasuje
a co do obciecia to juz Twoja decyzja , najlepiej zaloz clipy i zobacz sie w lustrze czy podoba Ci sie ta dlugość, jesli tak to nie obcinaj
chyba ze wolisz krotsze , no to wtedy mozesz delikatnie pocieniowac konce , ale nie radzilabym Ci zbyt mocno i zbyt duzo skracac . i pamietaj jak bys obcinala najladniej wychodza scieniowane bo sie lepiej ukladaja ale ozesz i w lini prostej ( czego nie polecam ! ) ... bo to juz kwestia gustu jest kazdej z nas ale ogolnie bardzo fajne masz te wloski podobaja mi sie !
munecabrava jest offline  
Stary 2009-07-23, 18:13   #3367
MartynQaaa
Przyczajenie

GG do MartynQaaa
Doczepiane wloski. ;)

Pewnie duzo bylo juz takich tematow , ale zastanawiam sie czy kupic sobie doczepianer wloski na klipsy za okolo 500zl jest 5 gestych pasm wlosy sa bardzo ladne idealnie dobrany kolor do mojego koloru , to sa naturalne ludzkie wlosy , wlosy sa proste ale napewno trzeba je myc nie wiem czy trzeba bedzie je tez prostowac. ? np po umyciu czy sie nie skreca bo skoro bede sie skrecac to nie wiem czy warto kupyeac bo prstowanie szybko je znidszczy.. a sa w sumie dosc drogie...

Edytowane przez MartynQaaa
Czas edycji: 2009-07-23 o 18:22
MartynQaaa jest offline  
Stary 2009-07-23, 19:53   #3368
Camille
Raczkowanie

GG do Camille

Dziewczyny, widzę że wiele z was kupuje włoski na allegro i tak sobie pomyślałam, może warto zrobić osobny temat z ciemną listą sprzedawców? Tyle razy się naciełam kupując np taśmy niby to naturalne za 100 zł a dostawałam syntetyk albo tylko w 1/4 naturalne Co sądzicie o tym pomyśle?
Stary 2009-07-23, 21:21   #3369
karola80
Przyczajenie

Talking Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

witam,znajdzie sie osoba ktora przedluza wlosy w lubliniepodaje e-maila karolka1@amorki.pl

Edytowane przez karola80
Czas edycji: 2009-07-23 o 21:25 Powód: dodalam adres email
karola80 jest offline  
Stary 2009-07-24, 09:01   #3370
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
kolorek masz idealny , z tego co widze , bo wiesz na zdjeciu ciezko ocenic , ale na tyle ile moge to powiem Ci ze z kolorkiem nic nie kombinuj bo super pasuje
a co do obciecia to juz Twoja decyzja , najlepiej zaloz clipy i zobacz sie w lustrze czy podoba Ci sie ta dlugość, jesli tak to nie obcinaj
chyba ze wolisz krotsze , no to wtedy mozesz delikatnie pocieniowac konce , ale nie radzilabym Ci zbyt mocno i zbyt duzo skracac . i pamietaj jak bys obcinala najladniej wychodza scieniowane bo sie lepiej ukladaja ale ozesz i w lini prostej ( czego nie polecam ! ) ... bo to juz kwestia gustu jest kazdej z nas ale ogolnie bardzo fajne masz te wloski podobaja mi sie !
Zobacze jeszcze co zrobie z tymi wlosami Tak sie zaastanawiam, bo jak chce nosic te wlosy to czyu im nie zaszkodzi (im a raczej tej tasmie) deszcz i snieg? Wiem ze to odlegle perspektywy, ale czy ta tasma jakos sie nie zepsuje, nie splacze?
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-24, 10:22   #3371
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

agatau nie wiem jak na zywo ,ale na zdjeciach nie wygladaja te wlosy za ciekawie .. sa rzadkie (albo tak je dopielas) widac ze nie twoje i jakos nie zbyt atrakcyjny ogolny efekt ,zdjecie nr 2 straszliwe .. tez zastanawialam sie nad zakupem tych wlosow ale widze ze to chyba jednak nie to , tasmy za za malo geste
ooodeta jest offline  
Stary 2009-07-24, 12:34   #3372
Xenia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
agatau nie wiem jak na zywo ,ale na zdjeciach nie wygladaja te wlosy za ciekawie .. sa rzadkie (albo tak je dopielas) widac ze nie twoje i jakos nie zbyt atrakcyjny ogolny efekt ,zdjecie nr 2 straszliwe .. tez zastanawialam sie nad zakupem tych wlosow ale widze ze to chyba jednak nie to , tasmy za za malo geste
Bo tasmy sa bardzo cienkie . No i zeby miec w miare normalny efekt trzeba ich nalozyc wiecej o ile nie wszystkie.
Przy lichych wlosach jest to trudne bo widac spinki. Bynajmniej ja nie potrafie tego zalozyc i wiem juz dzis ze w nich chodzic nie bede . Odstapie je z pewnoscia.
Zaluje , ze wzielam te proste bo sa az za proste , taka firana. Moze te krecone wygladaly by naturalniej.

Przeraza mnie to , ze widac . Po prostu je widac.
U wielu z Was tez to widze , ale skoro jestescie zadowolone , nie mam prawa krytykowac.
Jako osoba przedluzajaca wlosy juz od dlugich lat jestem uczulona na granice panstwa. Moze kto inny tego nie widzi ale ja tak.

Niestety tasma sie nie umywa do przedluzania metoda stala .
Gdybym miala nadal kase i mozliwosci pedze do Renihair ile moge.
Xenia jest offline  
Stary 2009-07-24, 12:49   #3373
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

aaaa xenia czyli mam racje , ze tasmy sa rzadkie , ja dlatego doceniam clipy ktore mam , sa tak geste ze zakladajac tylko 4 tasmy uzyskuje wlasciwy efekt , jedyny zonk ze to syntetyk ktory sie placze i niestety zbija , ale jak widac nie mozna miec wszystkiego . nie wyobrazam sobie az 8 tasm na glowie , mam cienkie wlosy , poza tym to byloby zbyt duze obciazenie , cala glowa oblepiona tymi clipsami .. nie nie !! i tez podobnie jak ty jestem wyczulona na granice , gdzie wlosy naturalne sie oddzielaja od dopietych , i prawie zawsze rozpoznam dziewczyne ktora ma extension .ale przedluzanie pasemkami tez ma minusy , wiem z doswiadczenia i tez je mozna latwo rozpoznac na ulicy poza tym stale metody sa zbyt inwazyjne
ooodeta jest offline  
Stary 2009-07-24, 13:35   #3374
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
aaaa xenia czyli mam racje , ze tasmy sa rzadkie , ja dlatego doceniam clipy ktore mam , sa tak geste ze zakladajac tylko 4 tasmy uzyskuje wlasciwy efekt , jedyny zonk ze to syntetyk ktory sie placze i niestety zbija , ale jak widac nie mozna miec wszystkiego . nie wyobrazam sobie az 8 tasm na glowie , mam cienkie wlosy , poza tym to byloby zbyt duze obciazenie , cala glowa oblepiona tymi clipsami .. nie nie !! i tez podobnie jak ty jestem wyczulona na granice , gdzie wlosy naturalne sie oddzielaja od dopietych , i prawie zawsze rozpoznam dziewczyne ktora ma extension .ale przedluzanie pasemkami tez ma minusy , wiem z doswiadczenia i tez je mozna latwo rozpoznac na ulicy poza tym stale metody sa zbyt inwazyjne

ja nie popieram twojego zdania niestety ooodeto posiadając w domu te dwa komplety clipsów moge powiedziec ze syntetyki nie umywaja sie do tych nowych co ma tez agatu sa piekne takie naturalne
syntetyki po krótkim noszeniu robia sie zbite sztuczne porazka jak dla mnie jestem przewrazliwiona na punkcie sztucznosci chyba bardziej od ciebie bo mi nawet te syntetyki nie wchodza co ty tez masz i je zachwalasz...
no nie wiem kazdy ma prawo do wlasnego zdania...
włosy sa piekne, zdrowe a to ze sa rzadsze to chyba nie zaden news bo nie raz inne dziewczyny sie wypowiadamy ze naturalne wlosy sa rzadsze i skodziewalam sie tego ze takie beda, nie byla to dla mnie niespodzianka.
ja nalozylam wszystkie te tasmy na glowe i kompletnie mi nie przeszkadzaja mimo ze sa super dlugie i jak je obetne to chyba wogole nie beda mi przeszkadzaly mieszcza sie na glowie bo maja duzo mniejsze spinki co uwazam za ich zalete
no moze fakt masz zadkie wlosy jak piszesz to ci wszystkie nie wejda.. nie wiem.. ja mam bardzo geste wiec nie mam z tym problemu
Stary 2009-07-24, 14:06   #3375
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

allegro ale ja sobie zdaje sprawe ze te naturaly sa gatunkowo o niebo lepsze od syntetykow ale ja na glowe 8 tasm nie przypne ,, mam za cienkie wlosy , a nie sadze ze z 4 tasm (dla mnie to max ) uzyskam gesty efekt .. i to jest problem ..od zbitych syntetykow bardzieje nienawidze szczurzych kikotow
ooodeta jest offline  
Stary 2009-07-26, 20:05   #3376
PatrysssQa
Raczkowanie

hej ! Jestem tu nowa i sie na tym nie znam, czytalam duzo na temat doczepianych wlosow, wybralam te naturalne.
http://www.allegro.pl/item688951099_...na_tasmie.html
znalazlam to na allegro i sie zastanawiam czy to nie jest jakis kit, bo cena nie jest droga, myslalam ze te naturalne wlosy beda o wiele drozsze.. jak myslicie to mozliwe zeby to byly naprawde naturalne wlosy ? blagam o pomoc...
a i jeszcze co do koloru, jestem farbowana blondynka, ale wlosy pod spodem mam pomalowane na ciemny braz, dosc duzo wystaja spod blondu, ale jakbym kupila tez te doczepiane ciemne nie wygladalabym 'dziwnie' ? ;>> hehe
z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam
PatrysssQa jest offline  
Stary 2009-07-27, 07:54   #3377
edytka8787
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez PatrysssQa Pokaż wiadomość
hej ! Jestem tu nowa i sie na tym nie znam, czytalam duzo na temat doczepianych wlosow, wybralam te naturalne.
http://www.allegro.pl/item688951099_...na_tasmie.html
znalazlam to na allegro i sie zastanawiam czy to nie jest jakis kit, bo cena nie jest droga, myslalam ze te naturalne wlosy beda o wiele drozsze.. jak myslicie to mozliwe zeby to byly naprawde naturalne wlosy ? blagam o pomoc...
a i jeszcze co do koloru, jestem farbowana blondynka, ale wlosy pod spodem mam pomalowane na ciemny braz, dosc duzo wystaja spod blondu, ale jakbym kupila tez te doczepiane ciemne nie wygladalabym 'dziwnie' ? ;>> hehe
z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam
Przeczytaj pare postow wczesniej , kolezanka ktoras miala te wlosy i sobie zachwalala
edytka8787 jest offline  
Stary 2009-07-27, 11:09   #3378
Sensualite
Raczkowanie

a czy któraś z Was wie coś/miała do czynienia z włosami hair do Jessici Simpson? jest to taki rodzaj tupeciku, który doczepia się klipsami na tył głowy, moim zdaniem świetne rozwiązanie.
Sensualite jest offline  
Stary 2009-07-28, 13:21   #3379
Emilcia_1616
Zakorzenienie

a moze polecicie mi jaka fryzure mozna zrobic z doczepianych wlosow na wesele? ostatnio spielam sobie je na bok ale chcialabym cos innego

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2009-07-29, 07:09   #3380
jessicaa
Raczkowanie

Angry Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

mam to samo pytanie bo weselicho sie szykuje
tak samo chcialabym sie zapytac (bo kupilam wloski u victorii) czy daloby sie zrobic cos zeby te wlosy sie nie blyszczaly az tak??bo ogolnie nie sa zle prawie indentyczne z moimi ale troche sie bardziej blyszcza i to mnie denerwuje pozdrawiam dziewczeta
jessicaa jest offline  
Stary 2009-07-29, 08:23   #3381
0martusia
Przyczajenie

Ja kręcę a jak sie rozkrecą to je zepne
0martusia jest offline  
Stary 2009-07-29, 09:57   #3382
Caramella
Wtajemniczenie

Hej dziewczyny zamierzam kupić sobie clipy. Doradzcie mi prosze czy one beda dobrze i naturalnie wygladac z moja dlugoscia wlosow i obcieciem. Zastanawiam sie nad tymi: http://allegro.pl/item699139636_clip...tuj_geste.html (kolor ciemny brąz- gorzka czekolada lub czekoladowy brąz- który lepszy dla mnie) lub http://allegro.pl/item688951099_okaz...na_tasmie.html (kolor brąz lub najciemniejszy brąz)

sklaniam się ku tym drozszym i naturalnym... ale który wybrać kolor?
będę je często kręcic i prostować więc chyba lepsze te naturalki nie?

dzięki za odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mal.jpg (35,1 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg male2.jpg (39,1 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg malre1.jpg (34,4 KB, 47 załadowań)
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Stary 2009-07-29, 10:10   #3383
lolly_girl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny zamierzam kupić sobie clipy. Doradzcie mi prosze czy one beda dobrze i naturalnie wygladac z moja dlugoscia wlosow i obcieciem. Zastanawiam sie nad tymi: http://allegro.pl/item699139636_clip...tuj_geste.html (kolor ciemny brąz- gorzka czekolada lub czekoladowy brąz- który lepszy dla mnie) lub http://allegro.pl/item688951099_okaz...na_tasmie.html (kolor brąz lub najciemniejszy brąz)

sklaniam się ku tym drozszym i naturalnym... ale który wybrać kolor?
będę je często kręcic i prostować więc chyba lepsze te naturalki nie?

dzięki za odpowiedzi
Witam mam te wloski i polecam weź brąz, ja mam taki sam odcien wlosow jak Ty i idealnie się dopasowały
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-07-29, 10:30   #3384
Caramella
Wtajemniczenie

a wklejałaś zdjecia w tym wątku? bo juz nie pamietam, tyle ogladalam tego....

wklajam jeszcze moje włosy z profilu. boje sie ze tych włosów bedzie za mało, jest to możliwe...? tam pisze ze jest ich bodajże 60gram i że do ładnego przedłużenia zazwyczaj trzeba 50-100gram zależnie od włosów... a ja mam dość gęste włosy i sie teraz boje ze bedzie ich za malo i bedzie to smiesznie wygladac , jak sadzicie?

jestem juz w 99% zdecydowana na nie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g3.jpg (47,0 KB, 48 załadowań)
who we wish we could be
who we want to be with

Edytowane przez Caramella
Czas edycji: 2009-07-29 o 12:13
Caramella jest offline  
Stary 2009-07-29, 15:24   #3385
lolly_girl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
a wklejałaś zdjecia w tym wątku? bo juz nie pamietam, tyle ogladalam tego....

wklajam jeszcze moje włosy z profilu. boje sie ze tych włosów bedzie za mało, jest to możliwe...? tam pisze ze jest ich bodajże 60gram i że do ładnego przedłużenia zazwyczaj trzeba 50-100gram zależnie od włosów... a ja mam dość gęste włosy i sie teraz boje ze bedzie ich za malo i bedzie to smiesznie wygladac , jak sadzicie?

jestem juz w 99% zdecydowana na nie
nie jest ich mało, ja używam 4 taśm a dwie leżą nieruszone
wklejałam zdjęcie ale musisz poszukac;d
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-07-29, 17:21   #3386
jessicaa
Raczkowanie

chcialabym sie zapytac (bo kupilam wloski u victorii) czy daloby sie zrobic cos zeby te wlosy sie nie blyszczaly az tak??bo ogolnie nie sa zle prawie indentyczne z moimi ale troche sie bardziej blyszcza i to mnie denerwuje pozdrawiam dziewczeta
jessicaa jest offline  
Stary 2009-07-29, 22:13   #3387
Caramella
Wtajemniczenie

lolly_girl , już znalazłam nawet okazało się że miałam zapisane twoje zdjęcie na kompie bo wysyłałam TZ zeby pokazac efekt tych clipów, już usunięte mam nadzieje , że nie będziesz zła kolor chyba będzie identyczny jak mój i jeszcze mam jedno pytanko... ile masz wzrostu i dokąd z tyłu ci sięgają? byłoby fajnie jakbyś wkleiła fotkę z tyłu
no to czekam na przesyłkę....
who we wish we could be
who we want to be with

Edytowane przez Caramella
Czas edycji: 2009-07-29 o 22:16
Caramella jest offline  
Stary 2009-08-02, 16:52   #3388
Izabella24
Raczkowanie

Mam pytanie.Czy któraś z Was zdejmowała sama przedłużane włosy na miedziane tulejki.Noszę je 3 miesiące i czas je zdjąć.Chcialabym zrobić to sama ale szczerze mówiąc nie wiem jak to zrobić
Proszę o pomoc (może jakieś zdjęcia lub filmik...))
Izabella24 jest offline  
Stary 2009-08-02, 20:05   #3389
Rachelek
Przyczajenie

Witam,
zastanawiam się nad kupnem włosów clip-on. Swoje mam proste i dość delikatne. W tym momencie są do polowy szyi (cieniowane). Jak już zdecyduję się na kupno, chciałabym żeby włosy były porządne. Chciałabym naturalne i jak to możliwe lekko falujące się. Fajnie by bylo jakby były podatne na układanie. Ktoś pisał, że najdroższe są słowiańskie potem rosyjskie... Nie mogę się połapać w tych wszystkich ofertach sklepów i na allegro. Mógłby ktoś podać orientacyjny koszt zestawów włosów słowiańskich, rosyjskich itd? Byłabym bardzo wdzięczna

Znalazłam np. takie:
http://www.wlosyonline.pl/product_in...roducts_id=101
Włosy wyglądają ładnie, ale nie jest napisane jakie to są :/

I mam jeszcze jedno pytanie... czy te spinki i taśmy bardzo czuć na głowie jak się dotknie?
Rachelek jest offline  
Stary 2009-08-02, 21:18   #3390
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

wlosy w zamieszczonym linku to naturalne wlosy slowianskie REMY , jest napisane obok , maja tez atest wiec mozesz byc pewna ze sa dobrej jakosci , co do spinek to je czuc , czuc zgrubienie na glowie , nie wiem jak ci to wytlumaczyc ..
ooodeta jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości