Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-19, 22:07   #3991
Madziaa90
Raczkowanie

Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Raz zauważyłam 3 włoski, więc przed następną depilacją zastosowałam nakładkę peelingującą(była w zestawie) i po 2 dniach ogoliłam i nie zauważam wrastających włosków
przyzwyczajam się do depilatora

Madziaa90 jest offline  
Stary 2009-09-19, 22:18   #3992
LaBombaa
Rozeznanie

To moze porozmawiamy o przedluzaniu wlosow na nogach

Ja za jakis czas ostatni raz zafarbuje wlosy i bede nosic klipy.. no i chce zrezygnowac z farbowania, bo mam tak suche wlosy ze nic mi nie pomaga. Wkurza mnie to ze jak wyprostuje czasami to i tak za pare godzin sie wyginaja we wszystkie strony
Stary 2009-09-20, 11:57   #3993
tysiuniax33
Raczkowanie

mam znajomoą fryzjerkę , która jednak nie przedłużała jeszcze włosów. Czy byłaby w stanie zrobić to dobrze po raz pierwszy na mikro kingi?xd

A te clipy to na czym polegaja?
Stary 2009-09-20, 12:37   #3994
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

w przedluzaniu wlosow jest bardzo wazne doswiadczenie ,fryzjer wybiera indywidualnie metode do stanu wlosow klientki , oraz typ wlosa do przedluzen i ilosc(potrzebnych pasemek ) .. jesli babka nigdy tego nie robila ja bym nie ryzykowala , tym bardziej ze sa to mikro ringi , jesli twoje pasemko bedzie zbyt cienkie to stracisz wlosy wraz z cebulkami (wyrwia sie pod ciezarem doczepionego wlosa ) , ringi nie zalozone dobrze moga przecinac nasze wlasne wlosy .. itede ..mozliwosci jest wiele
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-20, 13:29   #3995
sesuniaa99
BAN stały

hej laski jestem tu nowa chciała bym sobie przedluzyc włosy teraz inna metoda obecnie mam great lengths ale juz sie znudziły strasznie sie faluja zreszta widac na fotce . mam mnostwo pytan przygarniecie mnie ?
sesuniaa99 jest offline  
Stary 2009-09-20, 14:36   #3996
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
nie wrastaja ci wlosy po depilatorze ?? mi wrastaja po wewnetrznej stronie lydek .. nie wiem co z tym zrobic .. chyba sie przerzuce z depilatora na wosk u kosmetyczki bo inaczej zostana mi slady .. jak widze ze mi wrasta wlos to go wyciskam spod skory i potem zostaje mala blizna dlatego nie wiem kurde .. a mam dobry depilator
po wosku tez wrastają .
najmniej bolesna metod to pasta cukrowa do wykonania samemu w domu,lub kupienia gotowej.

OOODETA masz już te taśmy?zrobiłas pasemka?

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-09-20 o 14:37
TmargoT jest offline  
Stary 2009-09-20, 15:20   #3997
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

TmargoT wrocilas
hmm myslalam ze tylko po depilatorze wrastaja
a co do tasmy to niestety wyslali po mi ja tydzien po tym jak wplacilam pieniadze i jeszcze nie doszla , wkurzylam sie .. no ale mysle ze ok wtorku srody powinna byc .. a jakie pasemka mialam robic ??
w ogole to prawda ze jak sie przetnie taka tasme to sie pruje i leca wlosy ??

a o co chodzi z pasta cukrowa ? nigdy nie slyszalam o czyms takim ..
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-20, 17:02   #3998
moniaa1721
Raczkowanie

GG do moniaa1721

Cytat:
Napisane przez sesuniaa99 Pokaż wiadomość
hej laski jestem tu nowa chciała bym sobie przedluzyc włosy teraz inna metoda obecnie mam great lengths ale juz sie znudziły strasznie sie faluja zreszta widac na fotce . mam mnostwo pytan przygarniecie mnie ?
Pewno ,ze przygarniemy, pisz smiało jakie Cie pytania nurtują
moniaa1721 jest offline  
Stary 2009-09-20, 17:13   #3999
blondi1041
Rozeznanie

Cytat:
ja sie dowiedzialam dzieki wizazowi co to pasta cukrowa, kupilam z allegro (jakies 24 zl z przesylka), moza tez samemu zrobic ale nie chcialo mi sie bawic w gotowanie
na poczatku nie umialam sobie z tym poradzic, strasznie ciezko uformowac masę, ale po jakims czasie sie nauczylam, jeszcze zajmuje mi to troszke czasu, ale efekt jest podobny do depilacji woskiem, mi po 2 tyg. zaczely wloski odrastac, a nie potrzeba zadnego podgrzewacza, wystarczy wlasna dloń
blondi1041 jest offline  
Stary 2009-09-20, 17:37   #4000
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
TmargoT wrocilas
hmm myslalam ze tylko po depilatorze wrastaja
a co do tasmy to niestety wyslali po mi ja tydzien po tym jak wplacilam pieniadze i jeszcze nie doszla , wkurzylam sie .. no ale mysle ze ok wtorku srody powinna byc .. a jakie pasemka mialam robic ??
w ogole to prawda ze jak sie przetnie taka tasme to sie pruje i leca wlosy ??

I
I
I
I
V

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
ja sie dowiedzialam dzieki wizazowi co to pasta cukrowa, kupilam z allegro (jakies 24 zl z przesylka), moza tez samemu zrobic ale nie chcialo mi sie bawic w gotowanie
na poczatku nie umialam sobie z tym poradzic, strasznie ciezko uformowac masę, ale po jakims czasie sie nauczylam, jeszcze zajmuje mi to troszke czasu, ale efekt jest podobny do depilacji woskiem, mi po 2 tyg. zaczely wloski odrastac, a nie potrzeba zadnego podgrzewacza, wystarczy wlasna dloń
no właśnie,w dodatku pasta nie przykleja się do skóry,ale tylko do włosów.
wiesz,po przecięciu pierwsze włoski odpadną,ale to tylko przy przecięciu szwu.mnie się nie pruło.myślę,że zależy od naciągnięcia nici w owerloku.
o pasemkach mówiłam,bo dzielisz na pasma,to tylko zdrobnienie.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-09-21, 09:05   #4001
Patiirafaello
Raczkowanie

GG do Patiirafaello
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez neverstop Pokaż wiadomość
a mogla bys wkleic linka z tym wątkiem american i polish girl z tą stroną na której zamieściła zdjecia ?? dziekuje
Oto link do AG http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349692&page=104
Musisz sie cofnąć o jakies 6 stron do tylu .To byly chyba dwie fotki od tylu z czarnymi wlosami troche kreconymi za ramiona.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
nie wrastaja ci wlosy po depilatorze ?? mi wrastaja po wewnetrznej stronie lydek .. nie wiem co z tym zrobic .. chyba sie przerzuce z depilatora na wosk u kosmetyczki bo inaczej zostana mi slady .. jak widze ze mi wrasta wlos to go wyciskam spod skory i potem zostaje mala blizna dlatego nie wiem kurde .. a mam dobry
depilator
Hehehe robie tak samo i zrezygnowalam z depilatora.

Edytowane przez Patiirafaello
Czas edycji: 2009-09-21 o 09:12
Patiirafaello jest offline  
Stary 2009-09-21, 09:21   #4002
LaBombaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Patiirafaello Pokaż wiadomość
Oto link do AG http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349692&page=104
Musisz sie cofnąć o jakies 6 stron do tylu .To byly chyba dwie fotki od tylu z czarnymi wlosami troche kreconymi za ramiona.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Hehehe robie tak samo i zrezygnowalam z depilatora.
Ale ta dziewczyna ma bardzo geste te wlosy, chyba ze to tylko taki efekt jak sie podkreci, ale naprawde wygladja swietnie i niby z aukcji gdzie tylko 70 gram maja te klipy..
Stary 2009-09-21, 09:50   #4003
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

dziewczyny doszly mi wlosy .. wkurzylam sie juz na samym poczatku bo powiedzieli ze maja tasmy 120cm i taka mi mieli wyslac , dostalam tasme 180-190cm .. zszylam podwojnie 2 tasmy ale wlosow niestety jest za malo , bede robic nastepna tasme i zszyje potrojnie , obczailam jak zszyc zeby byla cienka przy szwie .. w ogole szycie tych tasm .. yhhhhh bardzo nudne czasochlonne zajecie , najgorsze jest doszywanie spinek ..
umylam te wlosy , nalozylam odzywke , teraz je podkrecam ale niestety mam zle przeczucie .. jak kretynka posluchalam baby z serwisu obslugi ,ze dla mnie idealny bedzie 613 , wyslalam jej nawet fote i mowilam ze mialam wczesniej 24 (sloneczny blo w syntet.) a ona ze ten 613 u nich jest jasny sloneczny -nie bialy . no to mam , tasmy sa bardzo bardzo jasne , o wiele jasniejsze od moich syntetykow .. jak umyje wlosy , bo teraz sa tluste i nieswieze , przymierze tasmy i zobaczymy co z tego wyjdzie .. juz czuje ze bede je musiala farbowac .. WRRRRRRRRRRR !!! TmargoT czy na takim jasnym platynowym blondzie w ogole zlapia zolte ciemniejsze o dwa tony , pasemka ??
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-21, 10:21   #4004
moniaa1721
Raczkowanie

GG do moniaa1721

Cytat:
dziewczyny doszly mi wlosy .. wkurzylam sie juz na samym poczatku bo powiedzieli ze maja tasmy 120cm i taka mi mieli wyslac , dostalam tasme 180-190cm .. zszylam podwojnie 2 tasmy ale wlosow niestety jest za malo , bede robic nastepna tasme i zszyje potrojnie , obczailam jak zszyc zeby byla cienka przy szwie .. w ogole szycie tych tasm .. yhhhhh bardzo nudne czasochlonne zajecie , najgorsze jest doszywanie spinek ..
umylam te wlosy , nalozylam odzywke , teraz je podkrecam ale niestety mam zle przeczucie .. jak kretynka posluchalam baby z serwisu obslugi ,ze dla mnie idealny bedzie 613 , wyslalam jej nawet fote i mowilam ze mialam wczesniej 24 (sloneczny blo w syntet.) a ona ze ten 613 u nich jest jasny sloneczny -nie bialy . no to mam , tasmy sa bardzo bardzo jasne , o wiele jasniejsze od moich syntetykow .. jak umyje wlosy , bo teraz sa tluste i nieswieze , przymierze tasmy i zobaczymy co z tego wyjdzie .. juz czuje ze bede je musiala farbowac .. WRRRRRRRRRRR !!! TmargoT czy na takim jasnym platynowym blondzie w ogole zlapia zolte ciemniejsze o dwa tony , pasemka ??
aa te wloski sa sliczne, warte swojej ceny ? jak uwazasz ??
bo ja poluje na grubsze wloski, nie takie cieńkie jak u Sandrit.
moniaa1721 jest offline  
Stary 2009-09-21, 10:53   #4005
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

mmm .. monia wlosy jak wlosy .. zawsze na poczatku sa sliczne , piekne , mieciutkie .. i takie sa i te , jak je zobaczylam , mialam obawy czy w ogole sie zgraja z moimi wlosami , byly idealne , dopiero po umyciu zrobily sie bardziej normalne , na pewno nie sa sianowate (po umyciu ) , nie placza sie , nie zlepiaja .. ale na glowie jeszcze ich nie mialam . aha i nie sa grube , ale nie sa tez slabe i lamliwe , normalne takie , w dotyku mile i delikatne
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-21, 11:08   #4006
Madziaa90
Raczkowanie

Ja właśnie zrobiłam przelew.. Powiedzcie mi dziewczyny czy przesyłka od Victorii faktycznie dochodzi w 1-2 dni robocze? Zależny mi żeby do piątku doszły bo w sobotę zaczyna mi się szkoła i wolałabym pokazać się w nowej klasie od razu z długimi włosami A tak w ogóle to cała podniecona chodzę przez te włosy(wkładki higieniczne obowiązkowe) Tż ma mnie już dość :P
przyzwyczajam się do depilatora

Madziaa90 jest offline  
Stary 2009-09-21, 12:12   #4007
moniaa1721
Raczkowanie

GG do moniaa1721

W sumie to kazde wlosy na początku są piekne i lsniące, ale dobrze przynajmniej ,ze po umyciu nie są siankowate i nie takie cieniutkie, hmm bedę się musiała zastanoiwić gdzie teraz kupić..
moniaa1721 jest offline  
Stary 2009-09-21, 12:46   #4008
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

monia no wlasnie, to jest dopiero poczatek , no ale niby maja certyfikat ze sa europejskie remy itede ..
w kazdym razie , umylam glowe , wysuszylam i na szybko wpielam te 2 tasmy ktore wypocilam .. czy wg was wygladaja rzadko te wlosy ?? (mam obsesje )
w sumie zostalo mi jeszcze nawet sporo tasmy , wiec moge dorobic ale wolalabym jednak nie , i zostac tylko przy tych dwoch . wyglada to mniej wiecej tak (bez zadnych stylizacji , nastepnym razem wkleje lepsze zdjecia jak juz calkiem odpicuje wlosy ) i dla porownania fota z ckipami od V. (ostatnia ) aa i kolor okazal sie jednak dobry , mialam tak tluste wlosy ze wydawaly sie calkiem ciemne
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-21, 12:50   #4009
lolly_girl
BAN stały

Cytat:
monia no wlasnie, to jest dopiero poczatek , no ale niby maja certyfikat ze sa europejskie remy itede ..
w kazdym razie , umylam glowe , wysuszylam i na szybko wpielam te 2 tasmy ktore wypocilam .. czy wg was wygladaja rzadko te wlosy ?? (mam obsesje )
w sumie zostalo mi jeszcze nawet sporo tasmy , wiec moge dorobic ale wolalabym jednak nie , i zostac tylko przy tych dwoch . wyglada to mniej wiecej tak (bez zadnych stylizacji , nastepnym razem wkleje lepsze zdjecia jak juz calkiem odpicuje wlosy ) i dla porownania fota z ckipami od V. (ostatnia ) aa i kolor okazal sie jednak dobry , mialam tak tluste wlosy ze wydawaly sie calkiem ciemne
i jedne i drugie wyglądają jak Twoje :O naprawdę ładnie.
i nie są rzadkie
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-09-21, 12:57   #4010
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

lolly ja jestem psychiczna na punkcie rzadkich wlosow , nienawidze jak ktos ma przedluzone i mu wisza smetne pojedyncze ogony !!
te naturalne wydaja mi sie takie .. leciutkie i lejace , czego na pewno nie mozna powiedziec o synt . , one robily sie takie grube na koncach , zbite a te wlasnie sa cieniutkie i delikatne . moze dlatego mam faze ze jest ich malo
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-21, 13:40   #4011
moniaa1721
Raczkowanie

GG do moniaa1721

ooodeta śliczne masz te włoski i w zadnym punkcie nie są rzadkie i kolorek również dopasowany ;-)
moniaa1721 jest offline  
Stary 2009-09-21, 14:15   #4012
sintagma
Wtajemniczenie

Wiecie może gdzie kupić same taśmy ( nie clipy) lekko falowane?
Nie chce mi sie krecić codziennie włosów>...
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2009-09-21, 14:20   #4013
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
mozesz kupic naturalne tasmy i zrobic im delikatna trwala
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-21, 14:42   #4014
moniaa1721
Raczkowanie

GG do moniaa1721

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
na allegro np takie :
http://allegro.pl/item743316185_wlos...e_latrend.html
moniaa1721 jest offline  
Stary 2009-09-21, 16:46   #4015
Mini1991
Zakorzenienie

odeta gdzie ty kupowałas te włoski bo ja sie pogubiłam wygladaja super.. i musze powiedziec ze masz u mnie duzy plus wygladasz jak laleczka!

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-09-21, 17:24   #4016
sintagma
Wtajemniczenie

Dziękuje za pomoc Te La trendy odpadają niestety, są pozbawione łuski włosa, plączą sie niesamowicie, do metody na stałe zdecydowanie nie
A trwała? Jesli bym miała te włoski poddać trwałej to u fryzjera?
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2009-09-21, 18:07   #4017
nyla89
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

włąsnie przedłuzyłam włoski( tydzien temu) sa swietne ,metoda microring 100 pasemek, przez 3 dni strasznie ciagneły ale teraz jest OK ale 1 pasemko sie odczepiło- ma ktos DOKŁADNY film jak sie przyczepia? wiem ze sie przez szydełko przeciaga włos naturalny na ring ale kiedy sie daje sztuczne
nyla89 jest offline  
Stary 2009-09-21, 20:44   #4018
LaBombaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Madziaa90 Pokaż wiadomość
Ja właśnie zrobiłam przelew.. Powiedzcie mi dziewczyny czy przesyłka od Victorii faktycznie dochodzi w 1-2 dni robocze? Zależny mi żeby do piątku doszły bo w sobotę zaczyna mi się szkoła i wolałabym pokazać się w nowej klasie od razu z długimi włosami A tak w ogóle to cała podniecona chodzę przez te włosy(wkładki higieniczne obowiązkowe) Tż ma mnie już dość :P

Mnie te wloski jakos szybko przyszly, w 2 dni.

Do piatku na bank dojda. Ja zawsze przelew przez neta robie do 17 godziny i na drugi dzien lub na nastepny juz towar jest wysylany.

Oooodeta, super wlosy, w ogole swoje masz chyba dosc dlugie?
No i to chyba dobrze ze masz tasme 180 a nie 120 :P
Stary 2009-09-22, 10:04   #4019
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

mini dziekuje za komplement ,ale ja bardzo nie chce wygladac jak , wlasnie :laleczka: , to wszystko przez ten ohydny kolor wlosow !! WRRR .. a wlosy(tasme ) kupialm na dobrewlosy.pl , wkleilam zdjecie 2 w nowych wlosach wlasnej roboty i ostatnie w tych clipach od victorii

la bomba no wlasnie sa dlugie .. zamowilam 45cm ,ale wczoraj gapialam sie jak psychol w lusterko caly czas z przekonaniem ze sa rzadkie i ze mi wisza ogony , no i wydawaly mi sie ze sa dluzsze jakies .. zmierzylam, okazalo sie ze koncowki maja 55-56cm , zlapalam za nozyczki i obciachalam jak leci tak do 50-47 cm i .. od razu lepiejjj .. nie wisza juz takie pojedyncze ogoni i wygladaja naturalniej i gesciej ..
wydaje mi sie ze mi wysali te dluzsze ktore sa drozsze , bo wplacilam wiecej niz potrzeba , nie wiedzieli ile bedzie kosztowac do wloch , a ze wplacilam zbyt duzo to zrekuperowali drozszymi wlosami , albo sie pomylili , nie wiem , w kazdym razie szkoda , akurat mi nie byly takie dlugie potrzebne
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-22, 10:48   #4020
neverstop
Raczkowanie

ooodeta a nie myslalas nad zafarbowaniem chociaż by szamponem włosków na kolor taki, jakie masz odrosty, skoro nie chcesz już tego koloru ? napewno to Ci nie zniszczy włosków tak, że Ci wypadną, a od razu będziesz miała takie, do jakich dążysz bez 10 cm odrostu

a wloski super sie zlały z Twoimi wloskami bardzo ladnie
neverstop jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości