Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-07, 10:26   #3781
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

TmargoT zdecydowalam sie na zakup tej tasmy z dobrewlosy .. tylko ze tak sobie licze .. ta tasma ma az 180cm dlugosci .. jesli bym zrobila te dwie tasmy i wykorzystam dajmy na to 85cm .. cala tasma 180 wazy 100gram wiec te 2 tasmy nawet jesli podwojnie zszyte beda rzadkie jakies 50 gram na 2 tasmy to chyba bardzo malo .. ja nie wiem czy nie trzeba bedzie potrijnie szyc ale wtedy beda grube .. TmatgoT co o tym myslisz ?
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-07, 12:29   #3782
lolly_girl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez morell Pokaż wiadomość
LaBombaa dzięki za umieszczenie tego filmiku właśnie o coś takiego mi chodziło
Dziewczyny dziś zamówiłam moje clipy^^ z tej właśnie aukcji http://allegro.pl/item729817822_clip...mie_55_cm.html

już nie mogę się doczekać kiedy je dostanę!
teraz będę czekać z utęsknieniem na listonosza wybrałam przesyłkę priorytetem to może szybko przyjdą
pozdrawiam!
Powiem Ci tak, mam te włosy od kilku miesięcy, kupiłam je chyba przed wakacjami.
Owszem na początku były super.. ale teraz? mało co z nich zostało.. strasznie się wyczesują, plączą i zbijają w strąki.
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-09-07, 12:38   #3783
Patiirafaello
Raczkowanie

GG do Patiirafaello

Ooodeta umęczysz tą TmargoT - zartuje oczywiscie. Masz w opisie koniec z Cola, myslisz , ze tak sie tyje od niej? Bo ja przez lato pije ja non stop i faktycznie ciezko jest mi schudnac to może i od niej.
Byłam wczoraj w Galerii i wiecie co widzialam? To było straszne. Ekspedientka miala tlenione włosy i doczepione klipy tak że normalnie było widac jak sie jej cienkie włosy odznaczaja, były do ramion a spod spodu wychodzily clipy- włosy równiutkie prawie do pasa a jej wywijaly sie w rozne strone, ale najgorsze to , ta jedna cienka warstwa włosów przykrywajaca klipy. Dziewczyny uwazajcie na to. Jej nic sie te włosy nie zlewaly, ale ze kolezanki ze sklepu jej nie powiedzialy, na dodatek miala jedno pasemko w tych kipach rozowe-ochyda.
Patiirafaello jest offline  
Stary 2009-09-07, 13:32   #3784
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
W wysoki kucyk tez mozesz, tylko inaczej tasmy przypinasz:
Przyklad: http://www.youtube.com/watch?v=I9lHqXolGuQ

Swoja droga wez sobie centymetr, odmierz 50cm i przyluz do glowy Ja tak zrobilam jak kupowalam swoje, choc wiedzialam ze beda do pasa
można w inny sposób,ale to tylko na zagęszczenie :
http://www.youtube.com/watch?v=DJFOVNSdVAs&NR=1

ODETA-wydaje mi się,że na trzy razy bedzie za grubo.w sumie i tak nie nosiłas swoich wszystkich taśm syntetycznych,choć całość miała 100 gr.
jeśli będda wydawały ci się żadkie założysztrzy taśmy-dwie podwójne i jedna pojedyńcza.to niewiele w porówaniu z 8 sztukowymi zestawami.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-09-07, 16:45   #3785
anija1982
Raczkowanie

oto moje clipy po całym dniu pracy

Edytowane przez anija1982
Czas edycji: 2009-09-07 o 16:48
anija1982 jest offline  
Stary 2009-09-07, 18:45   #3786
anija1982
Raczkowanie

w koncu sie udało zaladowac zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030341b.jpg (41,7 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030344b.jpg (39,9 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030354b.jpg (36,8 KB, 115 załadowań)
anija1982 jest offline  
Stary 2009-09-07, 19:08   #3787
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

Patii ja nie mam problemow z tyciem .. wrecz przeciwnie CHCE przytyc bo obecnie wazne niecale 50kg przy 172cm .. chodzi o to zeby pic wode naturalna ktora oczyszcza organizm zamiast zlopac cole .. poza tym ja mam tez powracajace infekcje pecherza wiec musze pic duuuzo wody , no i cera tez bedzie ladniejsza (jakie pobozne zyczenie :P )
co do zrzucenia paru kilo : mysle ze ogolnie nie powinnas przesadzac z jedzonkiem , jesc tyle ile potrzebujesz , tzn nie opychac sie .. i wieczorem ograniczyc kolacje do minimum , w ogole nie jesc zbyt pozno i przed pojsciem do lozka bo wszystkie niespalone kalorie odloza sie w tluszcz, troszke ruchu , i powinno byc ok

TmargoT wlasnie ze nie .. moj zestaw syntetykow ma 175 gram , tez mi sie wydaje ze ta 180 cm tasma bedzie naprawde bardzo rzadka i co wtedy zrobie .. po3szycia beda za grube a mi z tylu 3 tasmy nie zzmieszcza sie na glowe (mam za cienkie wlosy ) i masz babo placek .. nie wiem co robic .. napalilam sie na te wlosy ale nie chce sie rozczarowac ..

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-09-07 o 19:33
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-07, 19:21   #3788
sintagma
Wtajemniczenie

Anjia włoski piękne i nie widać żadnego przejścia super
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2009-09-07, 20:14   #3789
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
Patii ja nie mam problemow z tyciem .. wrecz przeciwnie CHCE przytyc bo obecnie wazne niecale 50kg przy 172cm .. chodzi o to zeby pic wode naturalna ktora oczyszcza organizm zamiast zlopac cole .. poza tym ja mam tez powracajace infekcje pecherza wiec musze pic duuuzo wody , no i cera tez bedzie ladniejsza (jakie pobozne zyczenie :P )
co do zrzucenia paru kilo : mysle ze ogolnie nie powinnas przesadzac z jedzonkiem , jesc tyle ile potrzebujesz , tzn nie opychac sie .. i wieczorem ograniczyc kolacje do minimum , w ogole nie jesc zbyt pozno i przed pojsciem do lozka bo wszystkie niespalone kalorie odloza sie w tluszcz, troszke ruchu , i powinno byc ok

TmargoT wlasnie ze nie .. moj zestaw syntetykow ma 175 gram , tez mi sie wydaje ze ta 180 cm tasma bedzie naprawde bardzo rzadka i co wtedy zrobie .. po3szycia beda za grube a mi z tylu 3 tasmy nie zzmieszcza sie na glowe (mam za cienkie wlosy ) i masz babo placek .. nie wiem co robic .. napalilam sie na te wlosy ale nie chce sie rozczarowac ..
3 tasmy to wcale nie tak dużo.ja zakładam 4 z tyłu i 4 po bokach kiedy chcę upiąc kucyk,a trzy kiedy nosze rozpuszczone.( wtedy na fotce miałam założone 4 i były za grube).

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-09-07 o 20:15
TmargoT jest offline  
Stary 2009-09-07, 21:36   #3790
LaBombaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
można w inny sposób,ale to tylko na zagęszczenie :
http://www.youtube.com/watch?v=DJFOVNSdVAs&NR=1
Widzialam ta metode, w ogole jej wloski sa boskie Choc moim zdaniem na filmiku gdzie zaklada tasmy i ma rozpuszczone te wlosy to ma ich za duzo.

Cytat:
Napisane przez anija1982 Pokaż wiadomość
w koncu sie udało zaladowac zdjecia
Super! Tez chcialabym zeby moje tak wygladaly.. u Ciebie sa jeszcze nie pozbijane w straki a moje sa i nawet po plukaniu nic sie lepsze nie robia Ile tasm masz na glowie i ktore? Probowalam wyprostowac i szybko przejechalam po pasmie wlosow (temp 120*C) no i ta żyłka mi z prostownica stopila :/Masakra..
Stary 2009-09-07, 21:46   #3791
lolly_girl
BAN stały

LaBombaa czyli nie polecasz swoich wloskow co kupilas?
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-09-07, 21:50   #3792
LaBombaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
LaBombaa czyli nie polecasz swoich wloskow co kupilas?
Nie odpowiem Ci na to. To moje 1 klipy, moze zle o nie dbam, choc po noszeniu zaraz rozczesuje na tyle na ile sie da
Nie mniej pamietam jak kiedys dodatkiem do Bravo Girl chyba bylo pasemkoze sztucznego wlosia i jakies cienke 2-3cm, ale to bylo tak ohydne.. straszna żyłka, ogolnie z daleka bylo widac ze to sztuczne, a przy tych co mam tego tak nie widac. Po za tym ze sie swieca, sa niemile dopiero przy dotyku no i pozbijane w strąki, tyle ze ja mam krecone od samej góry wiec jutro przez mokra szmate sprobuje je wyprostowac
Stary 2009-09-07, 21:53   #3793
lolly_girl
BAN stały

Cytat:
Nie odpowiem Ci na to. To moje 1 klipy, moze zle o nie dbam, choc po noszeniu zaraz rozczesuje na tyle na ile sie da
Nie mniej pamietam jak kiedys dodatkiem do Bravo Girl chyba bylo pasemkoze sztucznego wlosia i jakies cienke 2-3cm, ale to bylo tak ohydne.. straszna żyłka, ogolnie z daleka bylo widac ze to sztuczne, a przy tych co mam tego tak nie widac. Po za tym ze sie swieca, sa niemile dopiero przy dotyku no i pozbijane w strąki, tyle ze ja mam krecone od samej góry wiec jutro przez mokra szmate sprobuje je wyprostowac
Bo z moich naturalnych prawie nic nie zostało sądze, że połowa się wyczesała i jak je zakładam sa cienkie i zbijają się w strąki. Chcialam własnie kupic syntetyki. Czy rzeczywiscie tak bardzo się świecą?
Moich prawie nie da się rozczesac a jak zakręcę to po krotkim czasie sie prostuja
z jakiej aukcji kupilas?
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-09-07, 22:00   #3794
LaBombaa
Rozeznanie

Powiem tak: nie swieca sie tak jak kiedys te sztuczne wlosy i peruki.. i jak sie odpowiednio dba o swoje wlosy to naprawde nie widac roznicy!!! Moje wlosy sa troche suche i narazie jedwab nie dzialal cudow, ale to i dobrze bo klipy sa w srednim stanie i moje wlosy rowniez :P

W ogole to gdzies czytalam ze na swiecenie sie polecaja we wlosy wetrzec troche talku i potrzebac tymi wlosami, ale jak sie to ma w praktyce to nie wiem. Mi ten blysk nie przeszkadza bo mam ciagle spiete w kucyk

Kupowalam na takiej aukcji u Victorii:
http://www.allegro.pl/item733452774_...5cm_super.html
Stary 2009-09-07, 22:04   #3795
lolly_girl
BAN stały

Na tej aukcji napisane jest, że można prostowac czyli mówisz, że nie za bardzo mozna? bo nie zawsze lubię miec krecone wlosy
one sa mocno krecone? czy lekkie fale?
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-09-07, 22:10   #3796
LaBombaa
Rozeznanie

Takie sa jak w zalaczniku.

Prosze inne osoby o nie powtarzanie sie ze wlosy niepasuja blablablabla itp. Fota tylko i wylacznie pokazowa jak wygladaja.
Aha.. wlasnie, ja je zalozylam jakos na samym poczatku jak tylko do mnie przyszly, wiec nie byly znoszone a juz takie strąkowate :/
Wiec jak Aniu (przepraszam nie skopiowalam nicka), masz swoje klipy tak ladnie zrobione ?

Znalazlam takie cus.. http://www.allegro.pl/item735493078_...lip_on_in.html ciekawe czy naturalne faktycznie bo jakos gesto wygladaja dosc.. no i ta cena.. kupilabym gdyby nie to ze sa czarne :/

Jutro swoje poprostuje, albo pojutrze to wkleje fote czy sie udalo czy nie.

Edytowane przez LaBombaa
Czas edycji: 2009-09-08 o 12:20
LaBombaa jest offline  
Stary 2009-09-07, 22:14   #3797
lolly_girl
BAN stały

Kurde nie wiem zastanawiam się ciągle ja poszukuje dłuższych niż moje (moje maja 50-55) ciemnego brązu no i zeby nie byly mega drogie
ciekawi mnie czy Twoje dadza się wyprostowac
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-09-08, 06:38   #3798
anija1982
Raczkowanie

Super! Tez chcialabym zeby moje tak wygladaly.. u Ciebie sa jeszcze nie pozbijane w straki a moje sa i nawet po plukaniu nic sie lepsze nie robia Ile tasm masz na glowie i ktore? Probowalam wyprostowac i szybko przejechalam po pasmie wlosow (temp 120*C) no i ta żyłka mi z prostownica stopila :/Masakra..[/QUOTE]

Ja mam prostownice nastawiona na 230 stopni i nic sie nie stało, nawet jedno pojedyncze pasmo wyprostowalam na maxa, a co do ilosci to zakladam najdluzsza z tylu i dwie srednie oo bokach i jedna pojedyncza z tylu na lonczeniu tych dwoch srednich.

moze sproboj najpierw podciac, a pozniej rozczesac i dopiero szybkim ruchem przejechac prostownica
anija1982 jest offline  
Stary 2009-09-08, 10:34   #3799
LaBombaa
Rozeznanie

No niestety nadluzsza tasma, tzn najszersza pojdzie do kosza, bo nie moge jej rozczesac, a nie bede sie bawic w rozplatywanie zylek bo to straaasznie zmudna robota..

Ale:

Reszte tasm wyczesalam i rozprostowalam i jestem w szoku jakie sa piekne Niestety nie wiem co zrobic z jedna tasma (3 klipsy), poniewaz na samym srodku koltun sie zrobil od noszenia (tarcie o szyje) no i po bokach jest ok a na tym srodku masakra :/ wiec albo je jakos obetne i bede miec 2 tasmy po 1 klipie .. albo wyrzuce.

Jutro bede je ciąc, teraz juz czasu nie mam. Ale jakie one miekkie sie zrobily po wyprostowaniu i w ogole piekne
Stary 2009-09-08, 11:33   #3800
Shogi
Raczkowanie

Wiecie może gdzie w Warszawie lub okolicach jest hurtownia włosów do przedłużania?
Shogi jest offline  
Stary 2009-09-08, 12:19   #3801
moniaa1721
Raczkowanie

GG do moniaa1721

Witam serdecznie, ja mam zamiar kupić te włoski :
http://allegro.pl/item724182217_100_...ste_55_cm.html
co o nich sadzicie, moze ktoś z Was kupywał juz takie włoski ??
moniaa1721 jest offline  
Stary 2009-09-08, 14:35   #3802
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

TmargoT zamowilam ta tasme z dobrych wlosow :P wczoraj caly wieczor robilam jakies cudaczne przeliczenia gramow ktore przypadaja na cm tamy w moich synteykach i wlosach ktore chce kupic :P chyba mnie mieli juz dosc w serwisie dla klientow bo powiedzieli ze moga mi wyslac tasme 120cm wtedy bedzie na pewno gestsza no i tak , jedyny problem ktory mi pozostal to spinki , albo odpruje je ze starych clipow albo kupie sobie nowe spineczki w rozmiarze S , TmargoT ty nie mialas biznesu z wlosami ? moze bym od ciebie zakupila zestaw spinek , na all jedna spinka kosztyuje 2 -2,5 plus przesylka 12 zloty . to chyba lekka przesada za kawalek metalu
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-08, 15:14   #3803
lolly_girl
BAN stały

Cytat:
No niestety nadluzsza tasma, tzn najszersza pojdzie do kosza, bo nie moge jej rozczesac, a nie bede sie bawic w rozplatywanie zylek bo to straaasznie zmudna robota..

Ale:

Reszte tasm wyczesalam i rozprostowalam i jestem w szoku jakie sa piekne Niestety nie wiem co zrobic z jedna tasma (3 klipsy), poniewaz na samym srodku koltun sie zrobil od noszenia (tarcie o szyje) no i po bokach jest ok a na tym srodku masakra :/ wiec albo je jakos obetne i bede miec 2 tasmy po 1 klipie .. albo wyrzuce.

Jutro bede je ciąc, teraz juz czasu nie mam. Ale jakie one miekkie sie zrobily po wyprostowaniu i w ogole piekne
pokaz zdjecie jak wygladaja wyprostowane
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-09-08, 15:44   #3804
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

lolly pare stron wczesniej wklejalam moje zdjecia sytnetykow ktore ma tez la bomba .. sa lekko pofalowane .. jesli sie cofniesz znajdziesz pare fotek

PS ..moje sa 50cm .. ale wydaje mi sie ze Victoria ma w ofercie proste 60 cm , ja je prostowalam i krecilam i sie nic nie stopilo
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-08, 16:21   #3805
lolly_girl
BAN stały

Cytat:
lolly pare stron wczesniej wklejalam moje zdjecia sytnetykow ktore ma tez la bomba .. sa lekko pofalowane .. jesli sie cofniesz znajdziesz pare fotek

PS ..moje sa 50cm .. ale wydaje mi sie ze Victoria ma w ofercie proste 60 cm , ja je prostowalam i krecilam i sie nic nie stopilo
widziałam już Twoje zdjęcia bo śledzę wątek na bieżąco ale chciałabym całkiem prostem zobaczyc
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-09-08, 16:24   #3806
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

loolly ja moje kupilam jako zestaw prostych wlosow wiec moge ci przyblizyc jak wygladaja .. sa idealnie perfekcyjnie proste tak ze nawet jesli ktos ma wlasne wlosy proste to i tak te beda prostsze mozesz ewentualnie porosic victorie aby przeslala real foto clipow prostych
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-08, 16:42   #3807
lolly_girl
BAN stały

Cytat:
loolly ja moje kupilam jako zestaw prostych wlosow wiec moge ci przyblizyc jak wygladaja .. sa idealnie perfekcyjnie proste tak ze nawet jesli ktos ma wlasne wlosy proste to i tak te beda prostsze mozesz ewentualnie porosic victorie aby przeslala real foto clipow prostych

aaaa. chyba że. bo ja swoich nie mam prostych a wrecz przeciwnie:P i nie wiem czy zdecydowac sie na proste czy krecone
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-09-08, 17:17   #3808
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
aaaa. chyba że. bo ja swoich nie mam prostych a wrecz przeciwnie:P i nie wiem czy zdecydowac sie na proste czy krecone
jeśli mogę ci doradzić to weź falowane.zawsze możesz wyprostować całość,lub do połowy włosa.
całkowiecie wyprostowane nie będą tak sztucznie drutowate.lepiej wyglądają,niż te orginalnie proste.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-09-08, 18:07   #3809
lolly_girl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jeśli mogę ci doradzić to weź falowane.zawsze możesz wyprostować całość,lub do połowy włosa.
całkowiecie wyprostowane nie będą tak sztucznie drutowate.lepiej wyglądają,niż te orginalnie proste.
dziękuję za radę, tak zrobię

bo z moich naturalnych mało zostalo;/ nie wiem mzoe nie umiem o nie dbac
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-09-08, 20:00   #3810
edytka8787
Rozeznanie

Ooodeta ja sie zakochalam w Twoich wloskach Sa cudne Co wczesniej zdjecie jest kilka stron Fajnie wygladaja jak naturalne Mam pytanie do Was : bo tez bym chciala doczepic ta metoda clip in , ale tylko 2 warstwy tak jak Ooodeta to zrobila , bo taka oblepiona cala glowe to bym nie chciala i zle bym sie czula;/ Takze nie chce calego zestwu kupowac , bo po co ma mi lezec , macie moze namiary na kogos z all co sprzedaje w miare dobre wlosy i tak na szt , bo widzialam , ale jakosc jest lichutka ialbo ludzie sie skarza;/ Z gory dziekuje

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości